PDA

View Full Version : Една история..



az17
07-13-2008, 09:41
Бях един глупак който не оценяваше любовта,за който всичко беше само забавление.Не вярвах в това нещо наречено Любов,но преди повече от 7месеца едно момиче ми каза,че ще повярвам в това.Аз си казах "Ха,поредната която ще ми се върже и ще ми покаже "Любовта".." Но явно сгреших.Променях се малко,по-малко,може би тя не го вижда,защото прекарваше 7месеца непрестанно с мен и ми свикна,но аз се промених.Станах по-добър,по-мил,когато човек е влюбен всичко е розово.Целия свят ти се вижда по-добър и ти се държиш по-добре.Така направих Аз започнах да съм много мил,много по-сърдечен и отзивчив.Бях момче за което най-важното беше,да се наебе с някоя,да се надруса,да отиде в някоя готина дискотека или клуб и да се прави на газар.Всичко беше една игра за мен,без любов,без чувства.Е не точно без чувства имал съм към няколко момичета,но не така както към нея.Не толкова силни и толкова искренни.Чувства от сърцето,от душата давах всичко за нея и все още давам.Знам,че не я правех достатъчно щастлива,знам че тя заслужава много повече, но какво да направя давам всичко от себе си.Променям се,опитвам се да стана по-добър човек,да стана някой,който поне малко я заслужава.Изглежда,че не станах такъв,явно е трябвало да се постарая повече.Давах всичко от себе си за нея,тя беше моето момиче, а аз нейното момче.Тя ме обичаше с цялото си малко сърчице,даваше всичко за мен.А аз глупакът слушах приятелите си.Не обвинявам никой за това което се случи,никой не ми е виновен за това което аз съм направил.Никой не ми е казал,а бе Гошо защо не спиш с тая или защо не целунеш еди коя си.Така е но просто се влиаех до някаква степен от приятелите си от това,че аз бях този несериозния,този забавния дето всички му се кефат,че никоя неможе да го върже за нещо сериозен.Когато всички започнаха да виждат,колко много хлътвам,колко много се влюбвам в нея,започнаха да ме убеждават,че аз не ставам за сериозно връзка,че аз немога да обичам,да давам всичко от себе си.Всички ми говореха как вече няма да излизам с приятелите си,как ще стана много по-отговорен,как няма да го има тоя Георги дето е супер голям женкари,бройкаджия и лигльо.Стреснах се от това,че ще загубя много неща и започнах да правя грешки.Никога не съм искал да нараня момичето,което обичам,никога не съм искал да я карам да плаче.Тя е най-хубавото нещо което ми се е случвало в живота от години !!
Някой беше казал.. Има две трагедии в живота : Едната е да загубиш копнежа на сърцето си,другата е да си го възвърнеш !!
Изпитах за няколко години тези две трагедии както много хора.Загубих сърцето си преди година-две едно момиче ми го разби на милион парченца.Тогава си казах,защо да давам всичко за някое момиче просто не си заслужава.Това беше едната ми трагедия,но след време дойде ТЯ .. ДЕНИЦА и ме накара да възвърна копнежа на сърцето си това е моята втора трагедия.Незнам по какъв друг начин да изразя това през което минах през тези 7месеца.Имаше много хубави моменти,като се сетя и се усмихвам защото беше много хубаво.Естествено имахме и проблеми и караници,но не може и без това.Имаше доста сълзи от моя и от нейна страна,много болка и страдание.Но не съжалявам,защото бях много щастлив и всеки път когато си спомня за това се усмихвам и се радвам.Не я обвинявам за нищо няма виновни в случая просто се случи това.Спомням си как се смеехме на глупостите ми .. и на нейните измислени думички хаха бяха много смешни :D :D .. Липсва ми постоянно,сърцето ме боли и се разкъсва само като си спомня за преди.Опитвахме милиони пъти да се оправим,не е като да не сме,просто аз явно не съм момчето за нея.Но съм сигурен,че тя е момичето за мен убеден съм в това.Не съм се чувствал никога така през тези 18 години,но тя е малка има толкова живот пред себе си,не че аз съм много стар,но просто има неща които не е правила,а докато е с мен няма как да ги направи.Значи наистина много за мен и се надявам да не ме забрави напълно.Отрекохме се от нещо прекрасно,сърцето ми се пръска от това,че не мога да съм с нея да я докосна да я целуна и да погледна в прекрасните й очи и да кажа : " ТИ си единствената за мен ти си всичко за мен,Обичам те съкровище". Знам,че това вече мина не се опитвам да я върна в живота си,просто трябваше да излея някъде всичко това,което чувствам.Аз също имам чувства,мен също ме боли,но просто съм свикнал да не го показвам.И ще продължи да е така,знам че не ми остава много време и се опитвам да взема всичко от живота и мислех че само любов няма да мога да взема,но и това получих,за което благодаря на Любовта На Живота Си !!

gPa3HuTeJl
07-13-2008, 09:53
Ау... сега ставам не ми се чете толко много... е като се разс1ня ще я прочета... :grin:

pyfpaff
07-13-2008, 10:03
kazvash ..tq e malka..na kolko godini e..
ii drygoto koeto e..ne razbrah tochno zashto veche ne ste zaedno...zashtoto si sse stresnal che promenqsh nachina si na jivot...ili si izneveril..ili tq te e ostavila..
a inache cqliq ti post e dosta vuzdeistvasht..lichi si lubovta ti..i bolkata ot lipsata na momicheto..naistina dokato si vluben ..vsichko e neveroqtno krasivo..nno posle..sled razdqlata..chyvstvoto ne moje da se opishe s dumi.. :( :(

az17
07-13-2008, 10:05
Ami na 14.. ami poradi mnogo pri4ini za tova 4e sum se stresnal za tfa 4e sum izneverqval za vsi4ko prosto se nasubra ii po4nahme da se obvinqvame koi kakvo napravil.. koi kude sgre6il tq mi nqma doverie koeto e napulno normalno.. ii ve4e ne sme zaedno :cry:

pyfpaff
07-13-2008, 10:08
hah..az sum na 15..i az imah dulga vryzka..7 meseca..s mn chustva i sichko mn krasivo..priqtelq mi beshe na 18..nooo toi absl ne misleshe kato teb...i toi gyzarche..dupe..ti pone si napravil opit da se promenish..i ti e pykalo..i produljava da ti pyka za neq..
ne moje li da napravish opit da si q vyrnesh..da i kajesh tova koeto kaza na nas..mislq che shte ti povqrva...shtom se obichate trqbva da bydete zaedno...

mArMaLaDkA
07-13-2008, 10:09
Това ли е то да си готин?Да се напиеш като моряк,да се надрусаш до несвяст,да чукаш някое момиче,което може би не иска това,но го прави защото изпитва нещо към теб,а на тебе даже и не ти пука.Приятелчетата ти ти казват,че си женкар,бройкаджия и пр.,и че си много готин така като палячо и не трябва да се променяш.Да ти ги имам приятелите.А аз се тръшкам,че нямам.Ако ще са такива-радвам се,че съм сама.Не съм ти чела малоумната тема.Видях няколко реда от началото,средата и края.От чиста злоба ти казвам,че се радвам,че си нещастен! Просто мразя такива като тебе-лигльовци,които само целят да се надрусат и да се изгъзарят за нечия сметка.Дразнещо е,когато такива като тебе използват момичетата само за секс,без да се интересуват от чувствата им и изведнъж ХОП!Появява се някоя,вие си мислите,че сте влюбени и вече сте станали много по-добри хора,ала тя ви е разбила сърцето и прочие.Ако ти си момчето мечта....аз минавам вляво ..

az17
07-13-2008, 10:13
ami nqma da i pri4inq pak bolka neiskam da q boli .. neiskam dostatu4no sum q naranqval dostatu4no puti sme kusali i sme trugvali otnovo i otnovo za edna sedmica po 2 puti .. vuv vtornik si kazahme da probvame 1 sedmica bez da se karame i da sme 6tastlivi kakto predi .. da ama ne stana ne izdurjahme edna sedmica.. edna tupa sedmica.. prosto tq ve4e ne me obi4a taka katko predi .. trqbva da e 6tastliva s drug ..

Raderfort
07-13-2008, 10:15
Бях един глупак който не оценяваше любовта,за който всичко беше само забавление.Не вярвах в това нещо наречено Любов,но преди повече от 7месеца едно момиче ми каза,че ще повярвам в това.Аз си казах "Ха,поредната която ще ми се върже и ще ми покаже "Любовта".." Но явно сгреших.Променях се малко,по-малко,може би тя не го вижда,защото прекарваше 7месеца непрестанно с мен и ми свикна,но аз се промених.Станах по-добър,по-мил,когато човек е влюбен всичко е розово.Целия свят ти се вижда по-добър и ти се държиш по-добре.Така направих Аз започнах да съм много мил,много по-сърдечен и отзивчив.Бях момче за което най-важното беше,да се наебе с някоя,да се надруса,да отиде в някоя готина дискотека или клуб и да се прави на газар.Всичко беше една игра за мен,без любов,без чувства.Е не точно без чувства имал съм към няколко момичета,но не така както към нея.Не толкова силни и толкова искренни.Чувства от сърцето,от душата давах всичко за нея и все още давам.Знам,че не я правех достатъчно щастлива,знам че тя заслужава много повече, но какво да направя давам всичко от себе си.Променям се,опитвам се да стана по-добър човек,да стана някой,който поне малко я заслужава.Изглежда,че не станах такъв,явно е трябвало да се постарая повече.Давах всичко от себе си за нея,тя беше моето момиче, а аз нейното момче.Тя ме обичаше с цялото си малко сърчице,даваше всичко за мен.А аз глупакът слушах приятелите си.Не обвинявам никой за това което се случи,никой не ми е виновен за това което аз съм направил.Никой не ми е казал,а бе Гошо защо не спиш с тая или защо не целунеш еди коя си.Така е но просто се влиаех до някаква степен от приятелите си от това,че аз бях този несериозния,този забавния дето всички му се кефат,че никоя неможе да го върже за нещо сериозен.Когато всички започнаха да виждат,колко много хлътвам,колко много се влюбвам в нея,започнаха да ме убеждават,че аз не ставам за сериозно връзка,че аз немога да обичам,да давам всичко от себе си.Всички ми говореха как вече няма да излизам с приятелите си,как ще стана много по-отговорен,как няма да го има тоя Георги дето е супер голям женкари,бройкаджия и лигльо.Стреснах се от това,че ще загубя много неща и започнах да правя грешки.Никога не съм искал да нараня момичето,което обичам,никога не съм искал да я карам да плаче.Тя е най-хубавото нещо което ми се е случвало в живота от години !!
Някой беше казал.. Има две трагедии в живота : Едната е да загубиш копнежа на сърцето си,другата е да си го възвърнеш !!
Изпитах за няколко години тези две трагедии както много хора.Загубих сърцето си преди година-две едно момиче ми го разби на милион парченца.Тогава си казах,защо да давам всичко за някое момиче просто не си заслужава.Това беше едната ми трагедия,но след време дойде ТЯ .. ДЕНИЦА и ме накара да възвърна копнежа на сърцето си това е моята втора трагедия.Незнам по какъв друг начин да изразя това през което минах през тези 7месеца.Имаше много хубави моменти,като се сетя и се усмихвам защото беше много хубаво.Естествено имахме и проблеми и караници,но не може и без това.Имаше доста сълзи от моя и от нейна страна,много болка и страдание.Но не съжалявам,защото бях много щастлив и всеки път когато си спомня за това се усмихвам и се радвам.Не я обвинявам за нищо няма виновни в случая просто се случи това.Спомням си как се смеехме на глупостите ми .. и на нейните измислени думички хаха бяха много смешни :D :D .. Липсва ми постоянно,сърцето ме боли и се разкъсва само като си спомня за преди.Опитвахме милиони пъти да се оправим,не е като да не сме,просто аз явно не съм момчето за нея.Но съм сигурен,че тя е момичето за мен убеден съм в това.Не съм се чувствал никога така през тези 18 години,но тя е малка има толкова живот пред себе си,не че аз съм много стар,но просто има неща които не е правила,а докато е с мен няма как да ги направи.Значи наистина много за мен и се надявам да не ме забрави напълно.Отрекохме се от нещо прекрасно,сърцето ми се пръска от това,че не мога да съм с нея да я докосна да я целуна и да погледна в прекрасните й очи и да кажа : " ТИ си единствената за мен ти си всичко за мен,Обичам те съкровище". Знам,че това вече мина не се опитвам да я върна в живота си,просто трябваше да излея някъде всичко това,което чувствам.Аз също имам чувства,мен също ме боли,но просто съм свикнал да не го показвам.И ще продължи да е така,знам че не ми остава много време и се опитвам да взема всичко от живота и мислех че само любов няма да мога да взема,но и това получих,за което благодаря на Любовта На Живота Си !!
кажи всичко това на нея и ще се оправите :). Моя съвет е не слушай толкова верните си приятели, патил съм си и то доста :?

pyfpaff
07-13-2008, 10:15
interesno..shtom q obichash..ne ti trqbva dryga..iskash samo neq..tq ti e absl dostatychna..v neinite ochi vijdash celiq svqt..ne sum suglasna..shom si vluben v neq..nqma da q karash da q boli...bahti..protivorechish si..1 sedmica dori ne mojesh da izdurjish ! ?

Raderfort
07-13-2008, 10:16
а и няма да изневеряваш ей !!! :x

az17
07-13-2008, 10:20
interesno..shtom q obichash..ne ti trqbva dryga..iskash samo neq..tq ti e absl dostatychna..v neinite ochi vijdash celiq svqt..ne sum suglasna..shom si vluben v neq..nqma da q karash da q boli...bahti..protivorechish si..1 sedmica dori ne mojesh da izdurjish ! ?

Az izdurjah bqh mnogo mil i dobur prosto tq si misli 4e iskam ne6to ot edna neina priqtelka.Shot predi si q bqh haresal edna neina priqtelka .. vse za neq govoreh ii se bqhme razbrali nqkoi put da se napiem s neq i da hodim na diskoteka nali i az tfa go spodelih na Denica i tq otka4i ot tam vika hodi si pri neq i tfa stana v petuk sledobqd i pove4e ne q bqh 4uval ne mi zvunna nito sms ii az i pisah sms v subota kum 4 i ne6to tq vleze v skype govorihme ii se razdelihme karahme se ii taka ;) a i mi kaza 4e me mrazi ;(

cinderella_gugutka
07-13-2008, 10:21
може би ви трябва вр-аз поне като се ядосам на някого като не го виждам известно вр и преусмисля нещата му прощавам и пак се събираме. :) наистина,мн е кофти положението но аз вярвам 4е щом има любов на4и има на4ин да се съберете :)

vamp
07-13-2008, 10:36
Ти си смотан!Сам си прецакал и не си гъзар ,а модерен тип и подражател.Гъзар значи друго 8-)
Когато моите приятели почнаха да ми говорят същите неща,аз им казах,че не са прави.Те си бяха убедени в мен и просто бяха прави,както и твоите сигурно са прави.Моите ми казваха,че не мога да обичам,че ще си остана същия.Обичах я,промених се малко,но само малко.Намалих пиенето,цигарите и наркотиците.Е да,спрях да вярвам и на приятелите си и беше правилно.Обаче бяха прави и че не мога да обичам,спрях да вярвам и на нея,също бях прав.

soul1199
07-13-2008, 10:47
za6o ne i kaje6 vsi4ko tova,koeto kaza na nas,sig.sum,4e 6e se opravite,prosto vie trqbva da ste zaedno,6om si razbral gre6kata si,ne q povtarqi pak,a i tezi tvioi fr. nedei gi sly6a,prosto te ti zavijdat i ottam idva cqlata rabota 8)

Black Tears
07-13-2008, 10:47
Като я обичаш,защо се задяваш с нейна приятелка?
Защо си й изневерявал?
Защо трябва да се влияеш от мнението на другите?
А и какво значение има,че е по-малка,след като се обичате?
Страх те е от сериозна връзка и правиш неща,с който нараняваш момичето :? :? :?

vamp
07-13-2008, 10:54
za6o ne i kaje6 vsi4ko tova,koeto kaza na nas,sig.sum,4e 6e se opravite,prosto vie trqbva da ste zaedno,6om si razbral gre6kata si,ne q povtarqi pak,a i tezi tvioi fr. nedei gi sly6a,prosto te ti zavijdat i ottam idva cqlata rabota 8)

Не,просто ако имаш истински приятели те те познават най-добре,знаят какъв човек си,какво можеш и какво не и къде ги сбъркал!
Те са му казали къде ще сбърка и той го е направил.Обаче са пропуснали,че любовта променя малко,но съвсем малко.Всичко си е до човекът!

az17
07-13-2008, 10:55
Beshe me strah no sega sum gotov no qvno zakysnqh dosta nqma da q karam pak da e s men .. ne e bila dostatu4no 6tastliva kakto v na4aloto .. a az iskam da e 6tastliva a puk i tq ve4e neiskaa da e s men.

Ne sum se zadqval s neina priqtelka to tfa be6e mart mesec nqkude kogato s neinata fr puk i togava ne misleh 4e 6te se vliubq tolkova mnogo.
Izneverqvah i za6toto sum glupak i prosot neznam nqmam obqsnenie na tova.
Am ne se vliaq ot mnenieto na drugite prosto mi puka abe neznam moje bi se vliaq 6tom mi puka kvo kazvat.
Ami ima zna4enie za6toto mislim po razli4en na4in tq iska edno az iskam drugo .. na neq sa i e kef da pie tam diskoteki mom4eta .. puk az kato bqh 8-9 klas i na men tfa mi be6e meraka ama ve4e ne tolkova..

Black Tears
07-13-2008, 10:59
Нормално е да не иска да е с теб при всичко,което си и причинил.
Но все пак можеш да поговориш с нея очи в очи,а не в скайп.Кажи й всичко,което чувстваш,което мислиш,пък тогава ако не стане,ще трябва да се примириш.Хубаво е,че признаваш грешките си.Признай ги и пред нея.Просто бъди честен!

Успех!

Raderfort
07-13-2008, 13:33
Нормално е да не иска да е с теб при всичко,което си и причинил.
Но все пак можеш да поговориш с нея очи в очи,а не в скайп.Кажи й всичко,което чувстваш,което мислиш,пък тогава ако не стане,ще трябва да се примириш.Хубаво е,че признаваш грешките си.Признай ги и пред нея.Просто бъди честен!

Успех!
+1 :)

paranoia
07-13-2008, 15:14
Pich govori s neq,shtom q obichash se bori za neq,spored mene i tq te obicha,no normalno chuvstvata i da sa namaleli sled kato si q naranil tolkova,spored men trqbva da i dokajesh che si se promenil,a tova stava trudno...no ako q iskash dostatuchno mn,shte se postaraesh

Zveezdichka
07-13-2008, 15:42
Има няколко основни неща, които дължа да подчертая преди да се впусна да пиша...

Няма да съм поредната, която ще напише "Оу, ами ти всъщност си много добро момче, съжалявам, опитал си да се промениш..."
Няма да ти кажа "Защо направи това, защо направи онова, не помисли ли..."
Всеки прави грешки.
Регистрирах се тук преди време и то, за да мога да давам съвети, които може и да не са много необходими, но можеш да откриеш утеха в думите ми. :)

Всеки прави грешки, с времето ще можеш да докажеш, че си се променил.
Разбира се, че е нормално да се влияеш от чуждото мнение, в случая, това на приятелите ти, но то не е най-важното. Защото Любовта е велика сила и наистина е трябвало да се оставиш на течението.
Бил си уязвим, поддавал си се, защото си бил обичан и си обичал...
Нищо не е свършено, продължавай да доказваш всекидневно, че си различен. Че ако отново е твоя, никога не би направил същата грешка. Или грешки. Всичко е поправимо, освен смъртта.
Не зная дали ще прочетеш целият ми пост, но ти желая наистина всичкото щастие на земята.

Защото да станеш гъзарче от нормално момче, е лесно.
А да се промениш /не парадирай с това :) /, е по-трудно. И наистина го оценявам... До една възраст в живота на повечето момчета поредното препятствие е "Как да я забия тая?!"
Но, с времето би могъл да осъзнаеш, че си се усетил на време.
Успех!

DeAd_LooSeR
07-13-2008, 16:36
Не смятам ,че заслужаваш да си я върнеш..Сам каза,че страшно много си я наранил..явно не я обичаш толкова много,слад като си и изневерявал и т.н. ..да,съжаляваш...,но сам си си виновен и ако аз бях на мястото на приятелката..или бившата ...нямаше да ти простя! Единственото което можеш сега да направиш е да се опиташ да забравиш ид а я оставиш да бъде щастлива,както и ти да се опиташ да наериш щасието си! Успех и на двама ви! :?

trayana
07-13-2008, 17:32
Ne mislq che q zaslujavash!A i sled vsichkite opiti pak nishto ne e izlqzlo ot vruzkata vi!Po-dobre da budete shtastlivi po otdelno!