PDA

View Full Version : Lil Wayne



NightGuardian
07-13-2008, 13:48
Какво мислите за него? Според мен има талант и ми харесва гласът му.Прави добри песни!
Повечето си мислят , че той е някоя нова звзеда koqto izgrq s lollipop , но далеч не е така.Той рапира още(може и преди това) в песента на Beyonce - Soldier. :) Мисля ,че първата му самостоятелна песен е Lil Wayne - Biznite.mp3 една много добра песен , която дори в vbox я няма!Можете да я намерите в data.bg.Е ако имате допълнителна информация , моля постнете я!

RottenFlesh
07-13-2008, 13:52
Не мога да го понасям :? Какъв рапър е въобще само се лигави.И сега тва лолипоп е навсякъде :? И изцепки от рода на Лил Уейн е най-великият и най-добрият рапър ме спукват от смях , но и ми става тъжно , защото истинският хип хоп загива заради такива като тая утрепка.


П.П. Нищо лично просто ме дразни :D

NaughtyWhisper
07-13-2008, 14:28
Не мога да го понасям :? Какъв рапър е въобще само се лигави.И сега тва лолипоп е навсякъде :? И изцепки от рода на Лил Уейн е най-великият и най-добрият рапър ме спукват от смях , но и ми става тъжно , защото истинският хип хоп загива заради такива като тая утрепка.

+1

Btw, вече имаше такава тема. Използвай търсачката!

kalinapet
07-13-2008, 14:52
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=176835&highlight=lil+wayne

Не че нещо ама... , повтаряш се.

ElinoOor
07-13-2008, 14:58
ми аз май само тази лолипоп знам иначе и на мен ми харесва гласът но определено не е най добрият :? :)

NightSky
07-13-2008, 15:01
Не е нищо особено.

Blacklisted
07-13-2008, 15:19
Много смешен оръфляк...

ScionOfStorm
07-13-2008, 15:25
Хаха, темата обаче е малко по-надолу другата.

иначе => http://youtube.com/watch?v=-Ji6qekcLxM

А Уейн е наистина зле, типичния сегашен рапър, излъчвам мощно по МТВ и подобни простотии.

Blacklisted
07-13-2008, 15:30
Типичен евтин южняшки рап, който е на мода от няколко години...

ЮЖНЯЦИ И РАП – НЕ!

Orono
07-13-2008, 15:42
Мисля, че е богат. И че ще става по-богат.

dudumaster
07-13-2008, 17:48
Един от най-добрите, песните му са просто велики, кефи ме като визия, а новия албум е уникален просто :grin:

mhmhmhmhm
07-13-2008, 19:59
тоя колко татуировки има.. :shock:
не знам,ама на външност е много противен :D

BringBackDaBeat
07-13-2008, 20:01
Какво мислите за него? Според мен има талант и ми харесва гласът му.Прави добри песни!
Повечето си мислят , че той е някоя нова звзеда koqto izgrq s lollipop , но далеч не е така.Той рапира още(може и преди това) в песента на Beyonce - Soldier. :) Мисля ,че първата му самостоятелна песен е Lil Wayne - Biznite.mp3 една много добра песен , която дори в vbox я няма!Можете да я намерите в data.bg.Е ако имате допълнителна информация , моля постнете я!

зле е....

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-13-2008, 20:07
ми аз май само тази лолипоп знам иначе и на мен ми харесва гласът но определено не е най добрият :? :)

Не е най-добрият, НО е УНИКАЛЕН :-) :-) :-) :grin: :grin: :grin: :grin: Адски много ме радва !!!

aciko
07-13-2008, 20:11
ми аз май само тази лолипоп знам иначе и на мен ми харесва гласът но определено не е най добрият :? :)

Не е най-добрият, НО е УНИКАЛЕН :-) :-) :-) :grin: :grin: :grin: :grin: Адски много ме радва !!!
Ще ти скъсам дупката!

preichetoy
07-13-2008, 21:20
Много е грозен, песните му са тъпи... Всякакви рапъри със Lil преди името си са ми много смешни....

lsd43
07-13-2008, 21:46
Много ми е смешен и не ме кефи. :-D

miminia
07-15-2008, 17:11
Значии ... Лил наистина е една новоизгряваща звезда!
... комерс .... рап излъчващ се по мтв и дъ войс не е истинската музика,заради която си заслужава да слушаш рап .... хипхоп.
Доста нашумя с хита "близалка" ... не съм му фенка!
Предпочитам да слушам истински хип хоп ;)

WaterLilly
07-15-2008, 17:20
Един от най-добрите, песните му са просто велики, кефи ме като визия, а новия албум е уникален просто :grin:
Много е уникален, на lollipop мелодията е същата като на Lil Jon - What you gon' do, използва фрази от други песни като drop it like it's hot... :razz: Песента ме кефи определено, но изобщо не може да се нарече уникална.

IdiOtKa
07-16-2008, 07:47
не стааа !

dudumaster
07-16-2008, 08:57
Един от най-добрите, песните му са просто велики, кефи ме като визия, а новия албум е уникален просто :grin:
Много е уникален, на lollipop мелодията е същата като на Lil Jon - What you gon' do, използва фрази от други песни като drop it like it's hot... :razz: Песента ме кефи определено, но изобщо не може да се нарече уникална.
е очевидно само тая песен си слушала от новия албум, а и дори да е крадена насекъде пише че тва е най-успешната песен в неговата кариера :-D

b0Nb0n
07-16-2008, 13:32
nqma zna4enie dali stava6 si4ko e vapros na reklama

mimz_rap
07-16-2008, 13:52
Оф .. тоя ми е хипер смешен .... не е никъв рапер според мен .. нито реди яко , нито римите са яки и доста копва ... :? :? Те всички новоизгряващи "рап" звезди дет са по мтв и тъ войс само ги въртят за нищо не стават поне да казваха , че са ар ен би а не рапери ... истинският хип хоп загива заради такива като тоя както каза Luv_me_or_hate_me

TellMeYourName
07-16-2008, 13:57
предпочитам "50 стинки" пред тоя, сами си правете изводите...

NightGuardian
07-16-2008, 14:30
Ами като е нещо добро разбирасе ,че ще и нещо комерсиално! 8)

Blacklisted
07-16-2008, 14:34
Ами като е нещо добро разбирасе ,че ще и нещо комерсиално! 8)

толко и разбираш от рап...

HenykucT
07-16-2008, 14:39
Типичния Американски циганин. Грозен, с никакъв етикет на обличане, отвратително лице, отвратителен глас и гнусни зъби ... :)

mimz_rap
07-16-2008, 14:41
Ами като е нещо добро разбирасе ,че ще и нещо комерсиално! 8)

Ooooo не :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ти ме разби момче :lol: :lol: :lol: Наистина много разбираш от рап ... :razz:

ааа бтв за кво само пълните форума с тъпи теми като : 50 cent , Eminem , Lil Wayne , Florida и т.н.
Тва , че слушате лайна и се мислите за репери на кой му дреме направете си една тема shits и там си ги обсъждаите тия .. :? за всеки шит отделна тема праите :x

b0Nb0n
07-16-2008, 14:43
s risk da se povtorq nqma zna4enie kolko si dobar ili kolko si zle vajna e reklamata si4ko moje da se prodade daje i laino stiga da znai6 kak da go predloji6 i na kogo

HenykucT
07-16-2008, 14:43
^ О, така ли. Ти като НЕ слушаш тези "лайна" я ми кажи точно какво разбираш от РАП, и ми кажи примерна група или изпълнител, на който си почитателка ?

п.п. Сто пъти съм казвал, мислете малко преди да пишете ... :)

SunShinePearl
07-16-2008, 14:47
Mi nqmam ni6to protiv nego no prosto ne me kefi i taq pesen lolipop hi4 ne me kefi daje me drazni no kato ti har si go slu6ai lo6o nqma.

mimz_rap
07-16-2008, 14:48
^ О, така ли. Ти като НЕ слушаш тези "лайна" я ми кажи точно какво разбираш от РАП, и ми кажи примерна група или изпълнител, на който си почитателка ?

п.п. Сто пъти съм казвал, мислете малко преди да пишете ... :)

на мен ли говориш ?

HenykucT
07-16-2008, 14:49
^ О, така ли. Ти като НЕ слушаш тези "лайна" я ми кажи точно какво разбираш от РАП, и ми кажи примерна група или изпълнител, на който си почитателка ?

п.п. Сто пъти съм казвал, мислете малко преди да пишете ... :)

на мен ли говориш ?

Дам, точно на теб говоря ... давай да видим сега какво ще изредиш, за да се посмея малко :)

mimz_rap
07-16-2008, 15:00
eazy-e , d.i.t.c. , big pun , wu-tang , onyx , mobb deep , fat joe , black ship , 2pac , cee why , the streets , redman , method man , dizzee rascal , ice cube , ol' dirty , terror squad, london posse , the notorious B.I.G , cypress hill i mn drugi

mimz_rap
07-16-2008, 15:05
и са ми кажи , че оня там шит лил лейн или къв е там е по-велик от eazy-e , notorious b.i.g , 2 pac , dizzee rascal и т.н. ... направо ще ме довършиш чесно :-D
кажи ти кво слушаш аз да се посмея :-D

NightGuardian
07-16-2008, 15:50
То и аз ги знам , но не ги слушам. 8-) Сигурно , не знаете дори 2pac - hit em up на коя песен е пародия... :-P

mimz_rap
07-16-2008, 15:54
:D да бе като гледам кво слушаш .. направо ги знаеш ... :-D :? 2 пак мн ясно , че го знаеш .. то него кой ли не го знае , ама повечето други едва ли ги знаеш :?
:D и на коя песен е пародия ??

NaughtyWhisper
07-16-2008, 16:03
То и аз ги знам , но не ги слушам. 8-) Сигурно , не знаете дори 2pac - hit em up на коя песен е пародия... :-P

Пародия? Трябва да те изгорим на кладата!

И.. btw mimz, не слагай Еминем на едно ниво с простаци като Лил Уейн!!!

В последно време прави само глупости, но той заслужава уважение за многото запомнящи се и изключителни песни които е създал!
Песни като Lose Yourself, 8 Mile, Toy Soldiers, Mockingbird, The Way I Am, When I'm Gone и още доста други. Това са най-известните! Докато Уейн не е направил и толкова!

b0Nb0n
07-16-2008, 16:14
То и аз ги знам , но не ги слушам. 8-) Сигурно , не знаете дори 2pac - hit em up на коя песен е пародия... :-P
hit em up parodiq :-D znae6 li zna4enieto na dumata parodiq ?

mimz_rap
07-16-2008, 16:27
То и аз ги знам , но не ги слушам. 8-) Сигурно , не знаете дори 2pac - hit em up на коя песен е пародия... :-P

Пародия? Трябва да те изгорим на кладата!

И.. btw mimz, не слагай Еминем на едно ниво с простаци като Лил Уейн!!!

В последно време прави само глупости, но той заслужава уважение за многото запомнящи се и изключителни песни които е създал!
Песни като Lose Yourself, 8 Mile, Toy Soldiers, Mockingbird, The Way I Am, When I'm Gone и още доста други. Това са най-известните! Докато Уейн не е направил и толкова!

Ем да знам , че еминем е много повече от лил уейн ....все пак е най-успялият бял рапър ... но мен не ме кефи еминем .. а тва го написах , защото ме дразнят такива теми да напраят една и да ги обсъждат , а не за всеки рапър отделна тема .. :?

mimz_rap
07-16-2008, 16:30
Та NightGuardian ква е тая пародия .. стана ми интересно 8-) и както каза b0Nb0n изобщо знаеш ли кво означава пародия ??? :-D

HenykucT
07-16-2008, 16:34
и са ми кажи , че оня там шит лил лейн или къв е там е по-велик от eazy-e , notorious b.i.g , 2 pac , dizzee rascal и т.н. ... направо ще ме довършиш чесно :-D
кажи ти кво слушаш аз да се посмея :-D

Ти имаше предвид, че тези изпълнители, които слушаме ние са комерсиални и че не се водим рапЕри като ги слушаме. От твоите изпълнители, които ти си изброила няма нищо по-различно от комерсиал. Това че си видяла в гугъл групи и имена на рап изпълнители не те прави разбирачка. Сигурен съм, че нямаш нито една песен на повечето от тях. За сведение, някои дори нямат песни в датата :)

HenykucT
07-16-2008, 16:39
И друго, което искам да допълня, аз РАП и р&б не слушам толкова много, просто не е моя стил ... :)

2 Pac, Ciara, Rasheeba, Petey Pablo, Snoop Dogg, Fat Joe, Chingy, Fabolous ...

Това слушам аз :)

b0Nb0n
07-16-2008, 16:42
kade igrae6 l2 ?

mimz_rap
07-16-2008, 16:44
и са ми кажи , че оня там шит лил лейн или къв е там е по-велик от eazy-e , notorious b.i.g , 2 pac , dizzee rascal и т.н. ... направо ще ме довършиш чесно :-D
кажи ти кво слушаш аз да се посмея :-D

Ти имаше предвид, че тези изпълнители, които слушаме ние са комерсиални и че не се водим рапЕри като ги слушаме. От твоите изпълнители, които ти си изброила няма нищо по-различно от комерсиал. Това че си видяла в гугъл групи и имена на рап изпълнители не те прави разбирачка. Сигурен съм, че нямаш нито една песен на повечето от тях. За сведение, някои дори нямат песни в датата :)

:D :D :D :D :D :D ти ме удивлялаш !
Знаеш ли значението на думата комерсиал ????
И не съм ги видяла в гугъл :D :D :D и и имам им дискографиите . Датата не е единствения сайт :? Много си сигурен нещо :-D

HenykucT
07-16-2008, 16:45
kade igrae6 l2 ?

Имаме собствен сървър с брат ми и разцъкваме само с близки и познати :)

^ Аз НЕ съм сигурен, че им имаш целите дискографии на всички, защото това са над 200 гига байта музика, а съм сигурен, че ги нямаш :)

mimz_rap
07-16-2008, 16:46
И друго, което искам да допълня, аз РАП и р&б не слушам толкова много, просто не е моя стил ... :)

2 Pac, Ciara, Rasheeba, Petey Pablo, Snoop Dogg, Fat Joe, Chingy, Fabolous ...

Това слушам аз :)

еми слушай ги , но е смешно да казваш , че си рапер при положение , че рап и ап ен би не са твоят стил и да спориш

dudumaster
07-16-2008, 16:48
аз пък мога да пледирам като най-голям фен на 2рас, освен пълната официална дискография съм нищил из десетки сайтове за ремикси, микстейпове и мога да се похваля че имам 2469++ негови песни :D а и от по-старите НЕкомерсиални изпълнители слушам само него, и нищо не ми пречи да се кефя и на Lil' Wayne и принципно на целия юг :)

mimz_rap
07-16-2008, 16:49
kade igrae6 l2 ?

Имаме собствен сървър с брат ми и разцъкваме само с близки и познати :)

^ Аз НЕ съм сигурен, че им имаш целите дискографии на всички, защото това са над 200 гига байта музика, а съм сигурен, че ги нямаш :)

Оффф божее :lol: много си сигурен нещо :? дай си скайпа и ще ти ги пратя и тогава ми разправяй кво имам и кво не ! И не само на тези , които съм изброила , а и на много други рапери и рап групи дискографиите имам !!! :?

dudumaster
07-16-2008, 16:52
аз ти вярвам за дискографиите ма тва верно ли си ти на аватара, че нещо не ми се връзва :-D

HenykucT
07-16-2008, 16:54
аз пък мога да пледирам като най-голям фен на 2рас, освен пълната официална дискография съм нищил из десетки сайтове за ремикси, микстейпове и мога да се похваля че имам 2469++ негови песни :D а и от по-старите НЕкомерсиални изпълнители слушам само него, и нищо не ми пречи да се кефя и на Lil' Wayne и принципно на целия юг :)

2 forever maa faa !!! Аз имам само около 1000 негови песни. С едно приятелче, може да се състезавате .. той има около 200 негови цд-та с мп3 и около 2000 на пц-то :)

dudumaster
07-16-2008, 16:58
аз пък мога да пледирам като най-голям фен на 2рас, освен пълната официална дискография съм нищил из десетки сайтове за ремикси, микстейпове и мога да се похваля че имам 2469++ негови песни :D а и от по-старите НЕкомерсиални изпълнители слушам само него, и нищо не ми пречи да се кефя и на Lil' Wayne и принципно на целия юг :)

2 forever maa faa !!! Аз имам само около 1000 негови песни. С едно приятелче, може да се състезавате .. той има около 200 негови цд-та с мп3 и около 2000 на пц-то :)
абе не е важно кой има повече, важното е да не се забравят легендите, за да се слуша Гергана и Брат му...
иначе пълни дискографии имам на около 40 изпълнителя повечето от който са след 2000г. станали звезди

HenykucT
07-16-2008, 17:03
Съгласен съм с тебе. ;-)

RottenFlesh
07-16-2008, 17:03
Не е важно количеството , а качеството 8)

dudumaster
07-16-2008, 17:06
Не е важно количеството , а качеството 8)
абе дърпам квот ме кефи, не тегля сичко наред, само за да казвам глей глей имам толко и толко песни :)

NaughtyWhisper
07-16-2008, 17:19
:lol:

Кви бисери прочетох в тая темааа.....

Вие с комерса сте ми най-смешни! Повечето като вас щом разберат че някой изпълнител е известен казват че не е добър.

А тия с многото песни искам да ми кажете колко от тях слушате всеки ден?
Количеството, както каза един пич по-нагоре, е без значение. Важно е качеството.

В замунда има 78 албума с ремикси на 2Pac. Дръпнете ги и си кажете "УАУ АЗ СЪМ НАЙ-ДОБРИЯТ ФЕН". Няма добър или лош фен. Всеки слуша квото му е на сърце.
Може да имаш 10 песни и да си по-голям фен от някой с 1000..

И за големи ЪНДЪРГРАУНД фенове, напоследък е модерно да слушаш ъндърграунд, както му викате..

Ай много ви здраве! Слушайте квото ви е на сърце и тва е!
Все пак ако всички се водехме от модата..нищо нямаше да е така интересно :)

Поздрав 2Pac - Pain
Peace.

RottenFlesh
07-16-2008, 17:25
^^Браво :D Само дето аз не съм пич щот съм момиче 8-)

mimz_rap
07-16-2008, 17:27
аз ти вярвам за дискографиите ма тва верно ли си ти на аватара, че нещо не ми се връзва :-D

тва за мен ли се отнася ?
ако да - да аз съм

NaughtyWhisper
07-16-2008, 17:28
^^Браво :D Само дето аз не съм пич щот съм момиче 8-)

Упс, извинявай :)

dudumaster
07-16-2008, 17:28
аз ти вярвам за дискографиите ма тва верно ли си ти на аватара, че нещо не ми се връзва :-D

тва за мен ли се отнася ?
ако да - да аз съм
за теб е и ок мерси за отговора :)

mimz_rap
07-16-2008, 17:30
аз ти вярвам за дискографиите ма тва верно ли си ти на аватара, че нещо не ми се връзва :-D

тва за мен ли се отнася ?
ако да - да аз съм
за теб е и ок мерси за отговора :)

моля пак заповядай :-D

Blacklisted
07-16-2008, 18:09
Слушайте Danny Diablo бе тикви :)

NightGuardian
07-16-2008, 22:12
Всички сте големи рапери! :grin: :grin: :grin:

2pac - hit em up отговаря на песента на notorius b.i.g - get money ;)

Blacklisted
07-17-2008, 07:12
Всъщност отговаря на целия Източен бряг, в песента се споменават освен Biggie още Mobb Depp, Puff Daddy, Chino XL, Lil' Kim, Junior M.A.F.I.A., Lil Cease, псува и цялото Bad Boys крю и лейбъл.

И не е ирония, а diss ;)

NaughtyWhisper
07-17-2008, 12:11
Всички сте големи рапери! :grin: :grin: :grin:

2pac - hit em up отговаря на песента на notorius b.i.g - get money ;)

Споко! Ти си идиот..
Явно не знаеш значението на думата ПАРОДИЯ. Провери в речника!!!
Hit 'Em Up както казаха по-горе, е ДИС, и е предназначена за целия EAST COAST!!!

http://www.youtube.com/watch?v=r3mDdBIyz24

http://www.youtube.com/watch?v=N4HjsZqOaQ0

Аре кажи ми каде са ИРОНИЯТА и ПАРОДИЯТА!??!? Избрал си неподходяща тема за спор, в която да се показваш колко си умен щото става обратното..

NightGuardian
07-17-2008, 13:00
Нямам никакви шибани приятели
затова изчуках твойта кучка, дебело копеле
(вземи парите) West Side!!!
Bad Boy Killerz
(вземи парите) Знаете кой е истинския
Негрота ние ви се разкриваме
(вземи парите) (ха ха, точно така)

Първо аз ще еба твоята кучка и групата, която твърдиш, че е твоя
"West Side"-към която ние кареме идваме екипирени в играта
Ти претиндираш да си играч, обаче аз ебах жена ти
Ние гърмим по негрите от "Bad Boy" - прецакани за цял живот
Плюс т`ва "Puffy" иска да ме види слаб, но аз дера души
"Biggie Smalls" и "Junior Mafia", няколко белязани кучки
Ние ще се пазим на идване докато бягаме към бижутата
Постоянна стрелба, продължаваме да гърмим по тези глупаци, ти знаеш правилата
"Little Ceasar" отиди питай приятеля си как го оставих
Разкарай си младият задник, ще те оставя на парчета, сега си покойник
"Little Kim" не се ебавай с истинските гангстери
Побързай да изнесеш грозният си задник от улицата, така че - мамка му на мира
Аз ще оставя негрите да го научат, т`ва е живота
Не изоставайте "West Side" карайте през ноща(ха ха)
"Bad Boy" бяха избити с гняв
Ебете с мен, дръжте шапките си обърнати, ти знаеш... виж!

Припев:

Грабнете свойте "ГЛОГОВЕ" когато видите 2PAC
Извикайте ченгетата когато видите 2PAC-ЪХХ
Кой ме простреля? Но вие глупаци не сте свършили
Сега ще усетите гневната заплаха
Негро, аз ги удрям

[Tupac]

Вижте т`ва, вие копелета знаете кое време е
Аз обаче не знам дори защо съм в този "track"
Вие всички негри не сте на моето ниво
Аз ще оставя малките ми приятели да ви довършат
Кучи синове, "Bad Boy" кучки
Справете се с това!!!

[Hussein Fatal]

Разкарайте се от пътя ми, разкарайте се от пътя ми
"Biggie Smalls" току що умря
Little Moo подай "MAC"-а и ме оставят да го ударя в гръб
"Frank White" има нужда да го напляскам-нали така
Малък инцидент който ще ги затрие, и аз няма да го чуя
Неочаквана атака докато аз ви обслужвам
Напляскай неговият стил който аз презирам
Пази си гарда, защото аз ще те забия на паважа
"Puffy"- по слаб от всякога, негро
И аз ще избия "Junior Mafia", пред тебе негро
С готовата сила аз ги "пъхвам" Guess под моя "Eddie Bower"
ей противен боклук, аз получавам пакети всеки час
Аз ги удрям!

Припев

[Tupac]

Провери как го правим, остани реален, затвора калява
Тва не е фриистайл битка, всички вие негри ще бъдете избити
с отворени усти,
опитващи се да ме изиграете, вие сте в облаците молейки се, пушейки трева
Негрите мислят, че те са се научили да летят
Но те ще горят, вие копелета заслужавате да умрете
Говориш как си печелиш парите, но тва е смешно за мен
Всички вие живеехте в страх, докато се ебавахте с мен
Аз сам се издигнах до милионер
Гангстерски живот вън от затвора, вдигнете пистолетите във въздуха(ха ха)
"Biggie" помниш ли когато аз ти позволявах да спиш на кушетката
и ти молеше кучката да ти позволи да спиш в къщата
Сега всичко за е за Версачито, ти копираш моят стил
5 куршума не могат да ме свалят, аз ги поех, и се засмях
Сега аз съм готов да продължа със записите напред с моят "AK"
Аз все още съм гангстера който ти обожаваш да мразиш
Копеле аз ще ги ударя

[Kadafi]

Аз съм от "N-Е-W Jers", където има убийства в изобилие
Няма място за спокойствие, ние ще направим престъпление срещу вашата собственост
Сега отиди да видиш сценария "Little Ceaser"
Всички фалшиви гангстери - ще ви поставя на колене
"Моля те копирай тези"
Little Kim" надрусана ли си, или си напушена?
Заведи нашият малък "Junior Whopper" да се напуши, "Кво по дяволите?"
Ти да не си глупав? Аз взимам парите, коля и беся из Бруклин
С мойте хора заграбваме, стреляме у опетняваме твоят квартал
С 15 изстрела развръзвам твоят възел
"Outlaw Mafia" се предвижва - още един белег
и ти копеле спри, за да не бъде женати обрана и убита
Всички вие фалшиви East Coast задници внезапно получавате мозъчно разстойство

[EDI]

Ти си крадец на музика, взел стила на "Рас"
Аз ще ти го кажа в лицето - "ти не си нищо повече от едно фалшификаторско лайно"
По-лек и от АЛЕЗЕЙ, женкар!!!
Най-много да бъдеш убит заради парите
"E.d.i. Amin" наближава сцента
с подскоци, като че сам луд, с "Little Ceaser" в задушаващо хващане
Пълно напушване, ние не сме шибани клоуни
Гангстерски живот, негри по-добре да го познавате когато ви наближим
на открито , с гърмящи пищови
Нямаш нужда от надежда, битката е загубена,
Аз ще ги имам мътви по скоро отколкото фънка да умре
Негро аз ги удрям

[Tupac]

Сега ти ми кажи кой победи
Виждам ги те бягат [ха-ха]
Те не искат да ни виждат
Цялата "Junior Mafia" се опитва да бъде като нас
Как мамка му, те ще бъдат банда? Когато ние винаги си вършим работа
Ние сме милионерите, убиването не е чиста работа, обаче някой трябва да я свърши
О, да, Mobb Deep, искаш да се ебаваш с нас
Ти си малък млад задник копеленце
Нито един от вас не може да ни измами
Ти ебаваш ли се с мен негро? Мотаеш се наоколо
и ще получиш припадък или сърдечнен удар
По-добре е да се разкараш, преди да бъдеш пречукан
Ето така го правим ние в нашата страна
Всеки от вас който иска да напусне New York да го напусне
Ние не пеем, ние носим драмата
Мамка ти и на теб и на твоята шибана майка
Ние ще избием всички от вас шибаняци
Когато напусна, аз ще ти кажа че е било заради "Biggie"
Тогава всеки ще си отвори устата за своето шибано мнение
Ето така го правим:
Мамка му на "Mobb Deep"
Мамка му на "Biggie"
Мамка му на целият "Bad boy"-звукозаписен лейбал
и шибаното му екипче
И ако ти искаш да бъдеш свален като "Bad boy"
мамка ти също
"Chino XL"-мамка ти също
Всички вие копелета ,мамка ви

(вземи парите, вземете пари)
Всички вие копелета ,мамка ви, мрете бавно шибяняци
Моят 44 калибар ще направи така че вашите деца да не пораснат
Вие копелета не можете да бъдете на наше място или да бъдете като нас
Ние сме шибани гангстерски, "West Side"- докато умрем
Тук в "California" негро, ние ви предупредихме, ние ще ви взривим копелета
Ние просто си вършим работата
Вие мислите че сте мнозинствено, но ние сме шибаното мнозинство
Нищо повече от убийци и истинските негри.
Всички копелета почувствайте ни
Нашите "лайна" стават тройни и четворни
Вие се смеете защото ние имаме пистолети под коланите
обаче вие не го разбирате
Ние сме реални
Заеби ги Ние сме "Bad boy Killеrs"


Знам много добре за какво се пее!Но гет моней и таке моней съвпадат!Дис е да ,но има и леко пародия!

b0Nb0n
07-17-2008, 13:01
Всички сте големи рапери! :grin: :grin: :grin:

2pac - hit em up отговаря на песента на notorius b.i.g - get money ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lelele ti si parodiq ne pesenta

mimz_rap
07-17-2008, 13:58
Всички сте големи рапери! :grin: :grin: :grin:

2pac - hit em up отговаря на песента на notorius b.i.g - get money ;)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

b0Nb0n
07-17-2008, 14:12
Нямам никакви шибани приятели
затова изчуках твойта кучка, дебело копеле
(вземи парите) West Side!!!
Bad Boy Killerz
(вземи парите) Знаете кой е истинския
Негрота ние ви се разкриваме
(вземи парите) (ха ха, точно така)

Първо аз ще еба твоята кучка и групата, която твърдиш, че е твоя
"West Side"-към която ние кареме идваме екипирени в играта
Ти претиндираш да си играч, обаче аз ебах жена ти
Ние гърмим по негрите от "Bad Boy" - прецакани за цял живот
Плюс т`ва "Puffy" иска да ме види слаб, но аз дера души
"Biggie Smalls" и "Junior Mafia", няколко белязани кучки
Ние ще се пазим на идване докато бягаме към бижутата
Постоянна стрелба, продължаваме да гърмим по тези глупаци, ти знаеш правилата
"Little Ceasar" отиди питай приятеля си как го оставих
Разкарай си младият задник, ще те оставя на парчета, сега си покойник
"Little Kim" не се ебавай с истинските гангстери
Побързай да изнесеш грозният си задник от улицата, така че - мамка му на мира
Аз ще оставя негрите да го научат, т`ва е живота
Не изоставайте "West Side" карайте през ноща(ха ха)
"Bad Boy" бяха избити с гняв
Ебете с мен, дръжте шапките си обърнати, ти знаеш... виж!

Припев:

Грабнете свойте "ГЛОГОВЕ" когато видите 2PAC
Извикайте ченгетата когато видите 2PAC-ЪХХ
Кой ме простреля? Но вие глупаци не сте свършили
Сега ще усетите гневната заплаха
Негро, аз ги удрям

[Tupac]

Вижте т`ва, вие копелета знаете кое време е
Аз обаче не знам дори защо съм в този "track"
Вие всички негри не сте на моето ниво
Аз ще оставя малките ми приятели да ви довършат
Кучи синове, "Bad Boy" кучки
Справете се с това!!!

[Hussein Fatal]

Разкарайте се от пътя ми, разкарайте се от пътя ми
"Biggie Smalls" току що умря
Little Moo подай "MAC"-а и ме оставят да го ударя в гръб
"Frank White" има нужда да го напляскам-нали така
Малък инцидент който ще ги затрие, и аз няма да го чуя
Неочаквана атака докато аз ви обслужвам
Напляскай неговият стил който аз презирам
Пази си гарда, защото аз ще те забия на паважа
"Puffy"- по слаб от всякога, негро
И аз ще избия "Junior Mafia", пред тебе негро
С готовата сила аз ги "пъхвам" Guess под моя "Eddie Bower"
ей противен боклук, аз получавам пакети всеки час
Аз ги удрям!

Припев

[Tupac]

Провери как го правим, остани реален, затвора калява
Тва не е фриистайл битка, всички вие негри ще бъдете избити
с отворени усти,
опитващи се да ме изиграете, вие сте в облаците молейки се, пушейки трева
Негрите мислят, че те са се научили да летят
Но те ще горят, вие копелета заслужавате да умрете
Говориш как си печелиш парите, но тва е смешно за мен
Всички вие живеехте в страх, докато се ебавахте с мен
Аз сам се издигнах до милионер
Гангстерски живот вън от затвора, вдигнете пистолетите във въздуха(ха ха)
"Biggie" помниш ли когато аз ти позволявах да спиш на кушетката
и ти молеше кучката да ти позволи да спиш в къщата
Сега всичко за е за Версачито, ти копираш моят стил
5 куршума не могат да ме свалят, аз ги поех, и се засмях
Сега аз съм готов да продължа със записите напред с моят "AK"
Аз все още съм гангстера който ти обожаваш да мразиш
Копеле аз ще ги ударя

[Kadafi]

Аз съм от "N-Е-W Jers", където има убийства в изобилие
Няма място за спокойствие, ние ще направим престъпление срещу вашата собственост
Сега отиди да видиш сценария "Little Ceaser"
Всички фалшиви гангстери - ще ви поставя на колене
"Моля те копирай тези"
Little Kim" надрусана ли си, или си напушена?
Заведи нашият малък "Junior Whopper" да се напуши, "Кво по дяволите?"
Ти да не си глупав? Аз взимам парите, коля и беся из Бруклин
С мойте хора заграбваме, стреляме у опетняваме твоят квартал
С 15 изстрела развръзвам твоят възел
"Outlaw Mafia" се предвижва - още един белег
и ти копеле спри, за да не бъде женати обрана и убита
Всички вие фалшиви East Coast задници внезапно получавате мозъчно разстойство

[EDI]

Ти си крадец на музика, взел стила на "Рас"
Аз ще ти го кажа в лицето - "ти не си нищо повече от едно фалшификаторско лайно"
По-лек и от АЛЕЗЕЙ, женкар!!!
Най-много да бъдеш убит заради парите
"E.d.i. Amin" наближава сцента
с подскоци, като че сам луд, с "Little Ceaser" в задушаващо хващане
Пълно напушване, ние не сме шибани клоуни
Гангстерски живот, негри по-добре да го познавате когато ви наближим
на открито , с гърмящи пищови
Нямаш нужда от надежда, битката е загубена,
Аз ще ги имам мътви по скоро отколкото фънка да умре
Негро аз ги удрям

[Tupac]

Сега ти ми кажи кой победи
Виждам ги те бягат [ха-ха]
Те не искат да ни виждат
Цялата "Junior Mafia" се опитва да бъде като нас
Как мамка му, те ще бъдат банда? Когато ние винаги си вършим работа
Ние сме милионерите, убиването не е чиста работа, обаче някой трябва да я свърши
О, да, Mobb Deep, искаш да се ебаваш с нас
Ти си малък млад задник копеленце
Нито един от вас не може да ни измами
Ти ебаваш ли се с мен негро? Мотаеш се наоколо
и ще получиш припадък или сърдечнен удар
По-добре е да се разкараш, преди да бъдеш пречукан
Ето така го правим ние в нашата страна
Всеки от вас който иска да напусне New York да го напусне
Ние не пеем, ние носим драмата
Мамка ти и на теб и на твоята шибана майка
Ние ще избием всички от вас шибаняци
Когато напусна, аз ще ти кажа че е било заради "Biggie"
Тогава всеки ще си отвори устата за своето шибано мнение
Ето така го правим:
Мамка му на "Mobb Deep"
Мамка му на "Biggie"
Мамка му на целият "Bad boy"-звукозаписен лейбал
и шибаното му екипче
И ако ти искаш да бъдеш свален като "Bad boy"
мамка ти също
"Chino XL"-мамка ти също
Всички вие копелета ,мамка ви

(вземи парите, вземете пари)
Всички вие копелета ,мамка ви, мрете бавно шибяняци
Моят 44 калибар ще направи така че вашите деца да не пораснат
Вие копелета не можете да бъдете на наше място или да бъдете като нас
Ние сме шибани гангстерски, "West Side"- докато умрем
Тук в "California" негро, ние ви предупредихме, ние ще ви взривим копелета
Ние просто си вършим работата
Вие мислите че сте мнозинствено, но ние сме шибаното мнозинство
Нищо повече от убийци и истинските негри.
Всички копелета почувствайте ни
Нашите "лайна" стават тройни и четворни
Вие се смеете защото ние имаме пистолети под коланите
обаче вие не го разбирате
Ние сме реални
Заеби ги Ние сме "Bad boy Killеrs"


Знам много добре за какво се пее!Но гет моней и таке моней съвпадат!Дис е да ,но има и леко пародия!
ima leko parodiq iska6 da kaje sigurno leko ironiq ?

NaughtyWhisper
07-17-2008, 14:43
КВА ПАРОДИЯ ТЕ ГОНИ БЕ!?

И ти си седнал да ми обясняваш от кво разбирам и от кво не разбирам.. всички те видяхме колко си на "ти" с рап музиката..

И btw не се пее..рапира се...

Blacklisted
07-19-2008, 10:38
рапирането е речетативно пеене ;)

Но песента не е за целия East Cost, само за Bad Boys и неграта, които са решили да се намесят, Тупак е бил приятел с Wu-Tang Clan например ;)

Madness
07-19-2008, 11:35
винаги ужасно много ме е дразнел,не знам...не го понасям

dudumaster
07-19-2008, 11:44
рапирането е речетативно пеене ;)

Но песента не е за целия East Cost, само за Bad Boys и неграта, които са решили да се намесят, Тупак е бил приятел с Wu-Tang Clan например ;)
и то тоя DISS а не пародия, тупак го е направил, защото преди Биги е бил Thuglife, но после е минал към изтока, има един албум само със интервюта където Тупак обяснява как е пазил Биги и го направил звезда а после Биги му е забил ножа в гърба, точно за това е написана Hit em up

EDIT: а иначе сички мразите Lil' wayne и затва даже чалгарите са си пуснали Lollipop на телефоните :D

chester_love
07-23-2008, 21:03
много бързо стана любимец на хората и има защо има уникален глас..допада ми но на моменти става доста лигав но с времето ще се оправи :)

Viche
09-04-2008, 22:29
Наистина не е най-добрият но като цяло е един от любимците ми и много радва :)

PiruBloodz
09-05-2008, 01:41
съжалявам ама тоя.. е некаф педераст

z1n4i7y
09-08-2008, 08:18
Мене пък мн ме кефи :-P

gangstata
09-08-2008, 13:03
Мм,много ме дразни..
Песните му са добри откъм бийт-много зареждащи парчета..

ArcticMonkey
09-08-2008, 13:36
много се вживява и е комерсиал.Иначе вярно си е че бийта на песните му е страшен.

Outlawz
09-08-2008, 18:09
e ima hubavi pesni zaedno s birdman

emigranta
09-09-2008, 02:27
Тоя за мене е уникален. Lollipop е страшна песен :grin: