PDA

View Full Version : харесвам друг :(:(



elki4ka
07-13-2008, 11:31
вмомента ходя с едно мом4е...ходим някаде от месец и половина...ноо аз харесвам приятеляя му :( супер гадноо ми е...мисляя да ск1сам с сегашния ми приятел,( да поясняя 4е си го харесвам...ама имам супер големи сипматии кам другото мом4е) мисляя 4е ии притяляя му ме харесва...амаа знамм 4е никога няя да трагна с негуу...щот ш ми е мн странно да трагнаа с негоо катОо знам 4е сам хоила преди тваа с другото мом4е...авее общо взетоо супер обаркана история...даже нзз дали ш разберетее каквоо имам предвидд (think)

AnzaRe
07-13-2008, 11:33
вмомента ходя с едно мом4е...ходим някаде от месец и половина...ноо аз харесвам приятеляя му :( супер гадноо ми е...мисляя да ск1сам с сегашния ми приятел,( да поясняя 4е си го харесвам...ама имам супер големи сипматии кам другото мом4е) мисляя 4е ии притяляя му ме харесва...амаа знамм 4е никога няя да трагна с негуу...щот ш ми е мн странно да трагнаа с негоо катОо знам 4е сам хоила преди тваа с другото мом4е...авее общо взетоо супер обаркана история...даже нзз дали ш разберетее каквоо имам предвидд (think)

То хубо ама помисли как ще се почувста приятеля ти,откъде знаеш че приятелят му няма да те остави,ако е много загрижен за приятелите си?

TheGirlNextDoor
07-13-2008, 11:33
значи искаш да скъсаш със сегашното си гадже,въпреки,че няма да тръгнеш с другото момче???

Wrathchild
07-13-2008, 11:34
Аз мисля преди да мислиш за гаджета, да се научиш да пишеш.

JuSt_A_FrEaK
07-13-2008, 11:36
Все едно чета мойта манджа.... :D Същото е и с мен.. :D Не знам к'во да ти кажа щото и аз имам нужда от помощ... :D

vilinanova
07-13-2008, 11:37
Wrathchild
МнениеПуснато на: Нед Юли 13, 2008 2:34 pm Заглавие:
Аз мисля преди да мислиш за гаджета, да се научиш да пишеш.

+1 :x

GetNasty
07-13-2008, 11:37
вмомента ходя с едно мом4е...ходим някаде от месец и половина...ноо аз харесвам приятеляя му :( супер гадноо ми е...мисляя да ск1сам с сегашния ми приятел,( да поясняя 4е си го харесвам...ама имам супер големи сипматии кам другото мом4е) мисляя 4е ии притяляя му ме харесва...амаа знамм 4е никога няя да трагна с негуу...щот ш ми е мн странно да трагнаа с негоо катОо знам 4е сам хоила преди тваа с другото мом4е...авее общо взетоо супер обаркана история...даже нзз дали ш разберетее каквоо имам предвидд (think)

скъсай сегашния си приятел и недей тръгва с другия :D

Black Tears
07-13-2008, 11:39
И ти не знаеш какво искаш!

cherinka
07-13-2008, 11:40
Аз пък е ивъ с друг. аххахахахаха
Шигичкь.

ThePowerOfLove
07-13-2008, 12:13
Ако онзи му е истински приятел се съмнявам да тръгне с теб :?

IDEPENDENT
07-13-2008, 12:47
от цялата ситулациа, най-много да ги скараш тях двамата ;)
и накрая от 2та стола на земята ... стой си с него пък забрави за приятеля му 8-) намери лошите му черти и така haha :D :-P

gPa3HuTeJl
07-13-2008, 12:49
мн0г0 добро предложение...

Гякни го на 1 стол, земи едно листче и почни да му изкарваш лошите черти.. после си го лепни на плакат на станата у вас и готово..

IDEPENDENT
07-13-2008, 12:51
мн0г0 добро предложение...

Гякни го на 1 стол, земи едно листче и почни да му изкарваш лошите черти.. после си го лепни на плакат на станата у вас и готово..

еми да кво ме дразниш са :o аз пък така правя !! ;ddd
са ще си сложа някой твой ;);) :x

gPa3HuTeJl
07-13-2008, 12:52
хм... няма да можеш и да зап1лниш и една страница..

fuck_me_pls
07-13-2008, 13:27
вмомента ходя с едно мом4е...ходим някаде от месец и половина...ноо аз харесвам приятеляя му :( супер гадноо ми е...мисляя да ск1сам с сегашния ми приятел,( да поясняя 4е си го харесвам...ама имам супер големи сипматии кам другото мом4е) мисляя 4е ии притяляя му ме харесва...амаа знамм 4е никога няя да трагна с негуу...щот ш ми е мн странно да трагнаа с негоо катОо знам 4е сам хоила преди тваа с другото мом4е...авее общо взетоо супер обаркана история...даже нзз дали ш разберетее каквоо имам предвидд (think)

Еми разбери дали др момче наистина те харесва..пък след като мислиш,че няма да тръгнете какъв ще е смисъла да нараниш другото момче..ако си сигурна,че ше тръгнеш с другия тогава вече се чуди как да му кажеш за да не го нараниш мн ..ако изобщо имаш за цел да не го нараняваш :-D !!

sh3_1s_7h3_0n3
07-13-2008, 13:49
Скъсай с настоящия си приятел..., а после..времето ще покаже. Сега и да го мислиш и да не го мислиш..все тая. Но поне не го залъгвай, че имаш сериозни чувства към него.

Fagile
07-13-2008, 14:20
Аз мисля преди да мислиш за гаджета, да се научиш да пишеш.

Да!!! Точно. Пишеш като лигла :(

foreigner
07-13-2008, 14:28
Аз мисля преди да мислиш за гаджета, да се научиш да пишеш.
Най-вече.. Пък по темата - остави ги и 2мата да се съберат това ще е най-добре за теб :D :D