PDA

View Full Version : Ерогенни зони...



preichetoy
07-13-2008, 12:13
Търсачката не ми показа такава тема, така че пишете ;)

IvOnDa
07-13-2008, 12:16
Търсачката не ми показа такава тема, така че пишете ;)

кое по точно те вълнува?

preichetoy
07-13-2008, 12:17
Ерогенните ви зони :D

IvOnDa
07-13-2008, 12:20
всяка жена има собствено, индивидуално разположение на същите ерогенни зони. Дори повече: ерогенните зони при жените притежават необикновено свойство – с времето те могат да мигрират. Така че , мили мъже, не се учудвайте, ако жената до вас, която снощи е получила оргазъм от ласките по гърдите, в един прекрасен момент може да ви каже: „Скъпи, това не ми е приятно!”. Този път ерогенната зона у вашата партньорка е шията й. Утре – гърдите. Вдругиден тези зони на любовта някъде ще изчезнат, пък другия вторник ерогенните зони ще бъдат по цялото й тяло. Ето това е женското непостоянство, което се възпява от поетите!

angel_love_
07-13-2008, 12:24
всяка жена има собствено, индивидуално разположение на същите ерогенни зони. Дори повече: ерогенните зони при жените притежават необикновено свойство – с времето те могат да мигрират. Така че , мили мъже, не се учудвайте, ако жената до вас, която снощи е получила оргазъм от ласките по гърдите, в един прекрасен момент може да ви каже: „Скъпи, това не ми е приятно!”. Този път ерогенната зона у вашата партньорка е шията й. Утре – гърдите. Вдругиден тези зони на любовта някъде ще изчезнат, пък другия вторник ерогенните зони ще бъдат по цялото й тяло. Ето това е женското непостоянство, което се възпява от поетите!

Може ли да падне в обувките? :? :-| [-o<
Да като те рита ако друго не поне малко удоволствие да получава момичето :?

IvOnDa
07-13-2008, 12:24
всяка жена има собствено, индивидуално разположение на същите ерогенни зони. Дори повече: ерогенните зони при жените притежават необикновено свойство – с времето те могат да мигрират. Така че , мили мъже, не се учудвайте, ако жената до вас, която снощи е получила оргазъм от ласките по гърдите, в един прекрасен момент може да ви каже: „Скъпи, това не ми е приятно!”. Този път ерогенната зона у вашата партньорка е шията й. Утре – гърдите. Вдругиден тези зони на любовта някъде ще изчезнат, пък другия вторник ерогенните зони ще бъдат по цялото й тяло. Ето това е женското непостоянство, което се възпява от поетите!

Може ли да падне в обувките? :? :-| [-o<

не може да падне в зад...а ти!търси там за по-сигурно!

blackfate
07-13-2008, 12:25
гърба, врата, бедрата, понякога и ръцете ... гърдите и там долу :oops:

angel_love_
07-13-2008, 12:26
По темата.. ми наистина това е нещо строго индивидуално ...при мен лично са на врата и по гърба, също и в долната част на корема ...различно е 8)

jotitu
07-13-2008, 12:27
гърди, бедра, дупе, устни, шия, уши, срамни устни и всичко по-навътре от тях :D

но изобщо ако пробваш да целуваш бавно по цялото тяло пак е невероятно възбуждащо

чувала съм и за вътрешната част на лактите, също дланите и клепачите

petet
07-13-2008, 12:32
всяка жена има собствено, индивидуално разположение на същите ерогенни зони. Дори повече: ерогенните зони при жените притежават необикновено свойство – с времето те могат да мигрират. Така че , мили мъже, не се учудвайте, ако жената до вас, която снощи е получила оргазъм от ласките по гърдите, в един прекрасен момент може да ви каже: „Скъпи, това не ми е приятно!”. Този път ерогенната зона у вашата партньорка е шията й. Утре – гърдите. Вдругиден тези зони на любовта някъде ще изчезнат, пък другия вторник ерогенните зони ще бъдат по цялото й тяло. Ето това е женското непостоянство, което се възпява от поетите!


ЕТО ЗА ТВА НА ЖЕНАТА НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА СЕ УГОДИ :d

IvOnDa
07-13-2008, 12:37
всяка жена има собствено, индивидуално разположение на същите ерогенни зони. Дори повече: ерогенните зони при жените притежават необикновено свойство – с времето те могат да мигрират. Така че , мили мъже, не се учудвайте, ако жената до вас, която снощи е получила оргазъм от ласките по гърдите, в един прекрасен момент може да ви каже: „Скъпи, това не ми е приятно!”. Този път ерогенната зона у вашата партньорка е шията й. Утре – гърдите. Вдругиден тези зони на любовта някъде ще изчезнат, пък другия вторник ерогенните зони ще бъдат по цялото й тяло. Ето това е женското непостоянство, което се възпява от поетите!


ЕТО ЗА ТВА НА ЖЕНАТА НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА СЕ УГОДИ :d

абсолютно вярно!!! :lol:

Komar
07-13-2008, 12:47
Мда и аз всеки ден трябва да отделя 2-3 часа за сканиране на ерогенни зони.. и накрая тя си ги оставила в нощното шкафче....

MostHated
07-13-2008, 13:45
А ако и бръкна в окото дали ще се възбуди? :?

Komar
07-13-2008, 13:48
Аз гоня моита с пушката... винаги действа... тича и крещи сеедно правим секс и и е кеф... значи действа...

preichetoy
07-13-2008, 13:52
Аз гоня моита с пушката... винаги действа... тича и крещи сеедно правим секс и и е кеф... значи действа...

така е..и при мен подейства,полях и една кофа безнин и запалих клечка кебрит...достра крещя рева беше мн яко...са съжаление испуснах клечеката...после горя като факлите на Сървайвър...за съжаление неможах да я изгася на време понеже си търсих телеофна да я снимам :shock: 8-)

Тъжно е знам..като като си спомня и...ГОСПОДИ ЗАЩО АЗ?!!?!? Знаеш ли колко правописни грешки допусна само в един пост?

Komar
07-13-2008, 13:54
И кфо.. двойки ли ще ни пишиш ?

TheBlackStranger
07-13-2008, 13:56
Аз гоня моита с пушката... винаги действа... тича и крещи сеедно правим секс и и е кеф... значи действа...

така е..и при мен подейства,полях и една кофа безнин и запалих клечка кебрит...достра крещя рева беше мн яко...са съжаление испуснах клечеката...после горя като факлите на Сървайвър...за съжаление неможах да я изгася на време понеже си търсих телеофна да я снимам :shock: 8-)

Тъжно е знам..като като си спомня и...ГОСПОДИ ЗАЩО АЗ?!!?!? Знаеш ли колко правописни грешки допусна само в един пост?А ти знаеш ли, че в темата ти има само 1 пост по темата ?

П.С: Вратът, ушите и ръцете за друго не се сещам сега.

SINDEL
07-13-2008, 13:56
Вратлето, ушите, гърба, вътрешната страна на китките, дупето... :)

MostHated
07-13-2008, 13:57
От сега нататък " кЕбрит" ми е любимата дума! :grin:

Komar
07-13-2008, 13:57
Аз много обичам да ми лижат големия пръст на крака.. мн ме възбужда.. :razz: :razz: :razz:

GetNasty
07-13-2008, 13:58
врата и долу където краката ми се търкат :D т.е. те не търкат де, ама там областта ;)

preichetoy
07-13-2008, 13:59
Аз гоня моита с пушката... винаги действа... тича и крещи сеедно правим секс и и е кеф... значи действа...

така е..и при мен подейства,полях и една кофа безнин и запалих клечка кебрит...достра крещя рева беше мн яко...са съжаление испуснах клечеката...после горя като факлите на Сървайвър...за съжаление неможах да я изгася на време понеже си търсих телеофна да я снимам :shock: 8-)

Тъжно е знам..като като си спомня и...ГОСПОДИ ЗАЩО АЗ?!!?!? Знаеш ли колко правописни грешки допусна само в един пост?А ти знаеш ли, че в темата ти има само 1 пост по темата ?

П.С: Вратът, ушите и ръцете за друго не се сещам сега. Е аз какво мога да направя, че ония двамата простаци се ебават нон-стоп. Не зависи от мен, пък и голяма работ, че имало един пост по темата. Да плача ли :?

Komar
07-13-2008, 14:00
врата и долу където краката ми се търкат :D т.е. те не търкат де, ама там областта ;)

ОООО имаш големи баджациии... претриват ли ти се краката като повъриш 100-тина метра А?? :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :-D :-D :D :D :D

donkihot
07-13-2008, 15:13
всяка то4ка докосната от милото ми се превръща в ерогенна зона...ина4е...ръцете....крака а..други места...устните,ушите,гърди е...и т.н

HeartBreakKid
07-13-2008, 15:26
Врата и корема (въпреки, че там ме е гъдел) :)

preichetoy
07-13-2008, 21:14
Врата и корема (въпреки, че там ме е гъдел) :) И аз така + бедрата...

Spider4eto
07-13-2008, 21:15
Ушичките, врата, гърба, корема, косата(в смисъл някой като си играе с нея и... :oops: ) клитора и ге точката ест. :D