PDA

View Full Version : 18-то соу



desityyy
07-13-2008, 13:49
здравезте искам да пипитам за 18СОУ имали някои които учи там въпросът ми е дали езика се научава, строги ли са госпожите и има ли правила общо взето хубаво ли е?

vio
07-13-2008, 14:10
СЛЕД 7 КЛАС СА ДОБРИ САМО АНГЛИЙСКАТА И ЯПОНСКАТА ПАРАЛЕЛКИ! ДРУГИТЕ НЕСТАВАТ!

desityyy
07-13-2008, 14:14
а как се научава англииския тоест успяваш ли да го научиш перфектно

preichetoy
07-13-2008, 14:44
а как се научава англииския тоест успяваш ли да го научиш перфектно Нормално всичко да си зависи от теб, но ако си стегната ще го научиш, да.

balbuk
07-13-2008, 18:53
тъпо даскалоооо :? :? нема никва дисциплина, у4ителите не са особено заинтересувани,свободни часове,мн чалгарки и така нататък .по-добре отивай на второ класиране :? :? език нз дали можеш да научиш може би японски,немски и английски но отново само ако ти наблегнеш и се занимаваш допълнително

Terorist
07-14-2008, 06:21
Аз завърших 18то тази година. Езика го научава този, който иска, а колкото до това дали са строги учителите - тези, които ми преподаваха на мен държаха на дисциплината и на ученето, но до колкото знам има и учители, които не си дават много зор. Абе, всичко е въпрос на късмет - в какъв клас ще попаднеш, кои учители ще ти преподават и т.н.
Аз лично съм доволна от полученото образование, но до колкото знам напоследък започнаха да се записват много идиотчета и нещата започнаха да пропадат малко по малко.

SuNsEt
07-14-2008, 12:12
тъпо даскалоооо :? :? нема никва дисциплина, у4ителите не са особено заинтересувани,свободни часове,мн чалгарки и така нататък .по-добре отивай на второ класиране :? :? език нз дали можеш да научиш може би японски,немски и английски но отново само ако ти наблегнеш и се занимаваш допълнително ...Мамка му...Таман се махнах от 51 дето беше бъкано с емота...И ся чалгарки...Не,не...дано не си прав. :shock: :(

vio
07-14-2008, 14:02
abe hora manete go tva dve godini bqh tam 6-ti i 7-mi klas u4itelite sa ujasni moje samo da kaja 4E 6TE SE ZBLASKATE SAMO S KURVI I 4ALGARI :? :? :?

desityyy
07-14-2008, 15:36
ох отивам на 2-ро класиране днес в 18-сто ни казаха че местата не се били пазели и викам добре и без тва ще влезна в по горните училища то списъка ми

Bochko_banana
07-14-2008, 15:41
от 18-то има едно момиче в квартала-10 клас е и вика че там било страхотно..

sladkoto8801
07-14-2008, 15:47
az zavur6ih 18to i sum dovolna.ima razli4ni hora i u4iteli kakto navsqkade.ima6e disciplina pri pove4eto u4iteli i razbira se ako nqkoi ima jelanie ,nezavisimo ot u4itelq,6te nau4i mnogo.
az si obi4am 18to i bih se vurnala s udovolstvie :)

bobka
07-19-2008, 11:02
А 18то си е супер даскало. Аз уча там сега китайски и учителите ни са доста добри. Вярно има чалгари и аз не се кефа особено на това обаче има и смъкнати обикновени хора метали и както си е навсякъде. Освен тва има разлика между гимназията и 6 клас!!! Моя клас е супер и учителите също. Повечето хора които познавам от 18то също са доволни. Но естествено всичко си зависи и от късмета, това че някой е попаднал на някой лош учител не значи че всички са зле или като някой е чалгар тва не прави всички чалгари!

Izzy_
07-19-2008, 11:10
18 СОУ Rulzzzz. :grin: Много е добро даскалото,стига да учиш.. ;) А и Шондева да не ти е по математика. :booooomb:

sladkoto8801
07-19-2008, 13:29
А 18то си е супер даскало. Аз уча там сега китайски и учителите ни са доста добри. Вярно има чалгари и аз не се кефа особено на това обаче има и смъкнати обикновени хора метали и както си е навсякъде. Освен тва има разлика между гимназията и 6 клас!!! Моя клас е супер и учителите също. Повечето хора които познавам от 18то също са доволни. Но естествено всичко си зависи и от късмета, това че някой е попаднал на някой лош учител не значи че всички са зле или като някой е чалгар тва не прави всички чалгари!


и кво против чалгарите не мога да разбера???????????????????????????????????? ????????????????????????

balbuk
07-19-2008, 14:47
18 СОУ Rulzzzz. :grin: Много е добро даскалото,стига да учиш.. ;) А и Шондева да не ти е по математика. :booooomb: що аз пък знам че преподава добре :? :?

Izzy_
07-19-2008, 14:56
18 СОУ Rulzzzz. :grin: Много е добро даскалото,стига да учиш.. ;) А и Шондева да не ти е по математика. :booooomb: що аз пък знам че преподава добре :? :?
А преподавала ли ти е лично?

balbuk
07-19-2008, 14:59
18 СОУ Rulzzzz. :grin: Много е добро даскалото,стига да учиш.. ;) А и Шондева да не ти е по математика. :booooomb: що аз пък знам че преподава добре :? :?
А преподавала ли ти е лично? не но на близък човек :-D то не беше за дълго но ми падна в очите след историята с пол боевски

Izzy_
07-19-2008, 15:03
18 СОУ Rulzzzz. :grin: Много е добро даскалото,стига да учиш.. ;) А и Шондева да не ти е по математика. :booooomb: що аз пък знам че преподава добре :? :?
А преподавала ли ти е лично? не но на близък човек :-D то не беше за дълго но ми падна в очите след историята с пол боевски
Ами според мен не е честно да пише 3 на някой само защото мама и тате са еди-кои си и да пише 3 на някой,дето си е скъсал задника да учи цяла година.Ти как мислиш? :( Пък Пол кво общо има?Той и на края на света да отиде ще си е луд.Учителите в 18 не са звероукротители все пак..

balbuk
07-19-2008, 15:07
18 СОУ Rulzzzz. :grin: Много е добро даскалото,стига да учиш.. ;) А и Шондева да не ти е по математика. :booooomb: що аз пък знам че преподава добре :? :?
А преподавала ли ти е лично? не но на близък човек :-D то не беше за дълго но ми падна в очите след историята с пол боевски
Ами според мен не е честно да пише 3 на някой само защото мама и тате са еди-кои си и да пише 3 на някой,дето си е скъсал задника да учи цяла година.Ти как мислиш? :( Пък Пол кво общо има?Той и на края на света да отиде ще си е луд.Учителите в 18 не са звероукротители все пак.. в смисъл че с изказванията си и някои действия :? пък за такива случаи с шондева нз така че мойто мнение не е от най-компетентните :-P

sladkoto8801
07-19-2008, 23:20
ШОНДЕВА НЕ Е ЛОША - ПРОСТО ДЪРЖИ НА ДИСЦИПЛИНАТА И ЗА ТВА НЕ Я ХАРЕСВАТ.ИНАЧЕ Е ГОТИН ЧОВЕК

Izzy_
07-20-2008, 06:29
ШОНДЕВА НЕ Е ЛОША - ПРОСТО ДЪРЖИ НА ДИСЦИПЛИНАТА И ЗА ТВА НЕ Я ХАРЕСВАТ.ИНАЧЕ Е ГОТИН ЧОВЕК
Да,и на симпатията също...

sladkoto8801
07-20-2008, 11:01
ами може незнам не ми е била учителка ,но не се оплакваха от нея.лично с нашич клас не се е държала лошо

SuNsEt
07-20-2008, 12:04
Като гледам има и хора от 18 СОУ...Ъм...искам да попитам с природоматематически профил с немски и математика има ли хора?...Независимо от кой клас сте. :-o

Izzy_
07-20-2008, 12:18
ами може незнам не ми е била учителка ,но не се оплакваха от нея.лично с нашич клас не се е държала лошо
Извън часовете...да,но не ти трябва да ти е учителка,повярвай ми. ;)

sladkoto8801
07-20-2008, 13:25
ами може незнам не ми е била учителка ,но не се оплакваха от нея.лично с нашич клас не се е държала лошо
Извън часовете...да,но не ти трябва да ти е учителка,повярвай ми. ;)
може и така да е .
ти в 18то ли учиш?или си учила

Izzy_
07-20-2008, 14:08
ами може незнам не ми е била учителка ,но не се оплакваха от нея.лично с нашич клас не се е държала лошо
Извън часовете...да,но не ти трябва да ти е учителка,повярвай ми. ;)
може и така да е .
ти в 18то ли учиш?или си учила
Не,в английската съм,обаче даскалото,учителите и учениците(повечето) ги познавам мн добре. ;)

mon4eto
07-20-2008, 17:48
Карат те да учиш некви огромни текстове на английски на изуст,в което не виждам смисъл.Иначе ако имаш воля ще го научиш,но ще ти трябват допълнителни уроци,за да го научиш перфектно.

Izzy_
07-20-2008, 18:19
Карат те да учиш некви огромни текстове на английски на изуст,в което не виждам смисъл.Иначе ако имаш воля ще го научиш,но ще ти трябват допълнителни уроци,за да го научиш перфектно.
Да,карат ги да учат текстовете,но точно така успяха да научат езика(тези,които имаха желание).А това за допълнителните уроци изобщо не е вярно.Айде стига говорихте глупости. :?

Terorist
07-20-2008, 18:55
Еми не знам в английската паралелка как изучават езиците, но да помниш текст наизуст е стар и доказан метод за изучаване на език.
А аз в същото това 18то английския си го научих на доста задоволително ниво и като втори чужд език, без допълнителни курсове => като първи ще се учи много по-добре. Но все пак всичко е въпрос на желание за знание.

Hannah Montana
08-05-2008, 16:34
Аз сега ще съм 8 клас в 18-то с френски и испански.Дали знаете нещо за госпожите по тези предмети и ако има някой,който ще е в същия клас,ако иска да се запознаем никога не съм учила в обикновенно училище и съм много притеснена.Смисъл,че съм учила в музикално,балетно,но не и в такова.Благодаря предварително.Ако някой учи там и му се разказва каквото и да е за училището да пише

verdjiii
08-06-2008, 10:01
emi az moga da vi kaja 4e tam e super az bqh dve godini a edni priqtelki sa tam ot 1 klas i ne bihme go zamenili za ni6to. 8)

Hannah Montana
08-07-2008, 19:01
Никой ли няма,който да е приет там без значение с какъв профил?Ако иска да се запознаем да пише на скайп:lolaa94

Hannah Montana
08-07-2008, 19:02
Никой ли няма,който да е приет там без значение с какъв профил?Ако иска да се запознаем да пише на скайп:lolaa94.Ако има някой по-голям също става.Няма значение.Просто искам да се запозная с някой от бъдещето ми училище :)

ThedramaQueen
09-08-2009, 13:53
аз са се записах за 18-то в паралелката френски - испански :grin: ако има някой бъдещ заек там да пише 8)

Darling09
06-27-2016, 13:48
Привет!
Дъщеря ми изкара близо 30бал, има шестици по всички предмети за края на годината, но беше притеснена на матурите и не се представи добре. Приета в 18то СОУ с френски и испански. Все още се чудим дали да продължим на 2ро класиране. За 22ро се говорят хубави неща,а и там има доста познати. Следващото училище за което се колебаем е 32ро, то е близо до 18то в което е приета. Друг е въпросът и за бастилията 31во. Дъщеря ми обича да учи и предполагам, че бастилията ще и допадне.
Все пак гледаме училища с висок бал. На първите места изредихме езиковите,а след тях следните училища:
1. 31во-ЧЕ -ИЕ/АЕ
2. 31во - ЧЕ-АЕ/ИЕ
3.31во прм-АЕ
4. 22ро- ЧЕ-ИЕ/АЕ
5. 22ро- ЧЕ - АЕ/ИЕ
6. НТБГ- Бизнес администрация-ИЕ
7.НТБГ-Банково дело-АЕ
8. 32ро ЧЕ-АЕ,ИЕ,БЕЛ,Г
9. 32ро-ЧЕ-АЕ;ИЕ;БЕЛ;М
10. 18то-ЧЕ-ФЕ;ИЕ
Моля ви да ни помотнете с решението, кажете какво мислите. Дъщеря ми не иска да влиза в НТБГ, а и предполагаме, че балът няма да и стигне. Предварително Ви благодаря! :)

irinagancheva
06-27-2016, 19:18
ох отивам на 2-ро класиране днес в 18-сто ни казаха че местата не се били пазели и викам добре и без тва ще влезна в по горните училища то списъка ми

Значи са те излъгали. Ако отидеш на второ класиране можеш да се качиш или по нагоре или да останеш на същото място. Но не можеш да отидеш по надолу. Тоест оивай на второ класиране и не му мисли

irinagancheva
06-27-2016, 19:29
Привет!
Дъщеря ми изкара близо 30бал, има шестици по всички предмети за края на годината, но беше притеснена на матурите и не се представи добре. Приета в 18то СОУ с френски и испански. Все още се чудим дали да продължим на 2ро класиране. За 22ро се говорят хубави неща,а и там има доста познати. Следващото училище за което се колебаем е 32ро, то е близо до 18то в което е приета. Друг е въпросът и за бастилията 31во. Дъщеря ми обича да учи и предполагам, че бастилията ще и допадне.
Все пак гледаме училища с висок бал. На първите места изредихме езиковите,а след тях следните училища:
1. 31во-ЧЕ -ИЕ/АЕ
2. 31во - ЧЕ-АЕ/ИЕ
3.31во прм-АЕ
4. 22ро- ЧЕ-ИЕ/АЕ
5. 22ро- ЧЕ - АЕ/ИЕ
6. НТБГ- Бизнес администрация-ИЕ
7.НТБГ-Банково дело-АЕ
8. 32ро ЧЕ-АЕ,ИЕ,БЕЛ,Г
9. 32ро-ЧЕ-АЕ;ИЕ;БЕЛ;М
10. 18то-ЧЕ-ФЕ;ИЕ
Моля ви да ни помотнете с решението, кажете какво мислите. Дъщеря ми не иска да влиза в НТБГ, а и предполагаме, че балът няма да и стигне. Предварително Ви благодаря! :)

Здравейте. Няма какво да се чудите- ходете на второ класиране. Ако сте добре запознати ще знаете че на второ класиране или се качвате по-нагоре или оставате на същото място (но няма как да паднете по-надолу).Така че отидете на второ класиране - обикновено там отивате 1 или 2 желания по-нагоре. Колкото до училищата-32ро е на много по-високо ниво от 18то затова и балът е по-висок. Но наистина ако отидете на второ класиране и сте приети в 32ро ще бъде много по добре за вас отколкото ако останете в 18то. Самото 32ро се води още 3та английска и там нивото на езика е много високо. Надявам се да съм ви била полезна и успех ! :)