PDA

View Full Version : Карате ли се?



SINDEL
07-13-2008, 14:51
:) Това предимно за хората с по-дълги връзки.
Карате ли се с половинката си? За какво? 4есто ли се слу4ва? Как се сдобрявате после? Кой прави пове4е компромиси? Караниците отразяват ли се на връзката ви и на 4увствата, които изпитвате един към друг?

sadsad
07-13-2008, 14:58
:) Това предимно за хората с по-дълги връзки.
Карате ли се с половинката си? За какво? 4есто ли се слу4ва? Как се сдобрявате после? Кой прави пове4е компромиси? Караниците отразяват ли се на връзката ви и на 4увствата, които изпитвате един към друг?
Да, караме се.....напоследък много :( :( За какво ли.....вече и аз незнам, за всичко :( Да често напоследък.....даже много :( Как се сдобряваме....ами незнам... :( И двамата правим компромиси :( Да напоследък всичко се отразява.....на чувствата от моя страна НЕ, но от негова - очевидно да....... :(

VinDiesel
07-13-2008, 15:08
Мойта не е дълга но сме се карали 2 3 пъти и 2-мата правим компромиси няма само аз да правя , Тя знае че съм инат и така :)

LadySunshine
07-13-2008, 15:12
за връзка, продължила вече повече от година, сме се карали доста често, като единия път се стигна до късане :( След два дена се оправихме де но все пак.. Иначе напоследък изобщо не сме имали спорове, но ако има това се отразява мн добре, защото осъзнаваме как имаме нужда един от друг.. това е положението просто :smt007

Just_say_no
07-13-2008, 15:16
Ми караме се да... и то за най - различни глупости. Вчера например той стана и си замина най - демонстративно от кафето защото не му обръщах внимение...

И двамата правим компромиси, НО аз премълчавам повече неща от него. Той пали адски лесно понякога и от най - малката дреболия.

По принцип той ми се извинява, но аз също го правя често.

МРАЗЯ КОГАТО СЕ КАРАМЕ :(

PePsSsSs
07-13-2008, 15:16
Отначало сме се карали но не се е стигало до нищо сериозно това беше периода преди да направим 1 година заедно от тогава до сега не е имало никакви караница слава богу,а вече сме заедно 2 години и почти 3 месеца :)

donkihot
07-13-2008, 15:23
амии...аз понякога се държа детински....в смисъл ходим от половин година,а пък аз понякога правя сцени..от сорта на.. мило,ква е тая?? така ли?? ми айде отивай си при нея??? уж на бз...ама го казах веднъж по 4ата а той не ми вижда физиопномията тогаВА И мн се ядоса,но тъй като е мн умен и интелигентен не дигна скандал,а се опита да ме успокой...за сега...имали сме един сериозен скандал..беше между мен него и един фр...развиках им се,4е ме бз...а те стояха и ме гледаха странно..крещях,виках и мина ...не сме се карали до сега сериозно. нали ви казвам,4е е адския 4овек,когато има проблем сядаме и говорим..никога не се е сърдил,за което съм му адски благодарна. Мило,ако слу4айно влезнеш тука! Многооо ти благодаря за вси4ко!!!

Wrathchild
07-13-2008, 15:27
Караме се. Понякога за сериозни, понякога за откровено глупави неща.

cinderella_gugutka
07-13-2008, 15:32
да,караме се,защото аз винаги искам да става мойто а той не е от добрите мом4енца които угаждат на гаджето и си държи на своето и така :(

Jesus
07-13-2008, 15:36
Айде да пиша преди меги :D
Всички се карат. В 90% от случайте за глупости. И двамата трябва да правят компромиси иначе няма смилъл. В леглото всички се сдобряват. След сдобряването чувствата са по силни.

MostHated
07-13-2008, 16:08
Не се караме, като започнем си заминавам и да с еоправя както иска! :D Ако скъсаме...Ок... има и др

Wrathchild
07-13-2008, 16:10
Не се караме, като започнем си заминавам и да с еоправя както иска! :D Ако скъсаме...Ок... има и др Доста 'зряло'...

sadsad
07-13-2008, 16:11
Не се караме, като започнем си заминавам и да с еоправя както иска! :D Ако скъсаме...Ок... има и др
нищо лично, но ако мислиш така....значи не обичаш достатъчно.

BlindedAngel
07-13-2008, 16:17
Само аз ли от целия форум не се карам с гаджето ?!? От както сме заедно ( 7 месеца ),един път не сме се карали,сдърпвали и т.н...И само да кажа че се обичаме изключително много и с всеки ден чувствата се засилват и от двете страни :oops:

NightSky
07-13-2008, 16:19
С един мой предишен приятел (връзката ни продължи година и четири месеца) към края на връзката се карахме постоянно. Явно вече си бяхме омръзнали и само навикът ни задържаше заедно. Но в крайна сметка решихме, че и двамата само се товарим с постоянните караници и скъсахме.

GabisiTa
07-13-2008, 16:22
Да, караме се и то все за глупости. Сещам се в началото само за няколко по-сериозни неща, иначе сега не... Имаше един период преди няколко месеца, когато всеки ден почти се карахме и то за невероятни глупости... :? Иначе бързо се сдобряваме, защото до час и на двамата ни е минало... :) Разбира се, и двамата правим компромиси, не може иначе... ;)

yuyuto
07-14-2008, 01:02
За дълга връзка, мнем, месец май няма още... Но се караме доста... На всеки 15 мин се заяжда с мен от сорта на "Кво си го зяпнала тоя отсреща...", "Е ти не можа ли да си сложиш блуза с още по-широко деколте, та да може и най-ниския да надникне вътре..." и тем подобни... И аз понеже не трая на обиди и аз почвам и става една каша... И след половин час и двамата сме забравили вече от къде е почнал спора... Цупи се, после му минава и така...

CucAgMuH
07-14-2008, 02:08
Карате ли се с половинката си?

Дресирана е добре и не смее. Преди правеше бегли опити, но като видеше смазващото превъзходство на аргументите които изтъквах подвиваше опашка и join-ваше the dark side.

ivito_13
07-14-2008, 06:01
Ние ходиме със моя почти 8 месеца ... ама не се караме много ... е спориме .. ама за глупости .. аз се намръща той се разсърди и оп айде сърдити .. за някви такива

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-14-2008, 08:07
Напоследък се поскарваме много, макар че вече сме една година заедно и неразбирателствата трябва да са се изчистили. Може би и сме поизнервени - и двамата в момента имаме натоварващи ангажименти, но определено по-трудно толерирам факта, че когато му кажа нещо, когато го помоля, той прави обратното. Че не уважава по незнайни причини един от най-близките ми приятели. Че неговите приятели са отпуснати и по-разхайтени по поведение и мислене (слава Богу, той не е!). Като цяло, глупости. А и аз не съм от най-търпеливите. Едно време правих компромиси спрямо него, но тогава бях хлътнала до уши. Сега съм по-малко склонна, защото вече не съм с розови очила и виждам какви грешки прави спрямо мен и спрямо нас. Държа на него, но трудно се примирявам. Май от там идва всичко...

fuck_me_pls
07-14-2008, 08:16
:) Това предимно за хората с по-дълги връзки.
Карате ли се с половинката си? За какво? 4есто ли се слу4ва? Как се сдобрявате после? Кой прави пове4е компромиси? Караниците отразяват ли се на връзката ви и на 4увствата, които изпитвате един към друг?


Има и такива случаи,когато се караме но те са много рядкии..а полсе сдобряването е мн лесноо..се едно сме забравили,че въобще сме се каралии и сичку си е по-старому :)..а по принцип се караме предимно за глупости които не са от значениеее.. :-)

bEbsI
07-14-2008, 08:39
Карали сме се.Ама рядко.Имало е сериозни неща,имало е цупене.Сега обаче не просто защото ни предстой непознат период,който не сме преживяли и се държим заедно повече от всякога.Иначе да и ние спорим,пък и то е за разнообразие хаха. Относно връзката тя ще стане година и 5 месеца. И така.

FiRe_LaDy
07-14-2008, 08:49
Да караме се .... и тази нощ се скарахме и скъсахме .... няма да обеснявам сега подробности за какво се караме.Не ми е до това ... :smt085

Spider4eto
07-14-2008, 08:57
Карате ли се с половинката си? За какво? 4есто ли се слу4ва?- Ами караме се, най-често, защото единия се почувствал пренебрегнат от другия. Преди беше по-често сега е доста по-рядко


Как се сдобрявате после? Кой прави пове4е компромиси? Караниците отразяват ли се на връзката ви и на 4увствата, които изпитвате един към друг?- Ами с дълъг сериозен разговор, може би той прави повече компромиси, мисля че не се отразяват

butty
07-14-2008, 10:23
ами караме се да..защото все пак сме два различни характера, имаме си собствено мнение и понякога се стига до скандали. В началото изобщооо не се карахме, беше като сън, но след това имаше един кризисен период, през който всеки ден се карахме..аз много се заяждах и си изкарвах всичко на него ..но и той постоянно ме търсеше,искаше да знае кдъе съм и т.н. Поговорихме и всичко това изчезна.. Сега се караме за някакви малки неща.. или ако някой някой път е просто ядосан и трябва да си го изкара на някого :-D но всичко се оправя бързо ;)

JuSt_A_FrEaK
07-14-2008, 12:46
Ми то на мен,без скандали не ми е интересно. :D :D Повечето той ги почва,щото някъф си негов приятел му казал,че ме зарибявали. :D Пък аз все му казвам,че като ще вярва на неговите фр. да тръгва с тях. :D :D :D И той почне да ми се извинява и се оправяме после. :D

In_my_dreams
07-14-2008, 18:51
ми да караме се...и то доста честичко...и най-тъпото от всичко е,че се караме за глупости... :( ама бързо ни минава... :) и двамата правим компромиси и нещата си се нареждат :)

mimz_rap
07-14-2008, 19:57
ми ние не ходиме от много време , но аз наистина много го обичам :smt007 до сега не сме се карали :)

ilianchet0
07-14-2008, 20:49
Моята връзка не е кой знае колко дълга(3 месеца и половина), но и аз ще се разпиша тук.
Караме се за глупости, нищо сериозно, но определено честичко имаме малки скандалчета. ама то няма как да е иначе, защото аз съм си заядлива по природа, той пък е малко избухлив и така. Но пък бързо се сдобряваме, защото и двамата сме склонни на компромиси като се наложи.

Escarina
07-14-2008, 21:02
Аз съм доста рязка и навремето като се водех сериозно обвързана караниците не бяха рядкост. Но няма как - във всяка връзка е така. В началото всичко уж е като в приказка, но честно казано реалността винаги ми е допадала повече. Дори и в скандалите има някакъв чар, стига да не влиаят на връзката :) А понеже аз не умея да се сърдя, спречкванията с бившия ми пиятел не затрудняваха отношенията ни. Те са си част от мен :D

Rofl4e
07-14-2008, 21:07
караме се ест..за кфо ли не глупости най различни..ми не мн често! И не се отразяват на отношенията ни за сега.. повече той прави компромисли защото моя характер е по гадния.. и не отстъпвам.. :razz:

pepita87
07-15-2008, 08:55
Karame se do enta stepen...imame mnogo razli4iq i vse ne uspqvame da stignem do harmoniq vuv vruzkata ni...No slava Bogu ne se karame za seriozni ne6ta,a vse za gluposti!

vamp
07-15-2008, 09:08
:) Това предимно за хората с по-дълги връзки.
Карате ли се с половинката си? За какво? 4есто ли се слу4ва? Как се сдобрявате после? Кой прави пове4е компромиси? Караниците отразяват ли се на връзката ви и на 4увствата, които изпитвате един към друг?

Понеже преди време каза,че ми четеш постовете...Ами когато имах по-дълга и сериозна връзка с онова момиче често се карахме,защото тя ме лъжеше и аз разбирах.Тя казваше,че съм параноик,обръщам внимание на всичко и не може да ми се вярва(защо пък на мен да не се вярва,щом тя ме лъжеше?).Все аз правех компромисите,защото много си я обичах,знаеш колко много писах във форума :) Караниците се отразиха много,все по-малко и се връзвах и все по-малко компромиси правих и накрая я разкарах.Тя още съжалява,съжалявам и аз,ама няма само аз да правя компромиси и да ставам за смях,зарад п*тка да ставам п*тка ;)

krem4et0
07-15-2008, 10:27
Караме се. Много често-има-няма през ден-2. понякога е просто спор, понякога е нещо по-сериозно. Караме се за това, че той понякога изписка неща, които би трябвало да не ме засягат(има специфично чувство за хумор), а аз не съм точно днес на кеф за простотиите му. Караме се, защото не иска брак, караме се и за сериозни и за несериозни неща! Общо взето след караница следва грандиозен скандал, рев, тръшкане, мусене...не е приятно. Аз се извинявам и той също. Но при последната ни караница той изтъкна, че правил повечето компромиси, защото се извинявал дори и да не мислел, че е виновен, защото не избухвал, защото се сдържал да ми каже нещо навъпреки, за да не ме нарани и разстрои. С 1 дума има малко страх от мене. Стобряваме се с прегръдка и целувка. А за караницате мнението ми е, че те водят до развитие на връзката. малко или много човек показва истинското си аз, казва неща, които е таял. От една караница връзката напредва 10 пъти повече, отколкото от 1 нормален и спокоен разговор. След караница се обичаме повече и осъзнаваме колко не можем 1 без друг.

П.С.Никога не сме се сдобрявали в леглото и никога след сериозна караница не е следвал секс. След караница ми тежи дни на ред, че е станало така. Миналата петък се скарахме супер сериозна (бях писала за това), уж се оправихмве и в събота вечерта сме у тях да правим секс...Правихме, но не исках да е нещо интимно, не исках орална любов, не исках секс. Даже го помолих за презерватив. Направих го просто, защото така трябваше.., защото исках да направим нещо заедно. беше ми зле и в последствие над 2 часа му обясних как изобщо не искам друг път да се повтаря подобна ситуация. Убедих се, че не мога да се отпусна, когато в сърцето ми има мъка

GeR!TyY
07-15-2008, 11:09
Да краме се за глупости от време на време.. не мога да кажа, че е често. Сдобряваме се след като поговорим спокойно. И двамата правим компромиси. :)

sladkata_bebz
07-15-2008, 11:10
Ами да,разбира се,че се караме и понякога за супер глупави неща,но след това е много по-хубаво от преди.Без компромиси не може!След всеки спор се обичаме повече :smt008

БОНБОНЧЕ
07-15-2008, 11:31
всяка двойка се кара малко или много. ние също с моето гадже се караме.няма двойка която да не се кара това просто е невъзможно. :-) :-) :-)

UnaBletoLoVeU
07-15-2008, 11:33
Караме се често предимно заради приятелите ми.
Той не ги харесва и се дразни, когато някой иска да излизаме.
Аз пък се дразня, че не ми дава свобода. Не че искам да излизам с другите, обаче предпочитам той да каже "Е, добре. Излез." и аз да отговоря "Аа, не искам."...