PDA

View Full Version : Защо се получи така? :(



Al3ksandra
07-12-2008, 07:20
Здравейте. Ето че дойде времето и аз да пиша тук.. Та искам да споделя нещо, което ми тежи и ако не го споделя, не знам просто ще полудея, трябва ми съвет... :cry: :cry:

Преди няколко дни се запознах с едно момче от irc, в последствие си писахме и във skype. :) Започнахме да си пишем и говорим и много добре се разбираме на моменти.. но на моменти.. :( както сега незнам защо, но се караме " буквално за глупости" :[ За 5 дни се скарахме сигурно поне 3 пъти.. Поне хубавото е че бързо му минава и че все някак се оправяхме.. Та значи конкретно за вчера, бяхме се уговорили да се видим в София след изпита ми.. :) и Тогава нали намерихме се , видяхме се.. и да си кажа чесно зарадвах се.. :) Бяхме известно време сами :) Усетих че се притесняваше от мене, но пък аз гледах да го предразположа да не се притеснява :) Но най красивото беше когато трябваше да си ходя и когато наще дойдеха да ме вземат от София и го приеха много добре в смисъл говориха си, дори повече говориха те с него , отколкото аз с него :D И после точно когато трябваше да си тръгваме.. той изведнъж ме гушна един такъв леле и аз го гушнах някак си, все едно света беше изчезнал за няколко секунди... : ))) не исках да ме пуска ама нямаше как, защото и той трябваше да си ходи :) :-) И супер много яко ни стана сигурна съм че и той много се е зарадвал, дори след това като тръгнах ми звъна да ме пита дали съм се прибрала и да му звъна щом се прибера :)

И така аз се прибрах звънах му, т.е. му цъкнах стрела, и седнах една такава радостна.. да си попишем :) И до вечерта беше супер всичко :) но после.... се скарахме... Аз се опитах да предовратя караницата, казах му че все пак съм станала за изпита ми в 5 часа сутринта, тежко ми беше, и когато вечерта ми се доспа.. трябваше да си легна но не исках да го оставям сам, той сам ми каза щом ти се спи лягай, ама аз пък се заинатих ии.. останах.. и после цялата вечер някак си той като че не ми пишеше толкова, намали чата.. въобще не говорихме , макар че няколко пъти го помолих да отворим разговор , защото е по-удобно.. той нищо не направи, незнам защо.. и после в един момент, някак си замислих се, той си седеше в оня тъп чат (Irc) аз го чаках в скайп с едва отворени очи да ми пише, той си пишеше тук там.. а аз какво? И се осъмних дали на срещата изобщо ме е харесал.. и го нападнах, казах му го това... незнам защо... той се ядоса , отрече го, каза че съм изкала да го разкарам о.О ;( и взе че излезна преди да му кажа каквото и да е... сега от тогава (вечрта) до сега 10.10 часа.. не ми е пуснал дори една стрела.. :lol: :lol: :lol: Не можах да спя, като хората... :lol: Усещам че започвам да се привързвам към него.. и не искам да го оставя да си отиде ;(... Чуствам се супер гадно от вчера, направо не знам как можах така да се осъмня в него :[ ...... :lol: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ...

Моля ви за две неща, кажете ми днес той е на работа и как да му се извиня защото не знам какво да напиша, какво да му кажа,... каквото и да напиша ми се струва че е сухо и безмисленно... и другото което е, щом си направи труда да дойде вчера и дори си изпусна изпита заради мене, това значи ли че държи на мен и че е възможно макар да се караме толкова много, все пак да има чувства към мен, и да ме обича ?

П.П.
Аз съм на 19год. ставам на 20 след точно 4 дни, а той стана миналия месец на 21 год. :)
И моля без гадни коментари, запазете си ги за себе си.

eminemims
07-12-2008, 07:43
говорете повече за отношенията си...ти не го предразполагай към караници,той може да е бил зает или просто е по-стеснителен...с времето всичко ще се изясни.
Успех и си говорете повече без да се карате :-)

Al3ksandra
07-12-2008, 07:49
говорете повече за отношенията си...ти не го предразполагай към караници,той може да е бил зает или просто е по-стеснителен...с времето всичко ще се изясни.
Успех и си говорете повече без да се карате :-)

Ами трябва по някакъв начин да му се извиня защото малко или много вече познавам една част от него и знам че сега му е гадно писах му 1 смс, ще му напиша и още но не получавам отговор :( Дали не се е отказал от мен :lol: Чуствам се някак си като идиотка :lol: :( Вчера написах такива глупости че направо незнам :( А искам да се сдобрим искам пак да се видим и искам да не ми е сърдит.. Той между другото когато дойде първите думи му бяха " Как мислиш си се справила на изпита ?".. опредлеено иска да вляза да уча в София , тогава ще сме найстина близо един до друг.. Само че мен ме убива това че не знам от както се видяхме, не мога да чакам 1 месец даже са два месеца докато започна учение и то при условие че ме приемат... :-o

Pliok0019
07-12-2008, 07:49
Недей да се тревожиш за най-малкото нещо. Просто не приемай малктите спорове толкова зле - това не са караници. Прави компромиси, но в рамките на нормалното. Отстоявай позицията си с усмивка. Без излишни нерви, с малко старание и хитрос всичко става реалност.

Успех и дано връзката ви потръгне.

Al3ksandra
07-12-2008, 07:55
Недей да се тревожиш за най-малкото нещо. Просто не приемай малктите спорове толкова зле - това не са караници. Прави компромиси, но в рамките на нормалното. Отстоявай позицията си с усмивка. Без излишни нерви, с малко старание и хитрос всичко става реалност.

Успех и дано връзката ви потръгне.

Благодаря ти мила ... Ще послушам съвета ти и съветите на другите :-)
Много искам да е щастлив.. Оня ден ме изревнува от съквартиранта му о.О Аз обаче ще му докажа че все пак държа на него! Няма да позволя да ми влияят чужди мнения..

Pliok0019
07-12-2008, 08:05
Недей да се тревожиш за най-малкото нещо. Просто не приемай малктите спорове толкова зле - това не са караници. Прави компромиси, но в рамките на нормалното. Отстоявай позицията си с усмивка. Без излишни нерви, с малко старание и хитрос всичко става реалност.

Успех и дано връзката ви потръгне.

Благодаря ти мила ... Ще послушам съвета ти и съветите на другите :-)
Много искам да е щастлив.. Оня ден ме изревнува от съквартиранта му о.О Аз обаче ще му докажа че все пак държа на него! Няма да позволя да ми влияят чужди мнения..
Това да се карате не пречи да му докажеш, че държиш на него. Щом те е изревнувал от съквартиранта му, значи има бъдеще. (:

hgfh
07-12-2008, 08:15
аааа то се личи че се харесвате :grin: аа споко ще се оправите

tigity
07-12-2008, 08:17
she mu mine kato na ku4e :D

NeLLy_BaBy
07-12-2008, 08:19
Както и другите и моето мнение е, че това са караници, които могат да се оправят. От това което пишеш оставам с впечатлението , че той те е харесал. Така че не се притеснявай, и ако виждаш че понякога нещата отиват към караница не се впускай няправо. По-добре понякога човек да сдържа нервите си. така се спестяват доста проблеми понякога. А и аз си мисля , че той ще те потърси просто сега чака може би да види дали ти няма да го потърсиш като се прави на обиден. Успех и споко нещата ще се оправят! :)

xXxScreamxXx
07-12-2008, 08:20
тфа с карането е напълно безсмислено .. вижте се пак ако има на4ин и поговорете .. разкажи му за 4увствата си .. УсПеХ :)

AnzaRe
07-12-2008, 08:20
Говорете заедно,но едно ще ти кажа Очи в Очи :)

Al3ksandra
07-12-2008, 08:37
тфа с карането е напълно безсмислено .. вижте се пак ако има на4ин и поговорете .. разкажи му за 4увствата си .. УсПеХ :)

Знам аз вчера когато се видяхме малко се притесних и не можах да му кажа докато бяхме сами всичко което си бях намислила ... но пък поне си лафихме за всичко друго :) И го улових когато се обърнах на страни да погледна нещо улових го че ме гледа щом не го гледам.. пък аз една такава гледам си гооо :) без да ме притеснява .. Ох само незнам какво ли е видял в очите ми, оня миг когато ме гушна.. аз просто така се зарадвах.. леле нв вярвах някак си.. че може да се почуствам така... и моментално като се качих в колата и се разделихме ми стана яко тъжно :( следях го с поглед как си тръгва .. но и бях много щастлива.. Ох надявам се и той да мисли за този ден и това да го накара да се сдобрим..




Говорете заедно,но едно ще ти кажа Очи в Очи :)


И аз искам точно това.. и то по-скоро.. :)

AnzaRe
07-12-2008, 08:39
Ще стане :)

MiMcHeToOo
07-12-2008, 11:54
Всичко ще бъде наред. Скандали при всеки има. Ако ги няма значи няма емоция ;) Успех!

Girlicious
07-12-2008, 12:03
Ами мисля,че доста раносте почнали да се карате за глупости.... :( ама вие ходите ли или не??? Според мен трябва да се видите и да си поговорите за отношенията ви,ама не по скайпа ,а на 4 очи да се изясните ...по написаното от теб личи че между вас има привличане затова те съветвам да му кажеш какво чувстваш и ако той отвърне на чувствата ти да сте си заедно...УСПЕХ :-)

assd
07-12-2008, 12:20
не е възможно да ставаш на 20! изглеждаш на 16 :shock:

GregoryHouse
07-12-2008, 12:21
По скоро 15 и 1/2 :Dпо снимката по писането на 13 :razz:

Vichko0o
07-12-2008, 12:24
Ами стига да знаеш къде работи разходи се и се вижте така по скайп/мирк надали ще е най удобното но както и да е .... Ако неможеш да дойдеш до софия пиши му смс-и в скайп или му се обади .... Да щом си е изпуснал изпита заради тебе и се е притеснявал толкова много най-вероятно те харесва а караниците дори може да донесат и хубави неща в зависимост от отва ако след караница изглаждате нещата то тогава ще решавате повече о повече проблеми и ако дай Боже се получи между вас ще ви бъде по лесно и връзката ще бъде по пълноценна :) Не се отказвай да се бориш за него но и се пази да не стане така че да почне да те върти на малкия си пръст щото тогава ти ще си патиш ..... Успех и просто се бори за него пък времето ще покаже дали си заслужава или не :) :-) :-)

Al3ksandra
07-12-2008, 12:52
Ами мисля,че доста раносте почнали да се карате за глупости.... :( ама вие ходите ли или не??? Според мен трябва да се видите и да си поговорите за отношенията ви,ама не по скайпа ,а на 4 очи да се изясните ...по написаното от теб личи че между вас има привличане затова те съветвам да му кажеш какво чувстваш и ако той отвърне на чувствата ти да сте си заедно...УСПЕХ :-)

Да вчера се видяхме.. Незнаех как да му кажа какво чувствам към него.. Ако си чела поста ми най-първия там пише, че се видяхме.. И беше много хубаво :):):) Чудя се сега как да го накарам да ми се отсърди :( цЯл ден дори 1 стрела няма :( За да може да се видим и след 5 дни като отида пак на София ... ако все още ме иска след снощи.. :( Аз с моето съмнение и думи го нараних :( И сега се чуствам като някаква идиотка :( :lol: Еи го не мога да ям , ядох преди малко и щях да си върна яденето..
:(:(

Нужен ми е... свикнах с него ;( Особено след срещата.. не искам всичко да свърши така ;(




По скоро 15 и 1/2 :Dпо снимката по писането на 13 :razz:


не е възможно да ставаш на 20! изглеждаш на 16 :shock:



Ами да точно на 19 съм на 15 юли ставам на 20.. имам рожден ден ;] Eгн-то ми е: 880715**** проверете сами.. щом не вярвате :)

Al3ksandra
07-12-2008, 12:54
Ами стига да знаеш къде работи разходи се и се вижте така по скайп/мирк надали ще е най удобното но както и да е .... Ако неможеш да дойдеш до софия пиши му смс-и в скайп или му се обади .... Да щом си е изпуснал изпита заради тебе и се е притеснявал толкова много най-вероятно те харесва а караниците дори може да донесат и хубави неща в зависимост от отва ако след караница изглаждате нещата то тогава ще решавате повече о повече проблеми и ако дай Боже се получи между вас ще ви бъде по лесно и връзката ще бъде по пълноценна :) Не се отказвай да се бориш за него но и се пази да не стане така че да почне да те върти на малкия си пръст щото тогава ти ще си патиш ..... Успех и просто се бори за него пък времето ще покаже дали си заслужава или не :) :-) :-)


Ще се боря... дано не ме мрази защото, аз не го мразя!
Благодаря ти за подкрепата и после си погледни личните съобщения :)

Al3ksandra
07-12-2008, 13:36
Хора какво да правя... не ми дига... нито ми пише... Какво да правя... Да чакам ли... или какво да му напиша ;(....

AFT
07-12-2008, 16:37
Изтрий си ЕГН-то, не знаеш какви неща могат да се направят с него.

GregoryHouse
07-12-2008, 17:12
Ами мисля,че доста раносте почнали да се карате за глупости.... :( ама вие ходите ли или не??? Според мен трябва да се видите и да си поговорите за отношенията ви,ама не по скайпа ,а на 4 очи да се изясните ...по написаното от теб личи че между вас има привличане затова те съветвам да му кажеш какво чувстваш и ако той отвърне на чувствата ти да сте си заедно...УСПЕХ :-)

Да вчера се видяхме.. Незнаех как да му кажа какво чувствам към него.. Ако си чела поста ми най-първия там пише, че се видяхме.. И беше много хубаво :):):) Чудя се сега как да го накарам да ми се отсърди :( цЯл ден дори 1 стрела няма :( За да може да се видим и след 5 дни като отида пак на София ... ако все още ме иска след снощи.. :( Аз с моето съмнение и думи го нараних :( И сега се чуствам като някаква идиотка :( :lol: Еи го не мога да ям , ядох преди малко и щях да си върна яденето..
:(:(

Нужен ми е... свикнах с него ;( Особено след срещата.. не искам всичко да свърши така ;(




По скоро 15 и 1/2 :Dпо снимката по писането на 13 :razz:


не е възможно да ставаш на 20! изглеждаш на 16 :shock:



Ами да точно на 19 съм на 15 юли ставам на 20.. имам рожден ден ;] Eгн-то ми е: 8807153793 проверете сами.. щом не вярвате :)


Говорех за мисленето ти че е на 13...пък на колко ставаш слабо ме интересува...

Al3ksandra
07-12-2008, 20:58
Ами мисля,че доста раносте почнали да се карате за глупости.... :( ама вие ходите ли или не??? Според мен трябва да се видите и да си поговорите за отношенията ви,ама не по скайпа ,а на 4 очи да се изясните ...по написаното от теб личи че между вас има привличане затова те съветвам да му кажеш какво чувстваш и ако той отвърне на чувствата ти да сте си заедно...УСПЕХ :-)

Да вчера се видяхме.. Незнаех как да му кажа какво чувствам към него.. Ако си чела поста ми най-първия там пише, че се видяхме.. И беше много хубаво :):):) Чудя се сега как да го накарам да ми се отсърди :( цЯл ден дори 1 стрела няма :( За да може да се видим и след 5 дни като отида пак на София ... ако все още ме иска след снощи.. :( Аз с моето съмнение и думи го нараних :( И сега се чуствам като някаква идиотка :( :lol: Еи го не мога да ям , ядох преди малко и щях да си върна яденето..
:(:(

Нужен ми е... свикнах с него ;( Особено след срещата.. не искам всичко да свърши така ;(




По скоро 15 и 1/2 :Dпо снимката по писането на 13 :razz:


не е възможно да ставаш на 20! изглеждаш на 16 :shock:



Ами да точно на 19 съм на 15 юли ставам на 20.. имам рожден ден ;] Eгн-то ми е: 880715**** проверете сами.. щом не вярвате :)


Говорех за мисленето ти че е на 13...пък на колко ставаш слабо ме интересува...

На никове от форума няма да се убиждам ;)

babity
07-12-2008, 21:17
Е, стига де! Това немога да го приема, наистина! Писали си, видяли се и... край! Голяяам любов, голямо чудо! Престани да го търсиш човека. Прати му последен сълзлив смс, че съжаляваш и бла бла бла и как ще чакаш да те потърси и се спри вече! Ако има желание ще ти звънне, ако не - не. Все пак не искаш да се превръщаш в лепка и да му паднеш в очите, нали?

Al3ksandra
07-13-2008, 09:54
Е, стига де! Това немога да го приема, наистина! Писали си, видяли се и... край! Голяяам любов, голямо чудо! Престани да го търсиш човека. Прати му последен сълзлив смс, че съжаляваш и бла бла бла и как ще чакаш да те потърси и се спри вече! Ако има желание ще ти звънне, ако не - не. Все пак не искаш да се превръщаш в лепка и да му паднеш в очите, нали?

Да права си.. ми реших какво ще направя, ще чакам.. каквото дойде.. Днес сутринта като станах му писах и той ми писа, но сега някак си.. не знам сякаш загубих доверието му незнам.. пише усмивки, но... Играем заедно една игра и му помагам, гледам да не му досаждам.. Дано да се справим :) Абсолютно съм сигурна че има чувства.. А и забравих да пиша че вчера, като му написах смс, просто ако все още има чувства и иска нещо да се получи между нас, да ми пусне поне една стрела ако не друго.. И така разбрах причината ;( Както си мислех, ревност... незнам и аз какво да направя за да му докажа че няма друг :( Все пак поне ми пише, което е нещо :)

babity
07-13-2008, 12:41
Бахти... отстрани изглежда все едно отчаяно се опитваш да хлътнеш по него и то умишлено! о.О За какви чувства точно говорим? Ако продължаваш в същият дух само след няколко седмици ще четем отчаяните ти писания как всичко се прецакало и незнам си какво... карай я по - кротко и по - полека с тези чувства. Тях вече за нищо ги нямате.

mishkata94_
07-13-2008, 12:51
Е, стига де! Това немога да го приема, наистина! Писали си, видяли се и... край! Голяяам любов, голямо чудо! Престани да го търсиш човека. Прати му последен сълзлив смс, че съжаляваш и бла бла бла и как ще чакаш да те потърси и се спри вече! Ако има желание ще ти звънне, ако не - не. Все пак не искаш да се превръщаш в лепка и да му паднеш в очите, нали?

Да права си.. ми реших какво ще направя, ще чакам.. каквото дойде.. Днес сутринта като станах му писах и той ми писа, но сега някак си.. не знам сякаш загубих доверието му незнам.. пише усмивки, но... Играем заедно една игра и му помагам, гледам да не му досаждам.. Дано да се справим :) Абсолютно съм сигурна че има чувства.. А и забравих да пиша че вчера, като му написах смс, просто ако все още има чувства и иска нещо да се получи между нас, да ми пусне поне една стрела ако не друго.. И така разбрах причината ;( Както си мислех, ревност... незнам и аз какво да направя за да му докажа че няма друг :( Все пак поне ми пише, което е нещо :) Al3ksandra досаждаш на момчето 8)

Al3ksandra
07-13-2008, 14:42
Бахти... отстрани изглежда все едно отчаяно се опитваш да хлътнеш по него и то умишлено! о.О За какви чувства точно говорим? Ако продължаваш в същият дух само след няколко седмици ще четем отчаяните ти писания как всичко се прецакало и незнам си какво... карай я по - кротко и по - полека с тези чувства. Тях вече за нищо ги нямате.

Хмм.. така ли изглежда ;(
Сигурно все пак аз съм си виновна... няма какво да се направи.. и без това сигурно му писнах ... не е точно така.. сложно е.. но както и да е.. :( Незнам и аз вече... Сигрно не знам какво е да обичаш..

babity
07-13-2008, 14:59
Еми да, зле изглежда отстрани. Здравей - здрасти, малко чат, едно виждане и вече се обичаме. Еми не става така! Пробвала съм го точно същото, което в момента правиш и сега момчето ако ме срещне някъде минава на отсрещния тротоар!

Al3ksandra
07-15-2008, 09:50
Ахам... ами моя грешка, но ще се поуча от нея.. както и да е.. всеки греши .. пък сега просто се държа приятелски с него... и гледам да не го тормозя.. ако има интерес към мен рано или късно ще го покаже ... Вчера и оня ден пак се скархме по 1 път за деня, ама вече си мисля че това ни стана навик ...

Erica
07-15-2008, 10:08
[
Ами да точно на 19 съм на 15 юли ставам на 20.. имам рожден ден ;] Eгн-то ми е: 880715**** проверете сами.. щом не вярвате :)
[/color]

Ами а честит рожден ден тогава :)

Al3ksandra
07-15-2008, 14:11
[
Ами да точно на 19 съм на 15 юли ставам на 20.. имам рожден ден ;] Eгн-то ми е: 880715**** проверете сами.. щом не вярвате :)
[/color]

Ами а честит рожден ден тогава :)

OoOO Мерси :):):) Някой да се сети че имам днес рожден ден :P Не че се саморекламирам, но просто се усъмниха във възрастта ми :)

Между другото, говорихме с въпросното момче (Цеци се казва) ии :) за мой късмет днес не се скарахме нито 1 път :) Мисля че за момента се поуспокоихме от караниците от минали 2 3 дена.. :) Сега се държи много добре.. :)Писна ни от караници... просто маакр че от малко го познавам, ние си приличаме в някои отношения доста и... заради това имаше конфликти

Erica
07-15-2008, 14:14
[
Ами да точно на 19 съм на 15 юли ставам на 20.. имам рожден ден ;] Eгн-то ми е: 880715**** проверете сами.. щом не вярвате :)
[/color]

Ами а честит рожден ден тогава :)

OoOO Мерси :):):) Някой да се сети че имам днес рожден ден :P Не че се саморекламирам, но просто се усъмниха във възрастта ми :)

Между другото, говорихме с въпросното момче (Цеци се казва) ии :) за мой късмет днес не се скарахме нито 1 път :) Мисля че за момента се поуспокоихме от караниците от минали 2 3 дена.. :) Сега се държи много добре.. :)Писна ни от караници... просто маакр че от малко го познавам, ние си приличаме в някои отношения доста и... заради това имаше конфликти

Ами дано нещата се наредят,както ти искаш.Продължавай така,и не си търсете поводи да се сдрачите :) , или ако се стигне до там,поне го обръщайте на майтап :)