PDA

View Full Version : Kak da postapq ...



sladurankata16
07-12-2008, 13:15
Zdraveite vsi4ki,iskam da vi pomolq za savet otnosno men i ve4e biv6iq mi.Vrazkata ni be6e naistina stoinostna i harmoni4na,vsi4ko si be6e idealno,do kato ne doide momenta v koito toi mi pisa sms,4e iska da si ostanem samo priqteli.Za mene tozi sms be6e dosta neo4akvan,nie dori ne se bqhme karali za ni6to,po kasno razbrah 4e haresva druga i ima vse o6te 4uvstva kam neq,naskoro se vidqhme,kaza mi 4e o6te me haresva,i ako az vse o6te iskam e vazmojno da se saberem otnovo.V momenta sam dosta obarkana,ne znam kakvo da pravq,ot edna strana iskam da sme zaedno,ot druga,ne obi4am da si igraqt s mene,v slu4aq kogato si poiska da sme zaedno,kakvo da pravq,pls za savet,predvaritelno vi blagodarq :) Ot Poli,gr.Varna

HeartBreakKid
07-12-2008, 13:17
Отиди и му кажи: "Пичага, ще правим ли работа или не? Защото никак не обичам курвенски номера." Точка :)

xaxa
07-12-2008, 13:18
nese zanimavai s nego. Ot Tqnko gr. Shumen :lol:

and1streetball
07-12-2008, 13:18
Т'ва не е за тоя раздел ;)

Girlicious
07-12-2008, 13:22
Виж ся.... нали знаеш ,че хората осъзнават какво са имали,чак когато го загубят..-може твоя човек да е осъзнал грешката си и да съжалява.Според мен трябва да му дадеш още един шанс , но в началото се дръж леко дръпнато и поискай да ти покаже ,че съжалава за стореното, а пък ако не се получи го остави и продължи напред.....Успех :-)

sladurankata16
07-12-2008, 13:28
Da,no ve4e ot vsi4kite si vrazki na dve mom4eta sam davala vtori 6ans i otnovo ni6to,vazmojno e da sajalqva vaprosniqt 4ovek,no ako se saberem otnovo i otnovo me skasa,6te se 4uvstvam mn po gadno ot predniq pat i dosta izlagana

Girlicious
07-12-2008, 13:34
Е тфа ще е супер тъпо и детско да те подлъже да тръгнете отново и да те зареже... нз ти си прецени ...а ти мислиш ли че той сериозно съжалява за раздялата....поговорете си сериозно за чувствата ви и изяснете нещата

IvOnDa
07-12-2008, 13:35
Zdraveite vsi4ki,iskam da vi pomolq za savet otnosno men i ve4e biv6iq mi.Vrazkata ni be6e naistina stoinostna i harmoni4na,vsi4ko si be6e idealno,do kato ne doide momenta v koito toi mi pisa sms,4e iska da si ostanem samo priqteli.Za mene tozi sms be6e dosta neo4akvan,nie dori ne se bqhme karali za ni6to,po kasno razbrah 4e haresva druga i ima vse o6te 4uvstva kam neq,naskoro se vidqhme,kaza mi 4e o6te me haresva,i ako az vse o6te iskam e vazmojno da se saberem otnovo.V momenta sam dosta obarkana,ne znam kakvo da pravq,ot edna strana iskam da sme zaedno,ot druga,ne obi4am da si igraqt s mene,v slu4aq kogato si poiska da sme zaedno,kakvo da pravq,pls za savet,predvaritelno vi blagodarq :) Ot Poli,gr.Varna


Много лесно е да третира теб като приятел, когато има нова задоволителна любовна връзка. Иначе ще бъде съблазнен да поднови старата си интимност,т.е. връзката си с теб.
За да провериш себе си представи си, че лежиш в леглото си сама през нощта.
След това си представи бившия си в леглото с някоя друга.
Добре ли се чувстваш, дишаш ли нормално? Може ли, да спиш нощем ако знаеш, че той спи с друга жена. Ако отговора е отрицателен, не си въобразявай, че може да имате приятелство с него.
Приятелството е рядка и чудесна ценност между мъжете и жените и ако бившите любовници могат да бъдат приятели, това ще бъде свързващо оздравително звено с миналото и незаменима опора в бъдещето.