PDA

View Full Version : Сексът продава



cooool
07-13-2008, 16:23
Секса продава, нали? Ако не мислите така, обосновете се, а ако сте се възползвали от услуга, заради сексуално послание - кажете какъв беше продукта :)

darla
07-13-2008, 16:36
Sexa prodava,tova vseki go znae i ot mn vreme na sam e taka...moje bi i vinagi taka e bilo.FAKT e 4e po-seksapilnite i nato4eni jeni postigat po-golemi uspehi naprimer sred mujete-ot tam pari i prof.uspehi.FAKT e 4e ako edin muj-kazvam MUJ a ne 15god piklio-ta ako iska da zakupi naprimer avtomobil,gsm ili kakvoto i da e ,mn po-golqm e procenta da go napravi ako mu bude predlojena vuprosnata stoka po po-seksapilen na4in ot dobre izglejda6ta jena.I tova e samo edin elementaren primer!

ubuntu
07-13-2008, 17:00
Sexa prodava,tova vseki go znae i ot mn vreme na sam e taka...moje bi i vinagi taka e bilo.FAKT e 4e po-seksapilnite i nato4eni jeni postigat po-golemi uspehi naprimer sred mujete-ot tam pari i prof.uspehi.FAKT e 4e ako edin muj-kazvam MUJ a ne 15god piklio-ta ako iska da zakupi naprimer avtomobil,gsm ili kakvoto i da e ,mn po-golqm e procenta da go napravi ako mu bude predlojena vuprosnata stoka po po-seksapilen na4in ot dobre izglejda6ta jena.I tova e samo edin elementaren primer!

Абе не е точно така смисал успяват да те омаят ама като си идиот и гола да ти се съблече можеш да си я направиш луда калинка ... както правя аз :oops: Почти няма сервитутка която да не съм я гаврил и въпреки че се прави на оборотна си гълта граматиката и не знае кво да ми отговори .... и накрая идва и ме пощипва палаво с думите "Много си отворен" щото е тъпа и не може да измисли нещо по свежо и аз пак си я отрежа .... :D :D :D :D

rubi
07-13-2008, 20:11
Sexa prodava,tova vseki go znae i ot mn vreme na sam e taka...moje bi i vinagi taka e bilo.FAKT e 4e po-seksapilnite i nato4eni jeni postigat po-golemi uspehi naprimer sred mujete-ot tam pari i prof.uspehi.FAKT e 4e ako edin muj-kazvam MUJ a ne 15god piklio-ta ako iska da zakupi naprimer avtomobil,gsm ili kakvoto i da e ,mn po-golqm e procenta da go napravi ako mu bude predlojena vuprosnata stoka po po-seksapilen na4in ot dobre izglejda6ta jena.I tova e samo edin elementaren primer!

Абе не е точно така смисал успяват да те омаят ама като си идиот и гола да ти се съблече можеш да си я направиш луда калинка ... както правя аз :oops: Почти няма сервитутка която да не съм я гаврил и въпреки че се прави на оборотна си гълта граматиката и не знае кво да ми отговори .... и накрая идва и ме пощипва палаво с думите "Много си отворен" щото е тъпа и не може да измисли нещо по свежо и аз пак си я отрежа .... :D :D :D :D
хм много моля да не обиждаш сервитьорките!имай предвид че тези които работят по хотелите могат да те направят ТЕ на луда калинка!

amatorium
07-13-2008, 21:05
V nqkoi sluchai, no ne vuv vsichki.

yuyuto
07-14-2008, 00:56
Sexa prodava,tova vseki go znae i ot mn vreme na sam e taka...moje bi i vinagi taka e bilo.FAKT e 4e po-seksapilnite i nato4eni jeni postigat po-golemi uspehi naprimer sred mujete-ot tam pari i prof.uspehi.FAKT e 4e ako edin muj-kazvam MUJ a ne 15god piklio-ta ako iska da zakupi naprimer avtomobil,gsm ili kakvoto i da e ,mn po-golqm e procenta da go napravi ako mu bude predlojena vuprosnata stoka po po-seksapilen na4in ot dobre izglejda6ta jena.I tova e samo edin elementaren primer!
По-успешни са, ама временно... Като му омръзне на шефа едното голо дупе, сменя с друго и така... А ако си умна и се докажеш, че си разбираш от работата, шефа ще, не ще, ще те задържи, па и ако ще да си най-грозният кощтрамбел, за да има по-добър екип и успешен бизнес и т.н и т.н...

Nadelina
07-14-2008, 06:02
Vednaga moga da oborq tova za rabotata kato kaja, che na Maik ot "Shemeten grad" mu trqbvashe tochno takava - ne sexy, ne dobra v rabotata si, za da ne mu otneme mqstoto, kato pokaza, che e po-dobra ot nego i dori sexy, toi syjali, che q e vzel.
No pyk ot druga strana, imenno tazi reklama za Mastika q prodava, predstavete si da beshe s nqkoi 40 godishen myj, s 3 zlatni zyba, sedqsht na bara i porychvasht, zashtoto jena mu mu izneverqva.
Sexyt prodava, nesymneno, no ne vinagi, zashtoto v povecheto sluchai e nujno i malko poveche.

pdd
07-14-2008, 18:01
znam edno momiche se ebe za ampfet

B.O.OM..
07-14-2008, 19:25
ем начи мн е пропаднала,чак са едното хапче.... :? :? :? :? :( :( :(