PDA

View Full Version : Помогнете ми..приятеля ми взема наркотици заради мен..;[



GiRlSs
07-12-2008, 11:09
Здр на всички...значи ситуацията е такава...приятелят ми взема наркотици заради мен...понеже му изневерих...то не беше точно изневяра де но той така го приема...ии е започнал да се друса...защото ме обича....как да го накрам да спре...???Благодаря ви предварително... :)

GregoryHouse
07-12-2008, 11:26
Приятеля ти е кретен...щот се друса а ти си кретен щот уж или неуж си му изневерила...тоест дано сте отново пак заедно за възродите нацията на кретените...ставате все повече...начина да се справите с тея тъпотий е МИСЛЕНЕЕЕЕЕ. Процес който май ви убягва фимлирали са ви мн май дядо беше прав като каза че американците яко ни филмират за да изпростеем..

koalka
07-12-2008, 11:37
Не се друса, защото те обича.Друса се, защото явно не може да се справи с проблема, ако е започнал точно, когато е станало.Ако преди не е пробвал...може да го е направил донякъде и от любопитство.Не съм много наясно с нещата, но трябва да говориш с него.И той, ако не иска да се откаже сам - не виждам как ще стане.Заради една изневяра ми е странно как може човек да пристъпи към такова нещо...

djidjoleo
07-12-2008, 11:39
ami prosto e kaji mu 4e ao produlji toi se ubiva i taka ne pokazva 4e te obi4a

Iv4eTy
07-12-2008, 11:41
Приятеля ти определено е зле, за да почне да се друса, заради това че някава пикла му е изневерила ( не се убиждай, ама просто не си струва заради човек, който явно толкова държи на него )
А как да му помогнеш... ако сам не иска ти ако ще в г*за си запалена свещ да навреш няма да има смисъл...

GregoryHouse
07-12-2008, 11:41
ami prosto e kaji mu 4e ao produlji toi se ubiva i taka ne pokazva 4e te obi4a

Какви силни думи...чак мен отказа от водката...

Iv4eTy
07-12-2008, 11:42
ami prosto e kaji mu 4e ao produlji toi se ubiva i taka ne pokazva 4e te obi4a

Какви силни думи...чак мен отказа от водката...

:lol: Не те ли е срам да ни лъжеш така безсрамно всичките

Al3ksandra
07-12-2008, 11:43
И на мен ми е мега странно... :shock: Пък щом твърди че те обича, за какво му е да се друса.. Той въобще мисли ли за теб? За това че така ще падне в твойте очи и че това може да стане причина за раздяла ? :-o :( :( Докато не е късно поговори с него, ако продължи няма какво да правиш при него ... защото ако те обичаше нямаше да се надруса ...

vamp
07-12-2008, 11:54
И на мен ми е мега странно... :shock: Пък щом твърди че те обича, за какво му е да се друса.. Той въобще мисли ли за теб? За това че така ще падне в твойте очи и че това може да стане причина за раздяла ? :-o :( :( Докато не е късно поговори с него, ако продължи няма какво да правиш при него ... защото ако те обичаше нямаше да се надруса ...

Момиче ти си изруд
Ти не мислиш или не можеш да мислиш.Едва ли знаеш какво е да ти омръзне всичко,целия живот,да не ти се живее и да няма смисъл нищо.имал е само нея и тя му е изневерила.На момчето му е писнало,не му пука и сега се друса,убива се бавно,защото не може да си оправи проблемите и да живее.Да не мислиш,че го иска?Просто не вижда решение...

Авторката,вярвай ми,ти си поредния пирон в ковчега,както се казва.Човек не започва да се друса заради момиче...Няма да забравя как седях в кафето и всяка вечер се наливах с водки,шотове,джинове,кокте лчета,правех го само и само да се утешавам и да не мисля за момичето ми.Обаче ако всичко друго ми беше наред никога нямаше да седя в кафето заради едно момиче,която и да е тя.Просто тя беше последния човек на който вярвах и който ме предаде,единствения който мислех за приятел и че му пука за мен.Превъзмогнах тая гадост,спрях да пия и да пуша,спрях тревата...

И така както си написала темата излиза все едно,че се гордееш,че се друса заради теб.И от теб не става човек...Знаеш ли какво?Най-добре го остави,не го лъжи,че ти пука за него.Ако ти пука нямаше да изневериш!!!Пък ако искаш си играй още с него,обаче всичко се връща...

Blab
07-12-2008, 11:57
:razz:

GregoryHouse
07-12-2008, 11:58
ami prosto e kaji mu 4e ao produlji toi se ubiva i taka ne pokazva 4e te obi4a

Какви силни думи...чак мен отказа от водката...

Пия сам БГ ракия :> ( фен съм на Аляска ;) )

Абсолют касис приятелю...нема съжеляваш :D

И да не е оффтопик:
Авторката от тебе вече нищо не зависи...пропиляла си шанса си и може само да съжеляваш...

w0sh
07-12-2008, 12:14
Божке като го видя тоя зеления шрифт и ми призлява нещо.

GregoryHouse
07-12-2008, 12:15
Не само на тебе...не само на тебе... :D

assd
07-12-2008, 12:17
дай му свръхдоза, веднъж за винаги ще спре!

NightSky
07-12-2008, 12:49
Кажи му да спре. Ако те обича, сигурно ще те послуша.

GiRlSs
07-12-2008, 12:52
Mersi mN za otgovorite..;]

NaNa_SladuRana
07-12-2008, 12:55
Не само на тебе...не само на тебе... :D
бройте ме и мен :)

*tEmPtAtIoN*
07-12-2008, 13:29
Еми подхождате си :grin: И на двамата ви е "слаб ангела".
Тя изневерява,той-лигава работа... :-o

dJuLiNkAa~
07-12-2008, 14:28
Приятеля ти определено е зле, за да почне да се друса, заради това че някава пикла му е изневерила ( не се убиждай, ама просто не си струва заради човек, който явно толкова държи на него )
А как да му помогнеш... ако сам не иска ти ако ще в г*за си запалена свещ да навреш няма да има смисъл...

Напъъъълно съгласна.. ;-) :smt083

S_L_A_D_U_R_K_A
07-12-2008, 14:36
Ужас, кажи му, че ако не спре ще остане без теб, щом имаш толкова голямо въздействие над него да почне заради теб, ще можеш да го накараш и да спре! УСПЕХ

JuSt_A_FrEaK
07-12-2008, 14:45
Отиваш и му казваш,че съжаляваш много,че си му изневерила и че ако наистина те обича ще ги спре.

fuck_me_pls
07-12-2008, 14:48
Ооо ама да не виждаш ли колко много те обича...съсипва си живота..така ли се показва любовта вечеее :shock: :shock: а ти вместо да ни питаш ходи при него и му помогни да преудолее изневярата ти ако може без да се друса!! :? 8)

GiRlSs
07-12-2008, 15:22
ThanKS mN na S_L_A_D_U_R_K_A, JuSt_A_FrEaK, fuck_me_pls.....колкото на кой му е слаб ангела няма да коментирам....Мерсии мнн :)

devil_feel_f
07-12-2008, 16:32
Щом ти си причината да се захване с наркотиците, ти си тази, която трябва да го откаже.Поговорете по този въпрос, кажи му как се чувстваш, когато се друса и се опитай да го убедиш, че от това няма смисъл.Ако сам не се откаже, поговори с родителите му.

jjjjjj6363
07-12-2008, 19:46
toi nevzima narkotizi zaredi tebe a vzima narkotici zashtoto e narkoman tup, kelesh, smatka i t.n

любомир
07-12-2008, 20:24
и аз преди бях така зимах амфетамини заради гаджето ми щото ме заряза нооо с времето се опраих и сам...и разбрах 4е не е било нужно сигурно и тои ще се осети на време

sexy_for_you
07-12-2008, 21:47
В момента приятелят ти има нужда от подкрепа и разбиране.Щом ти си причината за случващото се,не е момента да се самоличуваш,а да се опиташ някак си да поправиш нещата.Обясни му твоите чувства,покажи му,че може да разчита не теб,докажи,че си достойна отново да бъдеш обичана.Постарай се той да разбере,че дрогата не е начинът да реши какъвто и да е възникнал проблем и бъди до него,има нужда от това.Успех!

SunShinePearl
07-12-2008, 21:52
Не само на тебе...не само на тебе...

+1 и розовия,мн ги мразя тея цветове

gPa3HuTeJl
07-12-2008, 21:53
ми да не си му изневерявала...