PDA

View Full Version : клуб Енигма :)



sunbeamz
07-12-2008, 20:47
Здравейте!След около месец имам рожден ден-ставам на 15 и тъй като от няколко години все не мога да го натакмя както искам,а тоест-приятели,музика,купон,добр организация и прочие...Тази година си казах че ще го направя ''супер як'' .До тук добре,ама мн се чудих къде да го празнувам и ми казаха,че клуб Енигма било не лошо място за тази моя цел.... Поразрових се в нета и видях за какво става на въпрос..хареса ми...Нооо ще бъдем около 10 човека а аз разполагам с около 200 лева и се чудя дали ще ми стигнат и ако не...да си търся друго място :-D И за това написах темата за събера малко мнения-какви са отзивите ви за това място и как са цените,ако сте ходили там и ако не...къде бихте ми препоръчали да отида...
Благодаря предварително ;)

sunbeamz
07-12-2008, 21:12
Ох хайде кажете нещо по въпроса деее... :grin: Наистина искам да се получи готино.... :-D

pencho1991
07-12-2008, 21:15
]Ох хайде кажете нещо по въпроса деее... :grin: Наистина искам да се получи готино.... :-D
Готино с 10 човека :-P :-P :-P :lol: :lol: :lol: да бе да,за да ти е готино покани 50 човека и даже и у вас да си го направиш ше бъде яко,200 лв няма да ти стигнат но все пак ще е лудница ;)

sunbeamz
07-12-2008, 21:19
Е,не казах точно 200.... но около тая сума се въртим... а пък не обичам да каня особено много хора,на моя си купон обичам да има само близки приятели-по купоните на другите вече е друго нещо... :razz: :razz: :razz: А за парите и 250-60 лева пак става..просто да не надвишава 300 в най-лощия случай..за това казах 200 :razz:

schhhhhhh
07-12-2008, 21:22
Не че с 10 човека е зле,ама ако си събереш 30 - 40 ще ти е още по-готино :grin: . 300 лв не знам дали ще стигнат,зависи колко парчета поканиш. :D

sunbeamz
07-12-2008, 21:26
Аха...за парите вече говорих с наще и се оправихме... :grin: Сега въпросът е мястото добро ли е,щото не съм ходила там и нз...казаха ми че е хубаво,ама нека чуя и други мнения.. :-D

pencho1991
07-12-2008, 21:30
]Аха...за парите вече говорих с наще и се оправихме... :grin: Сега въпросът е мястото добро ли е,щото не съм ходила там и нз...казаха ми че е хубаво,ама нека чуя и други мнения.. :-D
Отиди и прецени сама,какво се вълнуваш от мнението на другите,все пак ти ще си там не ние,ако ни поканиш може и да ти кажеме хубаво ли е или не :-P :-P :-P

sunbeamz
07-12-2008, 21:33
]Аха...за парите вече говорих с наще и се оправихме... :grin: Сега въпросът е мястото добро ли е,щото не съм ходила там и нз...казаха ми че е хубаво,ама нека чуя и други мнения.. :-D
Отиди и прецени сама,какво се вълнуваш от мнението на другите,все пак ти ще си там не ние,ако ни поканиш може и да ти кажеме хубаво ли е или не :-P :-P :-P

Е,ще отида естествено.... просто ако се насъберат много отрицателни отговори нямаше да си хабя времето,за това питам.... все пак мерси
:-)