PDA

View Full Version : Любовта или...?



djidjoleo
07-12-2008, 09:45
kakvo e za vas lubovta??????????

NaNa_SladuRana
07-12-2008, 09:48
Комерсялна художествена измислича,която отчаяните тийнове превръщат в реалност...

Whyniser
07-12-2008, 09:57
kakvo e za vas lubovta??????????
Едно голяма,смешна илюзия на реалността
:lol:

w0sh
07-12-2008, 10:03
Комерсялна художествена измислича,която отчаяните тийнове превръщат в реалност...
True, true

fuck_me_pls
07-12-2008, 10:09
Любовта е да дадеш възможноста на някого да те унищожи вярвайки,че няма да го направи ;) Е тва е !
Безсмислица ... накратко ... м/у 14 - 17 да търсиш истинска любов е равносилно да накараш вол да роди теле

sodomicdream
07-12-2008, 10:37
усещане, което не може да се сравни с нищо. Красиво е, ако е остинско, разбира се, и някак си... знам ли =)
Имали ли сте усещането, че само като видите даден човек не можете да спрете да се усмихате само защото го виждате и нещо вътре във вас трепва от неговото обаждане?
Е.. това за мен е любовта - истинската, сладката, красивата, неповторимата, явяваща се веднъж в живота на човек. =)

AnzaRe
07-12-2008, 10:39
Истинската любов не може да говори, защото истинското чувство се изразява по-скоро с дела, отколкото с думи. /Шекспир/

Животът е цвят, любовта – мед от него. /Юго/

Раните на любовта, макар че не винаги убиват, никога не зарастват. /Байрон/

Любовта е огън, мъката –дим. Няма огън без дим. /Ж. Гюйо/

Любовта е най-мощната от всички страсти, защото напада едновременно главата, сърцето и тялото. /Волтер/

Живот без любов не е живот, а съществуване. /Максим Горки/

Само силната любов може да заглади дребнавите недоразумения, които възникват при съвместния живот. /Т. Драйзер/

Мъж, който говори за любовта, не е много влюбен. /Ж. Занд/

Гневът на влюбения не е продължителен. /Менандър/

Да обичаш дълбоко значи да забравиш за себе си. /Ж. Ж. Русо/

Да обичате не значи да гледате един в друг, а да гледате заедно в една посока. /А. Сент-Егзюпери/

Да умееш да обичаш значи да умееш всичко. /Л. Н. Толстой/

Да любиш и да бъдеш любим е най-великото щастие на земята. /Хайне/

Който не обожава недостатъците на тази, която обича, той не може да твърди, че наистина е влюбен.

NeLLy_BaBy
07-12-2008, 10:49
Нещо прекрасно,което ти дава смисъл да живееш, но не винаги нещата свършват добре. Въпреки това любовта е едно от най-красивите чувства и по-добре да си изпитвал любовта, отколкото да не знаеш какво е тя.

xXxScreamxXx
07-12-2008, 11:02
има такава тема ....
и за мен любовта е нещо странно и необяснимо .. и в съшото време нещщо хубаво :)

MiMcHeToOo
07-12-2008, 11:46
има такава тема ....

Една такава да беше добре щеше да е. Току що влизате във форума и веднага почвате да го пълните с глупости!

Iv4eTy
07-12-2008, 11:50
Ех тази мания да натрупате мнения... :o
Има поне един милион такива теми :-x

GregoryHouse
07-12-2008, 11:51
It doesn`t exsist...

Whyniser
07-12-2008, 12:19
It doesn`t exsist...
Yes,that what I said.It's just an illusion.And we all know that "illusion" doesn't exsist... :D

assd
07-12-2008, 12:24
абе въпреки че съм темерут, отскоро май нещо ми става (не е само тва дето си мислите 8-) ) и е готино, дееба

cinderella_gugutka
07-12-2008, 12:24
ами...за момента е вси4ко :oops:

*tEmPtAtIoN*
07-12-2008, 13:45
За мен любовта е съчетание на две крайности,свързани в едно...възход и падение...Чувствам се влюбена,когато дадена личност може да ме разплаче от щастие и да ме нарани безумно, само с една дума...

AnzaRe
07-12-2008, 13:47
Това, което приемаме за любов, е само увлечение. Вие се влюбвате. И ако този човек стане напълно ваш, любовта ви скоро умира; но ако има препятствия, ако не можете да получите този, когото обичате, любовта ви се разгаря. Колкото повече препятствия има, толкова по-силна е любовта ви. Ако е невъзможно съединяване с любимия, любовта става вечна, но ако любовта е завоювана без труд, тя много лесно умира.

PePeLePew
07-12-2008, 15:11
Незнам .... не съм се чувствал влюбен ...... хлътнал и някоя мацка да ми заварти главата -Да но нищо повече

Manic_Panic
07-12-2008, 16:01
Рядкост... в смисъл, рядко се случва на даден човек, а не, че единици имат възможността да я изпитат...
Аз мисля, че се случва един път в живота... един път гори с такъв пламък и луда страст, любов за която би изневерил на себе си, мислейки за общото благо...
Тя може да бъде нааааааай-прекрасното нещо, което може да се случи на човек, да го извисява, да го изгражда, да го изпълва, да го прави щастлив...
...или точно обратното, да го срути... да унищожи света му...

Зависи колко силен и приспособим може да бъде човек... ако е достатъчно гъвкав и се намества на всяка ситуация, може да седи на земята, без да лети в небесата... така хем няма да взима въпросното чувство много сериозно, с особена важност(1во място)... хем си знае, че има нещо, което го прави щастлив. Така стъпал здраво, човек би бил подготвен и за подрязването на крилцата, което евентуално би се случило на хвъркащите... 'очаквай неочакваното' :D
...май себе си описах... :-D

объркано е сякаш... :?

dark_angel_7813
07-12-2008, 16:46
Любовта е да дадеш възможноста на някого да те унищожи вярвайки,че няма да го направи ;) Е тва е !
Безсмислица ... накратко ... м/у 14 - 17 да търсиш истинска любов е равносилно да накараш вол да роди теле

+1 :D :D :D

dark_angel_7813
07-12-2008, 16:48
Любовта - това са две глави, без капчица мисъл. И две сърца, които бият като едно... :oops: :-) :-) :-)

trayana
07-12-2008, 17:34
Любовта е най-мощната от всички страсти, защото напада едновременно главата, сърцето и тялото. /Волтер/
Dosta dobre kazano!

miss_asi
07-12-2008, 17:39
Нз понякога си мисля дали любовта не е само плод на въображението ни но все пак вярвам в нея!