PDA

View Full Version : любов и приятелство ?



kiflata
07-13-2008, 13:12
[/i][/b]могат ли тези две неща да съществуват заедно ? във всеки случай понякога искаш да бъдеш само сред приятели, (от твоя пол ) или пък само с гаджето си...или пък просто гаджето ти и приятелите ти имат разногласия и не се понасят Едните почват да се сърдят .. Успявате ли да съчетаете двете неща ? и ако имахте по горе написания случай какво бихте направили ?

fuck_me_pls
07-13-2008, 13:16
Зависи и от приятелите. Аз много често попадам в тази ситуация, да не говоря, че най-добрият ми приятел е момче ии... Доста много скандали е имало, но в крайна сметка се е стигало д :) о извода, че той отстъпва Иначе за любовта между приятелите...според мен има такава възможност. :) Приятелите се променят малко или много и в един момент човек може да хареса промените, да приеме приятеля си от друга гледна точка, а факта че се познавате ще доведе до разбрана връзка. 8) Тръпката винаги ще си я има, но и тя изчезва рано или късно, без значение с кого си. :) Зависи какво търсиш. :) Тръпката е само влюбването, а връзката е вече след време, когато всичко е познато и стабилно. :P (в някои случаи се прекъсва, за да се потърси отново тръпката :) )

NightSky
07-13-2008, 13:18
Успявам. Истинските приятели няма да се сърдят, че обръщам внимание на гаджето си.

FootballManager
07-13-2008, 13:27
Според мен приятелството и любовта трябва винаги да вървят заедно!Не може да не си приятел/ка с гаджето и всичко да върви добре.

NeLLy_BaBy
07-13-2008, 13:39
Ами според мен двете неща могат да се съчетаят. Не трябва да се пренебрегват нито приятелите, нито гаджето. Ако си и приятел и с гаджето най-вече това е най-доброто, защото след това поне ще останете в добри отношения.

sh3_1s_7h3_0n3
07-13-2008, 13:42
Естествено, че могат. Ако Приятелят ми и компанията ми не се разбират - ще се разберат. Ако ли не, няма да ги събирам на едно място, и ще имам време и за 'двата лагера'. Но ако приятелите ми са истински, или той държи достатъчно на мен, ще направят компромис заради мен и ще 'стоплят' отношенията. Точно в такива ситуации се разбира кой колко държи на някого. и струва ли си приятелството или любовта.

EritYy
07-13-2008, 13:50
Лично аз смятам че двете неща могат да се съчетаят.С мойте съквартирантки много добре се разбираме,но едната всичко казва на гаджето си,не мисля че ще трябва наще споделени проблеми да ги използва за разговор с гаджето си,само и само да си говорят там нещо. Наистина тя обръща повече внимание на него и ние я разбираме,но от честото им виждане не ни остава време да се видим трите,а живеем заедно...

sexy_for_you
07-13-2008, 13:56
Не съм попадала в подобна ситуация,защото нямам гадже.Но и да имах,приятелите ми щаха да го приемат съвсем нормално и по същия начин щяха да приемат факта,че имам нужда да бъда с гаджето си.Естествено,никога няма да пренебрегвам приятелите си.Двете неща могат да се съчетаят,разбира се,зависи от хората,които участват в ситуацията :)

SINDEL
07-13-2008, 14:03
4овекът до мен е и най-добрият ми приятел :) Така 4е, да, за мен двете вървят заедно.

Inloveee_
07-13-2008, 15:38
4овекът до мен е и най-добрият ми приятел :) Така 4е, да, за мен двете вървят заедно.
Точно така ... А и ако приятелите ти си сърдят, я пак хубаво си помисли дали точната дума е "Приятели" ? :?

Zveezdichka
07-13-2008, 15:51
Не съм имала приятел до сега, но съм влюбена.
Мисля си, че ако съм с това момче светът би ми бил друг и бих опитала
да съчетая времето си така, че да имам за него достатъчно, както и за приятелите си. И все пак, как да кажа... Някак си, не мога да говоря от личен опит и ми е тъжно за това. Има време, убедена съм, но не бих пренебрегнала хората, които са ме подкрепяли, докато съм го обичала преди да е станало, каквото и да било от негова страна. Не бих оставила Него... Никога.. :-k

donkihot
07-13-2008, 15:52
преди да се хвана с милото излизах само с две приятелки..а милото си излизаше с мом4етата,които също са ми доста добри приятели,но не сме излизали толкова 4есто. След като се хванахме тъй като най-добрия ми приятел е в неговата компания и аз по4нах да излизам само с мом4етата...ми кво да ви кажа..яко е едно моми4е съм с си4и се разбираме и оби4аме приятелски. На милото не му се налага а и не бих му позволила да се отделя от компанията си заради мен...и въобще късметлийка съм...но другите моми4ета,с които излизах се сърдят.. те нямаха желание да излизат с мом4етата..поне според мнението ми! но напоследък излизаме вси4ки заедно...разли4но е...мом4етата не се отпускат както трябва пред тях,защото м оми4етата мн пъти са им разбивали сърцата но кво да се прави..старая се да излизаме заедно..а ако ми поставят ултиматом..той или ние! щще избера него..защото с него са и най-добрите ми приятели! ноо мисля,4е моми4етата са доста умни и не биха ме накарали да избирам...макар4е са го правили но не ставаше дума за гадже...но както и да е..ве4е не ми пука и не слушам тяхното мнение...пък квотоо ще да става...слушам вътрешния си глас и ПРИЯТЕЛИТЕ СИ

Wrathchild
07-13-2008, 16:13
И при мен човекът, с който съм е най-добрият ми приятел. Така че не правя разграничение.

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-14-2008, 07:55
Аз съчетавам до някаква степен и двете. Вярно, вече нямам чак толкова време за старите си приятели, което е много жалко, но пък в никакъв случай не може да се каже, че с приятеля ми, освен другото, сме и добри приятели. :) Така че приятелска подкрепа не ми липсва.

Presley
07-14-2008, 11:50
Могат да съществуват эаедно.

BrokenInnocence
07-14-2008, 12:04
Приятелите за мен винаги са мааалко по- важни от гаджетата и винаги са на първо място.

nesito
07-14-2008, 14:04
to i az si mislex 4e si imam mn dobur priqtel (mom4e) ama se okaza 4e me xaresva 8-) no ina4e az ne prekarvam pove4e vreme s gadjeto si otkolkoto s fr. :shock: daji bix predpo4ela da sum s priqteli :grin: vuv vesela kompaniq otkolkoto v nqkva romanti4na svera :razz: nz... :P

kifla
07-14-2008, 16:32
[/i][/b]могат ли тези две неща да съществуват заедно ? във всеки случай понякога искаш да бъдеш само сред приятели, (от твоя пол ) или пък само с гаджето си...или пък просто гаджето ти и приятелите ти имат разногласия и не се понасят Едните почват да се сърдят .. Успявате ли да съчетаете двете неща ? и ако имахте по горе написания случай какво бихте направили ?
Що крадеш никове ?! :x