PDA

View Full Version : Не искам да я загубя... ;( ;(



slun4ice_90
07-12-2008, 16:33
Моята история започва с 27. 09.2007,на тази дата се запознах с едно момиче в последствие се сприятелихе и станахме фр-ки.С всеки ден все повече се сближавахме и си допадахме.Тя е правила много клипчета за мен,много пъти ми е доказвала,че ми е истинска фр-ка...както и аз за нея..Много пъти сме се карали,но аз все й се извинявах докато тя е по-горда... :( Много интригантки се опитаваха милион пъти да ни скарат,но все успявахме да се сдобрим.Преди 2 дни тя ми пойска съвет...Питаме с кое момче да тръгне с едно,което е богато и известно или с друго,което е бедно...Аз й казах,че ще направи грешка,ако тръгне с богатото,защото е богат и известен,обясних й,че това би го направила само една к****...Тя ми се обиди....,защото помисли,че аз съм я нарекла така...И ми беше съдрита....Не ми говореше...Днес ми каза,че няма смисъл от нашето приятелство... :cry: :shock: Сега съм й много ядосана заради това...Не мога да го преживея,че тя вече не иска да сме приятелки....Колко трудно ми беше пак да се разкрия като човек пред някой,защото се бях затворила в себе си...Ами сега какво да правя??????Мислихме да се видим т.г.през август,когато ще има рд...и сега няма да с видим...Отчаяна съм хора,какво да направя? :-k В едно съм сигурна,че тя няма да намери човек като мен,както и аз такъв като нея.... :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Това беше истинско приятелство........... :-k :-# Сигурна съм,че повечето ще се съгласите че е все по-трудно да имаме истински ПРИЯТЕЛИ...а аз я загубих....Толкова пъти съм била предавана..от "приятели"...намерих я и я загубих.....Животът е една помия с извинение........Имахме толкова яки моменти тъжни и радостни бяхме неразделни.Бяхме опора една за друга.... :-k

sexa_na_kompleksa
07-12-2008, 16:46
Хей, спокойно! Щом сте толкова добри приятелки, няма начин да сте скарани за дълго. Поговори с нея, извини й се, кажи й, че те е разбрала погрешно... И друг път подбирай по-добре думите си. ;)

slun4ice_90
07-12-2008, 16:48
Хей, спокойно! Щом сте толкова добри приятелки, няма начин да сте скарани за дълго. Поговори с нея, извини й се, кажи й, че те е разбрала погрешно... И друг път подбирай по-добре думите си. ;)Аз не й го казах на нея обаче тя ме разбра така.... :? Мерси за мнението. :)

butty
07-12-2008, 16:49
мила,спокойно :-) Всичко ще се оправи! Накарай я някакси да говорите:ако не иска по скайп, звънни и , ако трябва даже иди до мястото, където тя живее...докажи и, че искаш да продължите приятелството си и че не си имала това в предвид, което тя си е помислила.. много тъпа грешка :-o Дано се оправите, ти го залужаваш! :-)