PDA

View Full Version : gsdagas



teen_boy
07-13-2008, 12:25
raehahreah

GaBiIi__
07-13-2008, 12:40
za bolkata zavisi ot kosmite ti :) za drto otiva6 zapazva6 4as kazva6 kade iska6 da si napravi6 kola maska sled tova otiva6 pak sabli4a6 se i tq po4va :)

ell_ownz
07-13-2008, 12:48
ami ima 2 varianta-celi karaka ili do kolenete, a ti kato si pazish 4as trqa da kaish za kakvo iskash i ve4e kat otidesh tq ti kazva kade da sednesh/legnesh sabyvash si pantalonite, ostaash po bokserki i ta po4va :D:D:D

ell_ownz
07-13-2008, 12:49
aaa i ne boli tolkoz mn...ama se pak zavisi ot kosmite kakto kazaha po gore ;]

vamp
07-13-2008, 13:22
ако си направиш кола маска на краката,трябва после и на задника!

teen_boy
07-13-2008, 17:11
e това пък защо, не смятам да си показвам задника навънка, и другото което е какво значи на цели крака, това до къде е

zvezdichkaaa
07-13-2008, 17:14
Еми цели крака...хмм значи от началото на бедрото до края на глезена,а до коленете се подразбра хах :) .

dji
07-13-2008, 23:07
Аз първия път като отидох бях малко притеснен :D . Влизам вътре и попитах дали може да ми направи кола-маска и ми каза да влизам и да изчакам да свърши горе с една жена. След малко като беше готова се качих и ми каза да се събличам. Съблякох се и легнах на масата.Почна да ме пита дали друг път съм ходил и дали мисля, че ще издържа. Не бях много убеден, но и казах че ще изтърпя. Започна и не болеше толкова, колкото очаквах, хем преди това ги бях бръснал. Повече болеше около бедрата, но се търпи. Но като почна да отива към интимните части и като почна да ми пипа боксерките и да ми ги дърпа леко нагоре се стъписах :D . Хванах и аз леко ги дърпах нагоре тя да не пипа там :razz: После като се обърнах по корем тя ги наддигаше отзад на дупето, нищо неможах да и кажа. :D
Общо взето това е. :)

sflt_vankata
07-14-2008, 09:17
В рейнджър превърни ме :smt032 :smt065

vamp
07-15-2008, 09:01
e това пък защо, не смятам да си показвам задника навънка, и другото което е какво значи на цели крака, това до къде е

Добре,не мислиш ли,че е смешно краката ти да са гладки като на момиче,събличаш се увас или ще правиш секс с някое момиче,опааа вадиш космат задник.Тъпо е човек,когато правиш нещо,прави го докрай!

fiama
07-15-2008, 09:38
Процедурата е както е описа. А колкото до това до къде да се епилираш - ми докъдето сметнеш за нужно и както на теб ти е комфортно. Болката се търпи, не се тревожи за това ;)

adizitk1
07-15-2008, 15:26
za bolkata zavisi ot kosmite ti :) za drto otiva6 zapazva6 4as kazva6 kade iska6 da si napravi6 kola maska sled tova otiva6 pak sabli4a6 se i tq po4va :)
то4но такам :)

buffalo88
07-21-2008, 17:29
да еба гея ти напраяви си кола маска на мозъка тъпак... :razz:

Amelly
07-21-2008, 20:03
Може ли да ми разясните малко повече,колко струва колата маска от къде точно да си я взема/супермаркет,аптека/.Ефекта повече ли от на епилатора и какъв точно плат,някакви парцали ли,чаршафи.а ипоследно ако нямае микровълнова как мога да я затопля

Jоnny
07-21-2008, 20:06
Не ве.
Отиваш, теглат ти кола маската, събуваш се и си записваш час.

6emet4e
07-21-2008, 21:53
Може ли да ми разясните малко повече,колко струва колата маска от къде точно да си я взема/супермаркет,аптека/.Ефекта повече ли от на епилатора и какъв точно плат,някакви парцали ли,чаршафи.а ипоследно ако нямае микровълнова как мога да я затопля
ако решиш да си я правиш в къщи най лесно е с течна кола маска на Jankar има я почти навсякъде-аптеки,козметични магазини,супермаркети също може би-просто попитай.Аз си зимам за 1.40 -гледам,че някой си ги зимат за повече или за по малко,зависи от магазина.Ефектът...май при всички е различно,но попринцип някъде към седмица/две/месец зависи... Може да ползваш вместо лентите(тъй като са малко,а и нищо не става с тях) някакъв чаршав нарязан или някакъв друг плат,но да не е някакъв разтегателен,че нищо няма да стане :D
и не е задължително в микровълновата просто я сложи в някакъв съд с топла вода и изчакай малко.това е

rich_girl_usa
07-21-2008, 23:07
какво като си момче???много мои приятели си правят :) значи...отиваш , записваш си час-казваш че искаш кола-маска на краката-може на целите крака или до коленете.доколкото до болката-ми попринцип боли...обаче поне има траен ефект :) успех :)