PDA

View Full Version : Червени точки по пениса



Strongbeard
07-12-2008, 21:49
Абе излязоха някакви червени пъпчици по главата на пениса.ПОчти незабележими са,но все пак ги има.Секс без презерватив съм правил преди около 2-3 сед и не мисля,че въобще е от половия живот или от хигиената,защото поддържам високо ниво.МОже ли да ее алергия и да изчакам ли 5-6дена да видя кво ще стане и тогава да ходя на лекар?Малки са и са около 10 на брой.На 15 години съм.

pencho1991
07-12-2008, 22:40
Отиди на дерматолог най-добре,че знаеш ли го кво може да е,няма срам на Гениколог или Дерматолог не знам точно какво ти трябва,смисъл Дерматолога е за кожните,а Гениколога за половите,но на теб кое ти трябва....абе отиди на лекар! Може да е опасно ;) Няма срамно :)

mumiikataa
07-13-2008, 08:54
Отиди на дерматолог най-добре,че знаеш ли го кво може да е,няма срам на Гениколог или Дерматолог не знам точно какво ти трябва,смисъл Дерматолога е за кожните,а Гениколога за половите,но на теб кое ти трябва....абе отиди на лекар! Може да е опасно ;) Няма срамно :)
Гинеколога е за ЖЕНИТЕ, уролога - за МЪЖЕТЕ ! Моля, научете се да правите разлика.
Според мен автора да отиде до личния лекар и да му каже какво е положението, пък той ще го насочи към точният специалист.

Strongbeard
07-13-2008, 21:18
90% Съм обеден,че е от бяло течение ама все пак ще отида

mumiikataa
07-13-2008, 21:30
90% Съм обеден,че е от бяло течение ама все пак ще отида
МОЛЯ ?! К'во бяло течение :shock: :shock: :shock: :shock: