PDA

View Full Version : 2-ро клосиране



desityyy
07-12-2008, 12:25
е кажете сега кои чака 2-ро класиране

bokoboko
07-12-2008, 12:41
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

soulja_girl4e
07-12-2008, 12:44
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

NightSky
07-12-2008, 12:48
Сестра ми, например.

desityyy
07-12-2008, 12:48
ох аз съм приета но не искам в гимназията от 1-во класиране и чакам да падне бала за др иначе питам кои чака 2-ро класиранееее

_Drama_Queen_
07-12-2008, 15:02
Ами аз съм приета по първо желание- в 1АЕГ с втори език френски, така че няма да чакам второ :grin:

hgfh
07-12-2008, 15:48
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!!

maigeri08
07-12-2008, 16:05
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!!
+1

bokoboko
07-12-2008, 19:29
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!!
+1

Питайте за каквото има нужда, а не за всяко минимално нещо.Защо трябва по дяволите да има 17 теми "Приет/а съм в "еди кое си училище" и питам там хубаво ли е?"Нямам нищо против да си помагаме едни на други, но просто ми писна да влеза да разгледам форума и всяка 1-ва тема да е на някаква малоумна тематика, примерно "Кой чака 2-ро класиране" ЕМИ ЧАКА ГО КАКТО КАЗАХ КОЙТО НЕ Е ПРИЕТ НА ПЪРВО.Или теми от сорта на... "Някой от Варна дето да е в 5та езикова :?" или... "НПМГ vs СМГ".Знам че се притеснявате и че се чудите, ама и аз миналата година кандидатствах, направих си изпитите, написах си училищата приеха си ме и всичко си беше ОК, нямаше паника нямаше нищо.За сметка на това връсниците ми пощуряха, като сега вие, просто няма нужда да пълните форума със тъпи теми, на които сто процента може да ви отговори някой по-голям приятел най-малкото.И за повечето въпроси, МОЛЯ ВИ, помнете... ЧИЧО ГУГЪЛ ЗНАЕ ВСИЧКО!!!

lisi4ety
07-12-2008, 19:55
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!!
+1

Питайте за каквото има нужда, а не за всяко минимално нещо.Защо трябва по дяволите да има 17 теми "Приет/а съм в "еди кое си училище" и питам там хубаво ли е?"Нямам нищо против да си помагаме едни на други, но просто ми писна да влеза да разгледам форума и всяка 1-ва тема да е на някаква малоумна тематика, примерно "Кой чака 2-ро класиране" ЕМИ ЧАКА ГО КАКТО КАЗАХ КОЙТО НЕ Е ПРИЕТ НА ПЪРВО.Или теми от сорта на... "Някой от Варна дето да е в 5та езикова :?" или... "НПМГ vs СМГ".Знам че се притеснявате и че се чудите, ама и аз миналата година кандидатствах, направих си изпитите, написах си училищата приеха си ме и всичко си беше ОК, нямаше паника нямаше нищо.За сметка на това връсниците ми пощуряха, като сега вие, просто няма нужда да пълните форума със тъпи теми, на които сто процента може да ви отговори някой по-голям приятел най-малкото.И за повечето въпроси, МОЛЯ ВИ, помнете... ЧИЧО ГУГЪЛ ЗНАЕ ВСИЧКО!!!

Всеки възприема приема в дадено училище по различен начин.. плюс това нека се радват, важно е образованието, важно е в каква среда ще попаднеш. Ако си в първа английска или немската мн. ясно, че ще се радваш.. ще си направо в еуфория мен ако питаш! Нямало е паника.. е ние кво да направиме при нас има?! Като ти пречат тия теми зае*и ги уе.. :?

medy
07-12-2008, 21:16
ei a na men bala mi e 30.214 :lol: na vtoro klasirane moga li da vlezna v 1 AEG .2AEG .. :D mai ne nali? 8)

pencho1991
07-12-2008, 21:35
ei a na men bala mi e 30.214 :lol: na vtoro klasirane moga li da vlezna v 1 AEG .2AEG .. :D mai ne nali? 8)
Можеш в 18та поликлиника ;)

firegirlll
07-13-2008, 06:59
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!! +1!!

WaterLilly
07-13-2008, 07:06
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!!
Да, само дето на първите 3 страници всяка втора тема е за това. :x

SuNsEt
07-13-2008, 10:55
Аз също чакам 2ро класиране,но съм приета в 18 СОУ :) ...Така и така мястото ми се пази...защо да не пробвам за по-горните ми желания. :P

Decu
07-13-2008, 11:02
Аз също чакам 2ро класиране,но съм приета в 18 СОУ :) ...Така и така мястото ми се пази...защо да не пробвам за по-горните ми желания. :PНе се запазва. ;)

Само е сигурно, че не можеш да паднеш по-надолу.

SuNsEt
07-13-2008, 11:05
Аз също чакам 2ро класиране,но съм приета в 18 СОУ :) ...Така и така мястото ми се пази...защо да не пробвам за по-горните ми желания. :PНе се запазва. ;)

Само е сигурно, че не можеш да паднеш по-надолу. Запазва се...Проверила съм го.

medy
07-13-2008, 13:53
Dano se zapazva..za6toto na men sa mi kazvali 4e ne se :lol:

desityyy
07-13-2008, 13:58
хора за да се запази мястото ви трябва да отидете в училището в което сте приети на 1-во класиране и да подадете заявление в училището за да запазите местото си нали и аз утре ще ходя

soul1199
07-13-2008, 15:27
ve4e sum 9 kl 8)

soul1199
07-13-2008, 15:28
estt,4e se zapazva mqstoto e,no na 3-to se gybi 8)

SuNsEt
07-13-2008, 15:46
estt,4e se zapazva mqstoto e,no na 3-to se gybi 8) Мхм...аз говоря за 2ро :)

Decu
07-13-2008, 15:49
Аз също чакам 2ро класиране,но съм приета в 18 СОУ :) ...Така и така мястото ми се пази...защо да не пробвам за по-горните ми желания. :PНе се запазва. ;)

Само е сигурно, че не можеш да паднеш по-надолу. Запазва се...Проверила съм го.

И аз. Нужно ли е да ти цитирам? :)

great_mari
07-13-2008, 15:56
Аз също чакам 2ро класиране,но съм приета в 18 СОУ :) ...Така и така мястото ми се пази...защо да не пробвам за по-горните ми желания. :PНе се запазва. ;)

Само е сигурно, че не можеш да паднеш по-надолу. Запазва се...Проверила съм го.

И аз. Нужно ли е да ти цитирам? :)
аеси,грешиш - запазва се,но както казаха преди мен тябва да отидеш в училището,което си приет и там да си подадеш документитв за 2-ро класиране :)

onlylovenosex
07-13-2008, 21:12
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x а пък що само "Който не е приет на 1-во класиране, чака второ!" начи толкоз сте тъпии :-x :-x :-x :-x :-x
По темата-мии аз съм приет в първо класиране в НЕГ в Бургас но се пак ще ходя на 2-ро че искам да влизам в ПМГто не че НЕГ е лоша но се пак желая в ПМГ :oops: :oops: :oops: :) :) :) :-D

onlylovenosex
07-13-2008, 21:15
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!! 100 % съм в същото мнение !!! :-x :-x :-x

onlylovenosex
07-13-2008, 21:24
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!!
+1

Питайте за каквото има нужда, а не за всяко минимално нещо.Защо трябва по дяволите да има 17 теми "Приет/а съм в "еди кое си училище" и питам там хубаво ли е?"Нямам нищо против да си помагаме едни на други, но просто ми писна да влеза да разгледам форума и всяка 1-ва тема да е на някаква малоумна тематика, примерно "Кой чака 2-ро класиране" ЕМИ ЧАКА ГО КАКТО КАЗАХ КОЙТО НЕ Е ПРИЕТ НА ПЪРВО.Или теми от сорта на... "Някой от Варна дето да е в 5та езикова :?" или... "НПМГ vs СМГ".Знам че се притеснявате и че се чудите, ама и аз миналата година кандидатствах, направих си изпитите, написах си училищата приеха си ме и всичко си беше ОК, нямаше паника нямаше нищо.За сметка на това връсниците ми пощуряха, като сега вие, просто няма нужда да пълните форума със тъпи теми, на които сто процента може да ви отговори някой по-голям приятел най-малкото.И за повечето въпроси, МОЛЯ ВИ, помнете... ЧИЧО ГУГЪЛ ЗНАЕ ВСИЧКО!!! АВЕ Я СИ *** МАЙКАТА ПИСНАЛ МУ Е ОЩЕ Е Новак НЕ Е НАПИСАЛ ДОРИ 50 МНЕНИЯ И МУ ПИСНАЛ и да ти кажа ЧИЧО ГУГЪЛ НЕ ЗНАЕ ВСИЧКО!!! а казваш че ЧАКАТ ТЕЗИ КОИТО НЕ СА ВЛЕЛИ В ПЪРВОТО начи не съм видял по тъпо изречение от това АБЕ ПРОСТ НЯКОИ МОЖЕ ДА СА ГО ПРИЕЛИ НО НЕ В ТАЗИ КОЯТО ГО ЖЕЛАЕ ТОЛКОЗ и за тва отива на 2.ро и ти кат си влязал без никакве паники начи си отишъл в ТОХА( не искам да обиждам тези дет учат в ТОХ) и ако не искаш такива теми ЩО ВЛИЗАШ БЕ МАЛОУМНИК ТАКЪВ

balbuk
07-14-2008, 07:33
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!!
+1

Питайте за каквото има нужда, а не за всяко минимално нещо.Защо трябва по дяволите да има 17 теми "Приет/а съм в "еди кое си училище" и питам там хубаво ли е?"Нямам нищо против да си помагаме едни на други, но просто ми писна да влеза да разгледам форума и всяка 1-ва тема да е на някаква малоумна тематика, примерно "Кой чака 2-ро класиране" ЕМИ ЧАКА ГО КАКТО КАЗАХ КОЙТО НЕ Е ПРИЕТ НА ПЪРВО.Или теми от сорта на... "Някой от Варна дето да е в 5та езикова :?" или... "НПМГ vs СМГ".Знам че се притеснявате и че се чудите, ама и аз миналата година кандидатствах, направих си изпитите, написах си училищата приеха си ме и всичко си беше ОК, нямаше паника нямаше нищо.За сметка на това връсниците ми пощуряха, като сега вие, просто няма нужда да пълните форума със тъпи теми, на които сто процента може да ви отговори някой по-голям приятел най-малкото.И за повечето въпроси, МОЛЯ ВИ, помнете... ЧИЧО ГУГЪЛ ЗНАЕ ВСИЧКО!!! АВЕ Я СИ *** МАЙКАТА ПИСНАЛ МУ Е ОЩЕ Е Новак НЕ Е НАПИСАЛ ДОРИ 50 МНЕНИЯ И МУ ПИСНАЛ и да ти кажа ЧИЧО ГУГЪЛ НЕ ЗНАЕ ВСИЧКО!!! а казваш че ЧАКАТ ТЕЗИ КОИТО НЕ СА ВЛЕЛИ В ПЪРВОТО начи не съм видял по тъпо изречение от това АБЕ ПРОСТ НЯКОИ МОЖЕ ДА СА ГО ПРИЕЛИ НО НЕ В ТАЗИ КОЯТО ГО ЖЕЛАЕ ТОЛКОЗ и за тва отива на 2.ро и ти кат си влязал без никакве паники начи си отишъл в ТОХА( не искам да обиждам тези дет учат в ТОХ) и ако не искаш такива теми ЩО ВЛИЗАШ БЕ МАЛОУМНИК ТАКЪВ
+1
и не ми обиждай темата :D :D :D

desityyy
07-14-2008, 10:07
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!!
+1

Питайте за каквото има нужда, а не за всяко минимално нещо.Защо трябва по дяволите да има 17 теми "Приет/а съм в "еди кое си училище" и питам там хубаво ли е?"Нямам нищо против да си помагаме едни на други, но просто ми писна да влеза да разгледам форума и всяка 1-ва тема да е на някаква малоумна тематика, примерно "Кой чака 2-ро класиране" ЕМИ ЧАКА ГО КАКТО КАЗАХ КОЙТО НЕ Е ПРИЕТ НА ПЪРВО.Или теми от сорта на... "Някой от Варна дето да е в 5та езикова :?" или... "НПМГ vs СМГ".Знам че се притеснявате и че се чудите, ама и аз миналата година кандидатствах, направих си изпитите, написах си училищата приеха си ме и всичко си беше ОК, нямаше паника нямаше нищо.За сметка на това връсниците ми пощуряха, като сега вие, просто няма нужда да пълните форума със тъпи теми, на които сто процента може да ви отговори някой по-голям приятел най-малкото.И за повечето въпроси, МОЛЯ ВИ, помнете... ЧИЧО ГУГЪЛ ЗНАЕ ВСИЧКО!!!

Всеки възприема приема в дадено училище по различен начин.. плюс това нека се радват, важно е образованието, важно е в каква среда ще попаднеш. Ако си в първа английска или немската мн. ясно, че ще се радваш.. ще си направо в еуфория мен ако питаш! Нямало е паника.. е ние кво да направиме при нас има?! Като ти пречат тия теми зае*и ги уе.. :? ОХ КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА ТЕМАТА ПРОСТО НЕ ВЛИЗАИТЕ ТЪ....П... и кой ви кара да пишете като сте 9 клас :-x :-x :-x :-x

nikinkaa
07-14-2008, 10:31
абе просто да не пишат,тези,на които темата им се струва тъпа.мен ме кефи .. така де,с или без тяхното мнение нищо не променят.. не им обръщайте внимание ;)
и тоз лаф "Чичо Гугъл знае всичко " се изтърка ;)

desityyy
07-14-2008, 10:42
така си е като не им харесва просто да не пишат а и тука пишем деца които са кандидатствали маля да не пишат такива които не им харесва темата сдържаите мнението си

nikinkaa
07-14-2008, 10:57
мхмм..някои хора трябва да се научат да бъдат по-любезни и учтиви.. хахаха намери кой да го каже (АЗ :D :D ) :D :D :D

desityyy
07-14-2008, 11:39
аре пишете хора за кое училище се борите на 2-ро класиране

bokoboko
07-14-2008, 11:47
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!!
+1

Питайте за каквото има нужда, а не за всяко минимално нещо.Защо трябва по дяволите да има 17 теми "Приет/а съм в "еди кое си училище" и питам там хубаво ли е?"Нямам нищо против да си помагаме едни на други, но просто ми писна да влеза да разгледам форума и всяка 1-ва тема да е на някаква малоумна тематика, примерно "Кой чака 2-ро класиране" ЕМИ ЧАКА ГО КАКТО КАЗАХ КОЙТО НЕ Е ПРИЕТ НА ПЪРВО.Или теми от сорта на... "Някой от Варна дето да е в 5та езикова :?" или... "НПМГ vs СМГ".Знам че се притеснявате и че се чудите, ама и аз миналата година кандидатствах, направих си изпитите, написах си училищата приеха си ме и всичко си беше ОК, нямаше паника нямаше нищо.За сметка на това връсниците ми пощуряха, като сега вие, просто няма нужда да пълните форума със тъпи теми, на които сто процента може да ви отговори някой по-голям приятел най-малкото.И за повечето въпроси, МОЛЯ ВИ, помнете... ЧИЧО ГУГЪЛ ЗНАЕ ВСИЧКО!!! АВЕ Я СИ *** МАЙКАТА ПИСНАЛ МУ Е ОЩЕ Е Новак НЕ Е НАПИСАЛ ДОРИ 50 МНЕНИЯ И МУ ПИСНАЛ и да ти кажа ЧИЧО ГУГЪЛ НЕ ЗНАЕ ВСИЧКО!!! а казваш че ЧАКАТ ТЕЗИ КОИТО НЕ СА ВЛЕЛИ В ПЪРВОТО начи не съм видял по тъпо изречение от това АБЕ ПРОСТ НЯКОИ МОЖЕ ДА СА ГО ПРИЕЛИ НО НЕ В ТАЗИ КОЯТО ГО ЖЕЛАЕ ТОЛКОЗ и за тва отива на 2.ро и ти кат си влязал без никакве паники начи си отишъл в ТОХА( не искам да обиждам тези дет учат в ТОХ) и ако не искаш такива теми ЩО ВЛИЗАШ БЕ МАЛОУМНИК ТАКЪВ

Не ме обиждай, най-малкото защото дори не ме познаваш.Не съм влязал в "тоха", дори незнам какво е това.Сега ще ми кажеш, че нямам право да пиша, защото нямам 50 мнения ли?Браво, ти си шампион, имаш 90 ЧЕСТИТО, ПЕЧЕЛИШ ВАФЛА.И да, чичо гугъл знае всичко, можеш да бъдеш сигурен/на.Тези теми са обсъждани и на други места, и каквото ви трябва вече е обсъдено.Ако искате да си обсъждате може да се направят няколко теми 1-во класиране, 2-ро класиране, 3-то класиране, и обсъждане на училища, където всеки да пита и да се обсъжда, а не за всяко училище да се пуска нова тема!И пак, не ме псувай на майка, защото изглеждаш жалко и смешно.

П.п.Изразът "Който не е приет на 1-во, чака 2-ро" включва и тези които не са влязли където искат...замисли се...ако можеш....

Peace!

desityyy
07-14-2008, 11:51
стига сте се карали като не ви изнася просто не пишете ати като си приета в тоха защо пишеш на по малките от теб като те дразним не пиши все пак тази тема е за кандидатстващите!

SuNsEt
07-14-2008, 12:00
аре пишете хора за кое училище се борите на 2-ро класиране Ми за 73 СОУ :cry: ...Ама ако не стане...Поне да дръпна с друг профил,че се канвасих с природоматематически :-D ...Или пък в крайна сметка...И да не ме приемат от 2ро класиране и си остана в същата паралелка,здраве да е! ...тамън разбрах,че в моята има още 4 Даяни(Аз съм Даяна :D ) :smt001

desityyy
07-14-2008, 12:05
ахам аз ще участвам на 2-ро класиране искам да ида в 35то соу неискам в 18то

o4eNzE
07-14-2008, 16:54
az iskam vuv frenskata spored vas s bal 31.108 na 2 ili 3 klasirane 6te mi stigneli(sujalqvam 4e pak pitam)

desityyy
07-15-2008, 07:20
еми можеби във второ класиране ще влезнеш във френската но недей да чакаш 3-то класиране

dark_wings
07-15-2008, 08:13
И аз ще чакам 2ро.Са ме приеха в НТБГ Банково дело с немски,но искам да видя дали ще стане в езиковите...Ако не-и тва е добре :)

firegirlll
07-15-2008, 14:45
Аз само да питам, някой в 73 приет има ли? :P

firegirlll
07-15-2008, 14:46
ахам аз ще участвам на 2-ро класиране искам да ида в 35то соу неискам в 18то
35-то като образование не е зле, малко е зор, ама сигурно ше си намериш някви пичове там :)

marsilia
07-15-2008, 15:39
ами и аз чакам второ класиране. Боря се за 157-мо и "Джон Атаансов" на второ класиране и се надявам да ме приемат. А относно темата е мн добра, защото сега нас това ни интересува. :)

Brunoo
07-15-2008, 16:34
ei a na men bala mi e 30.214 :lol: na vtoro klasirane moga li da vlezna v 1 AEG .2AEG .. :D mai ne nali? 8)
Можеш в 18та поликлиника ;)
1-ва анг едва ли...иначе за 2-ра ако си момче влизаш на 100%
Иначе и аз чакам 2-ро много малко не ми е достигнало за френската на 1-во и на 2-ро имам добър шанс за там :)

marielshh
07-15-2008, 20:05
а има ли някой , който да е от ГХП " Св.св Кирил и Методий " гр.Пловдив с руски език :oops: :oops:

desityyy
07-16-2008, 06:09
някой знае ли в кои саит ще изкарат резултатите от 2-ро класиране пак там където са от първо ли ? :?: Плс някои ако знае да каже

Marinceto
07-16-2008, 06:52
Ами би трябвало в РИО-тата и в МОН мисля . А отснонно темата (аз съм от Пловдив) и 3-4 човека от моя клас чакат 2ро класиране ,не защото не сса приети ,а за да пробват да влезнат в училищата по-нагоре . И силно се надявам ,че някой от тях ще дойде при мен :С мн е кофти да отидеш в нова среда,с нови хора,без да имаш поне 1 познат. Аз от новия си клас се запознах с 3ма човека (ам бтв ще има само 5-6 момчета в клаа ми :Д ) .Сори ,че малко се отклоних от темата . :) :grin:

lisi4ety
07-16-2008, 07:06
Аз се бора за френската ама нямам шанс :-D За това вече се готва за 133 :)

victoriq
07-16-2008, 07:34
Аз съм приета в "Джон Атанасов" по 5-то желание,ама аз не съм много доволна и чакам да вляза в НТБГ :shock: Успех на всички за 2-ро класиране :)

dark_wings
07-16-2008, 08:18
--------------------------------------------------------------------------------

Аз съм приета в "Джон Атанасов" по 5-то желание,ама аз не съм много доволна и чакам да вляза в НТБГ Успех на всички за 2-ро класиране


Ти с какво чакаш да те приемат там? Аз съм приета с Банково дело немски.

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-16-2008, 15:52
Аз се бора за френската ама нямам шанс :-D За това вече се готва за 133 :)

koлко ти е балът??? аз влезнах на 1во във френската , имам и 2 приятелки , които са влезли в 133то с френски като теб - кажи ми и мога да ти кажа ориентировъчно дали можеш да влезнеш... :)

desityyy
07-16-2008, 16:04
А някой да знае в петък ли ще излезнат резултатите от 2-ро класиране или има вероятност в четвъртък вечерта :smt017

dark_wings
07-16-2008, 16:53
Мисля че ако в четвъртък вечерта са излезнали ще има линк на заглавната страница на рио-софия.Трябва да проверим.Ако не тогава,то в петък около обяд със сигурност.

desityyy
07-16-2008, 17:13
аз се надявам по скоро да излезнат :oops:

magity
07-16-2008, 19:01
ох аз съм приета но не искам в гимназията от 1-во класиране и чакам да падне бала за др иначе питам кои чака 2-ро класиранееее аз чакам 2ро класиране ... утре или др ден излизат резултатите?

amadeus
07-16-2008, 21:34
Чакам второ класиране за 1 АЕГ, иначе засега съм във 2 АЕГ...

K_O_L_E_V
07-17-2008, 17:47
Добре ве мама ви стара , какво само се правите на голяма работа че сме флоодели с тези теми , ами аджеба като не ви интересува хващай си чантата пътя и за гъби със стълбата .......... ай сектир от тука като не те интереусва за кво четеш бе бастун ? нямате отговор нали само да дразните тука хората които се интересуват от нещо......... :x

Brunoo
07-17-2008, 17:59
А някой да знае в петък ли ще излезнат резултатите от 2-ро класиране или има вероятност в четвъртък вечерта :smt017
Днес вечерта вероятно ще излезнат резултатите за по-малките градове.За София можем да се надяваме на резултати наи-рано утре следобяд. :(

magity
07-17-2008, 19:42
А някой да знае в петък ли ще излезнат резултатите от 2-ро класиране или има вероятност в четвъртък вечерта :smt017
Днес вечерта вероятно ще излезнат резултатите за по-малките градове.За София можем да се надяваме на резултати наи-рано утре следобяд. :( Ееее чак тогавааа ... надявах се след няколко часа :( омръзна ми да чакам :D

balbuk
07-17-2008, 19:46
за село(демек Хасково) вече са излезли :-P :-P

magity
07-17-2008, 19:50
за село(демек Хасково) вече са излезли :-P :-P не е честно :D .... а с нов сайт ли е или със стария http://7klas.mon.bg :-o

balbuk
07-17-2008, 19:59
за село(демек Хасково) вече са излезли :-P :-P не е честно :D .... а с нов сайт ли е или със стария http://7klas.mon.bg :-o нз ма май за софия ше е на тоя шот и за резултатите и за класирането в риото не пишеше нищо :? :? дано да ви излязат по-бързо ае успех на вс 8) 8)

magity
07-17-2008, 20:11
за село(демек Хасково) вече са излезли :-P :-P не е честно :D .... а с нов сайт ли е или със стария http://7klas.mon.bg :-o нз ма май за софия ше е на тоя шот и за резултатите и за класирането в риото не пишеше нищо :? :? дано да ви излязат по-бързо ае успех на вс 8) 8) ти къде си влязъл/влязла :)

balbuk
07-17-2008, 20:20
за село(демек Хасково) вече са излезли :-P :-P не е честно :D .... а с нов сайт ли е или със стария http://7klas.mon.bg :-o нз ма май за софия ше е на тоя шот и за резултатите и за класирането в риото не пишеше нищо :? :? дано да ви излязат по-бързо ае успех на вс 8) 8) ти къде си влязъл/влязла :) в НПМГ ма нз дали не збурках ма беше по първо желание та нямам право на др избор :-D :-D

а.....а ти за къде се бори6 :-o :-o

magity
07-17-2008, 20:27
в НПМГ ма нз дали не збурках ма беше по първо желание та нямам право на др избор :-D :-D

а.....а ти за къде се бори6 :-o :-o ееемиии за 31во ... ти от Хасково ли си, щото ако си сигурно не го знаеш :P

пс: момче или момиче си?

balbuk
07-17-2008, 20:29
в НПМГ ма нз дали не збурках ма беше по първо желание та нямам право на др избор :-D :-D

а.....а ти за къде се бори6 :-o :-o ееемиии за 31во ... ти от Хасково ли си, щото ако си сигурно не го знаеш :P

пс: момче или момиче си? момче съм и съм от софия просто в едно село до хасково живее баба ми и така :D :D а и в 31 с къв език
шот аз познаам няколко човека които учат там па и такива които от др година ше учат там :)

magity
07-17-2008, 20:32
в НПМГ ма нз дали не збурках ма беше по първо желание та нямам право на др избор :-D :-D

а.....а ти за къде се бори6 :-o :-o ееемиии за 31во ... ти от Хасково ли си, щото ако си сигурно не го знаеш :P

пс: момче или момиче си? момче съм и съм от софия просто в едно село до хасково живее баба ми и така :D :D а и в 31 с къв език
шот аз познаам няколко човека които учат там па и такива които от др година ше учат там :) оо супер може да ме запознаеш ... аз с испански искам ... дано вляза де ...

balbuk
07-17-2008, 20:45
в НПМГ ма нз дали не збурках ма беше по първо желание та нямам право на др избор :-D :-D

а.....а ти за къде се бори6 :-o :-o ееемиии за 31во ... ти от Хасково ли си, щото ако си сигурно не го знаеш :P

пс: момче или момиче си? момче съм и съм от софия просто в едно село до хасково живее баба ми и така :D :D а и в 31 с къв език
шот аз познаам няколко човека които учат там па и такива които от др година ше учат там :) оо супер може да ме запознаеш ... аз с испански искам ... дано вляза де ... каф ти е бала ве :-P :-P

magity
07-17-2008, 20:50
каф ти е бала ве :-P :-P 29.606
аа да те питам как се казваш :-o един приятел влезе в НПМГ :)

balbuk
07-17-2008, 20:51
каф ти е бала ве :-P :-P 29.606
аа да те питам как се казваш :-o един приятел влезе в НПМГ :) имам едно предчувствие че те познавам но :D :D :D :D :D хах аз съм сидар а ти май си маги :lol: :lol:

magity
07-17-2008, 20:52
каф ти е бала ве :-P :-P 29.606
аа да те питам как се казваш :-o един приятел влезе в НПМГ :) имам едно предчувствие че те познавам но :D :D :D :D :D хах аз съм сидар а ти май си маги :lol: :lol: знаех си че си ти :lol: ситии :lol: :lol: кво правиш бе :razz: :lol:

balbuk
07-17-2008, 20:53
каф ти е бала ве :-P :-P 29.606
аа да те питам как се казваш :-o един приятел влезе в НПМГ :) имам едно предчувствие че те познавам но :D :D :D :D :D хах аз съм сидар а ти май си маги :lol: :lol: знаех си че си ти :lol: ситии :lol: :lol: кво правиш бе :razz: :lol: и аз още от началото но щеше да е тъпо да кажа па да не си ти и...................ахахахахахахах хахахахахахахахахаах :razz: :razz:
ми ни6то ти

magity
07-17-2008, 20:54
каф ти е бала ве :-P :-P 29.606
аа да те питам как се казваш :-o един приятел влезе в НПМГ :) имам едно предчувствие че те познавам но :D :D :D :D :D хах аз съм сидар а ти май си маги :lol: :lol: знаех си че си ти :lol: ситии :lol: :lol: кво правиш бе :razz: :lol: и аз още от началото но щеше да е тъпо да кажа па да не си ти и...................ахахахахахахах хахахахахахахахахаах :razz: :razz:
ми ни6то ти ахахаххах аз мислех, че се пишеш нещо от рода на MoJoJo :lol: и аз нищо :razz:

balbuk
07-17-2008, 20:55
каф ти е бала ве :-P :-P 29.606
аа да те питам как се казваш :-o един приятел влезе в НПМГ :) имам едно предчувствие че те познавам но :D :D :D :D :D хах аз съм сидар а ти май си маги :lol: :lol: знаех си че си ти :lol: ситии :lol: :lol: кво правиш бе :razz: :lol: и аз още от началото но щеше да е тъпо да кажа па да не си ти и...................ахахахахахахах хахахахахахахахахаах :razz: :razz:
ми ни6то ти ахахаххах аз мислех, че се пишеш нещо от рода на MoJoJo :lol: и аз нищо :razz: така се пишех ама се пишеХ шот ми го баннаха :-D

magity
07-17-2008, 21:00
ахаха ок ... айде чао ... аз ставам

slivaka
07-17-2008, 21:14
КОйто не е приет на 1-во класиране, чака второ!Ех, драги ми бъдещи гимназисти, няма да спрете да флуудите начи! :-x

а ти какво очакваш .. ами интересно ни е това ни вълнува в момента теб като не те инересува ми нечети такива теми !!!
Да, само дето на първите 3 страници всяка втора тема е за това. :x

Боли ме кура ,чети след 3-та страница .BTW по темата аз съм в НТБГ обаче чакам 2-ро класиране за 9-та ФЕГ :) 8-)

ivito_13
07-18-2008, 06:02
Мен пък на 1-во класираме ме приеха във 33-та ЕГ ама ми е мн шибано ... и не искам чакам във 31, 32, или 22 :)
Успех днеска :)

desityyy
07-18-2008, 06:27
Добър ден за всички чакащи ?-ро може би за нас последно класиране.Разбрах че във някои градове като Пловидив и др са излезли резултатите.Пожелавам на всички мн усмивки през този ден и всеки да бъде приет там където желае. :) :) :)

nekaflude
07-18-2008, 06:48
Добър ден за всички чакащи ?-ро може би за нас последно класиране.Разбрах че във някои градове като Пловидив и др са излезли резултатите.Пожелавам на всички мн усмивки през този ден и всеки да бъде приет там където желае. :) :) :)

Мерсаж :grin:

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-18-2008, 07:27
slivaka - стискам палци за 9 ФЕГ...с какъв език искаш и колко ти е балът? пиши на лично :P

magity
07-18-2008, 09:01
ivito_13 ако те приемат в 31во пиши ЛС :grin: и всички които влязат там или вече са влязли да пишат да се запознаем :P

Sladka ***Deska
07-18-2008, 09:16
magity аз съм в 31 стоп.мениджмънт(1во класирне) с АЕ,писах ти,но може би не си го видяла!Стискам ти палци днес,а и на всички останали,които чакат 2ро класиране :grin:

dark_wings
07-18-2008, 09:24
Ехоо какво стана?Къде ви приеха?

desityyy
07-18-2008, 09:33
аз съм в 7 соу в понеделнико отивам да се записвам :grin:

smooker4o
07-18-2008, 09:42
Налазвайте http://7klas.mon.bg/ Защото излязохра резултатите !

marsilia
07-18-2008, 09:44
нещо не мога да вляза ;(

marsilia
07-18-2008, 09:50
хорааааа не ставааа ](*,) ](*,)

marsilia
07-18-2008, 09:52
138- mo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lips of an angel
07-18-2008, 10:00
35 ne;re;bel същата паралелка като 1 класиране :D :o :razz:

marsilia
07-18-2008, 10:05
честито то и аз съм в същото у-ще и в същата паралелка акто от първо ама исках в 157 но сега съм с български, испански и английски

lisi4ety
07-18-2008, 10:07
Оставам в руското :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

SuNsEt
07-18-2008, 10:16
Ееех...мамка му оставам си...

18 СОУ
ПрМ.;НЕ - НЕ; М :-o ...

dark_wings
07-18-2008, 10:18
И аз си оставам в НТБГ :D Но се радвам :grin: като че ли там най-много исках :D

marsilia
07-18-2008, 10:26
awe hora to kato gledam pochti vsichki sa si v uchilishtata ot purvo kalsirane pak :D

Decu
07-18-2008, 10:44
А знаете и защо на една приятелка й излизат само оценките? :-o

Подала си е документите за второ класиране, писала е паралелки с много по-нисък бал от нейния, а нищо.. :( :( :(

marsilia
07-18-2008, 10:49
ами то не може а пише паралелки, защото те могат да се пренареждат само и то чак на трето калсиране, но да пробва пак отново или ако има проблек ако искаш дай входящия и номер и егн-то и и аз ще проверя и ще пиша :)

dark_wings
07-18-2008, 10:51
Може да е въвела стария входящ номер.Трябва с този дето са й дали от училището гнездо при 1вото класиране.

Decu
07-18-2008, 10:52
Е тя не си ги е пренареждала..останали са така, както и при първо класиране. Много странно..и гадно. :(

Има бал 24 и нещо май, а е писала паралелки дори с 18-19 за всеки случай. И пак нищо.. :shock:

dark_wings
07-18-2008, 10:56
То не може да се пренареждат.Според мен е объркала входящия номер.А пък ако иска нека потърси в списъците в РИО.Там са всички за второ класиране.Трябва да се намери.

gabi_94
07-18-2008, 10:59
оставам си в 33ег :( дано е хубаво там, макар че ми се искаше във 2ра аег

dark_wings
07-18-2008, 11:02
Една моя приятелка е в 33ЕГ.Тя е много щастлива...

magity
07-18-2008, 11:04
А знаете и защо на една приятелка й излизат само оценките? :-o

Подала си е документите за второ класиране, писала е паралелки с много по-нисък бал от нейния, а нищо.. :( :( :( а така.... за кво не ме приемат в 31во техн.стоп.менидж. като ми стига бала, аа??
бтв и аз си оставам във 2ра испанска ... ама ш' видим тая работа в понеделник .... :-x

vio
07-18-2008, 11:42
az SUM SI V 33 EG i sum adski 6tastliva{nadqvam se s horata ot foroma koito sa v 33 da se zapoznaem :grin:

lisi4ety
07-18-2008, 12:10
Е тя не си ги е пренареждала..останали са така, както и при първо класиране. Много странно..и гадно. :(

Има бал 24 и нещо май, а е писала паралелки дори с 18-19 за всеки случай. И пак нищо.. :shock:

Ако са на по-задни желания от това училище, в което е приета на 1 класиране - нормално!

Decu
07-18-2008, 12:32
Тя никъде не беше приета на второ класиране..

Каза, че й били объркали документите. :x

marsilia
07-18-2008, 16:53
apff bala mi stigashe za "Djon Atanasov" ama ne me prieha samo momcheta :@ ;(