PDA

View Full Version : :) малко съветче



db
07-13-2008, 09:41
здр на всички , и вашият прекрасен форум , привет :) продължавайте все напред и нагоре !!!


а относно моето проблемче , ако може така да се нарече , но ооо да може и то много ... Срам :-x

та харесах си едно момиче , не давам точно информация понеже и аз незнам , години ~20 , работи в едно магазинче , аз толкова пъти съм искал да я заговоря , да се запознаем , но не и не , тъп човек съм :( та мислих и измислих нещо , на някои може да ви се стори странно и тъпо , но за мен не е !
Та накарах една приятелка , след като първо минахме през пазара да вземем букет от 11 рози , опакован страхотнно , та приятелката ми да и го занесе , и да и каже думите .... та както и да е , момичето останало очаровано , без думи , притеснено , замислено , много усмихнато и весело , без дъх :grin: заради жеста , то ако бях и аз жена .... веднага първото се шокирам и почвам на ум да прехвърлям кой може да е , но както и да е , естествено питала кой съм . и неща от сорта , но приятелката ми , казала че ще разбере сама ... и тук идвам аз , в случая с появяването , което ми е проблем , в смисъл защото съм си срамежлив мамка му :-x но , и се почва и другото .... нали знаете , дали ще ме хареса , дали тва - дали онова , та искам да ми дадете съвет какво да правя .... буквално ... да се изтърся , да нося ли пак цвете/я ? въобще давайте идеи , моля без подигравки и тъпи мнение , защото е достатъчно че пускам тази тъпа тема ! :)


Благодаря Предварително на всички !

AnzaRe
07-13-2008, 09:55
здр на всички , и вашият прекрасен форум , привет :) продължавайте все напред и нагоре !!!


а относно моето проблемче , ако може така да се нарече , но ооо да може и то много ... Срам :-x

та харесах си едно момиче , не давам точно информация понеже и аз незнам , години ~20 , работи в едно магазинче , аз толкова пъти съм искал да я заговоря , да се запознаем , но не и не , тъп човек съм :( та мислих и измислих нещо , на някои може да ви се стори странно и тъпо , но за мен не е !
Та накарах една приятелка , след като първо минахме през пазара да вземем букет от 11 рози , опакован страхотнно , та приятелката ми да и го занесе , и да и каже думите .... та както и да е , момичето останало очаровано , без думи , притеснено , замислено , много усмихнато и весело , без дъх :grin: заради жеста , то ако бях и аз жена .... веднага първото се шокирам и почвам на ум да прехвърлям кой може да е , но както и да е , естествено питала кой съм . и неща от сорта , но приятелката ми , казала че ще разбере сама ... и тук идвам аз , в случая с появяването , което ми е проблем , в смисъл защото съм си срамежлив мамка му :-x но , и се почва и другото .... нали знаете , дали ще ме хареса , дали тва - дали онова , та искам да ми дадете съвет какво да правя .... буквално ... да се изтърся , да нося ли пак цвете/я ? въобще давайте идеи , моля без подигравки и тъпи мнение , защото е достатъчно че пускам тази тъпа тема ! :)


Благодаря Предварително на всички !
Земи рози и отиди при нея само ти и поговори с нея!!Не се срамувай толкова много трябва сам да оправяш нещата си.

GregoryHouse
07-13-2008, 09:59
Ограби магазина.... :D 100% ще те запомни ....за пред следователите...

Не бе сериозно пич мн се филмираш...забивай си я лек по лек лафче днес лафче утре бъди някъф такъф забавен да те забелязва общо взето...кфи са тея рози чудеса ббукети...чакай малко Ромео...

zvezdi4ka_su
07-13-2008, 10:07
heheh spored men p1k sqka6 se izt1rsi sas absolutno s16tiq buket o6te vednaj za da razbere sama 4e si ti..zkarai nqkoi laf..p1k posle ddzn karai go po poleka kakto kazaha po gore :D aide uspeh

reallovr
07-13-2008, 10:09
otidi pri momi4eto zagovori q ...i posle s lek namek q popitai dali sa i xaresali cvetqtq ...i tq nqma kak da ne se useti

db
07-13-2008, 10:14
да то ми е ясно какво да правя . но точно при нея незнам какъв срам ме обхваща и не мога :-o

AnzaRe
07-13-2008, 10:16
да то ми е ясно какво да правя . но точно при нея незнам какъв срам ме обхваща и не мога :-o

Красива ли е за теб?
Много ли я харесваш?
Искаш ли я за себе си?
Искаш ли да я прегръщаш?

db
07-13-2008, 10:18
да то ми е ясно какво да правя . но точно при нея незнам какъв срам ме обхваща и не мога :-o

Красива ли е за теб?
Много ли я харесваш?
Искаш ли я за себе си?
Искаш ли да я прегръщаш?


да х 4

GregoryHouse
07-13-2008, 10:19
да то ми е ясно какво да правя . но точно при нея незнам какъв срам ме обхваща и не мога :-o

този "срам" се нарича притеснение....мн се притесняваш - ако опиташ може и да спечелиш ако не 100% няма да спечелиш или го правиш или духаш супата брато...

AnzaRe
07-13-2008, 10:20
да то ми е ясно какво да правя . но точно при нея незнам какъв срам ме обхваща и не мога :-o

Красива ли е за теб?
Много ли я харесваш?
Искаш ли я за себе си?
Искаш ли да я прегръщаш?


да х 4

Какво правиш още тука тогава?Отивай при нея.Бъди мъж.

soul1199
07-13-2008, 10:20
да то ми е ясно какво да правя . но точно при нея незнам какъв срам ме обхваща и не мога :-oem otidi pak sas sa6iq byket i i gi dai i ako te e sram,ni6o ne kazvai,prosto i gi dai,tq nqma,kak da ne se yseti i da ne te zagovori,yspeh :)

Obsession
07-13-2008, 10:28
Върви сега сам, със същия букет или само с 1 роза и и го подари. Тя веднага ще се сети и ще разбере кой си ;) Представи се, бла-бла, направи и комплимент... предложи да излезете, едва ли ще откаже. От там нататък няма прятелки, които да ходят вместо теб ;)

db
07-13-2008, 10:39
да идеята с мълчанието е добра :D и без тва от където купувам цветята , пише `` кажи го с цветя `` :) но днес не работи , надявам се .... утре ... знам ли

AnzaRe
07-13-2008, 10:42
да идеята с мълчанието е добра :D и без тва от където купувам цветята , пише `` кажи го с цветя `` :) но днес не работи , надявам се .... утре ... знам ли

От къде си?

db
07-13-2008, 10:54
да идеята с мълчанието е добра :D и без тва от където купувам цветята , пише `` кажи го с цветя `` :) но днес не работи , надявам се .... утре ... знам ли

От къде си?

имаш ЛС

AnzaRe
07-13-2008, 10:58
и ти имаш сега :D

cherinka
07-13-2008, 11:27
здр на всички , и вашият прекрасен форум , привет :) продължавайте все напред и нагоре !!!


а относно моето проблемче , ако може така да се нарече , но ооо да може и то много ... Срам :-x

та харесах си едно момиче , не давам точно информация понеже и аз незнам , години ~20 , работи в едно магазинче , аз толкова пъти съм искал да я заговоря , да се запознаем , но не и не , тъп човек съм :( та мислих и измислих нещо , на някои може да ви се стори странно и тъпо , но за мен не е !
Та накарах една приятелка , след като първо минахме през пазара да вземем букет от 11 рози , опакован страхотнно , та приятелката ми да и го занесе , и да и каже думите .... та както и да е , момичето останало очаровано , без думи , притеснено , замислено , много усмихнато и весело , без дъх :grin: заради жеста , то ако бях и аз жена .... веднага първото се шокирам и почвам на ум да прехвърлям кой може да е , но както и да е , естествено питала кой съм . и неща от сорта , но приятелката ми , казала че ще разбере сама ... и тук идвам аз , в случая с появяването , което ми е проблем , в смисъл защото съм си срамежлив мамка му :-x но , и се почва и другото .... нали знаете , дали ще ме хареса , дали тва - дали онова , та искам да ми дадете съвет какво да правя .... буквално ... да се изтърся , да нося ли пак цвете/я ? въобще давайте идеи , моля без подигравки и тъпи мнение , защото е достатъчно че пускам тази тъпа тема ! :)


Благодаря Предварително на всички !
Земи рози и отиди при нея само ти и поговори с нея!!Не се срамувай толкова много трябва сам да оправяш нещата си.

Тва е най-тъпото да подариш рози на момиче!
Не ме ебе кво ще кажете, че символизирала розата.
Мъжете ги подаряват, защото така е прието, вместо да се напънат да измислят друг вид цвете и да покажат на момичето, че могат да избират и друго, освен общоприетото от обществото.

Та, нали се чудиш как да й се изтърсиш и дали да й вземеш нещо.
Що не пробваш да идеш при нея и да я питаш "Харесаха ли ти цветята" и след туй да заформите разговорче, примерно "Желаеш ли да идеме до близката пицария и да чукнеме по ено парче пица, или може би желаеш да отскочим до вегетарианския за нещо по-здравословно? А защо не и по една сфинска пържола?"

ЕЙ ВИ КААМ, ТВА АКО ДОЕ ДА МИ ГО НАПРАВИ НЯКОЕ МОМЧЕ, ВЕДНАГА МУ СЕ ДАВАМ! 8-)
Просто.. нестандартните хора в днешно време се адски малко.
Макар, че това на предния ред леко си противоречи с онази фраза на онзи велик учен "В стремежа си хората да бъдат различни, не осъзнават колко еднакви ги прави това" (нещо от сорта беше).

AnzaRe
07-13-2008, 11:30
Но тя е останала с добро впечатление :)

JuSt_A_FrEaK
07-13-2008, 11:33
Разбери кои са любимите и цветя и следващия път и ги подари.А ако не,и избери някой хубав букет от червени рози.Покани я на среща,на плаж,искай и GSM,скайп и си общувайте. :)

vilinanova
07-13-2008, 11:34
Аз останах с впечатлението, че цветята са й харесали, значи е ред да й кажеш нещо, да й намекнеш, че са от теб!Няма начин да не се усети! 8)

db
07-13-2008, 11:55
бе мислете ме за луд ако искате , но съм романтик , кавалер , живо или не .... все още има някой останал с мисълта за любов , не само за секс :-) странен съм , до сега не съм имал проблем с момиче , но просто не съм като всички да мога свободна да видя някоя и да ида се запозная с нея .. проблем ми е , а такива неща съм правил от които 90% от хората които познавам никога не биха направили , трябва ми само кураж , пък квото ще да става ! :)

db
07-13-2008, 12:02
а относно тва за цветята , няма дума с която да опиша как се е почуствала , как е изглеждала ... от думите на приятелката ми ... бяха много и объркани ... ще опитам да кажа всичко дословно .. но едва ли ще успея ....


аз : е
тя : супер , трябваше да видиш как се усмихваше , нямаше думи , не можеше да каже нищо..
аз : нормално
тя : подадох и цветята , казах и от таен обожател , тя взе да ме пита кой , с треперещи ръце ги взема и сякаш без дъх каза благодаря , по сияеща усмивка не бях виждала , цялата тя грееше ....
аз : да , аз ако съм на нейно място веднага почвам си мисля , кой ...
тя : да тя ме пита , аз и казах след време ще разбереш ,надявам се всичко да е наред , остана много очарована и изненадана , незнаеше какво да каже .. разпитваше ..

...........

db
07-13-2008, 12:06
дам... и влизаш ти в магазина, а един седи пред теб и казва:

-няма ли да ми благодариш за цветята мила ???

хахахха как да стане ? :D

db
07-13-2008, 12:16
мисля си , да взема букет , отново .... и да вляза и го дам , пък каквото и да мисля какво да и кажа там всичко ще отвее , за това че на място , каквото ми изплюе плювалника това ще е

db
07-13-2008, 12:40
мисля си , да взема букет , отново .... и да вляза и го дам , пък каквото и да мисля какво да и кажа там всичко ще отвее , за това че на място , каквото ми изплюе плювалника това ще е

само да не е : ЕБ* ме


еее ти пък , чакай поне да и разбера името пхахаха :P :D

db
07-13-2008, 12:41
за сега като гледам има най-много версии с цветя да се изръся , отново :smt008

candy_girl4e
07-13-2008, 15:33
Да най-добре така ;) ако те види с букет рози мисля че веднага ще се сети успех пич ;)

db
07-13-2008, 15:35
Да най-добре така ;) ако те види с букет рози мисля че веднага ще се сети успех пич ;)


мисля че ще ми е от голяма полза :)

Pliok0019
07-13-2008, 16:24
Опитай да поискаш скайпа й. Не е толкова трудно. Преодолей срама си и й кажи "Извинявай...много тъпа постъпка, но ще ми дадеш ли скайпа си." След няколко дни си уговорете среща и малко преди това й занеси цветя в магазина.

db
07-13-2008, 17:01
Опитай да поискаш скайпа й. Не е толкова трудно. Преодолей срама си и й кажи "Извинявай...много тъпа постъпка, но ще ми дадеш ли скайпа си." След няколко дни си уговорете среща и малко преди това й занеси цветя в магазина.


да обаче не всичко се върти около Скайп , нали се сещаш :)

cherinka
07-13-2008, 22:21
за сега като гледам има най-много версии с цветя да се изръся , отново :smt008
Тва, че има повече версии за цветята, не означава, че е най-удачно.
Понапъни си малко влюбената главица.
:)

db
07-14-2008, 10:12
насрочената среща е за сряда , трябва да се престраша и да измисля с какво да се появя :grin: :-)

AnzaRe
07-14-2008, 10:15
Помогнах с каквото мога брат ми :)

db
07-14-2008, 12:15
Помогнах с каквото мога брат ми :)


да да , благодаря , на теб , и на всеки който се опита да помогне , сега всичко зависи единствено и само от мен (и от нея де :) )

ще видим , каквото излезе , ще ви информирам :)

crazy_lazy_girl
07-14-2008, 12:22
heheh spored men p1k sqka6 se izt1rsi sas absolutno s16tiq buket o6te vednaj za da razbere sama 4e si ti..zkarai nqkoi laf..p1k posle ddzn karai go po poleka kakto kazaha po gore :D aide uspeh

Даам .. и аз мисля така ... :-P

db
07-16-2008, 20:03
понеже обещах , някой ако го интерисува ....

значи идох днес , със същият букет , влязох , малко едно такова криво ... и го подадох ... тя се усмихна , зарадва , Стоян каза тя , Аз да приятно ми е , а ти ....... Така малко лафчета в магазина , много смях , и после изпращане ... понеже не бях мераклия да я водя точно днес на кафе нищо не казах , тя ме попита , ти какво ще правиш довечера , искаш ли да излезем , аз се дръпнах леко , но добре , излязох , в ореченото време 21часа заваля дъжд , крихме се под неийният чадър , отидохме в най-близкото кафе , смях , въпросчета , нали нормални - за опознаване и тем подобни , до 22:45 , време минало много приятно за мен ..


сигурно ви е скучно да четете това , но не съм карал никой насила !


лека и благодаря ви , нататака каквото стане , ако не надявам се на една прекрасна приятелка , ако не нещо повече .
Поздрави !

amadeus
07-16-2008, 21:11
Чак сега видях темата.Проследих я....и да ти кажа, постъпил си чудесно и се радвам за теб :)

Rofl4e
07-16-2008, 22:05
Заговаряи я.. от какво те е срам започни от нищото ... примерно разбираш с кои се води каде се събират отиваш и ти иии здравей здрасти.. как си какво правиш елементрни въпроси с които да не направиш голямо впечатление.. след което (предполага се че ще сте в кафе) сядаш си на масичката с някои фр и си я наблюдаваш.. може да разбереш дали си има гаже как се държи и т.н. какво е толкова трудно не м и е ясно или пък също може и по скайпа да деистваш

stealthyGirl
07-16-2008, 22:50
Според мен след букета рози, е някак си по-тайнствено и дори секси да се появиш само с една червена роза и захилен до уши, нагласен (надявам се да знаеш, че не трябва да прекаляваш и с гласенето де) да и я поднесеш. И няма проблем да се срамуваш, много е сладко (ако и ти си сладък де, иначе това ще и е 1-вото впечатление за теб и може малко да се отдръпне, казвам ти го направо...) и да заекваш, да се смееш. :)

Успех!

gPa3HuTeJl
07-16-2008, 22:53
..то ако бях и аз жена..

ЪъЪъъъъ....ми стани бе :!:

Valhala
07-16-2008, 23:35
Ето ти един хубав начин пич (поне за мене) Влизаш в магазина,заставаш пред нея и я питаш "Надявам се,че си харесала цветята? " и щом каже "да" или нещо от сорта ти кажи " Защото тук има още едно,което иска да отиде при другите " и подай още едно,за предпочитане същото като останалите...Мисля че е добре като за начало :)

butty
07-17-2008, 06:12
той вече го е напправил,поне четете малко повече...
Браво! МНого добре се е получило, дано занапред да е още по-добре ;)

Erica
07-17-2008, 07:19
понеже обещах , някой ако го интерисува ....

значи идох днес , със същият букет , влязох , малко едно такова криво ... и го подадох ... тя се усмихна , зарадва , Стоян каза тя , Аз да приятно ми е , а ти ....... Така малко лафчета в магазина , много смях , и после изпращане ... понеже не бях мераклия да я водя точно днес на кафе нищо не казах , тя ме попита , ти какво ще правиш довечера , искаш ли да излезем , аз се дръпнах леко , но добре , излязох , в ореченото време 21часа заваля дъжд , крихме се под неийният чадър , отидохме в най-близкото кафе , смях , въпросчета , нали нормални - за опознаване и тем подобни , до 22:45 , време минало много приятно за мен ..


сигурно ви е скучно да четете това , но не съм карал никой насила !


лека и благодаря ви , нататака каквото стане , ако не надявам се на една прекрасна приятелка , ако не нещо повече .
Поздрави !

Браво,най-страшното е минало - преодоляването на срама и притеснението :)
Сега вече каквото сабя покаже.Успех

Valhala
07-17-2008, 12:04
Браво,добре се е получило :) sry за предната грешчица :)

db
07-18-2008, 15:27
да благодаря ви ! :)