PDA

View Full Version : До кога?!?!?! :@



jotitu
07-13-2008, 10:11
До кога младежи дори и необразовани ще пишат в този форум и винаги ще се намери някой да им се присмива!? Разбирам да се направи дискусия, но тези подмятания и т.н.?! За какво? Нали уж всички си помагат? Голяма работа сте като като напишете коментар от сорта на "писна ми от такива теми" или "да бременна си" ; "идиоти, не се ли научихте"...
Направо ми се издигате в очите! Притеснени хора пишат тук, а вие се правите на "кой съм аз" като си мислите, че изпъквайки във форума ще повдигнете самочувствието си! Голяма работа, че сте пуснали весело мнение и някой ви е цитирал..

Нямам думи в какво се превръща това покление (или и това е "форумска" реплика :? )

HeartBreakKid
07-13-2008, 10:14
Наистина ме накара да се замисля.. Може би моето поведение е на моменти просташко и арогантно.. Мисля, че се засрамих от поведението си.. :)

preichetoy
07-13-2008, 10:16
На тези ''притеснени'' младежи трябва да им се даде акъл. Да разберат, че с такава нулева сексуална култура не се започва полов живот. Въпросите им са толко смехотворни, че няма как да се сдържим да не пуснем някакъв подобен на гореизброените постове.

jghgh
07-13-2008, 10:16
да бтв дразнещо е как понякога темите имат потенциал за развитие на сериозна дискусия, и някой почне да се лигави, щото е бахти лигоча.. не че и аз понякога не го правя, ама.. : )
ддз трябва да има мярка

preichetoy
07-13-2008, 10:18
Да, понякога прекаляваме, но как да отговорим на въпрос като ''Има ли опасност да забременея ако съм глътнала?''

jotitu
07-13-2008, 10:19
На тези ''притеснени'' младежи трябва да им се даде акъл. Да разберат, че с такава нулева сексуална култура не се започва полов живот. Въпросите им са толко смехотворни, че няма как да се сдържим да не пуснем някакъв подобен на гореизброените постове.

а можеш да си замълчиш и просто да дадеш съвет..

Не че и аз съм цвете за мирисане.. и на мен ми се е случвало, но не така системно както го правят някои форумци.

Lqqchinko
07-13-2008, 10:25
Трябва да сме толерантни един към друг!
На всеки му е писнало от такива теми или коментари ама какво да правим.
Трябва да си помагаме :)
Нали за това е форума или греша?

preichetoy
07-13-2008, 10:28
Да, съгласна съм, но на тези хора не можем да им помогнем преди те да са си помогнали.

jotitu
07-13-2008, 10:29
Да, съгласна съм, но на тези хора не можем да им помогнем преди те да са си помогнали.

и ти мислиш, че като им се подиграваш им помагаш?

Lqqchinko
07-13-2008, 10:33
Да, съгласна съм, но на тези хора не можем да им помогнем преди те да са си помогнали.

Да,до някъде си прав обаче може да се опитаме да им помогнем :)

preichetoy
07-13-2008, 10:33
Да, съгласна съм, но на тези хора не можем да им помогнем преди те да са си помогнали.

и ти мислиш, че като им се подиграваш им помагаш? Нищо такова не съм казала.

jotitu
07-13-2008, 10:37
Да, съгласна съм, но на тези хора не можем да им помогнем преди те да са си помогнали.

и ти мислиш, че като им се подиграваш им помагаш? Нищо такова не съм казала.

но от горните ти постове става ясно, че си на мнение, че тези одигравки няма как да не се стърпиш да ги направиш... а те са излишни

Mucankata*mrR
07-13-2008, 10:39
jotitu
Супер фен
Супер фен


Регистриран на: 23 Окт 2007
Мнения: 367


МнениеПуснато на: Нед Юли 13, 2008 1:11 pm Заглавие: До кога?!?!?! :@ Отговорете с цитат
До кога младежи дори и необразовани ще пишат в този форум и винаги ще се намери някой да им се присмива!? Разбирам да се направи дискусия, но тези подмятания и т.н.?! За какво? Нали уж всички си помагат? Голяма работа сте като като напишете коментар от сорта на "писна ми от такива теми" или "да бременна си" ; "идиоти, не се ли научихте"...
Направо ми се издигате в очите! Притеснени хора пишат тук, а вие се правите на "кой съм аз" като си мислите, че изпъквайки във форума ще повдигнете самочувствието си! Голяма работа, че сте пуснали весело мнение и някой ви е цитирал..

Нямам думи в какво се превръща това покление (или и това е "форумска" реплика Confused )

Подкрепям те напълно си прав.Все пак за това е форума да си помагаме,да си даваме съвети един на дръг.не да се подиграваме на хората :P

Lqqchinko
07-13-2008, 10:45
Няма смисъл да се караме!
Нека си помагаме един на друг.Дайте да се ръководим по девиза на мускетарите ,,Един за всички,всички за един''.
Дано ме разбрахте какво исках да ви кажа ;)

preichetoy
07-13-2008, 10:45
Да, съгласна съм, но на тези хора не можем да им помогнем преди те да са си помогнали.

Да,до някъде си прав обаче може да се опитаме да им помогнем :) Ок, съжалявам за поведението си, ще се опитвам да отговарям подобаващо.

П.П. Момиче съм ;)

miloto_girl_4e
07-13-2008, 10:49
Това не е първата възмутителна тема по този въпрос, нито ще е последната :!:
Да, глупаво е да се присмиват на другите, но, когато някой е необразован, а се е захванал с нещо сериозно(като секса) и то на ранна възраст(13-14-15 години)и задава глупави въпроси няма как човек да не се ядоса и да не почне да реагира остро :!:
Човек прави нещо, когато има достатъчно инфо по въпроса, а не след дъжд качулка :!:
Заключвам темата, защото както казах имало е вече такива теми :)