PDA

View Full Version : Малкият голям мои проблем



mumiq
07-12-2008, 10:27
Първо здравеите на всички които четат тази тема.Проблема при мен е следния преди около година и половина се запознах с момиче което още не може да ми излезе от главата,виждам се с други но не става,тя ми е само в мислите.Познавам я от 2 години горе долу и бяхме на здравеи здрасти с нея,след това нещата станаха по сериозни тя ме търсеше а аз бях глупав и и отказвах да се видим и да пием дори по едно кафе,звънеше на телефона а аз тогава си казвах,че не ми пука за нея и няма да стане нищо-тъпо нали.След като тя започна да не ме търси ми стана гадно(говоря след 2-3 месеца след това без да сме се виждали и чували)исках да я видя да я чуя.Обадих и се за кафе тя не иска,следващия път ми отказа с мотива ,че имала работа(сигурно ми връщаше)тогава се ядосах и не я тарсих близао 4-5 месеца.Един ден реших да и пиша в скаип но след като я попитах как е каво прави и ми написа-ПОЗНАВА МЕ ЛИ СЕ!? ми стана ясно по добре да я оставя колкото и да ме боли.Но тази болка не ме оставя в сърцето искам да съм с нея и много ще ме заболи,ако ми каже не.Сега наистина се чудя какво да правя и искам по малко по друг начин да се свържа с нея не директно имам една позната която е голяма приятелка и на двама ни и се чудя какво да правя се нея ли да деиствам?

fuck_me_pls
07-12-2008, 10:33
Отиди и се виж с момичето .. опитай се да станете приятели ако тогава тя ти покаже..че се инт от тебе може да и кажеш за чувствата ти .. : )

Erica
07-12-2008, 10:40
Долу горе се е получила ситуацията - \"Влакът мина , пътници много \" или \" След сватба булка,след дъжд качулка\"
Ако искаш се опитай да я потърсиш и говори с нея...,но от това което казваш - не се надявай на много.Или поне ще се наложи да и докажеш че не си онзи от едно време...Общо взето за да стане нещо ще се поизмъчиш :)
Успех!!!

NeLLy_BaBy
07-12-2008, 10:40
Сам си си виновен но както и да е.По-добре я потърси ти, бъди по-настоятелен, ако ти откаже по-добре я остави.

mumiq
07-12-2008, 10:56
Сам си си виновен но както и да е.По-добре я потърси ти, бъди по-настоятелен, ако ти откаже по-добре я остави.Няма спор аз съм виновен,но когато аз бях настоятелен тя не искаше да се види с мен,какво мога да направя след 8 месеца,ако ми откаже няма да го преживея лесно.

MiMcHeToOo
07-12-2008, 11:51
Може да не те е познала веднага. Тва е скайп все пак. Сигурна съм, че ако те беше видяла нямаше да пита това ;)

GregoryHouse
07-12-2008, 11:54
Прочети си подписа приятелю...