PDA

View Full Version : искам да споделя...



sadsad
07-13-2008, 16:47
Така....ще започна отначало...сиг повечето няма да прочетат, но ще се радвам на тези коита прочетат и драснат някое коментарче...
Имам приятел от година и почти 5 месеца....обичам го ужасно много....
но....ето ги и проблемите....когато тръгнах с него пушех и той ме помоли да откажа цигарите.Казах добре..., но не го направих....лъгах го повече от година.....сега вече повече от месец не съм пушила...той знае всичко.Прости ми.Прости ми и още куп лъжи...които са били за всевъзможни глупости.......преди да тръгнем го харесвах.....бяхме добри приятели....но аз тръгнах с друг и спах с него...беше ми първия..ужасно съжалявам.Това сега е проблема....и друг път сме се карали за това....но сега е друго....той не може да приеме, че не ми е първия и това, че хем съм го харесвала, хем съм го направила....и може би това, че бях на 13(не ме псувайте много плс).....ние сме правили любов......аз съм му първата и така....с право реагира така знам...знам, че беше грешка съжалявам....но сега просто.....той ми казва, че се двуоми и такива неща....страх ме е...не искам да се разделяме....напоследък и в мен има нещо...той казва, че се държа странно...изнервям се....друг е въпроса, че нямам даверие на себе си ..за нищо не си вярвам...освен, че го обичам и , че го искам, че не искам друг и така.....вчера уж не мислел адекватно....та наговори ми куп неща, на които незнам да вярвам ли.....не искам без него..просто нз.....ако на него ще му е по-добре....трудно ще ми е много, но ще го направя.......когато се скараме се държим гадно един с друг...заяждаме се....понякога обиждаме.....аз се осъзнавам и започвам по-добре да се държа и опитва мда оправя нещата, а той продължава с гадного държание или обратно....Днес като се скарахме каза, че проблема може да е в това, че не ме обичал, не ме харесвал или, че искал друга....но...въпреки, че е възможно..знам, че ме иска....нз сериозно ле говореше......искам просто всичко да се нареди..... :( Незнам на къде отиват нещата.....искам го...не искам да го пусна...не мога....обичам го.... :( :( :(

trayana
07-13-2008, 17:00
Mila nqma da te psuvam no si postupila zle che si go napravila s drug,koito ne haresvash!Razbiram kakvo mu e na momcheto i zashto se kolebae!Samo shte ti kaja da ne zapochvash spor zashtoto tova moje da srine vruzkata vi a ako toi zapochne da spori ti ne mu otvrushtai!

sadsad
07-13-2008, 17:13
Mila nqma da te psuvam no si postupila zle che si go napravila s drug,koito ne haresvash!Razbiram kakvo mu e na momcheto i zashto se kolebae!Samo shte ti kaja da ne zapochvash spor zashtoto tova moje da srine vruzkata vi a ako toi zapochne da spori ti ne mu otvrushtai!
Ами виж.....за колебанията....доре да ме отреже и хване някоя девствена....та нали и той вече не е.....а за тва, че съм спала с друг...ние ни ходехме...аз сигурно съп го харесвала.....и разбира се на тогава сигурно сем мислела, че не е само харесване...не си спомням.....не съм сигурна...да не те излъжа...но по сегашното ми мнение, ако знаех как ще стоят нещата сега...сиг нямаше да го направя....незнам как съм мислила тогава....да не излезе, че лъжа сега...а за споровете....нз...ама просто не искам да ме вини...въпреки, че.....нали...Благодаря.

Raderfort
07-13-2008, 17:26
еми и аз да съм и аз бих реагирал като него :? .
наистина браво, че осъзнаваш собствените си грешки :). еми поговорете на 4 очи, без да се карате, обиждате и заяждате!!!НЕ ГО ЛЪЖИ НИКОГА ПОВЕЧЕ!

Lord_Of_The_Night
07-13-2008, 17:28
Първо всеки прави грешки,какво толкова че си спала с друг,както каза не сте били заедно,направила си грешка осъзнаваш я,в това няма нищо лошо,все пак ние цял живот се учим от грешките си.Ако той неможе да го приеме това,негов проблем,ти си признала грешката си.

Nadelina
07-13-2008, 17:43
V jivota vseki chovek pravi izbori, popada na krystopyti i reshava po koi pyt da trygne. Napravila si izbor, za koito v momenta syjalqvash. Syveta mi e nikoga da ne syjalqvash, absolutno nikoga. Ne si pozvolqvam da syjalqvam za neshta, koito sym pravila v minaloto si, pyk kamoli da karam nqkoi da se chuvstva vinoven za neshto, koeto e napravil. Priatelq ti ne e prav v nikakav sluchai i ti trqbva da se opitash da mu go obqsnish. Oshte po-malko, che do sega ste bili zaedno i neshtata sa bili nared. Sigurna li si, che ne si izmislq prichina, ako ne iska da e veche s teb, a ti zaslepena ot lubov ne mu pozvolqvash da si otide, pomisli nad tova.

FeelMe
07-13-2008, 17:44
едва ли някой от форума може да ти поогне особено.доколкото разбрах от разказа ти вие се обичате,но според мен проблема ви е че сте си омръзнали...кажи му това което написа на нас и му кажи че ако иска да е с теб трябва да изгладите някои неща.това че си го направила с друг и другият е бил първият наистина мн го е наранило , но всички правят грешки.мисля че се нуждаете от малко време и трябва не да се разделяте а просто да не се виждате известно време(примерно 2-3 седмици).ако наистина те обича той пръв ще те потърси,а ако разберете че вече нищо не ви свързва ,освен това че сте заедно вече година и половина, е по-добре да се разделите окончателно.все пак няма смисъл да се карате постоянно и да се измъчвате.вие си се познавате най-добре и ти ще решиш какво ще правиш,но за да проверите дали все още се обичате си дайте малко време...повярвай ми е ако чувствата ви са все още толко силни ще го разберете доста бързо като не се видите дори и седмица. хайде успех от мен и дано всичко се оправи :)

sadsad
07-13-2008, 17:45
ами.....ако той просто търси причина, щеше да и с друго..не е такъв...всмисъл...ако е това......мисля, че ще ми каже...до преди няколко дни....той не ме пускаше.... :(

desity_1936
07-13-2008, 19:54
ами май трябва да му докажеш 4е наистина даржиш на него ... от това което казваш вие се оби4ате и трябва да си поговорите за вси4ки тея неща :wink: евалата 4е си признаваш грешките но недей да сажаляваш за нищу :smt048

malka_sladkka
07-13-2008, 20:21
Сега на колко си?И кво от тва,че не ти е първи той,а някой друг?

RobokoB
07-13-2008, 20:28
Добре харесвали сте се двамата , а ти си тръгнала с друг и си го направила !?!? Тъпо и смешно е ! А и да ви кажа момиченца ,които писахте до тук и момчетата имат чувства , не сме като вас да се ебете с всеки срещнат . Кофти си му направила - явно е искал нещо като "щастие" за двама ви , но така е момичетата винаги прецаквате всичко с шибаните си путки :o :o :o

FeelMe
07-14-2008, 12:06
А и да ви кажа момиченца ,които писахте до тук и момчетата имат чувства , не сме като вас да се ебете с всеки срещнат .
:lol: :lol: не сте ли като нас ,а? не съм от тези момичета които се "ебът с всеки срещнат"(даже напротив) но и момчетата не остават по-назад... в днешно време около 90 % от момчетата биха предпочели да тръгнат с някоя курва която ще им пусне на първия ден пред това да илизат с момиче ,което дори и да не е девствено ,да има някакво достоинство и самоуважение,защото знаят че "трябва да се потрудят за да получат това което искат"(думи на мои приятели).не отричам че има и сериозни момчета,но за съжаление са малко.....

П.П.извинявам се че не пиша по-темата ,но когато видя подобен коментар не мога просто да си замълча :?

otka4ena
07-14-2008, 12:13
Напиши му любовно писмо,в което казваш всички тези мили неща за него и изразяваш чувствата си.Нека го прочете пред теб и виж реакцията му.По погледа му сама ще разбереш дали си го изгубила или още има надежда!Успех

Presley
07-14-2008, 12:16
Ужасно тъпо е да се иэмъчваш эа някакви неща,които вече са минали и искаш или не,не можеш да ги промениш.Просто караш напред и това е.Няма файда от аналиэи на някакви минали неща.Още по-тъпо е пък да ги превръщате в проблем в настоящето,във връэката ви.Но надали моята гледна точка, ще промени нещо в твоята.А пък и нещата са двустранни.Единственото,ко ето мога да кажа,че е добре да направиш по мое мнение,е да говориш с момчето сериоэно и да се раэберете ще бъдете ли эаедно, или не.А не ту да,ту не,ту не энам,ту ще видим.Иэяснявате се и толкова.
Аааа и колкото до цигарите-тъпо е ,че е искал да ги спреш.Тоест тъпо е ,ако ти го е поставил като условие.