PDA

View Full Version : Искам приятел, но не мога да си намеря, защото...



kairla
07-13-2008, 10:45
Mnooogo iskam priatel! Skoro 6te pravia 16, a nito sum se celuvala ili ne6to podobno. Problemut e 4e izglejdam kato 13 god. Tova e gen v semeistvoto koeto e ujasno . Mom4etata vinagi sa mi samo FR za6toto koi bi priel momi4e koeto izglejda na 13.Ne sum grozna pone taka mi kazvat horata (vseki si ima mnenie). Treniram taekwon-do (ne sum i debela)
v u4 sum dobra u4eni4ka i okolo men vinagi stava kupon (ne se fukam ami sum 4esna). Namiram ob6t ezik s vseki.No sum malko sramejliva. malko suveti 6te sa mi v polza :)

AnzaRe
07-13-2008, 10:46
Пребори се с страховете си.Пък гаджето ще го намериш споко. :)

GregoryHouse
07-13-2008, 10:47
Сваляй ги с таеконду-то :D Пък и съм убеден че не е само че изглеждаш малка...повярвай ми :D

GetNasty
07-13-2008, 10:48
Mnooogo iskam priatel! Skoro 6te pravia 16, a nito sum se celuvala ili ne6to podobno. Problemut e 4e izglejdam kato 13 god. Tova e gen v semeistvoto koeto e ujasno . Mom4etata vinagi sa mi samo FR za6toto koi bi priel momi4e koeto izglejda na 13.Ne sum grozna pone taka mi kazvat horata (vseki si ima mnenie). Treniram taekwon-do (ne sum i debela)
v u4 sum dobra u4eni4ka i okolo men vinagi stava kupon (ne se fukam ami sum 4esna). Namiram ob6t ezik s vseki.No sum malko sramejliva. malko suveti 6te sa mi v polza :)


Хората може би ти спестяват нещо :>

много добро мнение.. ;)

pyfpaff
07-13-2008, 10:49
ако искаш да бъдем на 100% искренни трябв да те видим..така че...пусни 1 снимка.. :)

GetNasty
07-13-2008, 10:50
ха..все пак си ходещ съвет :D много ме забавлява ника ти. :D

Black Tears
07-13-2008, 10:50
Никой не може да ти даде съвет.Защо толкова бързаш да си намериш гадже? Радвай се на живота,пък гаджето само ще дойде при теб.

kairla
07-13-2008, 10:52
ako iskate snimka samo mi kajete kak da ia sloja

Black Tears
07-13-2008, 10:55
ako iskate snimka samo mi kajete kak da ia sloja

не недеи... стигат ми кошмарите с Азис :shock:


:razz: :razz: :razz:

soul1199
07-13-2008, 10:55
ako iskate snimka samo mi kajete kak da ia sloja

не недеи... стигат ми кошмарите с Азис :shock: :razz: :razz: :razz: sloji si snimka i 6e ti kajem

kairla
07-13-2008, 10:57
6te sloja ako znam kakkk

dare_93
07-13-2008, 10:57
проблема е само в теб

GetNasty
07-13-2008, 10:58
ako iskate snimka samo mi kajete kak da ia sloja


еми дай де.. ;) нямаш ли рег в някаквъв сайт за запознанства или нещо такова? :?

vamp
07-13-2008, 11:00
Mnooogo iskam priatel! Skoro 6te pravia 16, a nito sum se celuvala ili ne6to podobno. Problemut e 4e izglejdam kato 13 god. Tova e gen v semeistvoto koeto e ujasno . Mom4etata vinagi sa mi samo FR za6toto koi bi priel momi4e koeto izglejda na 13.Ne sum grozna pone taka mi kazvat horata (vseki si ima mnenie). Treniram taekwon-do (ne sum i debela)
v u4 sum dobra u4eni4ka i okolo men vinagi stava kupon (ne se fukam ami sum 4esna). Namiram ob6t ezik s vseki.No sum malko sramejliva. malko suveti 6te sa mi v polza :)

Хората явно ти спестяват нещо,както вече ти казаха.Много е важно каква е компанията ти.Ако е от отбрани смотаняци и зубари в компанията може да си много популярна и забавна,а иначе да си кръгла 0 за останалите.

kairla
07-13-2008, 11:01
Slu6am hip hop & R&B (mrazia 4alga za tvoia info)
Na mi pozvoliava da slagam linkova taka4e 6te si ia sloja na avatara

soul1199
07-13-2008, 11:02
Slu6am hip hop & R&B (mrazia 4alga za tvoia info)
Na mi pozvoliava da slagam linkova taka4e 6te si ia sloja na avataraok,slagai

vamp
07-13-2008, 11:03
Slu6am hip hop & R&B (mrazia 4alga za tvoia info)
Na mi pozvoliava da slagam linkova taka4e 6te si ia sloja na avatara

Значи ще чакаме,обаче дори и да си готина,ако си смотана и дразниш хората нямаш шансове.Характера е много важен ако искаш да задържиш някой!

soul1199
07-13-2008, 11:05
em sladka si

GetNasty
07-13-2008, 11:05
не изглеждаш зле на снимката поне.. ;)

vamp
07-13-2008, 11:06
каквото виждам от аватара,сори но не ме кефиш.Твърде обикновена си,не си грозна,но не ме привличаш.Като погледна човек,ако няма излъчване не ми харесва.

kairla
07-13-2008, 11:06
eto tazi e e ot nai-skoro

GetNasty
07-13-2008, 11:08
Каза че ще сложиш твоя снимка не на кучето си :>

оле..много грубо... :shock:

vamp
07-13-2008, 11:08
eto tazi e e ot nai-skoro

въобще не ме кефиш на 2-рата снимка.Но спокойно,аз съм от гадните,които ако срещнеш в някое кафе не би искала да заговориш освен ако не искаш секс и луд купон,ти не ми изглеждаш такава.
Ако се пробваш към някоя компания от математическа гимназия сред момчетата имаш големи шансове.Само не ги бий,те са страхливи ;)

Obsession
07-13-2008, 11:08
Наистина не изглеждаш на 16. Опитай да общуваш повече, пък и си харесай някой. Искаш - хубаво, ама не може с който и да е...

kairla
07-13-2008, 11:08
Каза че ще сложиш твоя снимка не на кучето си :>
A we ti naistina moje6 da ot4aia6 horata (ni6to 4udno 4e ne si slojil vooia snimka za6toto 6te progoni6 vsi4ki ot foruma)

SeaEatsShips
07-13-2008, 11:09
стига сте се ебавали с момичето....

vamp
07-13-2008, 11:10
Каза че ще сложиш твоя снимка не на кучето си :>
A we ti naistina moje6 da ot4aia6 horata (ni6to 4udno 4e ne si slojil vooia snimka za6toto 6te progoni6 vsi4ki ot foruma)

За момче външния вид не е така важен стига да изглежда нормално.
Нормално телосложение,лек чар и усмивка и нормални дрехи и можеш да имаш всяка с правилния подход.
На теб ти трябва повече грим,фешън парцалки и ходи в някоя дискотека,имаш шанс сред пияните младежи ;)

AnzaRe
07-13-2008, 11:10
ЛтФ аве хора какво ви става хората искат съвет от вас пък ги отчайвате ...Не случайно сайта е написан Теен Проблем....

soul1199
07-13-2008, 11:10
Каза че ще сложиш твоя снимка не на кучето си :>
A we ti naistina moje6 da ot4aia6 horata (ni6to 4udno 4e ne si slojil vooia snimka za6toto 6te progoni6 vsi4ki ot foruma)ae mace spokoino,toi si e takuv,az ti kazah,4e si sladka,1 snimka e po-dobra,2-rata ne6o ne mi har

kairla
07-13-2008, 11:10
eto tazi e e ot nai-skoro

въобще не ме кефиш на 2-рата снимка.Но спокойно,аз съм от гадните,които ако срещнеш в някое кафе не би искала да заговориш освен ако не искаш секс и луд купон,ти не ми изглеждаш такава.
Ако се пробваш към някоя компания от математическа гимназия сред момчетата имаш големи шансове.Само не ги бий,те са страхливи ;)

Hei kakto vi kazah vun6nia vid luje (ne e moia vinata) Kato se grimiram izglejdam pone na 14.
A tova s matemati4eskata samo za6toto ne sum tupa kato galo6 tova ne zna4i 4e sum zubar ili ne6to takova + tova ne me biva v matematikata

kairla
07-13-2008, 11:11
Каза че ще сложиш твоя снимка не на кучето си :>
A we ti naistina moje6 da ot4aia6 horata (ni6to 4udno 4e ne si slojil vooia snimka za6toto 6te progoni6 vsi4ki ot foruma)ae mace spokoino,toi si e takuv,az ti kazah,4e si sladka,1 snimka e po-dobra,2-rata ne6o ne mi har
Mersi :)

vamp
07-13-2008, 11:14
Каза че ще сложиш твоя снимка не на кучето си :>
A we ti naistina moje6 da ot4aia6 horata (ni6to 4udno 4e ne si slojil vooia snimka za6toto 6te progoni6 vsi4ki ot foruma)


ми аз нз как да я сложа http://www.vbox7.com/play:bbdd062e аз съм на 50 сек :>

Идеален си за авторката на темата,като ти видях снимката 8)
Родени сте един за друг :P Ето,че се намерихте,тя пусна тема,ти и отговори,такъв е живота 8-)

AnzaRe
07-13-2008, 11:14
Каза че ще сложиш твоя снимка не на кучето си :>
A we ti naistina moje6 da ot4aia6 horata (ni6to 4udno 4e ne si slojil vooia snimka za6toto 6te progoni6 vsi4ki ot foruma)ae mace spokoino,toi si e takuv,az ti kazah,4e si sladka,1 snimka e po-dobra,2-rata ne6o ne mi har

No CommenT :wink:

soul1199
07-13-2008, 11:15
Каза че ще сложиш твоя снимка не на кучето си :>
A we ti naistina moje6 da ot4aia6 horata (ni6to 4udno 4e ne si slojil vooia snimka za6toto 6te progoni6 vsi4ki ot foruma)ae mace spokoino,toi si e takuv,az ti kazah,4e si sladka,1 snimka e po-dobra,2-rata ne6o ne mi har
Mersi :) :) molq,mila sppokoino 6e doide i mom4eto ima vreme :)

vamp
07-13-2008, 11:16
Каза че ще сложиш твоя снимка не на кучето си :>
A we ti naistina moje6 da ot4aia6 horata (ni6to 4udno 4e ne si slojil vooia snimka za6toto 6te progoni6 vsi4ki ot foruma)ae mace spokoino,toi si e takuv,az ti kazah,4e si sladka,1 snimka e po-dobra,2-rata ne6o ne mi har
Mersi :)

Един приятел има баща месар... Сещаш се :> малко от тук малко от там и може да се доближиш до човешки образ :>

п.с. никой не чете подписите

Е пич,виж сега,вярно остави я,защото каквото видях от видеото ти и ти много не струваш :grin: Е пак си по-добре от нея :shock:

GetNasty
07-13-2008, 11:17
по-добре си сложи старата снимка, щото няма да спрат да те ебават :D наистина не мязаш на 16, но пък си ми някак сладка 8-) ако си търсиш наистина гадже, можеш да се поогледаш сред 12 годишните :D

soul1199
07-13-2008, 11:18
Каза че ще сложиш твоя снимка не на кучето си :>
A we ti naistina moje6 da ot4aia6 horata (ni6to 4udno 4e ne si slojil vooia snimka za6toto 6te progoni6 vsi4ki ot foruma)ae mace spokoino,toi si e takuv,az ti kazah,4e si sladka,1 snimka e po-dobra,2-rata ne6o ne mi har
Mersi :) :) molq,mila sppokoino 6e doide i mom4eto ima vreme :)

за всеки влак си има пътници... освем за развалените :lol: :razz:

GetNasty
07-13-2008, 11:20
ахха мене откъде си ме виждал, че да знаеш.. ;)

vamp
07-13-2008, 11:22
ахха мене откъде си ме виждал, че да знаеш.. ;)

ако имаш голи снимки и си момиче,сега е моментът да дадеш линк :D

GetNasty
07-13-2008, 11:23
аз да не съм на пазар бе? :-D

vamp
07-13-2008, 11:24
аз да не съм на пазар бе? :-D

че кой е извадил пари да те купува?
ако се отдаваш поднаем и снимките са добри ще обмисля офертата ти ;)

GetNasty
07-13-2008, 11:25
a ти в замяна няма ли дадеш някой пик? хаха

vamp
07-13-2008, 11:27
a ти в замяна няма ли дадеш някой пик? хаха

Не си ли гледала Терминатор?
Как може да ми задаваш такива тъпи въпроси...
Всички знаят,че съм Арни :D

GetNasty
07-13-2008, 11:28
хах аз не знаех...ахаха и все пак ще ми е приятно да видя и ТВОЯ снимка ьаьа :D :-) 8-)

vamp
07-13-2008, 11:29
хах аз не знаех...ахаха и все пак ще ми е приятно да видя и ТВОЯ снимка ьаьа :D :-) 8-)

колко приятно?
втори чифт белъо ли искаш да сменяш след като веднъж се подмокряш само от думите ми ;)

GetNasty
07-13-2008, 11:32
хах аз не знаех...ахаха и все пак ще ми е приятно да видя и ТВОЯ снимка ьаьа :D :-) 8-)

колко приятно?
втори чифт белъо ли искаш да сменяш след като веднъж се подмокряш само от думите ми ;)

може да е повече от 2-ро хаха а пък и с туй самочуствие мн ми стана интересно да видя на кво мязаш :D

vamp
07-15-2008, 08:50
хах аз не знаех...ахаха и все пак ще ми е приятно да видя и ТВОЯ снимка ьаьа :D :-) 8-)

колко приятно?
втори чифт белъо ли искаш да сменяш след като веднъж се подмокряш само от думите ми ;)

може да е повече от 2-ро хаха а пък и с туй самочуствие мн ми стана интересно да видя на кво мязаш :D

Аз съм пича,който седи на най-яката маса в кафето :D

play_life
07-15-2008, 16:42
Еми момчето ще си дойде ама за да те харесат момчетата Сега :D тряа имаш грим..маалко по яку да се обличаш както казаха и преди мен просто почвай да обръщаш внимание пойче на външния вид Успех!! 8) :?

jghgh
07-15-2008, 17:02
5страници глупости...
не съм й видяла снимката на момичето, защото очевидно си я е махнала, но не ви ли е срам поне малко от начина, по който грубо обиждате и потискате момичето? Не съм аз човека, който да ви учи, обаче кой ви знае вие какви сте.. Кой ви дава право така грубо да редите?
Не съм се втурвала да гледам на Ходещия Съвет клипчето, ама какъв ли е той за да говори така на другите? Мистър Вселена?
Много сте жестоки, наистина!!
Но е лесно да ебаваш в нета. Не че простаци като вас не могат да обиждат и извън него де, то да обиждаш е най-лесното, по-трудно е да кажеш нещо позитивно. Никой не ви кара да лъжете и да хвалите насила, но защо оспамихте и почнахте така грубо да обиждате?!
Свят на жестокост,после защо имало смотаняци, които не смеят да се изявяват.
Извинявайте, ама за да пише в тая тема, значи момичето е закъсало и има нужда от съвети за характер най-малкото! Но вие не й предлагате нищо, освен обиди, ирония, подигравки и насмешка.
Наистина ми стана жал докато четох.
:shock:

ivakavlad
07-15-2008, 17:49
Mnooogo iskam priatel! Skoro 6te pravia 16, a nito sum se celuvala ili ne6to podobno. Problemut e 4e izglejdam kato 13 god. Tova e gen v semeistvoto koeto e ujasno . Mom4etata vinagi sa mi samo FR za6toto koi bi priel momi4e koeto izglejda na 13.Ne sum grozna pone taka mi kazvat horata (vseki si ima mnenie). Treniram taekwon-do (ne sum i debela)
v u4 sum dobra u4eni4ka i okolo men vinagi stava kupon (ne se fukam ami sum 4esna). Namiram ob6t ezik s vseki.No sum malko sramejliva. malko suveti 6te sa mi v polza :)

не им обръщай внимание на тия смешници повечето са идиоти ;)

по темата начи успокойсе принципно ние момчетата сме пълни кретени а и си падаме леко срамежливи може някой да те харесва но да го е срам да ти каже може да ти се стори малко истъркано но контактувай с повече хора завързвай нови контакти това е начина в никакъв случай не си променяй поведението или визията за да те хареса някой най-важното е да се чувстваш добре в собственната си кожа другото ще дойде от самосебеси :)

Lord_Of_The_Night
07-15-2008, 18:01
Не съм ти видял снимката,но едно ще ти кажа една много добра мисъл "докато не започнеш да харесваш себе си,не очаквай от околните да го направят",така че горе главата.Нямаш ли самочъвствие в този свят си загинала.Аиде успех пак ще кажа едно клише до болка познато "за всеки влак си има пътници",така че горе главата мисли позитивно и когато най-малко очакваш всичко ще започне да си идва на мястото. :)

sladku_bebzi
07-15-2008, 19:27
Сиг съм, че има все някой, който те хар, но просто не ти го е показал.Иначе ако не ти се занимава да се гримираш и да хвърляш пари за парцалки, предполагам, че с времето ще станеш по-хубава от само себе си и вероятно няма да ти е нужен дори грим.И още нещо.. ако си забелязала повечето момичета, които минават по улиците са гримирани и са с някви яки прически.Нз как изглеждаш ама съм сиг, че си по-красива от поне половината ако не се гримират и не отделят повече време на външния си вид.

sladur4etyYy
07-15-2008, 19:37
nz kak izglejda6, no 6tom iska6 da izgl po-golqma, po4ni da se grimira6, ako si niska-nosi tok4eta i t.n., po4ni da izliza6 pove4e i se zapoznai s novi hora... i nai-vajnoto- povdigni si samo4uvstvieto
ei tva deto Lord_Of_The_Night go e napisal "докато не започнеш да харесваш себе си,не очаквай от околните да го направят" e absolutno vqrno! uspeh :wink:

anonim4e2
07-15-2008, 19:37
здравей.аз бих казала 4е имам същия проблем,но не само с външноста но и с говора си-малко е писклив...е доста по писклив и понякога това е проблем да комуникирам.исках да направя връзка с твоя проблем-въпреи вси4ки пре4ки аз се опитвам да съм максимално себе си и въпреки вси4ко и всеки се забавлявам и бих казала 4е сум наистина щура купонджийка ако се поотпусна.така 4е давай по смело-ако не се приемеш такава каквато си сега-никога няма да можеш. :)
между другото-къде тренираш taekwon-do ? :-D

DeAd_LooSeR
07-15-2008, 20:06
5страници глупости...
не съм й видяла снимката на момичето, защото очевидно си я е махнала, но не ви ли е срам поне малко от начина, по който грубо обиждате и потискате момичето? Не съм аз човека, който да ви учи, обаче кой ви знае вие какви сте.. Кой ви дава право така грубо да редите?
Не съм се втурвала да гледам на Ходещия Съвет клипчето, ама какъв ли е той за да говори така на другите? Мистър Вселена?
Много сте жестоки, наистина!!
Но е лесно да ебаваш в нета. Не че простаци като вас не могат да обиждат и извън него де, то да обиждаш е най-лесното, по-трудно е да кажеш нещо позитивно. Никой не ви кара да лъжете и да хвалите насила, но защо оспамихте и почнахте така грубо да обиждате?!
Свят на жестокост,после защо имало смотаняци, които не смеят да се изявяват.
Извинявайте, ама за да пише в тая тема, значи момичето е закъсало и има нужда от съвети за характер най-малкото! Но вие не й предлагате нищо, освен обиди, ирония, подигравки и насмешка.
Наистина ми стана жал докато четох.
:shock:

мислех да пиша същото нещо,н ти даже си се изразила по-добре! Браво...Но аз за разлика от теб погледнах клип4ето на оня Ходещия...хм...първото кеото си помислих беше... "боза" :shock: съжалявам пич и ти не си кой знае какво,че да нареждаш околните...хайде стой и си реши перчема и си дръж устата затворена като няма да казваш нищо хубаво..пък и като видях девойчетата от класа ти...и те не са стока...Съжалявам ако съм те обидила...вярно не амо ти се държа грубо,но и другите! И определено трябва да се засрамите.
Това е сайт за помощ и всеки може да я потърси..Не знам защо разни пикли,които са тръгнали да си вдигат краката на по 13 нищо не им казвате,а на обикновени момичета се подигравате! :o

Аз не видях снимката,но ще й кажа да не се отчайва,защото не всички са като тези ..ъм..подобия на момчерта...пък и има време..!Не е задължително да слага6 3 пласта грим и къса пола,че да свалиш някой...защо някой да харесва това което не си!Хайде успех..и не им се връзвай!! :wink:

ANTIHUMAN
07-15-2008, 20:30
5страници глупости...
не съм й видяла снимката на момичето, защото очевидно си я е махнала, но не ви ли е срам поне малко от начина, по който грубо обиждате и потискате момичето? Не съм аз човека, който да ви учи, обаче кой ви знае вие какви сте.. Кой ви дава право така грубо да редите?
Не съм се втурвала да гледам на Ходещия Съвет клипчето, ама какъв ли е той за да говори така на другите? Мистър Вселена?
Много сте жестоки, наистина!!
Но е лесно да ебаваш в нета. Не че простаци като вас не могат да обиждат и извън него де, то да обиждаш е най-лесното, по-трудно е да кажеш нещо позитивно. Никой не ви кара да лъжете и да хвалите насила, но защо оспамихте и почнахте така грубо да обиждате?!
Свят на жестокост,после защо имало смотаняци, които не смеят да се изявяват.
Извинявайте, ама за да пише в тая тема, значи момичето е закъсало и има нужда от съвети за характер най-малкото! Но вие не й предлагате нищо, освен обиди, ирония, подигравки и насмешка.
Наистина ми стана жал докато четох.
:shock:

мислех да пиша същото нещо,н ти даже си се изразила по-добре! Браво...Но аз за разлика от теб погледнах клип4ето на оня Ходещия...хм...първото кеото си помислих беше... "боза" :shock: съжалявам пич и ти не си кой знае какво,че да нареждаш околните...хайде стой и си реши перчема и си дръж устата затворена като няма да казваш нищо хубаво..пък и като видях девойчетата от класа ти...и те не са стока...Съжалявам ако съм те обидила...вярно не амо ти се държа грубо,но и другите! И определено трябва да се засрамите.
Това е сайт за помощ и всеки може да я потърси..Не знам защо разни пикли,които са тръгнали да си вдигат краката на по 13 нищо не им казвате,а на обикновени момичета се подигравате! :o

Аз не видях снимката,но ще й кажа да не се отчайва,защото не всички са като тези ..ъм..подобия на момчерта...пък и има време..!Не е задължително да слага6 3 пласта грим и къса пола,че да свалиш някой...защо някой да харесва това което не си!Хайде успех..и не им се връзвай!! :wink:

+1 За тези два най-накрая добри коментари!Ходещ съвет не си красавец ,че да нарездаш другите!Нищо лично ,ама си даже бих казал зле!Не съм комплексар ,ама така да обиждаш момичето ти си супер глупав!Не съм видял снимката ,но момичето ,но съм убеден ,че е по-красива от теб и излъчва повече сексапил!
Еми както казаха другите ,,Ако ти не се харесваш ,неочаквай другите да го направят вместо теб!'' Ауу не знам сериозно ще се побъркам от проблеми!
П.П. ПРОСТО БЪДИ СЕБЕ СИ! :)

NaNa_SladuRana
07-15-2008, 20:32
я се кефи,като станеш на 30 ще езглеждаш на 27 :)

kairla
07-18-2008, 16:39
я се кефи,като станеш на 30 ще езглеждаш на 27 :)
daje na 25.
Mersi mnoogo na tezi koito nai-setne se zainteresovaha ot moiat problem. Tukmo biah re6ila nikoga da ne pi6a v tozi forum za6toto horata tuk naistina mi izglejdaha pulni idioti. no za 6tastie se okaza 4e ima i normalni.
Spoko niama da trugna da si slagam 100 plasta grim.No vse pak e gadno da izglejda6 kato bebe pri polojenie 4e ne si 4ak takova bebe :D
Mersi pak na vsi4ki za kometarite :grin:

BaiToq
07-18-2008, 16:41
Mnooogo iskam priatel! Skoro 6te pravia 16, a nito sum se celuvala ili ne6to podobno. Problemut e 4e izglejdam kato 13 god. Tova e gen v semeistvoto koeto e ujasno . Mom4etata vinagi sa mi samo FR za6toto koi bi priel momi4e koeto izglejda na 13.Ne sum grozna pone taka mi kazvat horata (vseki si ima mnenie). Treniram taekwon-do (ne sum i debela)
v u4 sum dobra u4eni4ka i okolo men vinagi stava kupon (ne se fukam ami sum 4esna). Namiram ob6t ezik s vseki.No sum malko sramejliva. malko suveti 6te sa mi v polza :)
Ахааа,сега разбирам.
Ти си идеалната,ама никой не те ще.
Интересно.
Хвани си марсиянец.

ivakavlad
07-18-2008, 16:41
я се кефи,като станеш на 30 ще езглеждаш на 27 :)
daje na 25.
Mersi mnoogo na tezi koito nai-setne se zainteresovaha ot moiat problem. Tukmo biah re6ila nikoga da ne pi6a v tozi forum za6toto horata tuk naistina mi izglejdaha pulni idioti. no za 6tastie se okaza 4e ima i normalni.
Spoko niama da trugna da si slagam 100 plasta grim.No vse pak e gadno da izglejda6 kato bebe pri polojenie 4e ne si 4ak takova bebe :D
Mersi pak na vsi4ki za kometarite :grin:

няма защо пак заповядай нядявам се да сме ти помогнали поне малко ;)

kairla
07-18-2008, 16:50
Mnooogo iskam priatel! Skoro 6te pravia 16, a nito sum se celuvala ili ne6to podobno. Problemut e 4e izglejdam kato 13 god. Tova e gen v semeistvoto koeto e ujasno . Mom4etata vinagi sa mi samo FR za6toto koi bi priel momi4e koeto izglejda na 13.Ne sum grozna pone taka mi kazvat horata (vseki si ima mnenie). Treniram taekwon-do (ne sum i debela)
v u4 sum dobra u4eni4ka i okolo men vinagi stava kupon (ne se fukam ami sum 4esna). Namiram ob6t ezik s vseki.No sum malko sramejliva. malko suveti 6te sa mi v polza :)
Ахааа,сега разбирам.
Ти си идеалната,ама никой не те ще.
Интересно.
Хвани си марсиянец.
kakvo ima6 predvid pod tova?

ivakavlad
07-18-2008, 17:04
Mnooogo iskam priatel! Skoro 6te pravia 16, a nito sum se celuvala ili ne6to podobno. Problemut e 4e izglejdam kato 13 god. Tova e gen v semeistvoto koeto e ujasno . Mom4etata vinagi sa mi samo FR za6toto koi bi priel momi4e koeto izglejda na 13.Ne sum grozna pone taka mi kazvat horata (vseki si ima mnenie). Treniram taekwon-do (ne sum i debela)
v u4 sum dobra u4eni4ka i okolo men vinagi stava kupon (ne se fukam ami sum 4esna). Namiram ob6t ezik s vseki.No sum malko sramejliva. malko suveti 6te sa mi v polza :)
Ахааа,сега разбирам.
Ти си идеалната,ама никой не те ще.
Интересно.
Хвани си марсиянец.
kakvo ima6 predvid pod tova?

не му обръщай внимание опитва се да е саркастичен

AFT
07-18-2008, 17:47
ХодещСъвет, ти си ебати тъпото същество.

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 17:49
ХодещСъвет, ти си ебати тъпото същество.


хахах начи не с1м само аз на т'ва мнение :!:

fenkatakrisi952
07-18-2008, 17:53
Точно,тва е само ген......,но това не значи че не можеш да направиш нищо с външния си вид :D
Направи такава промяна,че като те видят да ахнат :evil: \:D/

MonSitY
07-18-2008, 18:36
мии малко приличаш на мен.само дето аз съм на 15 и съм се целувала.амии според мен трябва да промениш отношенияат с момчетата щом те приемат за приятел значи не се държиш предзвикателно може би щот си малко срамежлива.стига с тоя срам!! колко възможности се пропускат зарад срамът :-x

tuzaro
07-18-2008, 18:41
аз ше те зема 8-)