PDA

View Full Version : целулит



jotitu
07-13-2008, 12:05
скоро отивам на море.. не мисля че съм дебела.. но тези тръпчинки по краката и дупето развалят ефекта от всичко.. имате ли опит и идеи как се маха?

preichetoy
07-13-2008, 12:19
Да, но не става бързо. Контрастен душ, масажи, много вода, малко спорт и такам... Но трябва постоянство.

nejnaDROGA
07-13-2008, 12:23
Да си чувала за ТЪРСАЧКА?!
Тук!!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3310308&highlight=%F6%E5%EB%F3%EB%E8%F2#3310308)
Тук!!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3212477&highlight=%F6%E5%EB%F3%EB%E8%F2#3212477)
Тук!!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=168011&postdays=0&postorder=asc&highlight=%F6%E5%EB%F3%EB%E8%F2&start=0)
Тук!!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=173717&postdays=0&postorder=asc&highlight=%F6%E5%EB%F3%EB%E8%F2&start=0)
Тук!!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=174344&postdays=0&postorder=asc&highlight=%F6%E5%EB%F3%EB%E8%F2&start=0)
П.П.Мисля,че не съм повторила някоя тема :oops: ,но ако все пак има такава - сори :oops:

jotitu
07-13-2008, 13:23
да чувала съм, но я ми кажи какво да търся като половината от мненията отбикновенно не са по темата?! Нямам цял ден да се ровя в безполезни теми! Сега който има опит да пише в ТАЗИ ТЕМА ТУК!

hottie
07-13-2008, 15:38
Който има вече целулит не може да се махне изцяло и завинаги. Дори и да го махнеш след време като спреш процедурите пак ще се появи. Трябва да ядете по-здравословно бе хора :)

GabisiTa
07-13-2008, 16:55
Има едни масажи с мед, които помагат.. ;) :oops:

kuklichka_bg
07-13-2008, 17:21
i az sam slabi4ka ama imam tova e zashtoto ne qm v kashti i oti se obrazuva to4no ot tova nepravilno hranene kakto i da e

Pravi si masaji s med sashto taka s kafe stava kupi si anticeluliten krem bez sladko hlqb i gazirano i malko uprajneniq i za 1 mesec shte si superrrrrrr :}] uspeh i az sq sha sa borq s nego xxaxa 4e nepriqtna gledka

kuklichka_bg
07-13-2008, 17:23
Да си чувала за ТЪРСАЧКА?!
Тук!!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3310308&highlight=%F6%E5%EB%F3%EB%E8%F2#3310308)
Тук!!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3212477&highlight=%F6%E5%EB%F3%EB%E8%F2#3212477)
Тук!!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=168011&postdays=0&postorder=asc&highlight=%F6%E5%EB%F3%EB%E8%F2&start=0)
Тук!!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=173717&postdays=0&postorder=asc&highlight=%F6%E5%EB%F3%EB%E8%F2&start=0)
Тук!!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=174344&postdays=0&postorder=asc&highlight=%F6%E5%EB%F3%EB%E8%F2&start=0)
П.П.Мисля,че не съм повторила някоя тема :oops: ,но ако все пак има такава - сори :oops:


to 4e se povtarqt se povtarqt ama po taq logika da ne se puskat novi temi ;}}} pak i ko ti pre4i da i kajesh nova e taka 4e

Axel_f
07-13-2008, 18:29
Който има вече целулит не може да се махне изцяло и завинаги. Дори и да го махнеш след време като спреш процедурите пак ще се появи. Трябва да ядете по-здравословно бе хора :)

А ти да си чувала за причините за целулита? Например за наследствения фактор? Не всичко е до храна... :(

nejnaDROGA
07-13-2008, 18:34
да чувала съм, но я ми кажи какво да търся като половината от мненията отбикновенно не са по темата?! Нямам цял ден да се ровя в безполезни теми! Сега който има опит да пише в ТАЗИ ТЕМА ТУК!
Щом имаш време да стоиш във форума и да пишеш отговори на други теми от 12:49 до 16:23 значи имаш време и да потърсиш и да прочетеш!!! :-x Но нали е най-лесно да пуснеш поредната тема и да чакаш отговор!!! :-x

Айде за да не кажеш,че спамя ще отговоря и по темата:
Прави си масаж с мед;купи си крема на Дева (една приятелка го ползваше и беше доволна,а и е около 6 лева);пии многооо вода;намали до минимум хляба,газираното и останалите вредни храни и течности;спортувай....Сякаш е много сложно сама да се досетиш какво ще ти помогне :lol:


Кукличка_БГ специално заради твоето изказване проверих темите :x Нито една не се повтаря с останалите,които съм й дала!!! :x


Хоти не целулита,а стриите не се махат напълно :-D Целулита може да се махне завинаги :P Казвам го от личен опит :-P

jotitu
07-13-2008, 18:38
а ако може някмой да ми обясни по подробно за тгия масажи с мед :? и някакви компреси могат ли да се правят ? защото с компреси ще ми е много по лесно :P хапчета.. чайове? :(

jotitu
07-13-2008, 18:43
да чувала съм, но я ми кажи какво да търся като половината от мненията отбикновенно не са по темата?! Нямам цял ден да се ровя в безполезни теми! Сега който има опит да пише в ТАЗИ ТЕМА ТУК!
Щом имаш време да стоиш във форума и да пишеш отговори на други теми от 12:49 до 16:23 значи имаш време и да потърсиш и да прочетеш!!! :-x Но нали е най-лесно да пуснеш поредната тема и да чакаш отговор!!! :-x

Айде за да не кажеш,че спамя ще отговоря и по темата:
Прави си масаж с мед;купи си крема на Дева (една приятелка го ползваше и беше доволна,а и е около 6 лева);пии многооо вода;намали до минимум хляба,газираното и останалите вредни храни и течности;спортувай....Сякаш е много сложно сама да се досетиш какво ще ти помогне :lol:


Кукличка_БГ специално заради твоето изказване проверих темите :x Нито една не се повтаря с останалите,които съм й дала!!! :x


Хоти не целулита,а стриите не се махат напълно :-D Целулита може да се махне завинаги :P Казвам го от личен опит :-P

теб какво те засяга как прекарвам времето си? А и не че съм длъжна да ти се оправдавам, но е много по-лесно да отговориш на тема с 2-3 коментара в нея.. отколкото от 20-30 да търсиш 1 свестен! И все пак, ако все пак ти е проблем - тук не е място за избиване на нервите така, че си намери друга работа :?

nejnaDROGA
07-13-2008, 18:43
Слагаш си мед на ръката (по цялата длан),после леко масажираш проблемното място докато меда попие леко и след това започваш да "отлепяш" и "залепяш" дланта :-D Отлепяй по-рязко за да има ефект,но внимавай и не прави този масаж всеки ден,защото много лесно се пукат капиляри от него.А ще разбереш,че има ефект когато си погледнеш ръката :) Тя ще е станала беличка :P
П.П. В една от темите,които ти дадох го има описан този масаж!!!

jotitu
07-13-2008, 18:51
имам още един въпрос.. Целулита може ли да се получи от рязко сваляне на килограмите и промяна в хранителния режим (не ядене)

Защото аз лично доста "жонглирам" с килограмите между 48-55 и даа не би от това да е станало
(килограмите ми се сменят лято-зима.. нали се сещате заради движението)

Ros
07-13-2008, 19:09
масаж с утайка от кафе - също има ефект :P

nejnaDROGA
07-13-2008, 19:17
имам още един въпрос.. Целулита може ли да се получи от рязко сваляне на килограмите и промяна в хранителния режим (не ядене)

Защото аз лично доста "жонглирам" с килограмите между 48-55 и даа не би от това да е станало
(килограмите ми се сменят лято-зима.. нали се сещате заради движението)
Да може и от това да е!!!Освен това с тази рязка промяна в килограмите очаквай скоро и стрии да ти се появят 8) А те появят ли се - няма оттърване :o Може леко да ги прекриеш,но не и да ги премахнеш :o

jotitu
07-13-2008, 19:22
имам още един въпрос.. Целулита може ли да се получи от рязко сваляне на килограмите и промяна в хранителния режим (не ядене)

Защото аз лично доста "жонглирам" с килограмите между 48-55 и даа не би от това да е станало
(килограмите ми се сменят лято-зима.. нали се сещате заради движението)
Да може и от това да е!!!Освен това с тази рязка промяна в килограмите очаквай скоро и стрии да ти се появят 8) А те появят ли се - няма оттърване :o Може леко да ги прекриеш,но не и да ги премахнеш :o

ее не аз така съм си всяка година.. нищо ми няма.. не мисля че трябва да се притеснявам от стрии

nejnaDROGA
07-13-2008, 19:25
Е щом мислиш така ... Но след време да не пуснеш тема "Появиха ми се стрии :o Какво да правя :-o "

preichetoy
07-13-2008, 19:49
масаж с утайка от кафе - също има ефект :P Най-добър!

jotitu
07-13-2008, 20:01
Е щом мислиш така ... Но след време да не пуснеш тема "Появиха ми се стрии :o Какво да правя :-o "

ot 4-5 godini sym taka.. ot kakto mi dojde cikyla taka 4e...

jotitu
07-13-2008, 20:02
масаж с утайка от кафе - също има ефект :P Най-добър!

kato s meda li se pravi ?

nejnaDROGA
07-13-2008, 20:03
Е щом мислиш така ... Но след време да не пуснеш тема "Появиха ми се стрии :o Какво да правя :-o "

ot 4-5 godini sym taka.. ot kakto mi dojde cikyla taka 4e...
Е ми тогава дано не ти се появи :)

preichetoy
07-13-2008, 20:05
масаж с утайка от кафе - също има ефект :P Най-добър!

kato s meda li se pravi ? Ами като пилинг маска, не знам с меда как се прави, не съм чела всички постове.

hottie
07-13-2008, 23:20
Наследствено да - но може и да се избегне.

Иначе според мен хванеш ли целулит веднъж пак ще се върне. Една приятелка беше на антицелулитни процедури - много болезнени масажи. Оправи се.Беше идеална и след време, като спря процедурите всичко се върна . Затова трябва постоянство.

Но иначе целулит общо взето има почти всяка жена. Аз ако спра спорта и аз ще имам сигурно.

TheNewReligion
07-14-2008, 01:39
Преди мен казах подробно за масажа с мед , но ми е интересно как се прави и процедурата с утайка от кафе . Не , че имам целулит , но ми стана интересно . :) :) :)

kuklichka_bg
07-14-2008, 10:49
да чувала съм, но я ми кажи какво да търся като половината от мненията отбикновенно не са по темата?! Нямам цял ден да се ровя в безполезни теми! Сега който има опит да пише в ТАЗИ ТЕМА ТУК!
Щом имаш време да стоиш във форума и да пишеш отговори на други теми от 12:49 до 16:23 значи имаш време и да потърсиш и да прочетеш!!! :-x Но нали е най-лесно да пуснеш поредната тема и да чакаш отговор!!! :-x

Айде за да не кажеш,че спамя ще отговоря и по темата:
Прави си масаж с мед;купи си крема на Дева (една приятелка го ползваше и беше доволна,а и е около 6 лева);пии многооо вода;намали до минимум хляба,газираното и останалите вредни храни и течности;спортувай....Сякаш е много сложно сама да се досетиш какво ще ти помогне :lol:


Кукличка_БГ специално заради твоето изказване проверих темите :x Нито една не се повтаря с останалите,които съм й дала!!! :x


Хоти не целулита,а стриите не се махат напълно :-D Целулита може да се махне завинаги :P Казвам го от личен опит :-P

q ne mi se nervi

kuklichka_bg
07-14-2008, 10:50
Преди мен казах подробно за масажа с мед , но ми е интересно как се прави и процедурата с утайка от кафе . Не , че имам целулит , но ми стана интересно . :) :) :)

po dobre s kafe zashtoto v utiakta nqma tolkova kofein zashtoto se raztvarq v voda ami kato se kapesh e nai dobre vzeash kafe i slagash na problemnite mesta i sled tova masajirash da stane 4erveni4ko i sled tova izplakvash s voda :pp ama mnogo capa i cqlata banq stava na ................

nejnaDROGA
07-14-2008, 10:54
Като не искаш да ти се нервя първо проверявай преди да ръсиш простутии :P

kuklichka_bg
07-14-2008, 10:57
Като не искаш да ти се нервя първо проверявай преди да ръсиш простутии :P

be ti li shte mi kajesh ko da praq be piklo v toq forum samo tapi hora

nejnaDROGA
07-14-2008, 10:59
Като не искаш да ти се нервя първо проверявай преди да ръсиш простутии :P

be ti li shte mi kajesh ko da praq be piklo v toq forum samo tapi hora
1.Стига оспамва темата!
2.Пикла нали знаеш - на майка си!
3.Селските маниери с псувните и т.н. някъде другаде не във форума!
4.Тъпата си ти в случая 8-) Ти нареждаш и нападаш хора без да имаш основателна причина 8-)

preichetoy
07-14-2008, 11:25
Преди мен казах подробно за масажа с мед , но ми е интересно как се прави и процедурата с утайка от кафе . Не , че имам целулит , но ми стана интересно . :) :) :)

po dobre s kafe zashtoto v utiakta nqma tolkova kofein zashtoto se raztvarq v voda ami kato se kapesh e nai dobre vzeash kafe i slagash na problemnite mesta i sled tova masajirash da stane 4erveni4ko i sled tova izplakvash s voda :pp ama mnogo capa i cqlata banq stava na ................ С утайката се прави, майка ми е професионален масажист. Ами, dark_sw, слагаш си на ръката половн шепа и започваш да масажираш, търкаш, докато усетиш лека боллка, след отва изплакваш (може и само с вода, утайката действа измиващо) ;)