PDA

View Full Version : DEVSTVENICA



MN_DIV_P
07-13-2008, 11:18
Ami vaprosa mi e sledniq ; kakvo bih te si pomislili za momi4e koeto e izgubilo devsvenosta si ot 4ovek koito se e zapoznala po 4ata i go e napravila na 2rata sre6ta , kato sa si 4atili dosta otdavna sa se sre6tnali i toi q iskal da q otvori na 1vata sre6ta no tq se drapnala , no oti6la pak v tqh i na 2rata onq se napil i tq my pusnala .... kato si ima na predvid 4e momi4eto e bilo na 21 i bilo o6te desteno koeto e ne-normalno za na6ite 6irini.... Ta kajete si mnenie kakvo mislite za neq -tapa kurva li e , ili tova e normalno i tq prosto ne e znaela kvo da pravi ???

MN_DIV_P
07-13-2008, 11:21
SORY MALKO SAM OBARKAL ANKETATA ; IMA6 NA PREDVID 3 OTGOVORA; DALI MISLITE 4E E NORMALNA , TAPA KURVA ILI TRQQ SE UBIE S KAMANI

preichetoy
07-13-2008, 11:27
Всеки избира за себе си кога да изгуби девствеността си. Щом още не е усетила, че трябва да го направи не би трябвало да представлява проблем. Не знам защо се възмущавате от 21 годишна девственица, но не и от 13 годишна малолетна мастия.

Jesus
07-13-2008, 11:32
Всеки избира за себе си кога да изгуби девствеността си. Щом още не е усетила, че трябва да го направи не би трябвало да представлява проблем. Не знам защо се възмущавате от 21 годишна девственица, но не и от 13 годишна малолетна мастия.
Много правилно.

GreenFairy
07-13-2008, 11:38
Според мен момичето просто е искало да го направи с някой и за това е легнала с въпросния. Не я съдя, даже напротив радвам се че още има хора които осъзнават, че това е нещо важно а не просто трябва да се направи за да сме като другите. И все пак дано да е имала чуства към човека с който го е направила, иначе няма смисъл

ROCKLIFE
07-13-2008, 11:42
13 годишна малолетна мастия.

http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/c040.gif

x3eme
07-13-2008, 11:46
ne mislq 4e tepata ti trqbva da e anketa za6toto nqma podhodq6ti otgovori na vuprosa ti za momi4eto.kakto kazaha po gore za6to kritikuvame destvenica na 21 godini a priemame za normalno nekoq malka kurvi4ka na 13,14 godini.tova spored men ne e pravilno
a sega po temata
prosto i se e priiskalo,moje da e bila vliubena vuv vuprosniq 4ovek i da se e po4ustvala gotova.otdala se e na jelanieto i prosto se e slu4ilo.ne vijdam ni6to lo6o vuv postupkata i i ne mislq 4e zaslujava kritiki.vseki sam izbira kak,s kogo i na kolko godini da go napravi.tq vse pak e na 21,golqma e i moje da vzeme takova re6enie koga kak i s koi da go napravi :)

jotitu
07-13-2008, 11:49
SORY MALKO SAM OBARKAL ANKETATA ; IMA6 NA PREDVID 3 OTGOVORA; DALI MISLITE 4E E NORMALNA , TAPA k***a ILI TRQQ SE UBIE S KAMANI

мисля че мое да се редактира

MN_DIV_P
07-13-2008, 11:59
Az ne q kritikuvam 4e e ostanala debstvena do 21 g , prosto 4e go e napravila po takav dolen na4in bez nikakvi 4ustva ,e mojebi sas simpatii samo kam toq 4ovek , i drugoto e 4e kato go e napravila sled tova e prodalgila da se vijda s nego i da pravqt sex bez obvarzvane(bez da sa gajeta) slet tva sie hvanala 2 ri takav , 3ti , 4ti i s koito samo se e ebala kogato q viknat ..... a sega mi kajete; tapa kurva , normalno momi4e , ili trqq se ubie s kamani ???????????

HeartBreakKid
07-13-2008, 11:59
Да се отваря когато е готова.. Ако има някакъв проблем.. Аз съм насреща :)

Luda_do_poluda
07-13-2008, 12:01
Нормално хубаво момиче се проебава още на 12...вече на 13-14 е дърта мома...
на 15 се чукат горе долу ставащите...на 16 вече са леко грозните...на 17-18 за вече ЗЛЕ!!
на 21 вече за нищо не стават и повечето имат дискова херния,а пък с космодиск секс не става [-o<

Ти на умен ли се правиш или се пробваш да привлечеш внимание върху безмислените си глупости ... ? Момичето е било достатъчно сдържано и съобразително ,за да остане девствена до 21 г. На днешно време пиклите на 12 ,със съвсем пресен цикъл почват да се ебат със всеки и после се чудят дали са бременни и от кого ... не е нормално....

MN_DIV_P
07-13-2008, 12:02
KAKTO KAZAH OBARKAL SAM ANKETATA !!!!!!!!!!!!

DevilWish
07-13-2008, 12:04
Всеки избира за себе си кога да изгуби девствеността си. Щом още не е усетила, че трябва да го направи не би трябвало да представлява проблем. Не знам защо се възмущавате от 21 годишна девственица, но не и от 13 годишна малолетна мастия.
Toчно така ;)

MiLeNcHeToO
07-13-2008, 12:05
Според мен момичето просто е искало да го направи с някой и за това е легнала с въпросния. Не я съдя, даже напротив радвам се че още има хора които осъзнават, че това е нещо важно а не просто трябва да се направи за да сме като другите. И все пак дано да е имала чуства към човека с който го е направила, иначе няма смисъл
Браво на момичето,по добре да спи с някои ей така на 21,отколкото на 12,както правят повечето момиченца в последно време..Наистина дано да е имала чувства към момчето,а не да спи с него само защото е девствена на 21,просто няма смисъл :-P

preichetoy
07-13-2008, 12:08
Хмм, по новата информация ми прилича на психологически проблем. Може би до 21 годишна възраст е била отхвърляна или прекалено затворена, след като го е направила със някакъв простак без особени чувства е разбрала, че и тя може да бъде желана и й е харесало. Не е хубаво да се хаби по този начин, да е на повикване. Трябва да се поговори с нея.

Mementomori
07-13-2008, 12:11
"Ненормално за нашите ширини?"Какви са тези глупости?!Всеки решава сам за себе си какво да прави и кога да го прави,едва ли някакъв тийн е уместно да критикува....По-добре ли е да го е направила като по-малка с неподходящ и след това да съжалява за сторенето,въпрос на обстоятелства,чувства и личен биологичен часовник си е.А колкото до конкретния случай,това със запознаването по чата и подобни,не сме наясно с точните причини и условия за случилото се,така че не може да заклеймяваме някого като пропаднал или нещо подобно!
П.С.Кога ще започнеш да пишеш на кирилица?

MN_DIV_P
07-13-2008, 12:12
preichetoy TI SI OBSOLUTNO PRAV , TO4NO TAKAV E SLU4AQ S VAPROSNATA DEVOIKA , ISKALA E DA SE NAEBE S NQKOI PROSTO 6TOTO E BILA NA 21 I NIKOI NE Q E ISKAL NE 6TOTO TQ NE E ISKALA.... TVA IMA6 PREDVID OT SAMOTO NA4ALO I ZATOVA PUSNAH TAZI TEMA TUK ZA DA VIDQ KAK SE PRIEMA TOVA OT DRUGITE 6TOTO ZA MEN E MNOGO ZLE TAZ DEVOIKA I POLOJENIETO E TRAGI4NO ....

preichetoy
07-13-2008, 12:14
preichetoy TI SI OBSOLUTNO PRAV , TO4NO TAKAV E SLU4AQ S VAPROSNATA DEVOIKA , ISKALA E DA SE NAEBE S NQKOI PROSTO 6TOTO E BILA NA 21 I NIKOI NE Q E ISKAL NE 6TOTO TQ NE E ISKALA.... TVA IMA6 PREDVID OT SAMOTO NA4ALO I ZATOVA PUSNAH TAZI TEMA TUK ZA DA VIDQ KAK SE PRIEMA TOVA OT DRUGITE 6TOTO ZA MEN E MNOGO ZLE TAZ DEVOIKA I POLOJENIETO E TRAGI4NO .... АЗ СЪМ МОМИЧЕ :D Ами поговори с въпросната жена...

Mementomori
07-13-2008, 12:14
preichetoy TI SI OBSOLUTNO PRAV , TO4NO TAKAV E SLU4AQ S VAPROSNATA DEVOIKA , ISKALA E DA SE NAEBE S NQKOI PROSTO 6TOTO E BILA NA 21 I NIKOI NE Q E ISKAL NE 6TOTO TQ NE E ISKALA.... TVA IMA6 PREDVID OT SAMOTO NA4ALO I ZATOVA PUSNAH TAZI TEMA TUK ZA DA VIDQ KAK SE PRIEMA TOVA OT DRUGITE 6TOTO ZA MEN E MNOGO ZLE TAZ DEVOIKA I POLOJENIETO E TRAGI4NO ....
Защо си мислите,че всички са "загорели" за секс и гледат само да си намерят повод,веднага линчувате хората,просто спрете да съдите по себе си!!!!!!!!!

preichetoy
07-13-2008, 12:16
preichetoy TI SI OBSOLUTNO PRAV , TO4NO TAKAV E SLU4AQ S VAPROSNATA DEVOIKA , ISKALA E DA SE NAEBE S NQKOI PROSTO 6TOTO E BILA NA 21 I NIKOI NE Q E ISKAL NE 6TOTO TQ NE E ISKALA.... TVA IMA6 PREDVID OT SAMOTO NA4ALO I ZATOVA PUSNAH TAZI TEMA TUK ZA DA VIDQ KAK SE PRIEMA TOVA OT DRUGITE 6TOTO ZA MEN E MNOGO ZLE TAZ DEVOIKA I POLOJENIETO E TRAGI4NO ....
Защо си мислите,че всички са "загорели" за секс и гледат само да си намерят повод,веднага линчувате хората,просто спрете да съдите по себе си!!!!!!!!! Разгледа ли всички постове?

Luda_do_poluda
07-13-2008, 12:20
Искаш ли да ти кажа нещо Господинчо .... според мен ти си един невъзпитан тийн ,който не знае какво да прави и се занимава с глупости като да обсъжда чуждия живот ,вместо да обърне внимание на себе си ....

Mementomori
07-13-2008, 12:27
preichetoy TI SI OBSOLUTNO PRAV , TO4NO TAKAV E SLU4AQ S VAPROSNATA DEVOIKA , ISKALA E DA SE NAEBE S NQKOI PROSTO 6TOTO E BILA NA 21 I NIKOI NE Q E ISKAL NE 6TOTO TQ NE E ISKALA.... TVA IMA6 PREDVID OT SAMOTO NA4ALO I ZATOVA PUSNAH TAZI TEMA TUK ZA DA VIDQ KAK SE PRIEMA TOVA OT DRUGITE 6TOTO ZA MEN E MNOGO ZLE TAZ DEVOIKA I POLOJENIETO E TRAGI4NO ....
Защо си мислите,че всички са "загорели" за секс и гледат само да си намерят повод,веднага линчувате хората,просто спрете да съдите по себе си!!!!!!!!! Разгледа ли всички постове?
Пропуснала съм един явно,в който се обяснява как това момиче си хванало още няколко момчета за секс,съжалявам за пропуска.Ако действително е така,мн жалко за момичето,оставя се да я третират като сексуален обект,а авторът откъде е така добре запознат със сексуалните й партньори.Да не е един от тях? :-D

preichetoy
07-13-2008, 12:33
preichetoy TI SI OBSOLUTNO PRAV , TO4NO TAKAV E SLU4AQ S VAPROSNATA DEVOIKA , ISKALA E DA SE NAEBE S NQKOI PROSTO 6TOTO E BILA NA 21 I NIKOI NE Q E ISKAL NE 6TOTO TQ NE E ISKALA.... TVA IMA6 PREDVID OT SAMOTO NA4ALO I ZATOVA PUSNAH TAZI TEMA TUK ZA DA VIDQ KAK SE PRIEMA TOVA OT DRUGITE 6TOTO ZA MEN E MNOGO ZLE TAZ DEVOIKA I POLOJENIETO E TRAGI4NO ....
Защо си мислите,че всички са "загорели" за секс и гледат само да си намерят повод,веднага линчувате хората,просто спрете да съдите по себе си!!!!!!!!! Разгледа ли всички постове?
Пропуснала съм един явно,в който се обяснява как това момиче си хванало още няколко момчета за секс,съжалявам за пропуска.Ако действително е така,мн жалко за момичето,оставя се да я третират като сексуален обект,а авторът откъде е така добре запознат със сексуалните й партньори.Да не е един от тях? :-D Аз пък си мисля, че я харевса, обаче тя го реже :D

NoSoul
07-13-2008, 12:34
Az ne q kritikuvam 4e e ostanala debstvena do 21 g , prosto 4e go e napravila po takav dolen na4in bez nikakvi 4ustva ,e mojebi sas simpatii samo kam toq 4ovek , i drugoto e 4e kato go e napravila sled tova e prodalgila da se vijda s nego i da pravqt sex bez obvarzvane(bez da sa gajeta) slet tva sie hvanala 2 ri takav , 3ti , 4ti i s koito samo se e ebala kogato q viknat ..... a sega mi kajete; tapa k***a , normalno momi4e , ili trqq se ubie s kamani ???????????Пич, що ми се струва, че мацката те е зарязала и ти се мъчиш да си го искараш на някого, в случая-форума, като я обвиняваш :?

MN_DIV_P
07-13-2008, 13:26
Ami da edin ot sex partniori sam i , i q haresah i iskah ser. vrazka i tq sa6to , no kato razbrah 4e za tova koeto e bravila q otblasnah ...... zatova iskah da znaq kakvo vi e mnenieto dali tq e tolkoz zle za kolkoto q mislq !!!!?????

MN_DIV_P
07-13-2008, 13:30
Luda_do_poluda tva si e moq rabota koi i kvo 6te obsajdam nali za tva e to forum ma ruspio prosta

Komar
07-13-2008, 13:39
Нормално хубаво момиче се проебава още на 12...вече на 13-14 е дърта мома...
на 15 се чукат горе долу ставащите...на 16 вече са леко грозните...на 17-18 за вече ЗЛЕ!!
на 21 вече за нищо не стават и повечето имат дискова херния,а пък с космодиск секс не става [-o<
УЕППППППППППППППППППППППП ППППППППППП
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Xtuning
07-13-2008, 13:43
Нормалко е да е девствена на 21 -- ако е некоя грозна кранта ...

preichetoy
07-13-2008, 13:48
Нормалко е да е девствена на 21 -- ако е некоя грозна кранта ... Или ако така е избрала. Имам един познат , който е на 28 и е все още девствен. Не е открил човека, с когото да го нрпаваи Вие като се ебете като зайци само за спорта не е казано, че всички трябва да го правят.

Xtuning
07-13-2008, 13:50
Нормалко е да е девствена на 21 -- ако е некоя грозна кранта ... Или ако така е избрала. Имам един познат , който е на 28 и е все още девствен. Не е открил човека, с когото да го нрпаваи Вие като се ебете като зайци само за спорта не е казано, че всички трябва да го правят.
ти кога го направи за първи път ....

preichetoy
07-13-2008, 13:51
Нормалко е да е девствена на 21 -- ако е некоя грозна кранта ... Или ако така е избрала. Имам един познат , който е на 28 и е все още девствен. Не е открил човека, с когото да го нрпаваи Вие като се ебете като зайци само за спорта не е казано, че всички трябва да го правят.
ти кога го направи за първи път .... Девствена съм.

Xtuning
07-13-2008, 13:55
и мислиш до 28 да си девствена нали ...... и само не минавай с номера ,че чакаш подходящия , щото тфа вече стана извинение на всяка задръстена овца дето момчетата не и обръщат внимание ...

preichetoy
07-13-2008, 13:57
и мислиш до 28 да си девствена нали ...... и само не минавай с номера ,че чакаш подходящия , щото тфа вече стана извинение на всяка задръстена овца дето момчетата не и обръщат внимание ... А какво, да взмеа да се наеба със първия, който срещна ли? Не, нямам намерение да остана девствена до 28, не дай си Боже, обаче, ако никой не ме иска, няма да им се слагам я...

GetNasty
07-13-2008, 13:59
за кво в отг не написа просто да или не

Xtuning
07-13-2008, 13:59
и мислиш до 28 да си девствена нали ...... и само не минавай с номера ,че чакаш подходящия , щото тфа вече стана извинение на всяка задръстена овца дето момчетата не и обръщат внимание ... А какво, да взмеа да се наеба със първия, който срещна ли? Не, нямам намерение да остана девствена до 28, не дай си Боже, обаче, ако никой не ме иска, няма да им се слагам я...

Каде споменах ,че никой не те иска ? Ако тава на снимката си ти съм сигурен ,че има бая опашка зад теб . Рано или късно ще го направиш по една или друга причина . Но 100% ще е до 21 ....

preichetoy
07-13-2008, 14:02
и мислиш до 28 да си девствена нали ...... и само не минавай с номера ,че чакаш подходящия , щото тфа вече стана извинение на всяка задръстена овца дето момчетата не и обръщат внимание ... А какво, да взмеа да се наеба със първия, който срещна ли? Не, нямам намерение да остана девствена до 28, не дай си Боже, обаче, ако никой не ме иска, няма да им се слагам я...

Каде споменах ,че никой не те иска ? Ако тава на снимката си ти съм сигурен ,че има бая опашка зад теб . Рано или късно ще го направиш по една или друга причина . Но 100% ще е до 21 .... Да аз съм, благодаря. Не съм казала, че си го споменал, ставаше дума, че въпросната девойка (за която е темата) може би се е чувствала отхвърляна или пък е била с ниско самочувствие и накрая, когато е разбрала, че някой я харесва е започнала да прави секс с който и падне, само и само да се чувства желана. Аз не смятам този подход за правилен.

MN_DIV_P
07-13-2008, 14:08
Da to4no tai e stanalo no tq se e osaznala i ne go pravi ve4e . Vaprosa mi e dali vaprosnata devoika e stra6no glupava , ili prosto obstoqtelstvata sa q nakarali da napravi tezi ne6ta .... tova iskam da znam ot samoto na4alo ???!!!

preichetoy
07-13-2008, 14:10
Da to4no tai e stanalo no tq se e osaznala i ne go pravi ve4e . Vaprosa mi e dali vaprosnata devoika e stra6no glupava , ili prosto obstoqtelstvata sa q nakarali da napravi tezi ne6ta .... tova iskam da znam ot samoto na4alo ???!!! Нито едно от двете. Според мен е била просто объркана. Всяко момиче и всяка жена искат да се чувстват желани... каквото и да означава това...

Xtuning
07-13-2008, 14:11
preichetoy всеки може да избира какво да прави , но на 21 да не си изживял най-големите удоволствия в живота - за мен това е адски смешно - значи не си живял ...

preichetoy
07-13-2008, 14:13
preichetoy всеки може да избира какво да прави , но на 21 да не си изживял най-големите удоволствия в живота - за мен това е адски смешно - значи не си живял ... А по хубаво ли е да го направиш на 13? А пък и въпросната госпожица не е тръгнала да умира.

Xtuning
07-13-2008, 14:18
preichetoy всеки може да избира какво да прави , но на 21 да не си изживял най-големите удоволствия в живота - за мен това е адски смешно - значи не си живял ... А по хубаво ли е да го направиш на 13? А пък и въпросната госпожица не е тръгнала да умира.

Приятелката ми е на 15 , аз и бях първия ... Живота ни е прекрасен , тя мисли ,че е намерила идеалното момче за нея и затова ми се отдаде ... и на мен ми е адски кеф с нея ...................
Ама нека сме реалисти , няма вечни работи ... ще скъсаме след 6-7 месеца , година ( недай си боже и по рано ) и псоле от идеалното момче за нея , аз ще стана простия селяк плейбои които я е отворил ..... Затова казах че идеалния човек не съществува ...

preichetoy
07-13-2008, 14:21
preichetoy всеки може да избира какво да прави , но на 21 да не си изживял най-големите удоволствия в живота - за мен това е адски смешно - значи не си живял ... А по хубаво ли е да го направиш на 13? А пък и въпросната госпожица не е тръгнала да умира.

Приятелката ми е на 15 , аз и бях първия ... Живота ни е прекрасен , тя мисли ,че е намерила идеалното момче за нея и затова ми се отдаде ... и на мен ми е адски кеф с нея ...................
Ама нека сме реалисти , няма вечни работи ... ще скъсаме след 6-7 месеца , година ( недай си боже и по рано ) и псоле от идеалното момче за нея , аз ще стана простия селяк плейбои които я е отворил ..... Затова казах че идеалния човек не съществува ... А защо да не те запомни като ''първата ми любов, радвам се, че първият ми път беше с него''

Xtuning
07-13-2008, 14:25
Дано да ме запомни така , ще се постарая ! .... Но избягахме от темата .

Казах ти примера с приятелката ми ... защото м/у 15 и 21 разликата е огромна . И както казах в началото ако на1 си девствена .. кво значи тфа ...че не си харесвана от момчетата и не ти обръщат никакво внимание . Красивите момичета постоянно са заобиколени от момчета и то много и рано или късно срещат некой по свестен и го правят .. и това не е на 20 години съсм сигурност ...

preichetoy
07-13-2008, 14:28
Дано да ме запомни така , ще се постарая ! .... Но избягахме от темата .

Казах ти примера с приятелката ми ... защото м/у 15 и 21 разликата е огромна . И както казах в началото ако на1 си девствена .. кво значи тфа ...че не си харесвана от момчетата и не ти обръщат никакво внимание . Красивите момичета постоянно са заобиколени от момчета и то много и рано или късно срещат некой по свестен и го правят .. и това не е на 20 години съсм сигурност ... При всеки момента идва по различно време. При едни на 15, при други на 25, няма значение. Може да не е грозна, а просто да не е искала или да е имало друг проблем... Не можем да съдим без да знаем цялата истина.

Xtuning
07-13-2008, 14:30
Дано да ме запомни така , ще се постарая ! .... Но избягахме от темата .

Казах ти примера с приятелката ми ... защото м/у 15 и 21 разликата е огромна . И както казах в началото ако на1 си девствена .. кво значи тфа ...че не си харесвана от момчетата и не ти обръщат никакво внимание . Красивите момичета постоянно са заобиколени от момчета и то много и рано или късно срещат некой по свестен и го правят .. и това не е на 20 години съсм сигурност ... При всеки момента идва по различно време. При едни на 15, при други на 25, няма значение. Може да не е грозна, а просто да не е искала или да е имало друг проблем... Не можем да съдим без да знаем цялата истина.


a ти да си виждала момиче , заобиколено ат красиви момчета , всяко от които да иска да тръгне с него , да е девстена на 18+ ?!

preichetoy
07-13-2008, 14:34
Дано да ме запомни така , ще се постарая ! .... Но избягахме от темата .

Казах ти примера с приятелката ми ... защото м/у 15 и 21 разликата е огромна . И както казах в началото ако на1 си девствена .. кво значи тфа ...че не си харесвана от момчетата и не ти обръщат никакво внимание . Красивите момичета постоянно са заобиколени от момчета и то много и рано или късно срещат некой по свестен и го правят .. и това не е на 20 години съсм сигурност ... При всеки момента идва по различно време. При едни на 15, при други на 25, няма значение. Може да не е грозна, а просто да не е искала или да е имало друг проблем... Не можем да съдим без да знаем цялата истина.

a ти да си виждала момиче , заобиколено ат красиви момчета , всяко от които да иска да тръгне с него , да е девстена на 18+ ?! Това, че аз не познавам, не значи, че няма.

Xtuning
07-13-2008, 14:36
просто няма :)

preichetoy
07-13-2008, 14:42
просто няма :) Ясно, знаеш си твоето.

Xtuning
07-13-2008, 14:44
просто няма :) Ясно, знаеш си твоето.

За тея почети 19 години , съм изживял адски много .. доста повее от 90% от хората тука които са 22-3+ ... и съм се обедил :)

MN_DIV_P
07-13-2008, 14:50
Abe stiga ste sporeli dvamata , a pi6ete konkretno po temata za kav kur sam si idral da q pi6a .......

preichetoy
07-13-2008, 14:51
Нали ти казахме, бе!

Xtuning
07-13-2008, 14:54
Abe stiga ste sporeli dvamata , a pi6ete konkretno po temata za kav "мъжки полов орган" sam si idral da q pi6a .......


Ако прочетеш кво сме писали , ще е по лесно . Главанак ...

MN_DIV_P
07-13-2008, 15:00
Awe ei Xtuning pederas zgar4en 6te ti eba maikata i nai nakraq 6e zema da te otvorq az tebe , 6i ti napravq halkata kat uhoto na miki maus 6i ta eba v ro6eviq gei vnimavai na koi kvo govori6 .....

MN_DIV_P
07-13-2008, 15:03
Ko si snimal ta ko6noza tva ako e tuning az sam tranvai da ta eba v oligofrena

Xtuning
07-13-2008, 15:05
аха ок :)

NoSoul
07-13-2008, 16:30
пхаха бахти злето :lol:

baby_inloff
07-13-2008, 16:59
Всеки избира за себе си кога да изгуби девствеността си. Щом още не е усетила, че трябва да го направи не би трябвало да представлява проблем. Не знам защо се възмущавате от 21 годишна девственица, но не и от 13 годишна малолетна мастия.
Много правилно.


+111111111111111 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

MN_DIV_P
07-13-2008, 17:42
Offffff mi NE AZ NE SE VAZMY6TAVAM 4E GO E NAPRAVILA NA 21 BRAVO NA NEQ DAJE I SE VAZHI6TAVAM , NO NA4INA PO KOITO GO E NAPRAVILA I PRI4INATA ME SMU6TAVAT ZATVA PUSNAH 6IBANATA TEMA

Breathe9
07-13-2008, 18:33
ami prosto ve4e i e dotegnalo i e bila mn oburkana ili nqkoi kato tebe e re6il da i se mesi v li4niq jivot i tq e re6ila da mu zatvori ustata. :D

preichetoy
07-13-2008, 19:26
Ko si snimal ta ko6noza tva ako e tuning az sam tranvai da ta e** v oligofrena Вече само в траНвай се се возя...

Xtuning
07-13-2008, 19:47
Offffff mi NE AZ NE SE VAZMY6TAVAM 4E GO E NAPRAVILA NA 21 BRAVO NA NEQ DAJE I SE VAZHI6TAVAM , NO NA4INA PO KOITO GO E NAPRAVILA I PRI4INATA ME SMU6TAVAT ZATVA PUSNAH 6IBANATA TEMA

Ай стига си ревал ,че дразниш бе келеш ...

spiderka
07-13-2008, 20:16
не е к***а,но не е имала опит и явно мнооого загоряла е била :lol: :lol: :grin:

nOTpeCeH
07-13-2008, 20:45
Всеки избира за себе си кога да изгуби девствеността си. Щом още не е усетила, че трябва да го направи не би трябвало да представлява проблем. Не знам защо се възмущавате от 21 годишна девственица, но не и от 13 годишна малолетна мастия.

+1

RobokoB
07-13-2008, 20:47
видяхте ли !?!? дори и на 21 пак си оставате курв* :o :grin: