PDA

View Full Version : МНЕНИЯ ЗА 7 СОУ-СОФИЯ!!!!!!!!!



vio
07-13-2008, 09:51
Здравейте! Пред дилема съм дали да участвам на второ класиране в 7-мо соу с първи немски! :-o Има ли някой от това училище да ми помогне с инфо :D

Decu
07-13-2008, 09:54
Изоообщо не го харесвам тва училище, не знам защо.. :?

vio
07-13-2008, 09:56
Ама ти учиш ли там или по мнения на френки.........

Decu
07-13-2008, 10:00
Не, не уча, пък и нямам приятели там. Обаче съм останала с лошо впечатление. :neutral:

vio
07-13-2008, 10:04
Мерси за отговора, но на мен наистина ми трябва мнение от извора! И то до утре :(

Decu
07-13-2008, 10:43
Няма защо. Сега разпитвам една приятелка, която беше там на курсове и казва, че на нея й харесало. :)

miloto_girl_4e
07-13-2008, 10:45
Не уча там, защото училището не ми харесва..
Имам приятели там, не се оплакват, но не са и особено доволни..
А и там има доста наркомани междудругото..

SuNsEt
07-13-2008, 10:45
И на мен не ми харесва 7 СОУ...Не съм учила там,но питах 3ма учители(които ми помогнаха за подредбата) и те самите ми казаха,че не е много хубаво.И ако го пиша,то да е някое от последните места.

shadow4e
07-13-2008, 11:07
Сега завъриш и си бях доволна. :) Пък и на матурите показахме отлични резултати. По БЕЛ сме на 7-мо в София и на 15 в страната, а това хич не е малко, при положение и че поолвината паралелки сме природоматематически.
Сега относно преподаването: език не научих, езиците не са на добро ниво. По немски е адски добра Байкушева, тя е на 8-ми клас чуждоезиков и подготвя добре учениците.
Относно математика и литература аз лично бях при много добри учители. По история същото една г-жа е адскии мила и влиза с егати удоволствието в час и по биология също. Химията би те изтормозила дооста трудно се изкарва 5. :)
По информатика зависи при кого попаднеш, имаме 6 компютърни зали, като едната е с лаптопи, разбира се, че не са хубави, защото учениците постоянно ги чупят, но сега докараха 30 нови, които са по-хубави от моя. Аз бях с профил информатика и бая интересни неща научих и анимации и сайтове, списания, визитки, бази данни.

Училището си има бая правила, обаче, които са досадни. Не те пускат в у-ще, ако са минали 5 минути от часа, не пускат с храна и кафе...


Да, бих предпочела немската, ама то трябват и оценки :)
Училището е над средното ниво, но всичко си зависи и от класа ти... Като цяло тези, които пречат се изключват, ама не всички :) Но общо взето класовете почваме 26, а завършваме 22 :)
Наркомани не бих казала, че има, чак пък толкова. От моя клас двама сана амфети, другите абсолютно нищо не използват, а и самите двама са адски свестни и живот и здраве ще станат архитект и филолог :)
Не мога да ти кажа как е в долните класове, но в моя випуск почти нямаше хора, използващи наркотици, имаше двама, които бяха по-зле, но си заминаха. Но да на училището му се носи такава слава, защото при предишния директор е имало доооста.
Не е от училищата,в които ще завършиш с пълно шест без да си мръднеш пръстта, но и не е толкова натоварено, но също се оказахме от училищата, в които дипломите покачиха дипломите.


Залага се на правеното на презентации т.е. вместо да четеш доклад, си има два лаптопа с прожектора, които служат за това.


Най-лошото е, че езиът пир мен не беше на ниво, но тази учителка я уволниха, де.

Ако имаш по-конкретни въпроси, питай.

preichetoy
07-13-2008, 11:09
Еми мене нещо не ме кефи.

lisi4ety
07-13-2008, 11:34
Не уча там, защото училището не ми харесва..
Имам приятели там, не се оплакват, но не са и особено доволни..
А и там има доста наркомани междудругото..

Ооо наркомани има навсякъде..
Като база училището не е много лошо, ама не е и много добро.. там ми беше изпитът по български.. и аз го писах това училище, ама незнам защо, не ми харесва!
Зная само един добър преподавател от това училище и това е една от госпожите по математика - бях при нея на частни уроци!

Иначе се води елитно училище, но като гледам баловете, с които са приемали нещо не ми вдъхва доверие!

vio
07-13-2008, 12:18
shadow4e благодаря ти :) Аз се интересувам за първи език немски и втори английски! Може би на второ класиране ще вляза! За тези паралелки нивото на езика добро ли е и на английския как е! И аз се ръководих в избора главно от матурите и мнения на учещи там! Странно защо няко учители не го харесват! :oops:

shadow4e
07-13-2008, 12:26
Защото наште не стачкуваха и другите много ги намразиха. :D

Ама и като цяло си се носи лошата слава на училишето от преди 5-6 години.
Аз не случих на английски... Смениха се 4 учителки и точно тоав е разликата м/у първи англ, немска и тн., че поне там преподават за престиж, а тук не могат да се задържат заради заплатите, а като знаят език могат да си намерят много по0добре заплатена работа.

Езикът в днешно време е много важно нещо.

Punk_Princess9412
07-13-2008, 13:14
Изоообщо не го харесвам тва училище, не знам защо.. :?

+1

marilyn
07-13-2008, 13:19
Не съм харесвала никога това училище, а и казват че имало мн наркомани...

6o6kotooo
07-18-2008, 22:18
Бях inlove в тфа даскало мно ме кефи ма 12-то си е ВЕЛИКОТО хаххаа

dudumaster
07-19-2008, 06:40
7мо е некъв затвор бе хора, един дето е в моя клас от 2 години е учил там, а от предишния ми клас имам 2 френдки дето са там, некво ми разпраат че е средно ниво, не е лошо, ма и не е некво весело училище :D

desityyy
07-19-2008, 08:28
абе тъпанари как може да не учите там пък да не го харесвате и аз не харесвам мн училища ама не казвам нали всеки си има вкус а тия дето не учат там да траят една приятелка на маика ми детето и учи там и казва че учителите са добри особено г-ж байкушева и сега в понеделник се записвам там!!!

dory123
07-20-2008, 09:39
Добри ли са природомат. паралелки

desityyy
07-20-2008, 12:17
незнам за тях но аз съм в паралелка с немски :) виж повече инфо в http://www.7-mo.com/?p=

baby_v_
07-22-2008, 14:22
tova u4ili6te po4va da propada ve4e :D na izpita po bg edno momi4e si sede6e na 4-te kraka na stola i toi stola se s4upi :D :lol: predstavete si kolko sa bili stari teq stolove da se s4upat dokato sedi6 na tqh :D gorkoto momi4e to oba4e se pritesni i se zasrami i napalno se razseq :D normalno i az 6tqh da bada taka ako bqh padnala :D :lol: :razz:

desityyy
07-22-2008, 15:07
i kvo kato e padnalo tva ne ozna4ava 4e propada y4ili6teto i otkude zn 4e ne sa smenili stolovete

baby_v_
07-22-2008, 17:37
i kvo kato e padnalo tva ne ozna4ava 4e propada y4ili6teto i otkude zn 4e ne sa smenili stolovete samnqvam se da sa gi smenili a we ne samo stolovete ne mi har vav tova daskalo a i vob6te cqloto ne mi har izglejda kato bolnica a we s edna duma GADNO E !!!

victoriq
07-22-2008, 19:06
Една бивша вече съученичка се записа там...Тя го харесва,а аз никога не съм се интересувала от него... :shock: Както си решиш...

lisi4ety
08-19-2008, 10:57
tova u4ili6te po4va da propada ve4e :D na izpita po bg edno momi4e si sede6e na 4-te kraka na stola i toi stola se s4upi :D :lol: predstavete si kolko sa bili stari teq stolove da se s4upat dokato sedi6 na tqh :D gorkoto momi4e to oba4e se pritesni i se zasrami i napalno se razseq :D normalno i az 6tqh da bada taka ako bqh padnala :D :lol: :razz:
OMG Мири това че се е счупил стола не значи, че даскалото е гадно :shock:

Като база на мен много ми хареса - голямо и хубаво, за учителите незнам!

baby_v_
08-26-2008, 13:49
tova u4ili6te po4va da propada ve4e :D na izpita po bg edno momi4e si sede6e na 4-te kraka na stola i toi stola se s4upi :D :lol: predstavete si kolko sa bili stari teq stolove da se s4upat dokato sedi6 na tqh :D gorkoto momi4e to oba4e se pritesni i se zasrami i napalno se razseq :D normalno i az 6tqh da bada taka ako bqh padnala :D :lol: :razz:
OMG Мири това че се е счупил стола не значи, че даскалото е гадно :shock:

Като база на мен много ми хареса - голямо и хубаво, за учителите незнам! OMG mimi az si kazvam mnenieto za men tova daskalo e propadnalo i ne mi haresva mn e gadno po gadno i ot bolnica

Sladyranka14
08-26-2008, 14:00
O 7-mo e nai shibanoto daskalo ima i mnogo narkomani...

waninka
09-09-2008, 19:37
Awe az sega 6te sum v 7-mo i ...nadqvam se nqma da e tolkova zle ...ako se setq sled nqkoi drug mesec 6te vi drasna nqkoi red da vi kaja dali e naistina tolkova zle... :shock:

tigarski
09-13-2008, 13:10
:? На мен даскалото също не ми харесва! Базата изобщо, за учителите незнам. Единственото предимство е , че е в центъра :?

waninka
09-23-2008, 10:09
абе мн сте зле ама много!От тази година уча там и е мн добро даскало а относно наркоманите сигурно съм сляпа че не съм ги видяла...Вие ако го карате само на слухове по-добре въобще не коментирайте!пфуу... #-o ...един стол се е счупил и вдигнахте басии врявата!Просто който не учи там въобще да не пише някви тъпи коментари от сорта"..по-зле и от болница..."

baby_v_
09-23-2008, 15:48
абе мн сте зле ама много!От тази година уча там и е мн добро даскало а относно наркоманите сигурно съм сляпа че не съм ги видяла...Вие ако го карате само на слухове по-добре въобще не коментирайте!пфуу... #-o ...един стол се е счупил и вдигнахте басии врявата!Просто който не учи там въобще да не пише някви тъпи коментари от сорта"..по-зле и от болница..."
естествено че така ще кажеш.Било хубаво училището.... :D Така казваш просто за да се утешиш. И пак казвам училището не ми харесва . Момичето или момчето което е пуснало тая тема е искало нашето мнение така че аз си казвам моето. Ще си казвам квот си искам......

badboy94
09-23-2008, 16:15
ddz ama ne me radva tva u4ili6te :?

baby_v_
09-24-2008, 06:54
Това за стола...и после 1 мармот завива шоколада. Да, да, да, да. Повечето тЪпИ СПАМЕРИ ТУК просто преписаха, че чули (прочели в същата тема :grin: ), че имало много наркомани. А ти, курво не можеш да даваш мнение като не учиш там, както и аз, както и всички други, които не учат / не са учили там :-x :-x :-x :-x
Курва ще викаш на майка си бе.МОга да давам мнение защото съм била в това училище(не съм учила де) но аз давам мнение като за сграда а не като за преподаватели.А и това за мармота е супер тъпо бе......

waninka
09-24-2008, 18:20
ОМГ baby_v_
тии зле ли си или...не виждаш ли че този който е пуснал темата иска коментари на хора от т`ва даскало?Леле... айде повече мислете преди да пускате такива отговори!

baby_v_
09-25-2008, 07:20
ОМГ baby_v_
тии зле ли си или...не виждаш ли че този който е пуснал темата иска коментари на хора от т`ва даскало?Леле... айде повече мислете преди да пускате такива отговори! Аре не ми казвай кво да правя ако имаш нещо да ми кажеш пиши на ЛС

Wrathchild
09-25-2008, 07:41
Аре пък ти да не се изказваш неподготвена. Била един път там и вече много знае как е...

waninka
09-25-2008, 13:17
baby_v_ обаче продължава да протестира след като всички и казаха че не е права :D се 1 не ми се занимава с тебе а и 100% подателят на темата вече се е записал някъде и няма смисъл от повече мнения :? ...а и предполагам че тя/той е искал/а мнение за учителите а не за обстановката :smt046 :smt043

baby_v_
09-25-2008, 15:29
А бе хора ви тъпи ли сте бе аз казвам че не ми харесва това е моето мнение друг може да каже че му хар.все едно.Имам право на мнение и си го давам.И за кое не съм права не съм права че ни ми харесва училището ли?

waninka
09-26-2008, 15:14
абе казах ти сега АЗ уча там и е мн добро училище и ако не знаеш тва даскало вече е 3-та немска нз ти в ква боза учиш и ще ти говоря както си искам ясно? :razz: аре млък вече...!пфуу

desityyy
09-26-2008, 17:18
абе казах ти сега АЗ уча там и е мн добро училище и ако не знаеш тва даскало вече е 3-та немска нз ти в ква боза учиш и ще ти говоря както си искам ясно? :razz: аре млък вече...!пфуу и АЗ уча там и мн ме кефи просто от слухове не се водете да пишете!

baby_v_
09-27-2008, 08:42
абе казах ти сега АЗ уча там и е мн добро училище и ако не знаеш тва даскало вече е 3-та немска нз ти в ква боза учиш и ще ти говоря както си искам ясно? :razz: аре млък вече...!пфуу цццц...голяма работа че се води 3-та немска а и мойто училище мн повече ме кефи от тва 7-мо.и не си ти човека който да ме казва да млакна.Но аз вече спирам да спора.защото няма смисал да спора с идиот нали знаш по умния отстъпва или сигорно не знаеш

iciniki
09-28-2008, 11:44
Ходя на уроци там. Не е лошо. Мен лично ме кефи. Не си сбуъркала като си влезнала там. =D> =D>

lenito_sf
09-28-2008, 11:53
:grin: бях на курсове от веди там миналата година,еххх славни времена бяха :D :) но стълби бог дал много в 7-мо иначе като цяло мноу ме кефеше даскалото смис имат си го авторитета там и високичък е бала малко ..нооо като стигнеш на последния етаж божеее..господ да ти е на помощ :lol: :lol: :lol:

waninka
10-04-2008, 17:05
oo yes тя млъкна 8) а и като гледам само колко грамотно пишеш си давам сметка в какво хубаво училище учиш! :razz: <--за baby_v_

kanaxai
10-04-2008, 18:46
3та немска УАААААААААУУУУУУУУ ДИС СКУЛ ИС СО ЕЛИТ

Enjoy_yourself
05-06-2009, 14:12
az u4a v 7-mo ot 2005 godina i da imah momenti v koito pravilata mi idvaha v pove4e i mnogo iskah da se mahna, no v kraina smetka ostanah i ne sajalqvam, ne e perfektno no e dobro u4ili6tete
Az u4a v prirodo-matemati4eski profil, u4itelite po informatika sa dobri i naistina moje6 mnogo iteresni ne6ta da nau4i6, matematikata si e teji4ka no ako si q razbira6 nqma problem =)
Samo ne mojah da razbera ot kade re6ihte 4e 7-mo e palno s narkomani :-o no vsa6nost ne e taka , da polovinata u4ili6te pu6i i t.n. ama 4ak narkomani ne..
a otnosno prepodavatelite ima dobri i lo6i naprimer:
Temenuga Koleva - fizika , jestoka u4itelka, v neinite 4asove vinagi e interesno
Kapka Nikolova- angliiski mnogo stroga, no angliiski pri neq nqma kak da ne nau4i6
Tedi Dimitrova- filosofiq li4no na men ne mi haresva na4inai na prepodavane

Kova4eva- himiq dosta dobra u4itelka, no ako himiqta ne ti se otdava nz..
i t.n i t.n.
Kato lo6i ne moga da bada mnogo obektivna tai kato ima predmeti koito ne haresvam i ot tam i u4itelite no ti si re6ava6 :)
i t.n i t.n

got2Bthe1
05-06-2009, 14:34
Брат ми учи там...нз ама съм чувал че е супер наркоманско....

IlOfFME
05-07-2009, 16:23
az u4a v 7-mo ot 2005 godina i da imah momenti v koito pravilata mi idvaha v pove4e i mnogo iskah da se mahna, no v kraina smetka ostanah i ne sajalqvam, ne e perfektno no e dobro u4ili6tete
Az u4a v prirodo-matemati4eski profil, u4itelite po informatika sa dobri i naistina moje6 mnogo iteresni ne6ta da nau4i6, matematikata si e teji4ka no ako si q razbira6 nqma problem =)
Samo ne mojah da razbera ot kade re6ihte 4e 7-mo e palno s narkomani :-o no vsa6nost ne e taka , da polovinata u4ili6te pu6i i t.n. ama 4ak narkomani ne..
a otnosno prepodavatelite ima dobri i lo6i naprimer:
Temenuga Koleva - fizika , jestoka u4itelka, v neinite 4asove vinagi e interesno
Kapka Nikolova- angliiski mnogo stroga, no angliiski pri neq nqma kak da ne nau4i6
Tedi Dimitrova- filosofiq li4no na men ne mi haresva na4inai na prepodavane

Kova4eva- himiq dosta dobra u4itelka, no ako himiqta ne ti se otdava nz..
i t.n i t.n.
Kato lo6i ne moga da bada mnogo obektivna tai kato ima predmeti koito ne haresvam i ot tam i u4itelite no ti si re6ava6 :)
i t.n i t.n

може ли само да ми кажеш учителката по химия лора ковачева ли се казва??? :-o

gabbybon
08-18-2009, 21:33
Такаам значии училището е супер добро :grin: Пълно е с яки хораа :) Там учаа сега ще ми е 2-ра год. ии чесно да си кажа имах супер яки моменти там :) Намерих си мн мн мн нови фр. Класната мии Ганка Блидова (по френски е) е мн печена :grin: Другите даскали и те са мн печени общо взето разбрани хора :) На мене ми харесва много :) А за тия дето не го харесват (дето даже не са учили там) ще им кажа само: Заврете си коментарите отзад!!! БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ :) :-x

opelcheto
08-31-2009, 17:08
Има ли удобен транспорт от Овча купел за 7 СОУ :(

opelcheto
09-01-2009, 14:00
Има ли удобен транспорт от Овча купел за 7 СОУ :(

Е,май няма :( само с маршрутка :o

elito6754
09-01-2009, 14:14
Тази Ковачева ме разби тази година - седми клас бяхме. Знае, че ще кандидатстваме, ама явно си мисли, че химията е над всичко. Мале, от не намразих химията. Пък седмо, ако е елитно....пък и трета немска :razz: 35 СОУ е по-добре от седмо

angelkata_dqvolkata
09-03-2009, 09:49
Не съм харесвала никога това училище, а и казват че имало мн наркомани...

ооо има :D аз лично познавам от там...

kili20
05-26-2010, 08:57
Аз уча в 7-мо даскалото е много добро.аз уча немски като 2-ри език и даскалите са много добри.Съветвам те да опиташ.Подготвят те за олимпиади и много хора печелят.Тея които не ги кефи даскалото не знам що..Освен това това е едно сравнително елитно училище с добро образование....Ти решаваш.... :-) :grin:

kili20
05-26-2010, 09:01
Аз също имам часове при Ковачева.Печена е.Само,че много ме дразни като почне да възхвалява победителите от олимпиади.Пенчева е по математика.Доста е строга. 8)

elito6754
05-26-2010, 19:22
Пенчева е много добър учител.

kili20
05-27-2010, 08:02
В 7 мо има страшно печени хора.Освен това не е претъпкано с наркомани.Е верно има някой но не е всеки втори................Също така училището е доста елитно....Аз съм първи Ае и втори немски..
Катранова -ми е по английски
Михайлова-география
фИЗИЧЕСКОТО Е СУПЕР.Даскалите не ни карат да правим кой знае какво.И няма само един двор.А 3.Единия е с една пътека.Другия има игрище за футбол и за баскет.И третия за волейбол.Освен това има и много физкултури салони.Обичам го :grin: 8) :oops: :razz: :-P :lol:

SuNsEt
05-27-2010, 10:27
Ама моля ви се,темата е от 2008 година! 8-)

koko95
05-27-2010, 12:27
сестра ми учи там и и дават хипер много домашни,аз препоръчвам да се влезе в някоя гимназия(професионална)ПГ. наче в 7 соу не дават да се качват горе с храни,на кабинетна система са.Абе тъпо е.И всички там са някви нахакани

elito6754
05-27-2010, 18:05
не дават да се носи храна, ама се крие или в раниците или под дрехите. Кви са тези простотии? Просто минаваш покрай охраната и готово!

SheIsAggressive
06-01-2010, 10:39
Темата е стара.. ;)

JuStElly
01-19-2011, 12:43
Знам,че темата е стара,но да си кажа .. аз уча там и училището е супре добро.Преподавателите са страхотни много печени и разбрани.Има много стълби,правила и е общо взето строгичко,но хората са страхотни и общо взето всичко е на 6 :-) Не знам как може да имате лоши впечатления като не сте учили там,но ви гарантирам,че не е пълно с наркомани и ако се запишити там няма да сгрешите 8)

vakanciqta
06-24-2011, 20:41
Кво заа седмо бе ?
Я мрете аз съм в седмо и кво ?
По математика дзверка стефанова е супер тъпа ..
АБе общо зето учителите са мн гадни исключвам Желева по АЕ и биоложката както и Маруля Кирилова .. Наркомани , хeитарi, газари , фешани , и кифли най-вече е фул !
Иначе ако искаш да учиш тва е мястото .. а и дисциплината наложена от Ямболиева (д-ката ) е мн желязна
Знам щото съм в седмо ако има въпроси на лично !

Zori33
06-24-2015, 17:37
Може ли мнение за 7 соу с английски и испански