PDA

View Full Version : strah ot seriozna vruzka..?!?



spongkata
07-12-2008, 13:08
taka mn sujalqvam za latinicata no kirilicata mi e izcheznala.. :x
a eto i problema mi znachi az ne sm grozna dosta momcheta sa mi predlagali no dosega ne sm si imala gadje nikoga na 15 godini sm ako ima nqkakvo znachenie..znachi haresvam si az 1 momche,toi me haresa i mi predloji i az izvednuj spiram da go haresvam i se oplashvam izgubvam interes kum nego..tova super mn me tormozi i si kazvam shte trugna sus sledvashtiq no pak nestava prosto vse otlagam..imala sm momcheta za 1 vecher v smi celuvali sme se i tva e..ne me e strah ot mochetata a ot samata vruzka..molq vi kajete mi kak da go prevuzmogna..popitah dr Tenn no toi mi kaza da ne pravq nishto kogato se pochuvstvam gotova togava..no zashto samo az ne sm gotova vsichkite moi priqteli i daje i po-malki se chuvstvat gotovi i sa imali po 100 gadjeta samo az nqmam..ne me razbiraite che poneje vsichki imat i az iskam da imam shtoto e moderno..ne e taka..prosto zashto me e strah ot vruzka i kak moga da go prevuzmogna..?!?! molq vi pomognete mi poburkvam se #-o :-k :-# :smt022

Just_me_91
07-12-2008, 13:19
Според мен трябва да тръгнеш с момче,което ти харесва и има някакво привличане между вас.Започнете да излизате и не насилвайте нещата.Може би ще ти е по-лесно ако не го приемаш много на сериозно и просто ти е приятно да си с него-това е най-важното :)

JuSt_A_FrEaK
07-12-2008, 13:20
Твоето е харесване...а не истинска любов...когато се влюбиш наистина,ще усетиш,че това чувство е непознато. :)

Whyniser
07-12-2008, 13:21
taka mn sujalqvam za latinicata no kirilicata mi e izcheznala.. :x
a eto i problema mi znachi az ne sm grozna dosta momcheta sa mi predlagali no dosega ne sm si imala gadje nikoga na 15 godini sm ako ima nqkakvo znachenie..znachi haresvam si az 1 momche,toi me haresa i mi predloji i az izvednuj spiram da go haresvam i se oplashvam izgubvam interes kum nego..tova super mn me tormozi i si kazvam shte trugna sus sledvashtiq no pak nestava prosto vse otlagam..imala sm momcheta za 1 vecher v smi celuvali sme se i tva e..ne me e strah ot mochetata a ot samata vruzka..molq vi kajete mi kak da go prevuzmogna..popitah dr Tenn no toi mi kaza da ne pravq nishto kogato se pochuvstvam gotova togava..no zashto samo az ne sm gotova vsichkite moi priqteli i daje i po-malki se chuvstvat gotovi i sa imali po 100 gadjeta samo az nqmam..ne me razbiraite che poneje vsichki imat i az iskam da imam shtoto e moderno..ne e taka..prosto zashto me e strah ot vruzka i kak moga da go prevuzmogna..?!?! molq vi pomognete mi poburkvam se #-o :-k :-# :smt022
Кой е казал,че непременно трябва да имаш гадже?Нека си имат твойте по-малки другари и другарки гаджета за по месец,два.Еми като не можеш да го превъзмогнеш занимавай се нещо,което да ти отвлече вниманието :?

NaNa_SladuRana
07-12-2008, 13:22
всеки го е страх от нещо...Пребори се със страха си,да трудно е ,но това да не ти пречи :)

spongkata
07-12-2008, 13:31
dobrem blagodarq no sega kakvo da napravq..?!? da zapochna da se sreshtam s nqkoe moche i da prevuzmogna straha si ot vruzka ili puk da spra da mislq za tova i da se zanimavam s neshto dr doakto liubovta doide i ot samo sebe si stane..?!? :oops:

JuSt_A_FrEaK
07-12-2008, 15:17
Любовта сама ще си дойде,когато най-малко очакваш. 8) При мен винаги е било така. :wink:

NeLLy_BaBy
07-12-2008, 15:41
Когато се запознаеш с някое момче, което усещаш че го харесваш не се отдръпвай от него. остави нещата да стават от само себе си. Не разбирам на какво се основава твоя страх, но както и да е. Ще видиш че след като срещнеш такова момче ти саме ще искаш да се случи нещо между вас. Просто си дай малко време. И не е важно да ли си имала брийката на гаджета по-важно е това колко пълноценна е била връзката ти с тях. Успех!

S_L_A_D_U_R_K_A
07-12-2008, 18:12
Ох миличката, много гадно наистина нз какво да те посъветвам, но според мен не си открила момчето, което наистина да ти хареса, когато го откриеш няма да те е страх да имаш каквото и да било с него :) Успех и умната да не извършиш действия, за които да съжаляваш в името на това да си като другите :lol:

GetNasty
07-12-2008, 18:19
и мене ме е страх от сериозна връзка..... ;[

LINKNOT
07-12-2008, 18:24
Получава се така,защото на втория ден те питат "Искаш ли да ходим?"... Еми и аз да съм,ще се отдръпна ... Нито го познавам,нито съм сигурна какво искам,пък и е супер детинско. Ако просто излизаш с момчетата и постепенно почвате да си ставате по-близки няма да изпиташ този страх от обвързване,защото няма да го има тъпия въпрос,а нещата ще се случат естествено и непринудено. :)

unfaithful1234
07-12-2008, 18:56
Aз мисля,че пренасилваш нещата.Много се палиш,дай го по-леко.. :wink:

spongkata
07-12-2008, 19:01
nqmam dumi s koito da opisha kolko mn mi pomognahte i kolko mn vi blagodarq :-)

krisiiiiito
07-12-2008, 19:04
спокойно за всичко си има време!
когато се влюбиш ще усетиш какво е
ии да не ти пука че си нямала гадже ... СМЕЛО напред
:-)

cinderella_gugutka
07-12-2008, 19:05
когао се влюбиш страха няма да има голямо зна4ение щот единственото нещо което ще искаш и за което ще мислиш е как да прекараш пове4е вр с него и как да бъдеш по близо до него :)

sweet_baby_cool
07-12-2008, 19:17
Всичко идва само без да притискаш нещата да се случат по бързо ще получиш по-голям ефект.

любомир
07-12-2008, 20:27
мисля 4е това е така щото още не си се влюбила истински като стане това няма да те е страх ;)