PDA

View Full Version : лагерите през лятото



izprati
07-13-2008, 09:25
здр,
исках да си поговорим за летните лагери.как е атмосферата там .например в Кранево:)
бих се и поинтересувала дали там както се казва "цари разврат" защото ме очаква лагер там а и приятеля ми и доста ни вълнува и двамата тази тема... дали не бихме си развалили отношенията отивайки по отделно :)
атмосфера,дискотеки,такива нещица :)

GetNasty
07-13-2008, 09:26
не го зн къде е това кранево, но искам да вмъкна, че с нетърпения очаквам моя лагер, тъй като ще бъде голямо мазало :D :grin:

AnzaRe
07-13-2008, 09:29
Няма да се разочароваш отиди приятно място е.Аз как няма да съм ходил нали съм от Варна. :)

lipsvashh_mi
07-13-2008, 09:36
здр,
исках да си поговорим за летните лагери.как е атмосферата там .например в Кранево:)
бих се и поинтересувала дали там както се казва "цари разврат" защото ме очаква лагер там а и приятеля ми и доста ни вълнува и двамата тази тема... дали не бихме си развалили отношенията отивайки по отделно :)
атмосфера,дискотеки,такива нещица :)
аз преди...2 години май бях там на море...иии всъщност де ти кажа не е нищо особено.Има заведения ,капанчета на плажа...Цените са доста високички,но иначе дали добре ще си прекарате си зависи от вас с приятеля ти и от компанията...
ПП В Кранево е пълно с тинейджъри от Русия,тъй,че поне ще има с кой да си пиете :D

AnzaRe
07-13-2008, 09:37
здр,
исках да си поговорим за летните лагери.как е атмосферата там .например в Кранево:)
бих се и поинтересувала дали там както се казва "цари разврат" защото ме очаква лагер там а и приятеля ми и доста ни вълнува и двамата тази тема... дали не бихме си развалили отношенията отивайки по отделно :)
атмосфера,дискотеки,такива нещица :)
аз преди...2 години май бях там на море...иии всъщност де ти кажа не е нищо особено.Има заведения ,капанчета на плажа...Цените са доста високички,но иначе дали добре ще си прекарате си зависи от вас с приятеля ти и от компанията...
ПП В Кранево е пълно с тинейджъри от Русия,тъй,че поне ще има с кой да си пиете :D

Но за 2ма е добре :oops:

ThePowerOfLove
07-13-2008, 10:02
Аз съм ходила там :) Не е лошо ;) И да,наистина има руснаци :grin: По-важно е с кой си,а не къде си ;)

AnzaRe
07-13-2008, 10:03
Аз съм ходила там :) Не е лошо ;) И да,наистина има руснаци :grin: По-важно е с кой си,а не къде си ;)

Постоянно повтарят."Я люблю тебя многа" кат пиинат малко :shock:

GregoryHouse
07-13-2008, 10:04
Аз съм ходила там :) Не е лошо ;) И да,наистина има руснаци :grin: По-важно е с кой си,а не къде си ;)

Така си е важно е с кой се чукаш а не къде...то там навсякъде става :razz: Има и капка истина в историйте за разврата...но всичко зависи от хората има такива дето им допада и такива дето не...

soul1199
07-13-2008, 10:49
ne sum hodila tam 8)

krisiiiiito
07-13-2008, 11:26
В Кранево не съм ходила, но преди седмица-две бях на лагер в Приморско.Беше супер яко.Имаше много руснаци...ама някои от тях бяха доста големи сладури и направо пощурявахме :oops: :oops:

AnzaRe
07-13-2008, 11:29
В Кранево не съм ходила, но преди седмица-две бях на лагер в Приморско.Беше супер яко.Имаше много руснаци...ама някои от тях бяха доста големи сладури и направо пощурявахме :oops: :oops: :-) яко е там

vilinanova
07-13-2008, 11:45
Ходила съм в Кранево, но не на лагер.Иначе на лагерите винаги е голям купон! :P

sexy_for_you
07-13-2008, 13:30
Ходих на лагер в Кранево като бях 6-ти клас (лятото за 7-ми клас).Като цяло,курорта е хубав.Ако си достатъчно сериозна,не мисля,че едно забавление с приятелите ти,каквото се предполага да е лагера,ще повлияе по някакъв начин на отношенията ви с твоето момче.Това разбира се зависи и от самата теб,колко си сериозна и доколко се обичате с приятеля си.

Castaway
07-13-2008, 13:54
АМ аз ще ходя на кагер в Мийковци ...

но по принцип казват, че на такива лагери е мн яко.. смисъл, падат адските купони.. пък и щом вече си се записала.. :D :D :D

candy_girl4e
07-13-2008, 15:26
В Кранево не съм ходила, но преди седмица-две бях на лагер в Приморско.Беше супер яко.Имаше много руснаци...ама някои от тях бяха доста големи сладури и направо пощурявахме :oops: :oops:

Даа в Приморско е невероятно ;)
аа по темата:за Кранево нз обаче зависи си от компанията попринцип е мно0ог0о0 забавно

LadySunshine
07-13-2008, 15:32
ее и аз не съм ходила в Кранево..
ама пък Китен ни чака :P

Lorein
07-13-2008, 19:59
Az pyk sega 6te hodq na Albena na lager, na Slyn4evite ky6ti4ki, to mislq, 4e e blizo do Kranevo, taka 4e predpolagam i az 6te vidq dosta rusnaci :D

P.S Sorry, nqmam kirilica za momenta :(

p0liner0
07-13-2008, 20:56
Лагер ли?... Страшно шоу. Само купони, пиене, ядене и дискотеки с приятелите. А за разврата ... мое мнение е, че както си го направиш - така ще си стане. :) Айде приятно прекарване на всички ;]

yuyuto
07-13-2008, 23:36
Ооо, по тез летни лагери винаги може да се случи нещо... Ама зависи от вас де... При мен нещата тотално се съсипаха веднъж точно заради летните ми изпълнения... И неговите също... Ама аз лятото съм си така... Нямам спирачки... Само дивотии и после понякога съжелявам, но въпреки всичко лятото ми е най-якият сезон... Та зависи от вас...

Sigrina
07-14-2008, 07:53
Зависи от хората, с които си. Ще цари разврат, ако ти го позволиш. Иначе на Кранево си е нормално, но не е най-хубавото място на което съм ходила на море. Не е скъпо, изобщо, което е добре, но примерно Кранево е на 1 км от Албена по плажната ивица и по пътя има нудистки плаж, на който определено цари разврат :smt079 :smt079 :smt079 :smt079 :smt079 :smt079 :smt079 :smt079 :smt079 :smt079 :smt079 :smt079
Аре, да си изкараш яко и вниманай, че там спасителите специално на Кранево са големи развратници, а някои дори крадат.
Приятно изкарване :)

ssg_93
07-14-2008, 13:51
да има малко разврат на кранево,но нормално :D .аз съм била там и е готино като цяло,особено ако човек е в готина компания :grin: .айде приятно изкарване на лагеруващите :P

PePeLePew
07-14-2008, 14:29
ще си праснете путките

sladur4etyYy
07-14-2008, 17:09
леле аз колко исках да ида на легер ама не намерих къде :booooomb: вие къде се записахте бе хора? и кога в сми кой месец си уредихте 4е 6е замнавате 4е да ида и аз др година да покупонясвам малко :D

ninka_baby
07-14-2008, 19:08
не го зн къде е това кранево, но искам да вмъкна, че с нетърпения очаквам моя лагер, тъй като ще бъде голямо мазало :D :grin:

+1.. нееенормално ще е..п.п на Приморско съм аз :grin: