PDA

View Full Version : Коса,боя и още нещо!!!



Mementomori
07-12-2008, 14:00
СЛадури,да ви се е налагало да се боядисването два пъти в един ден и добре ли това за косата?
Като изключим ест,че всички химикали,бои и т.н. са вредни :D ,то вече няма нищо невредно....

cherinka
07-12-2008, 14:02
Ми за един ден не, но помня, че се боядисах веднъж в петък, не се харесах и понеделник пак си мацнах една боя..
Ама то беше толкова отдавна, че вече не помня в кво състояние ми е била косата. Но ако беше станал някакъв обрат, щях да го запомня, така, че не ми е пострадала косата много. Може малко повечко да се е източтила, ама след няколко дена с разни маски да се е възтановила.

nejnaDROGA
07-12-2008, 14:10
Една приятелка преди месец се боядиса 4 пъти :shock:
1.Отиде да й направят кичури...Не се хареса,че и за малко да скочи на фризьорката :-D
2.Прибра се,приятеля й й се смя 1 час и реши да я "оправи" ... Пак не се хареса :-D
3.Взе една по тъмна боя (беше станала светло руса,почти бяла) ... Отново не се хареса :-D
4.И накрая отиде при една друга фризьорка и тя я оправи :)
Наистина не знам как не й опада косата :lol:

А сега по темата:Естествено,че е вредно!!!То и едно боядисване вреди на косата :)

Girlicious
07-12-2008, 14:51
Не мисля,че е нещо фатално ,но недей да прекаляваш...една моя съученичка си сменяше цвета през седмица и сега ефекта е -много малко останала коса ,която е страшно изтощена-момичето за тфа ся си слага изкуствени кичури :(

fiama
07-12-2008, 14:55
Е, по възможност избягвай такива екстремности. Все пак не всяка коса е толкова устойчива на третиране. Може да ти се изсуши, да вземе да пада и т.н. Но ако все пак се налага подобен род третиране, след това изпозлвай подходящи възстановяващи продукти.

S_L_A_D_U_R_K_A
07-12-2008, 14:56
О не ми се е налагало, но не те съветвам да го правиш, косата ти ще се изтощи много! По-добре изчакай да мине малко време от едното до другото боядисване...една коса имаш, трябва да си е пазиш :-D

GabisiTa
07-12-2008, 15:57
Не ми се е налагало, но от 1 боядисване ужасно ми се изтощи косата, а представям си от 2 как ще е... :shock: Ако не е крайно зле, изчакай малко и тогава се боядисай.. ;)

hellwoman
07-12-2008, 16:39
Пролетта ме бяха направили като какаду в главата, но поседях 1-2 седмици и след това сложих wella...Не се отрази зле...

preichetoy
07-12-2008, 18:19
Втората бпя няма да ти хване. Аз направих тази грешка. СЛед като си се боядисала веднъж, за да се боядисаш втори път трябва поне два дни да не си миеш косата ...

TheGirlNextDoor
07-12-2008, 18:37
ами няма да е фатално :) ...ама ако всеки път се боядисваш по 2 пъти ...не е на добре :lol:

princesa_viki
07-12-2008, 19:36
СЛадури,да ви се е налагало да се боядисването два пъти в един ден и добре ли това за косата?
Като изключим ест,че всички химикали,бои и т.н. са вредни :D ,то вече няма нищо невредно....
Винаги съм се чудела как изглеждаш.Имаш супер яки профили тук и сигурно ти си подобна на тези мацки,които слагаш.Ако не е проблем,може ли да постнеш една снимчица да те видя? :oops:

adizitk1
07-12-2008, 20:17
Естествено,че е вредно!!!То и едно боядисване вреди на косата :)
естествено :?

Mementomori
07-12-2008, 22:26
Здравейте,хора!Знам,че е вредно и какво ли още не,че се изтощава косата и прочие.Аз досега съвсем цялата не съм я боядисвала,но връхчетата и малко повече-да.Днес реших да си матирам розовото,но в последствие го смесих със синьо,което индивидуално не става на моята коса,първо трябва обезцветяване и станах нещо като цвят патладжан,като изсъхна,изсветля и нещо като лилаво,но не бях очарована,та после повторих с розовото и почти стана като предишното,нямаше проблем,освен че го правих сама,но беше забавно :D .Благодаря за мненията,добре си ми е косата!;)

sexy_sladuranka___
07-13-2008, 06:10
Здравейте,хора!Знам,че е вредно и какво ли още не,че се изтощава косата и прочие.Аз досега съвсем цялата не съм я боядисвала,но връхчетата и малко повече-да.Днес реших да си матирам розовото,но в последствие го смесих със синьо,което индивидуално не става на моята коса,първо трябва обезцветяване и станах нещо като цвят патладжан,като изсъхна,изсветля и нещо като лилаво,но не бях очарована,та после повторих с розовото и почти стана като предишното,нямаше проблем,освен че го правих сама,но беше забавно :D .Благодаря за мненията,добре си ми е косата!;)
С какво правиш розовото ??? :grin: