PDA

View Full Version : Боята за коса



gab4e_f
07-12-2008, 19:43
За колко време се маха напълно боята за коса от главата.Моля ви който се е боядисвал и знае да каже, че направих гаф с цвета си, а имам важно нещо в живота ми след около месец....

miloto_girl_4e
07-12-2008, 20:11
На мен боя от косата ми се е махала, чак след като ми израсте косата, с времето побелява, но си остава...

TheGirlNextDoor
07-12-2008, 20:15
ами фризьора на сестра ми каза,че цвета на боята,с която си се боядисала,се маха напълно чак след една година.... :(

Liar
07-12-2008, 20:41
Какъв е твоя ест цвят и с какъв си се боядисала?

schhhhhhh
07-12-2008, 21:26
Когато косата ти израсте ще се махне и боята,но иначе става много по-бавно,ако я чакаш да избледнее.

Girlicious
07-13-2008, 08:50
ми моята аз я боядисах черна и след 2 месеца беше вече мн тъмно кафява,но за естествения цвят май доста ще има да чакаш

firegirlll
07-13-2008, 09:10
Ако си се боядисала само веднъж, ще избледнее много по-бързо, отколкото ако боята е наслоявана. Аз лично бих ти казала да отидеш при някой специалист фризьор, който да те посъветва, ние можем да си изразим мнението, ама неговия опит и компетентност си казват думата ;) Наскоро бях чувала, че имало шампоани, които постепенно "изчиствали" ефекта от боята, но 100 процентова гаранция за съжаление никой не дава :S Понеже предполгам, че не ти се чака естественит ти цвят да израсте, можеш да се боядисаш с по-светъл, за да може получения ефект от двата цвята да наподобява естественият ти. Иначе ако я оставиш да избледнява, боята няма сама да падне скоро, по-вероятно е да се получи така наречения "сух" цвят, който така или иначе няма да стои като естественият ти. Успех :)