PDA

View Full Version : На горещия стол е the_hottie



machoka
07-13-2008, 16:49
Успех

Бъдете мили с момичето, много е притеснителна :? :-D

Jesus
07-13-2008, 16:57
Васе като дойда в София имаш 1 каса бира от мен.

Въпроса ми е следният:
Би ли отишла на кафе с някой то форума ? :oops:

hottie
07-13-2008, 16:58
Васе като дойда в София имаш 1 каса бира от мен.

Въпроса ми е следният:
Би ли отишла на кафе с някой то форума ? :oops:

Оххх бъдете добри :oops:

Да бих, но съм притеснителна и ми трябва повече смелост

Jesus
07-13-2008, 17:01
Е неям хора, пък и никой не е казал да си сама.


Как ти е са първите 6 цифри от ЕГН ?

Pliok0019
07-13-2008, 17:02
Какво цениш най-много в живота си?

Каква музика харесваш?

Кой ти е любимия цвят?

bboy_bunker
07-13-2008, 17:06
ЦЕНЗУРА!

.: machoka :.

hottie
07-13-2008, 17:08
Е неям хора, пък и никой не е казал да си сама.


Как ти е са първите 6 цифри от ЕГН ?


демек 18 май '85 - на 23г

Охх обърках си ЕГН-то ама не съм сигурна кое след кое е - не си знам ЕГН-то да срам е и позор е защото съм с френско гражданство и там няма ЕГН 8-)

hottie
07-13-2008, 17:09
Какво цениш най-много в живота си?

Каква музика харесваш?

Кой ти е любимия цвят?

1. Близките ми
2. предимно рок
3. Охх :oops: труден въпрос. Може би синьо

RAWRRR
07-13-2008, 17:10
Защо пишеш само в раздел "секс" ?

Искам и твоя снимка :)

hottie
07-13-2008, 17:10
---
---

все пак си на горещия стол, нормално е да питам такива неща :lol: :lol: 8-)

да и да 8-)

cherinka
07-13-2008, 17:10
Би ли подарила на гадже 10кг. свински пържоли?
Защо не? 8-)
Стига да си пада по месото, де.

Saymon90
07-13-2008, 17:17
Как се казваш?
Имаш ли си фаворит от форума? А дразнител?
Дай 3 позитивни и 3 негативни черти на характера си.
Вярваш ли във вечните взаимоотношения? (приятелски, романтични, семейни... )
Слушаш Рок, а? Любим изпълнител? :)
Може ли Скайпа ти на ЛС? :P

Jesus
07-13-2008, 17:18
Песен, която най-много харесваш (знам че не обичаш думата любима песен) ?
Специален поздрав Натисни тук (http://vbox7.com/play:0d5726f5)

Jesus
07-13-2008, 17:20
Може ли Скайпа ти на ЛС? :P

Предизвиквам те на дуел с мечове :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :-x :-x :-x :o :o :o


Да ти кажа ТЯ НЯМА SKYPE

indecent
07-13-2008, 17:21
koga za posledno pravi seks

ScionOfStorm
07-13-2008, 17:24
Брей, интересно ~_~

Откъде ти идва ника? Само не ми казвай от филма с Парис Хилтън :S

Доволна ли си от начина на живот тук, жизнения стандарт, етс.?

Смяташ ли да забягваш кога и да е, в който и да е период от живота ти, извън България? Ако да - за колко време?

Saymon90
07-13-2008, 17:28
Може ли Скайпа ти на ЛС? :PПредизвиквам те на дуел с мечове
Да ти кажа ТЯ НЯМА SKYPE
Плс, не ме меси в глупости ;)

Обичаш ли да пътуваш? Кое е мястото, което ти е направило най-силно впечатление?
На планина или на море?
Токче или маратонки?
Дискотека или среднощна разходка в парка?
Принцът на бял кон или гангстерът на черен мотор?

Jesus
07-13-2008, 17:53
На втори август в местноста попови ливади ще се проведе традиционен събор по повод 105 години от илинденско-преображенското възстание ще дойдете ли ?

Колко е най-скупата ти дреха, а най-евтината ?

Изкажи мнение по въпроса http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=181790

Ти проучваш пазара, каква е твоята прогноза за икономиката ни в близките месеци (дано не е като във вица че реалното ни положение е четири пъти по зле от песимистичнота прогноза).

Последно моляте свали си ТОВА (http://www.skype.com/intl/en/download/skype/windows/downloading/) инсталирай го (направих ти регистрация ако го свалиш кажи ми за да ти кажа потребителското име и паролата :) )

Така тъкмо се сетих. Каква кола би искала да караш освен пунто ?
а) Последен модел Mclaren Mercedes SLR 722 или SL55 AMG (20BHP повече от предходният)
б) Ferrari FXX
в) Pagani Zonda R (ще я скъсам ако ми падне такава)
г) Maserati MC12 Corsa
д) SSC Ultimate Aero TT (най-бързата кола в света)
е) Aston Martin DBS V12
ж) Lamborghini Reventon
з) Maybach Exelero (1 единствена бройка в света и освен стартова цена от 5 милиона евро друго с което да изпъква пред останалите немога да се сетя)
и) Bugatti Veyron (бившата най-бърза кола в света. От 0 до 100 за 2.5 секунди)
й) друго .....

Радваш ли се, че взеха под предвид моето предложение за стола ?( ще предложа да си 2-3 седмици на стола :D :D :D)

До десети май беше на екскурзия в Испания (така помня поправиме ако греша) Хареса ли ти ?

Така продължавам с редакцията:

Някога ползвала ли си предимството че си десетка ?

Освен оня вид спагети какво друго обичаш да ядеш ?

2 пъти си използвала забранени вещества, съжеляваш ли ?

Къде повече ти харесва да учиш в Сорбоната или СУ ?

Ти мене уважаваш ли ме :-P
това е за сега след малко ще измисля друго

Mirelchetoo14
07-13-2008, 18:15
Има ли човек с когото не сте успели да осъществите романтични отношения и ако ти се обади сега би приела да опитате?

Обичаш ли да четеш?Ако да,какъв жанр и кои книги най-много са ти харесали?

Хахах и един много странен въпрос...но ако си помниш,ще успееш да отговориш.С какви аромати свързваш детството си?

xaxa
07-13-2008, 20:59
tova ti li si na s1rfa :D

amatorium
07-13-2008, 21:00
Po kakuv nachin mislish, che e svurzan straha ti ot publichno pokazvane na tvoq obraz s vutreshnoto ti jelanie za exhibicionizum?

xaxa
07-13-2008, 21:06
bi li pravila seks s amatorium

psychopath
07-13-2008, 21:06
на колко си?

hottie
07-13-2008, 21:49
Защо пишеш само в раздел "секс" ?

Искам и твоя снимка :)

Ами не само - пиша и в този раздел и в здраве. Просто в останалите не пиша, защото не разбирам от комоютри, в любов са ми прекалено сложни тийн историите, в училище не мога, защото не съм ученик, козметика рядко, защото и от това не разбирам кой знае колко и така...

Снимка : ето тази ми е под ръка(старата от аватара) утре ще кача още :

http://prikachi.com/files/237592D.jpg

hottie
07-13-2008, 21:50
Би ли подарила на гадже 10кг. свински пържоли?
Защо не? 8-)
Стига да си пада по месото, де.

Ами ако това го прави щастлив защо пък не :-D

hottie
07-13-2008, 21:55
Как се казваш?
Имаш ли си фаворит от форума? А дразнител?
Дай 3 позитивни и 3 негативни черти на характера си.
Вярваш ли във вечните взаимоотношения? (приятелски, романтични, семейни... )
Слушаш Рок, а? Любим изпълнител? :)
Може ли Скайпа ти на ЛС? :P

1. Меги :)
2. Един фаворит не , но много готини хора, да. Няма да изброявам, за да не забравя някой. Дразнител - не бих казала. Има хора, които ме дразнят от време на време, но ми минава бързо.
3. В семейните не, в приятелските да и романтичните да.
4. Мнооого сложно - айде да кажем Guns'n Roses например(класика), тъй като израстнах с тях.
5. Нямах скайп до днес, но още не го ползвам редовно (имам 2 контакта), но защо не. Но не обещавам да съм постоянна. 8-)

hottie
07-13-2008, 21:57
koga za posledno pravi seks

Тази сутрин :-D

hottie
07-13-2008, 22:09
Песен, която най-много харесваш (знам че не обичаш думата любима песен) ?
Специален поздрав Натисни тук

Мерси за поздрава.
Любима песен....нямам любима.Имам много любими :) Просто не мога да изредя толкова много :p





Брей, интересно ~_~

Откъде ти идва ника? Само не ми казвай от филма с Парис Хилтън :S

Доволна ли си от начина на живот тук, жизнения стандарт, етс.?

Смяташ ли да забягваш кога и да е, в който и да е период от живота ти, извън България? Ако да - за колко време?

1.Не за бога! Този филм го видях в топ 10 преди няколко дена и ми стана много смешно!
Като се регистрирах за първи път исках да отговоря на един много глупав въпрос и понеже тук надделяваше имиджа "кифли" и на бъзик се регистрирах като the_hottie . Сега малко съжалява, защото всъщност е много псведоним. Но тогава не знаех, че ще остана толкова време във форума.

2. Щом съм се върнала в България значи ми харесва(за тези, които не знаят аз съм живяла години наред във Франция). Да - животът не е розов, трудно е, скъпо е. Но има и толкова хубави неща- хората са страшно готини, умни. Трябва само малко по-позитивно да се гледа на нещата и хората да се стараят да се усмихват повече. Аз вярвам, че някой ден ще достигнем стандарта на живот, за който си мечтаем всички.

3. Не - връщам се от там.От Франция. Мисля да си остана тук.Все повече и повече млади хора бягат, аз пък ще остана!

cherinka
07-13-2008, 22:12
Коя е свалката от момче, която не би могла да забравиш скоро/никога?

hottie
07-13-2008, 22:13
Може ли Скайпа ти на ЛС? :PПредизвиквам те на дуел с мечове
Да ти кажа ТЯ НЯМА SKYPE
Плс, не ме меси в глупости ;)

Обичаш ли да пътуваш? Кое е мястото, което ти е направило най-силно впечатление?
На планина или на море?
Токче или маратонки?
Дискотека или среднощна разходка в парка?
Принцът на бял кон или гангстерът на черен мотор?

1. Обожавам да пътувам и щом имам възможност го правя. Всяка страна е много впечатляваща - сега си мисля, коя най ме е впечатлила и не мога да реша. Но ако трябва да се върна някъде то ще е в Лондон.
2. МОРЕ !
3. Ъъъ ... може ли ниски обувки? Иначе имам и токчета(но за извънредни случаи) и кецове.
4. Среднощна разходка в парка с готина компания и добро настроение.
5. да гангста. Никога не ме е привличала мисълта за принц. Не съм много романтична. Обичам предизвикателствата и по-опасното. Всичко в рамките на границите разбира се.

LiveFlower
07-13-2008, 22:25
Какво е най-голямото нещо,което си постигала до сега ? :P

hottie
07-13-2008, 22:28
На втори август в местноста попови ливади ще се проведе традиционен събор по повод 105 години от илинденско-преображенското възстание ще дойдете ли ? Няма да съм тук

Колко е най-скупата ти дреха, а най-евтината ? Най-евтината е блузка за 4.90лв(най-любимата ми !) , а най-скъпата е една рокля- не знам колко струва точно, защото ми е подарък.

Изкажи мнение по въпроса http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=181790 ооо съжалявам.Нямам мнение, не разбирам от техника много много.

Ти проучваш пазара, каква е твоята прогноза за икономиката ни в близките месеци (дано не е като във вица че реалното ни положение е четири пъти по зле от песимистичнота прогноза). Проучвам продуктите на пазара, от икономика не разбирам много, затова няма да говоря глупости :D

Последно моляте свали си ТОВА (http://www.skype.com/intl/en/download/skype/windows/downloading/) инсталирай го (направих ти регистрация ако го свалиш кажи ми за да ти кажа потребителското име и паролата :) ) Свалих си вече ама едва ли ще го ползвам. "баси какво толкова му намирате на тоя скайп? :D Еее сега на пук ще го изтрия.

Така тъкмо се сетих. Каква кола би искала да караш освен пунто ?
а) Последен модел Mclaren Mercedes SLR 722 или SL55 AMG (20BHP повече от предходният)
б) Ferrari FXX
в) Pagani Zonda R (ще я скъсам ако ми падне такава)
г) Maserati MC12 Corsa
д) SSC Ultimate Aero TT (най-бързата кола в света)
е) Aston Martin DBS V12
ж) Lamborghini Reventon
з) Maybach Exelero (1 единствена бройка в света и освен стартова цена от 5 милиона евро друго с което да изпъква пред останалите немога да се сетя)
и) Bugatti Veyron (бившата най-бърза кола в света. От 0 до 100 за 2.5 секунди)
й) новия ФИАТ ( не знам какъв се води точно - един малък)

Радваш ли се, че взеха под предвид моето предложение за стола ?( ще предложа да си 2-3 седмици на стола :D :D :D) - По-скоро притеснена. А не може ли да седя на стола 2-3 дена и да го отстъпя на друг?Сериозно питам.

До десети май беше на екскурзия в Испания (така помня поправиме ако греша) Хареса ли ти ? рай :)

Така продължавам с редакцията:

Някога ползвала ли си предимството че си десетка ? Кой ти каза, че съм десятка? Може би това си мислиш за мен, но имам и много отрицателни черти. Създал си си някакъв виртуален образ за мен, който идеалисираш прекалено много според мен :)

Освен оня вид спагети какво друго обичаш да ядеш ? всичко без дреболийки и други изчанчени неща

2 пъти си използвала забранени вещества, съжеляваш ли ? не

Къде повече ти харесва да учиш в Сорбоната или СУ ? СУ

Ти мене уважаваш ли ме :-P казах ти да оставиш уискито

това е за сега след малко ще измисля друго а почивка за мен? :)

hottie
07-13-2008, 22:36
Има ли човек с когото не сте успели да осъществите романтични отношения и ако ти се обади сега би приела да опитате?

Обичаш ли да четеш?Ако да,какъв жанр и кои книги най-много са ти харесали?

Хахах и един много странен въпрос...но ако си помниш,ще успееш да отговориш.С какви аромати свързваш детството си?

1. Да. Сега го виждам редовно, но не изпитвам нищо към него.
2. Обичам да чета общо взето всичко без фантастика. Харесвам какви ли не книги като тези на Roald Dahl, Orwell - Фермата, Пипи дългото чорапче...

3. Страхотен въпрос- на дъвка, на дъжд ...това са първите миризми, за които се сетих

hottie
07-13-2008, 22:39
tova ti li si na s1rfa :D

А бой ?? :lol: НЕ НЕ СЪМ АЗ ! :D


amatorium:
Po kakuv nachin mislish, che e svurzan straha ti ot publichno pokazvane na tvoq obraz s vutreshnoto ti jelanie za exhibicionizum?

Ти ме затапи тотално..може би страх да не бъда на ниво. Ти какво мислиш че е?

hottie
07-13-2008, 22:41
bi li pravila seks s amatorium

При различни обстоятелства може би да.


Psychopath*

на колко си?


на 23

hottie
07-13-2008, 22:47
Страх ли те е от WTF± и смяташ ли, че е малко/много вманиечен?

Не ме е страх - може би ме е страх за него, защото според мен ме идеализира прекалено много, а не трябва и няма за какво. А това, че чете всичко, което пиша е вманиачено, но сладко :D

hottie
07-13-2008, 22:59
Коя е свалката от момче, която не би могла да забравиш скоро/никога?

Ами не се сещам за нищо конкретно. В смисъл, че свалките ми не са били кой знае колко интересни. Просто в подобни моменти си говоря с човека до мен и се опознаваме.

hottie
07-13-2008, 23:00
Какво е най-голямото нещо,което си постигала до сега ? :P

Може би това, че съм самостоятелна от доста време.

hottie
07-13-2008, 23:05
Страх ли те е от WTF± и смяташ ли, че е малко/много вманиечен?

Не ме е страх - може би ме е страх за него, защото според мен ме идеализира прекалено много, а не трябва и няма за какво. А това, че чете всичко, което пиша е вманиачено, но сладко :D

то така се твори история в средите на съдебната медицина, но да не ви развалям кефа ..

мнението ти за гей парада в София, който се проведе наскоро?

Против гей парада съм , защото според мен не е нужно да изпъкват по този начин. Хетеросексуалните не си правят парад, нито пък нимфоманките образно казано. Но не съм и привърженик на насилието. Според мен насилието не решава никакви проблеми. Аз си седя настрана :)


Lunatic-hai

гълташ ли ?

Да

Mementomori
07-13-2008, 23:33
Здравей и от мен!
Какво си учила в Сорбоната и колко време?
А какво учиш сега в СУ?
Наново ли кандидатства в БГ или е било един вид преместване от уни в уни?
Къде си учила средно?
От колко време си постоянно в България?
Защо реши да се върнеш?
Как се сдоби с френско гражданство?
Какви езици владееш?(Някъде прочетох 4-кои?)
Наистина ли си сгодена или нещо се бъркам?
Работиш ли?
Ако-да,какво?
Вярваш ли в брака?Искаш ли да се омъжиш или предпочиташ "живеенето на семейни начала"?
Това е засега,благодаря...

Jesus
07-13-2008, 23:52
Искаш ли да живееш вечно ? А би ли се осмелила ?

Всяко хубаво момиче е седмица, щом си интелигентна осмица, а щом мразиш чалгата (значи не си отрепка) десетка. От тези коли който изредих знаеш ли поне 1 от тях ? Да не говориш за своето Пунто ?

А да ето го и най-личният въпрос до сега: Вярваща ли си ? В каква религия ?

Nobody
07-14-2008, 00:29
От колко време си самостоятелна и как го постигна? Трудно ли ти беше? (Под доста време разбирам преди 18, затова питам дали ти е било трудно, сподели малко жизнен опит :Р)

Jesus
07-14-2008, 04:04
Чувала ли си за Фарох Булсара (Farrokh Bulsara) без да търсиш в нета ?
Смяташ ли че това е вярно:
Мозъкът е мускол и като него позваш атрофира ?

Предполагам плуваш добре щом караш сърф. Страх ли те е че докато плуваш може да ти се схване нещо (аз изпадам в ужас и гледам да не плувам много на дълбоко), и това че плуваш добре дали ще ти помогне.

Случвало ли ти се е да се напиеш и докато си спиш да паднеш от леглото ? А стомаха ти да не издържи на 2 големи уискита. И да заспиш над кефена ? Тази сутрин тези въпроси са много актуални.

И така последен въпрос от 1 до 10 ти самата с колко се оценяваш

FeelMyPain
07-14-2008, 04:52
Къде ти изчезна аватара?Мнението ти за Синдел?Ти или тя сте "по на ти" в секса?Нещото на което си се смяла от сърце?

Jesus
07-14-2008, 05:26
Кой са по-гнусни мъжете или жените :grin: ? А по-висши ?

Виждала ли си се със някой от форума (може би Роси) ?

SINDEL
07-14-2008, 06:53
^
Коя Роси? Аз ли? :D


По темата - Има ли нещо в секса, което категори4но би отказала да пробваш?
На какво си готова за 4овека, когото оби4аш? На какво не?
Себе си ли поставяш на първо място винаги или другите?
Какво би искала да промениш в характера си? А във външния вид?

hottie
07-14-2008, 07:16
Здравей :)



Здравей и от мен!
Какво си учила в Сорбоната и колко време? 3 години учих ъъ точното наименувание е дълго и ми е трудно да го преведа, но са социални науки и маркетинг. Прекалено много математика за мен.[

А какво учиш сега в СУ?[b] Вече нищо пиша дипломна по маркетинг.Пак в тази област
Наново ли кандидатства в БГ или е било един вид преместване от уни в уни? прехвърлих се, но много тръдно. Кредитната система не работи много добре тук
Къде си учила средно?във Франция
От колко време си постоянно в България? ами окончателно за вече над година
Защо реши да се върнеш? Защото ми липсваше България и самите хора.
Как се сдоби с френско гражданство? Ами като живееш толкова години не е трудно, сега си имам 2.Българско и френско. Преди ми служеше по-лесно френското, за да пътувам ама сега вече е все тая.
Какви езици владееш?(Някъде прочетох 4-кои?) английски,френски, испански и португалски, но португалския не го знам като останалите. Нека кажем 3 езика и половина. Човек като не практикува и забравя малко
Наистина ли си сгодена или нещо се бъркам? Не грешиш. От скоро. Но не искам да прибързвам с останалото
Работиш ли? да
Ако-да,какво?работя почасово в маркетингова агенция
Вярваш ли в брака?Искаш ли да се омъжиш или предпочиташ "живеенето на семейни начала"? Да вярвам в брака. Това със семейните начала не е за мен. За мен брака е първата стъпка към семейството. Искам да си имам законен съпруг и след години да показвам снимки на децата :)
Това е засега,благодаря... Моля, мерис и на теб :oops:

hottie
07-14-2008, 07:19
Искаш ли да живееш вечно ? А би ли се осмелила ?

Всяко хубаво момиче е седмица, щом си интелигентна осмица, а щом мразиш чалгата (значи не си отрепка) десетка. От тези коли който изредих знаеш ли поне 1 от тях ? Да не говориш за своето Пунто ?

А да ето го и най-личният въпрос до сега: Вярваща ли си ? В каква религия ?

1. Не, не искам.
2. Хаха ами не не знам, признавам си :D Само прочетох иии :oops: . Нее говоря за едно ново фиатче. Мисля, че е фиат 500
3. Не вярвам в бог

hottie
07-14-2008, 07:21
От колко време си самостоятелна и как го постигна? Трудно ли ти беше? (Под доста време разбирам преди 18, затова питам дали ти е било трудно, сподели малко жизнен опит :Р)

Няма да навлизам прекалено в детайли, но преминах през един много труден етап за мен в живота ми и трябваше да се науча да бъда самостоятелна от рано.Хванах се на работа и се справих.
Беше ми ужасно трудно, имала съм много гадни моменти, но ето ме на :P

machoka
07-14-2008, 07:24
FIAT Ciao 500
Приблизително 30.412лв в Германия за 1.4 бензин, 16V;
ABS, Airbag на мястото до шофьора, Airbag на шофьора, ел.стъкла, Климатик, Сервоуправление, ел. блокиране на скоростите, Централно заключване, Фарове за мъгла, Странични Аirbags, Бордов компютър, ESP, лети джанти - лек метал, Скоростна кутия
http://blog.estadao.com.br/blog/media/fiat_500.jpg
http://img182.imageshack.us/img182/3637/lanciaypsilon2mh1.jpg

hottie
07-14-2008, 07:41
Чувала ли си за Фарох Булсара (Farrokh Bulsara) без да търсиш в нета ? Не - не знаех, че това е Фреди :D
Смяташ ли че това е вярно:
Мозъкът е мускул и като него позваш атрофира ? Съгласна съм, че като не го ползваш атрофира, да

Предполагам плуваш добре щом караш сърф. Страх ли те е че докато плуваш може да ти се схване нещо (аз изпадам в ужас и гледам да не плувам много на дълбоко), и това че плуваш добре дали ще ти помогне. Не ме е страх, като съм на дълбоко винаги нося игла със себе си. Мисля, че плуването би ми погогнало, защото като плува човек добре не изпада в паника ако нещо се случи. Разбира се тук не включвам акули :D

Случвало ли ти се е да се напиеш и докато си спиш да паднеш от леглото ? А стомаха ти да не издържи на 2 големи уискита. И да заспиш над кефена ? Тази сутрин тези въпроси са много актуални. Случвало ми се е да падна от леглото без да съм пила. За кенефа и уискито не.

И така последен въпрос от 1 до 10 ти самата с колко се оценяваш Зависи от настроението. Днес съм 7


Чичко_Полицай

Къде ти изчезна аватара?Мнението ти за Синдел?Ти или тя сте "по на ти" в секса?Нещото на което си се смяла от сърце?

1.Ами прецакан е аватара :( исках да си го сменя и не успях-сега не мога и да си го върна :-x
2/Със Синдел не сме си говорили никога лично- нито скайп, нито ЛС - обаче смея да кажа, че е страхотен човек. Много ми допада като характер. С удоволствие й чета мненията. Може би ми е идеал за жена.
3.Не мога да кажа кой е по на ти в секса.. тя има опит и аз имам опит.Определено има какво да науча от нея.
4. Ами онзи ден едно куче ме накара много да се смея. Беше страшно сладко и много смешно. Опитваше се да си хване опашката :-D

hottie
07-14-2008, 07:53
Кой са по-гнусни мъжете или жените :grin: ? А по-висши ? Жените са по-гнусни - ако влезете в тоалетна на СУ или на мак доналдс ще ви стане ясно защо го казвам ;)
По висши ... не мога да кажа. По равно.

Виждала ли си се със някой от форума (може би Роси) ?
С никого


SINDEL

По темата - Има ли нещо в секса, което категори4но би отказала да пробваш? Ами секс с животни и пр.(то това мисля, че е ясно). Иначе всичко друго подлежи на обсъждане. Никога не казвай никога - нали така?

На какво си готова за 4овека, когото оби4аш? На какво не? Бих дала живота си за него. Да, наистина е така.Не са само думи. Няма какво друго да губя освен него. Не съм готова да го споделя с друга жена.

Себе си ли поставяш на първо място винаги или другите? Първо приятелят ми, иначе винаги себе си. На друг не вярвам.

Какво би искала да промениш в характера си? А във външния вид? Исках да съм по-силна, т.е. да не съм толкова лесно наранима. Във външния вид - нищо особено. Гледам да имам стегнато тяло и другото не ме интересува много

:)

hottie
07-14-2008, 07:54
FIAT Ciao 500
Приблизително 30.412лв в Германия за 1.4 бензин, 16V;
ABS, Airbag на мястото до шофьора, Airbag на шофьора, ел.стъкла, Климатик, Сервоуправление, ел. блокиране на скоростите, Централно заключване, Фарове за мъгла, Странични Аirbags, Бордов компютър, ESP, лети джанти - лек метал, Скоростна кутия
http://blog.estadao.com.br/blog/media/fiat_500.jpg
http://img182.imageshack.us/img182/3637/lanciaypsilon2mh1.jpg

Именно !

Kassu
07-14-2008, 07:55
А ти влизала ли си в мъжки кенеф, че обвиняваш така женските кенефи.. аз съм виждал ла*** на стената пред мен, на нивото на очите ми :razz:
Беше покъртителна гледка.. все още се чудя дали някой циркаджия е минал през там..

indecent
07-14-2008, 07:56
kakyv gsm imash?

mother
07-14-2008, 08:00
Какво трябва да направи приятеля ти за да спреш да го обичаш?

SINDEL
07-14-2008, 08:02
:) Друг път била ли си така силно влюбена?
Ако знаеш, 4е приятелят ти много силно желае нещо, но на теб то ти е крайно неприятно, би ли го направила заради него? Ами ако това нещо е тройка с друга жена?
Ще о4акваш ли нещо в замяна след това?
Пове4е даваш или пове4е полу4аваш в сегашната си връзка? А в предишните?
Колко 4есто имаш нужда от секс?
4увствала ли си се гузна, когато си изневерявала, или липсата на 4увства е оправдавала постъпката ти пред теб самата?
Най-положителните ти ка4ества?

ПП: Извинявай за въпросите, ако са прекалено ли4ни. На което не искаш да отговаряш - пропускай го и да не ти пука :) :-)

Nadelina
07-14-2008, 08:05
Koe e pyrvoto neshto, koeto ti iznikva v glavata, kogato kajat krasivo?
Koq e nai-romantichnata ti postypka?
Kakvi podaryci haresvash?
Kakvo e nai-vajnoto neshto, koeto si nauchila za sebe si?
Ot kakvo se strahuvash?
Bi li izneverila, a pravila li si go?!
Koe e neshtoto, koeto, ako zagubish, bi stradala nai-mnogo?

hottie
07-14-2008, 08:08
А ти влизала ли си в мъжки кенеф, че обвиняваш така женските кенефи.. аз съм виждал ла*** на стената пред мен, на нивото на очите ми :razz:
Беше покъртителна гледка.. все още се чудя дали някой циркаджия е минал през там..

Влизала съм и съм виждала ла***. Но и в женския съм виждала. По точки женският WC бие мъжкия. :D


indecent:

kakyv gsm imash?

Нокиа 7373



[/code][/url]

hottie
07-14-2008, 08:17
:) Друг път била ли си така силно влюбена? Не - за п ръв път ми се случва. Като гръм от ясно небе :shock:

Ако знаеш, 4е приятелят ти много силно желае нещо, но на теб то ти е крайно неприятно, би ли го направила заради него? Ами ако това нещо е тройка с друга жена? Ами щом толкова иска значи да - бих го направила. Искам да е задоволен във всяко едно отношение. Искам да съм жената, която му дава всичко. За щастие не иска тройка и никога не е искал. Поне за сега,де ;)

Ще о4акваш ли нещо в замяна след това? Не - нищо освен да ме прегърне накрая и оная да я отсвири :-D

Пове4е даваш или пове4е полу4аваш в сегашната си връзка? А в предишните? Еднакво. Аз давам стршно много, но и той също. Винаги е до мен и винаи ме подкрепя. Ако искам нещо прави всичко така, че да го имам или да ми помогне да го имам.
В предишните получавах. Бях страхотен егоист и не ми пукаше за човека до мен. Просто не съм обичала.

Колко 4есто имаш нужда от секс? Всеки ден. Не само заради удоволствие, ами нуждата от близост.Разбира се е имало и дни без секс

4увствала ли си се гузна, когато си изневерявала, или липсата на 4увства е оправдавала постъпката ти пред теб самата? Никога не съм се чувствала гузна. Може би това ме правил лош човек, но както ти каза липсата на 4увства е оправдавала постъпката ми пред мен самата. В край на сметка никой не разбра за това и никой не беше наранен.

Най-положителните ти ка4ества? Винаги усмихната и много позитивна

ПП: Извинявай за въпросите, ако са прекалено ли4ни. На което не искаш да отговаряш - пропускай го и да не ти пука :) :-) - няма никакъв проблем


mother:
Какво трябва да направи приятеля ти за да спреш да го обича
]да убия някой без причина

PinkFloydSound
07-14-2008, 08:19
Какъв компютър ползваш?
П.П. Ишкам и аз да съм на горещия стол. :D

hottie
07-14-2008, 08:24
Koe e pyrvoto neshto, koeto ti iznikva v glavata, kogato kajat krasivo? жена

Koq e nai-romantichnata ti postypka? Не мога да се сетя. Секс на плажа романтично ли е? :oops:

Kakvi podaryci haresvash? полезни

Kakvo e nai-vajnoto neshto, koeto si nauchila za sebe si? Че съм по-смела отколкото си мисля

Ot kakvo se strahuvash? от смъртта

Bi li izneverila, a pravila li si go?! Правила съм го с бившите, сега не бих.

Koe e neshtoto, koeto, ako zagubish, bi stradala nai-mnogo? За човек - приятеля ми. За предмет - пръстена ми

hottie
07-14-2008, 08:25
Какъв компютър ползваш?
П.П. Ишкам и аз да съм на горещия стол. :D

Dell

Ше го имам предвид ;)

mother
07-14-2008, 08:26
Тъй като отвреме на време ми хрумват въпроси, ще пиша на момента :)

1. Как се справяш с ухажорите които ти се мотаят всеки ден?
2. Каква според теб е причината да си едно от най-харесваните момичета тук във форума?
3. Отказвали ли са ти секс? Кога и защо?
4. Защо след като си излязла от тийн възраста посещаваш този форум?
5. Какво ти дава форума?

PinkFloydSound
07-14-2008, 08:41
вярваща ли си ?
суеверна ли си ?
от какво те е страх ?
харесва ли ти вкусът на спермата ? 8-)
обичаш ли мекици ?
умееш ли да готвиш вкусни манджи ? :D :D


смяташ ли, че Емо Долл е бавна ?
Бавен е този, който си прави хиляди профили, само и само, за да се прави на интересен. ;)

hottie
07-14-2008, 08:46
вярваща ли си ? В бог? Несуеверна ли си ?
от какво те е страх ? от смъртта и тук ще добавя и хлебарки(по-скоро гнус)
харесва ли ти вкусът на спермата ? 8-) Щом гълтам значи да :oops:
обичаш ли мекици ? Къде!?къде!? Оххх обожавам. А не съм яла от години сигурно. Някой ако знае къде в София се правят ще съм му ИЗКЛЮЧИТЕЛНО благодарна.

умееш ли да готвиш вкусни манджи ? :D :D Ами да, но не и мекици :( пропуск голям. Правя най-яката мусака :D

смяташ ли, че Емо Долл е бавна ? ъх?

hottie
07-14-2008, 09:09
Тъй като отвреме на време ми хрумват въпроси, ще пиша на момента :)

1. Как се справяш с ухажорите които ти се мотаят всеки ден? Никак. Подминавам ги.

2. Каква според теб е причината да си едно от най-харесваните момичета тук във форума? Всичко тръгна от секса. Нека си го кажем. Но също и защото се опитвам да съм полезна. Така си мисля
3. Отказвали ли са ти секс? Кога и защо? Не, но не предлагам на непознати, което прави нещата по-лесни.Гаджето обикновено не отказва.

4. Защо след като си излязла от тийн възраста посещаваш този форум? Всеки ден си задавам този въпрос. От начало влязох тук от любопитство, после реших, че може да съм полезна и да отговарям на някои въпроси, които си задават тийновете. После пък почнах да ставам прекалено откровенна в раздела секс и това ме накара да се чувствам много кофти, защото тук има и много деца. Искам да напусна форума, но нямам сили защото свикнах и има много готини хора тук. Но все пак мисля, че е време да се откажа.

5. Какво ти дава форума?Нов поглед над нещата

hottie
07-14-2008, 09:10
е майка ти не умеели да прави мекици ?
домашните от златните ръце на мама са най вкусни :D

Не за съжаление. Баба ми можеше да прави. Аз пробвах веднъж и бяха много гадни. :-o

PinkFloydSound
07-14-2008, 09:12
Teenproblem.net ли е най-често посещаваният форум от теб?

hottie
07-14-2008, 09:14
Teenproblem.net ли е най-често посещаваният форум от теб?

Да - единственият :-D

krem4et0
07-14-2008, 10:07
Искаш ли да живееш вечно ? А би ли се осмелила ?

Всяко хубаво момиче е седмица, щом си интелигентна осмица, а щом мразиш чалгата (значи не си отрепка) десетка. От тези коли който изредих знаеш ли поне 1 от тях ? Да не говориш за своето Пунто ?

А да ето го и най-личният въпрос до сега: Вярваща ли си ? В каква религия ?

Алоооо, аз слушам чалга и не съм отрепка. Големи квалификации, голямо нещо.....
Хоти, мила, искам да се запознем. Ще бъде ли възможно ако някой ден скоро реша да посетя милата ни столица?
Определихте ли дата?

П.С.Не ни напускай, моля ти се. Че после аз ставам най-голямата дама тук.........ти все пак си с цели 20 дена по-стара от мен :-)

Mementomori
07-14-2008, 10:07
Колко години си живяла във Франция?
Да не би някой от родителите ти да е от Франция?(просто това с гражданството ме заинтригува)
Мислила ли си за магистратура?
В държави си била?И в кои си живяла ивестно време освен Франция?
Къде си учила езиците?Единствено в училище?
Какво училище си завършила?
Как би описала първата си целувка?
:),интересно ми е да ти задавам въпроси :)

mother
07-14-2008, 10:40
Искаш ли да живееш вечно ? А би ли се осмелила ?

Всяко хубаво момиче е седмица, щом си интелигентна осмица, а щом мразиш чалгата (значи не си отрепка) десетка. От тези коли който изредих знаеш ли поне 1 от тях ? Да не говориш за своето Пунто ?

А да ето го и най-личният въпрос до сега: Вярваща ли си ? В каква религия ?

Алоооо, аз слушам чалга и не съм отрепка. Големи квалификации, голямо нещо.....
Хоти, мила, искам да се запознем. Ще бъде ли възможно ако някой ден скоро реша да посетя милата ни столица?
Определихте ли дата?

П.С.Не ни напускай, моля ти се. Че после аз ставам най-голямата дама тук.........ти все пак си с цели 20 дена по-стара от мен :-)

Има и пръчове дето са по дърти :))) Ето аз съм типичния пример.


По темата:
Би ли се престрашила да пием кафе някой път?
Заради кои потребители би останала във форума?

hottie
07-14-2008, 10:50
Искаш ли да живееш вечно ? А би ли се осмелила ?

Всяко хубаво момиче е седмица, щом си интелигентна осмица, а щом мразиш чалгата (значи не си отрепка) десетка. От тези коли който изредих знаеш ли поне 1 от тях ? Да не говориш за своето Пунто ?

А да ето го и най-личният въпрос до сега: Вярваща ли си ? В каква религия ?

Алоооо, аз слушам чалга и не съм отрепка. Големи квалификации, голямо нещо.....
Хоти, мила, искам да се запознем. Ще бъде ли възможно ако някой ден скоро реша да посетя милата ни столица?
Определихте ли дата? И аз искам да се запознаем!

П.С.Не ни напускай, моля ти се. Че после аз ставам най-голямата дама тук.........ти все пак си с цели 20 дена по-стара от мен :-) хахаха е сега какво аз ли съм най-старата :shock:

hottie
07-14-2008, 10:55
Колко години си живяла във Франция? чакай да сметна... ъъъ 16 мисля или 17 не помня точно на каква възраст заминах - но окололо 4-5
Да не би някой от родителите ти да е от Франция?(просто това с гражданството ме заинтригува) може би :oops:
Мислила ли си за магистратура? да, но още не съм взела решение къде и какво
В държави си била?И в кои си живяла ивестно време освен Франция? Във Франция съм живяла само. Била съм в Англия, САЩ, Германия, Испания, Италия, Турция и още други
Къде си учила езиците?Единствено в училище? да и ги практикувам с приятели
Какво училище си завършила? френско
Как би описала първата си целувка? лигава
:),интересно ми е да ти задавам въпроси :-)интересно ми е да отговарям ;)

hottie
07-14-2008, 10:57
Искаш ли да живееш вечно ? А би ли се осмелила ?

Всяко хубаво момиче е седмица, щом си интелигентна осмица, а щом мразиш чалгата (значи не си отрепка) десетка. От тези коли който изредих знаеш ли поне 1 от тях ? Да не говориш за своето Пунто ?

А да ето го и най-личният въпрос до сега: Вярваща ли си ? В каква религия ?

Алоооо, аз слушам чалга и не съм отрепка. Големи квалификации, голямо нещо.....
Хоти, мила, искам да се запознем. Ще бъде ли възможно ако някой ден скоро реша да посетя милата ни столица?
Определихте ли дата?

П.С.Не ни напускай, моля ти се. Че после аз ставам най-голямата дама тук.........ти все пак си с цели 20 дена по-стара от мен :-)

Има и пръчове дето са по дърти :))) Ето аз съм типичния пример.


По темата:
Би ли се престрашила да пием кафе някой път? не знам.може би. не сега
Заради кои потребители би останала във форума? всички на куп - самото меле ще ми липсва. Иначе потребителите, с които бих желала да поддържам връзка не са малко - но те дори не знаят, че искам да си пиша с тях. :oops: не знам дали и те ще искат

Nadelina
07-14-2008, 11:05
A koi sa imenno podtrebitelite, s koito ti bi iskala da osashtestvish i zritelen kontakt, realno da poobshtuvash s tqh i da gi opoznaesh po otblizo?

mother
07-14-2008, 11:10
A koi sa imenno podtrebitelite, s koito ti bi iskala da osashtestvish i zritelen kontakt, realno da poobshtuvash s tqh i da gi opoznaesh po otblizo?

Тука има един лист на който сме се подписали към 500 мъже да не я пипаш с пръст даже :grin:

krem4et0
07-14-2008, 12:03
И аз се подписвам с 2 ръце :grin: Меги просто е моя тип човек, макар и да сме много различни. Има няколко човека, които бих искала да познавам и тя е сред тях. Ако имам път към София-ще се обадя непременно :D
Кафе, чай или безалкохолно пиеш като си на заведение( за през деня де)?
Деца - кога, какви и колко искаш?

П.С. И аз се чудя няма ли по-големи от нас мацки, но не съм открила още такива. Ако има-да се обаждат!

Blab
07-14-2008, 12:36
Ще си призная, че четейки темата, седналата успя да ми стане симпатична.
И въпрос, да не е без хич:
Как попадна на форума? В смисъл - помниш ли темата, ала-бала...
К'во те накара да се регистрираш?(Т'ва всичкото е един подробно обяснен въпрос. 8-) )

babity
07-14-2008, 12:40
Най - хубавото и най - лошото, което някога ти се е случвало...
Кое е нещото, което най - много те дразни?
Смяташ ли, че има причина, поради която да си струва да правиш секс за пари?
Вярваш ли, че всеки трябва да си чака "точния" човек или просто трябва да си оплътнява времето с най - добрият, който може да има за момента?
И накрая.... за да е типично в мой стил: имаш ли животинка? Коя ти е любимата порода кучета? :lol:

fall_out_girl
07-14-2008, 13:23
Имаш ли сериозен приятел?(може и да си казала някаде,но не съм чела темата,така че съжелявам ако са те питали вече..)

babity
07-14-2008, 13:24
Имаш ли сериозен приятел?(може и да си казала някаде,но не съм чела темата,така че съжелявам ако са те питали вече..)

По - назад каза, че е сгодена.

Jesus
07-14-2008, 16:18
Първо да се извиня на Кремена това че слушаш чалга просто те прави максимум 8ца в моята класация. :-P :wink:
Да за същата Роси става въпрос.
Днес бях много разсеян блъсна ме кола, паднах от 2-3 метра височина, за първи път се подхлъзнах в банята и всичко това защото си мисля за темата.
Така на 24 този месец (другата седмица) ще съм до 12-13 часа на изпит в СУ, искаш ли да идем да пием по нещо (ако и кремена идва тогава бих искал да се запозная и със нея, Роси също е поканена).
ето днес какво получих на ЛС от някой :

тая меги как се пише в форума даи ми точния и ник моля те искам да я питам нещо.... щом помага на всички моля те мерси. Ставаш известна. Моляте за 2 неща:
1во не ни напускай никога.
2ро остани такава каквато си сега.

Вчера каза че днес ще качиш още снимки, къде са ?

Ако има сватба ще получа ли покана (ех колко съм нахален, това уиски снощи ми излезе през носа и днеска пак то рано го почвам :grin: )

На мнение сме че вие сте по гнусни. И аз имах тази кръв предвид като питах (puke).

На Васко зададох въпрос http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=181322&postdays=0&postorder=asc&start=269

искам и твоя отговор

Вих сайта и изкажи мнение http://www.senseofbulgaria.org/index_real.php Всичко това е правено то един преподавател в ТУ

С какво свръзваш Алберт Айнщайн ?

Колко мислиш че е твоят коефициент на интелигентност ?

За 30 000 паунда ще си вземеш Ариел Атом 3 (500BHP, и във цяла бг няма да има по-бърза от теб, само да не вали).

Ех и аз щете питам нешо свързано със сексуалният ти живот :
Определяш ли се като ексхибиционистка и нимфоманка (в лек стадий :razz: ) ?

Почивка за теб няма ти си №1.

wtf, никъде не видях въпрос в последния ти пост в 'моята' тема )

нещо много се запознавате тука, сигурно целия форум се е изсипал да кандидатства в София, никой не се сети да драсне едно ЛС, да покажем забележителностите на града ;)
.: machoka :.

Jesus
07-14-2008, 16:52
wtf, никъде не видях въпрос в последния ти пост в 'моята' тема )

нещо много се запознавате тука, сигурно целия форум се е изсипал да кандидатства в София, никой не се сети да драсне едно ЛС, да покажем забележителностите на града ;)
Въпроса ми беше защо ми обесняваш на китайски ? тези термини нищо не ми говорят.
В софия съм бил 2-3 пъти и честно да ти кажа не е за мен. Просто съм такъв човек че като има на едно място много хора почва да ми става едно неконфортно. Иначе съм видят това-онова от София. Ако можеш да ме откаръш в някой евтин магазин за електроника (телефони, мп4 и т.н) пък и аз трябва да те черпя за темата, ако направиш темата да е активна 3 седмици на ден по каса бира. В София знам само как от Банкя да стигна до СУ.

Въпрос към момичето на стола:
би ли си сменима телефона със Нокиа Н90 ?

justbegan
07-14-2008, 17:32
the_hottie

Щеше да даваш още пикс даи тука плс.

Jesus
07-14-2008, 20:05
така сега ми е страшно скучно и затова да питам:
Ти се определяш като човек, падащ си по екстремното. Били карала много мощен мотор ? Да речем най-мощният Y2K двигател от хеликоптер и вдига "едва" 470 км/ч ?

Ето и един въпрос да се посмеем:
За какво се използват тампоните при колите ? (да няма грешка)

Christ
07-14-2008, 20:06
За какво се използват тампоните при колите ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Як отговор ще е.. :D

hottie
07-14-2008, 20:20
A koi sa imenno podtrebitelite, s koito ti bi iskala da osashtestvish i zritelen kontakt, realno da poobshtuvash s tqh i da gi opoznaesh po otblizo?

Със сигурно ще забравя някой! Няма начин. Но ще спомена само няколко потребители - ти , krem4eto, machoka, amatorium, make me laugh, darla_f, mother са може би хората с, които най-много съм си писала и искам да опозная. Но хора като Sindel и още няколко човека(тук няма да изброявам защото няма да се сетя за всички) са ми много симпатични и ми е приятно да ги чета.С тях бих си писала , но то пък не може със всички нали така :) има много стоийностни хора тук!

hottie
07-14-2008, 20:24
И аз се подписвам с 2 ръце :grin: Меги просто е моя тип човек, макар и да сме много различни. Има няколко човека, които бих искала да познавам и тя е сред тях. Ако имам път към София-ще се обадя непременно :D
Кафе, чай или безалкохолно пиеш като си на заведение( за през деня де)?
Деца - кога, какви и колко искаш?

П.С. И аз се чудя няма ли по-големи от нас мацки, но не съм открила още такива. Ако има-да се обаждат!

1.Пия сок винаги, много обичам! :) И без кафе не мога.
2.Деца - сега веднага не съм готова за това, но след няколко години искам поне 2 деца.Може и 3. Ако има по едно момченце и едно момиченце ще е направо супер.Не искам да имат голяма разлика в годините.

Наистина сме много различни и ти си първият човек, който ми допада и слуша чалга :-D Разби ми всякакви разбирания за хора, които слушат този вид музика знаеш ли това??Направо ме разби! :-)

hottie
07-14-2008, 20:29
Ще си призная, че четейки темата, седналата успя да ми стане симпатична.
И въпрос, да не е без хич:
Как попадна на форума? В смисъл - помниш ли темата, ала-бала...
К'во те накара да се регистрираш?(Т'ва всичкото е един подробно обяснен въпрос. 8-) )

:oops: мерси

Ами една приятелка веднъж спомена в един разговор(говорихме си за младежите), че попаднала на един форум тиийпроблем и четяла какви ли не простотии. И аз от любопитство го открих чрез google и почнах да чета - кой какво пише, как разсъждава, какво го интересува. После в една темичка реших да пиша, за да помогна. Не помня за какво беше, но мисля, че беше здравословен проблем. И после почнах първоначално да пиша в "секс", защото това е любимата ми тема :D и така :)

hottie
07-14-2008, 20:38
Най - хубавото и най - лошото, което някога ти се е случвало... за най-лошото не ми се говори, а най-хубавото, което ми се случи е да срещна приятеля ми.

Кое е нещото, което най - много те дразни? да ме лъжат

Смяташ ли, че има причина, поради която да си струва да правиш секс за пари? Може би има.А пък и това си е професия.Може би ако си на улицата с деца и си сакат...защото работа има - не е да няма.

Вярваш ли, че всеки трябва да си чака "точния" човек или просто трябва да си оплътнява времето с най - добрият, който може да има за момента? Важното е да си правиш кефа. Аз не съм чакала Любовта. Тя сама си дойде. А докато почука на вратата ми си живях живота. Не мога да го чакам. Ами ако беше дошъл когато бях на 30?

И накрая.... за да е типично в мой стил: имаш ли животинка? Коя ти е любимата порода кучета? :lol: Нямам, но ще си взема! Любимата ми порода е Хъски.


fall_out_girl:
Имаш ли сериозен приятел?(може и да си казала някаде,но не съм чела темата,така че съжелявам ако са те питали вече..)

Няма проблем, ще напиша пак. Имам си много сериозен приятел, да.

Jesus
07-14-2008, 20:39
Нямам нищо против хората който смятат че има 1-2 свястни чалги, но хора който харесват песен със текст :

И да ходя по купони,по купони
и да връткам дупе по пилони,по пилони
да разкъсвам мъжки панталони, панталони
и да харча твоите милиони

без коментар

После защо децата са западнали, защо 12 годишно момиче ражда и т.н.

Да си призная и аз съм си качвал чалга на телефона :oops: , просто ми е много забавно певицата какъв клип има в нета а във песента пее че не прави нищо лошо че няма нищо общо с лошите момичета изобщо.

Да кажа че за 1 ден във темата се изписа толкова колкото в раздел кофата за 1 седмица 8-)

Още ли те е яд за четиристотинте франка ?

hottie
07-14-2008, 20:53
Първо да се извиня на Кремена това че слушаш чалга просто те прави максимум 8ца в моята класация. :-P :wink:
Да за същата Роси става въпрос.
Днес бях много разсеян блъсна ме кола, паднах от 2-3 метра височина, за първи път се подхлъзнах в банята и всичко това защото си мисля за темата. А НЕ ТРЯБВА

Така на 24 този месец (другата седмица) ще съм до 12-13 часа на изпит в СУ, искаш ли да идем да пием по нещо (ако и кремена идва тогава бих искал да се запозная и със нея, Роси също е поканена). Сигурно ще съм на море, но успех с изпита

ето днес какво получих на ЛС от някой :

тая меги как се пише в форума даи ми точния и ник моля те искам да я питам нещо.... щом помага на всички моля те мерси. и друг път съм получавала ЛС - та с въпроси за помощ и на драго сърце отговорям. Щом мога да бъда полезна :)

Ставаш известна. Моляте за 2 неща:
1во не ни напускай никога. - е няма как
2ро остани такава каквато си сега. споко

Вчера каза че днес ще качиш още снимки, къде са ? от толкова много въпроси нямам време

Ако има сватба ще получа ли покана (ех колко съм нахален, това уиски снощи ми излезе през носа и днеска пак то рано го почвам :grin: ) нахалник :P

На мнение сме че вие сте по гнусни. И аз имах тази кръв предвид като питах (puke).

На Васко зададох въпрос http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=181322&postdays=0&postorder=asc&start=269

искам и твоя отговор The сhow мust гo оn

Вих сайта и изкажи мнение http://www.senseofbulgaria.org/index_real.php Всичко това е правено то един преподавател в ТУ - страхотни снимки !!

С какво свръзваш Алберт Айнщайн ? теорията на относителносста и мозък

Колко мислиш че е твоят коефициент на интелигентност ? не знам

За 30 000 паунда ще си вземеш Ариел Атом 3 (500BHP, и във цяла бг няма да има по-бърза от теб, само да не вали). ??

Ех и аз щете питам нешо свързано със сексуалният ти живот :
Определяш ли се като ексхибиционистка и нимфоманка (в лек стадий :razz: ) ? ексхибиционистка-да, но не и нимфоманка. Обичам секса - това не ме прави нимфоманка.Мога да издържам и без него, но защо да се лишавам?

Почивка за теб няма ти си №1. плийз :(

[b]wtf, никъде не видях въпрос в последния ти пост в 'моята' тема )

нещо много се запознавате тука, сигурно целия форум се е изсипал да кандидатства в София, никой не се сети да драсне едно ЛС, да покажем забележителностите на града ;)
.: machoka :.


Въпрос към момичето на стола:
би ли си сменима телефона със Нокиа Н90 ?

Дори не знам какъв е тоя телефон - не биг си го сменила, свикнала съм с тоя. Аз не ги сменям от дъжд на вятър. Като се развали тогава.

hottie
07-14-2008, 21:00
така сега ми е страшно скучно и затова да питам:
Ти се определяш като човек, падащ си по екстремното. Били карала много мощен мотор ? Да речем най-мощният Y2K двигател от хеликоптер и вдига "едва" 470 км/ч ? - това ми е една от мечтите :)

Ето и един въпрос да се посмеем:
За какво се използват тампоните при колите ? (да няма грешка)

болтове някакви де да знам

hottie
07-14-2008, 21:02
Нямам нищо против хората който смятат че има 1-2 свястни чалги, но хора който харесват песен със текст :

И да ходя по купони,по купони
и да връткам дупе по пилони,по пилони
да разкъсвам мъжки панталони, панталони
и да харча твоите милиони

без коментар

После защо децата са западнали, защо 12 годишно момиче ражда и т.н.

Да си призная и аз съм си качвал чалга на телефона :oops: , просто ми е много забавно певицата какъв клип има в нета а във песента пее че не прави нищо лошо че няма нищо общо с лошите момичета изобщо.

Да кажа че за 1 ден във темата се изписа толкова колкото в раздел кофата за 1 седмица 8-) кой е виновника? ;)

Още ли те е яд за четиристотинте франка ? ти верно ли си изчел всичките ми коментари?

Jesus
07-14-2008, 21:04
Аз да не съм лицемер та да лъжа. естествено че всички съм ги изчел, ама неги помня всички помня около 1000 другите са повтарят или са подобни.

Прочете ли си ЛС-тата ?

ето го и отговора : the_hottie Вто Юли 15, 2008 12:04 am Чете личните си съобщения

Jesus
07-14-2008, 21:10
Каза че Фермата на Оруел ти харесва, ако не се лъжа в нея се говореше за прасета ? Това е фантастика а ти каза че не четеш такъв стил.

hottie
07-14-2008, 21:12
Аз да не съм лицемер та да лъжа. естествено че всички съм ги изчел, ама неги помня всички помня около 1000 другите са повтарят или са подобни.

Прочете ли си ЛС-тата ?

ето го и отговора : the_hottie Вто Юли 15, 2008 12:04 am Чете личните си съобщения

Абе ей !

hottie
07-14-2008, 21:16
Каза че Фермата на Оруел ти харесва, ако не се лъжа в нея се говореше за прасета ? Това е фантастика а ти каза че не четеш такъв стил.


Има много по-дълбоко значение - там се говорим за комунисам, тоталитаризъм... ако я прочетеш ще видиш

Jesus
07-14-2008, 21:18
Я сега кажи как си прекара денят ?
Какво яде ?
Какво мислиш за N90 (http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=806)(въпреки че не разбираш)

Не съм чел книга от много отдавна. Последната която четох беше :-o непомня. Аз чета историческа литература защото съм горд с факта че съм роден в България. България е била и ще бъде моята родина въпреки всички утрепки дето е управляват.

Ще влезнеш ли в SKYPE ?

hottie
07-14-2008, 21:29
Я сега кажи как си прекара денят ? супер :) ходих на тенис

Какво яде ?половин пъпеш и малини

Какво мислиш за N90 (http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=806)(въпреки че не разбираш) щом е нокиа, значи съм за

Не съм чел книга от много отдавна. Последната която четох беше :-o непомня. Аз чета историческа литература защото съм горд с факта че съм роден в България. България е била и ще бъде моята родина въпреки всички утрепки дето е управляват.

Ще влезнеш ли в SKYPE ? лягам си , лека нощ :)

Jesus
07-14-2008, 21:38
лека нощ и на теб.
Не знаех че играеш тенис. Ти си като вселената на Айнщайн (виждаш я, задаваш си много въпроси, отговаряш си, и винаги се изненадваш от ново отркитие)

Ако има форумна среща би ли отишла ?

Pliok0019
07-14-2008, 22:14
WTF± ясно е мацката е много мила и симпатична, но ти прекаляваш. Темата си е нейна и тя има сериозен приятел. Съжалявам за коментара по темата, както и за това, че те уперквам, но аз също съм се сблъсквала с подобен проблем и честно казано е досадно.


И за да не е спам:
Кой е любимият ти български автор?

krem4et0
07-15-2008, 05:57
Наистина сме много различни и ти си първият човек, който ми допада и слуша чалга :-D Разби ми всякакви разбирания за хора, които слушат този вид музика знаеш ли това??Направо ме разби! :-)

Аз нямах предвид само това. В крайна сметка това е музика и си остава там. Нещо, което си слушам(ако имам време) у дома, нещо, което предпочитам на дискотека или кръчма.....но си остава в тази част от моя живот...времето за разпускане. Не съм на мнение, че предпочитаната музика определя хората, ама грам. Близка съм с хора, които имат изключително разнородни музикални предпочитания и изобщо не ми пука какво слушат...Темата е дълга и широка.

Ако може да знам от колко време си с приятеля си и как се казва щастливеца :-)

И мъжа иска да имаме къща с двор и да си гледаме хъски, ама мен ме е страх..... :(
П.С.Няма как да отскокна до СУ, защото чета за държавен изпит и пиша доклада по стажа си.......поне до края на месеца няма как. Успех на кандидатстващите :-)

SINDEL
07-15-2008, 06:39
Хмм... имаш фен, който е малко или много абсолютно вманиа4ен по тебе? Не те ли притеснява?

letssingit
07-15-2008, 07:03
Меган ли е цялото ти име?
И относно фена - годеникът ти знае ли за него и как реагира? :)

mother
07-15-2008, 07:18
Хммм, е не мога да се сдържа.

Федерер или Сампрас?
Защо харесваш Густаво Куертен?
Кажи ми честно мнението си за Рафа?
Мислиш ли, че българите имаме шанс да пробием в световния тенис?
Григор Димитров?
Когато чуеш израза "красива игра" в тениса какво си представяш?

ПП:
Детето ти се прибира вкъщи. Бил се е с друг, който те е обидил.
Как ще реагираш? Какво ще му кажеш?

Nadelina
07-15-2008, 07:25
И аз се подписвам с 2 ръце :grin: Меги просто е моя тип човек, макар и да сме много различни. Има няколко човека, които бих искала да познавам и тя е сред тях. Ако имам път към София-ще се обадя непременно :D
Кафе, чай или безалкохолно пиеш като си на заведение( за през деня де)?
Деца - кога, какви и колко искаш?

П.С. И аз се чудя няма ли по-големи от нас мацки, но не съм открила още такива. Ако има-да се обаждат!

1.Пия сок винаги, много обичам! :) И без кафе не мога.
2.Деца - сега веднага не съм готова за това, но след няколко години искам поне 2 деца.Може и 3. Ако има по едно момченце и едно момиченце ще е направо супер.Не искам да имат голяма разлика в годините.

Наистина сме много различни и ти си първият човек, който ми допада и слуша чалга :-D Разби ми всякакви разбирания за хора, които слушат този вид музика знаеш ли това??Направо ме разби! :-)
Az sashto slusham chalga. :?

mother
07-15-2008, 07:33
Az sashto slusham chalga. :?

У, бе :D

SINDEL
07-15-2008, 07:34
^
4овек, книгата е страхотна!

Сори за оффтопика :D

mother
07-15-2008, 07:41
^
4овек, книгата е страхотна!

Сори за оффтопика :D

Мхм, знам аз, че ще я харесаш, нали затова ти я избрах.

ПП: Без оффтопик няма наслада :)))

hottie
07-15-2008, 08:17
WTF± ясно е мацката е много мила и симпатична, но ти прекаляваш. Темата си е нейна и тя има сериозен приятел. Съжалявам за коментара по темата, както и за това, че те уперквам, но аз също съм се сблъсквала с подобен проблем и честно казано е досадно.


И за да не е спам:
Кой е любимият ти български автор?

определено Вазов :) иии Далчев

hottie
07-15-2008, 08:22
Наистина сме много различни и ти си първият човек, който ми допада и слуша чалга :-D Разби ми всякакви разбирания за хора, които слушат този вид музика знаеш ли това??Направо ме разби! :-)

Аз нямах предвид само това. В крайна сметка това е музика и си остава там. Нещо, което си слушам(ако имам време) у дома, нещо, което предпочитам на дискотека или кръчма.....но си остава в тази част от моя живот...времето за разпускане. Не съм на мнение, че предпочитаната музика определя хората, ама грам. Близка съм с хора, които имат изключително разнородни музикални предпочитания и изобщо не ми пука какво слушат...Темата е дълга и широка.

Ако може да знам от колко време си с приятеля си и как се казва щастливеца :-)

И мъжа иска да имаме къща с двор и да си гледаме хъски, ама мен ме е страх..... :(
П.С.Няма как да отскокна до СУ, защото чета за държавен изпит и пиша доклада по стажа си.......поне до края на месеца няма как. Успех на кандидатстващите :-)

Ами аз винаги съм категоризирала хората, които слушат този вид музика :oops: Да - знам, че има изключения(малко!!), но не искам да си го призная :-P Просто съм бясна, че тази музика така навлезе в България.

С него сме 2-3 години. Не мога да кажа точно, защото в началото беше малко сложно - бяхзме заедно, но аз си бях и още във Франция и ... абе точна дата си нямаме. Беше малко несериозно като начало :) Казва се Росен :oops: :oops: :oops: Има най-хубавата усмивка на света.
Между другото хъскито е много добро куче, няма от какво да те е страх. Само, че хъски и деца по-трудно може би ще отгледате. Но ако имате двор защо не 8)

hottie
07-15-2008, 08:25
Хмм... имаш фен, който е малко или много абсолютно вманиа4ен по тебе? Не те ли притеснява?

До ония ден не ме притесняваше. Сега може би малко да. Мисля, че попрекали. Леле ако това беше в реалния живот щях да съм се панирала много яко.


letssingit:

Меган ли е цялото ти име?
И относно фена - годеникът ти знае ли за него и как реагира?

Не е Меган! WTF ме нарича Меган...
Да знае - в началото му беше смешно , сега вече по-малко.

Всичко трябва да си има граници нали така WTF? :)

hottie
07-15-2008, 08:35
Хммм, е не мога да се сдържа.

Федерер или Сампрас? Самбрас ..и Куертен и Агаси :P

Защо харесваш Густаво Куертен? защото на терена е като бог и нега не се лъжем - ужасно секси е. Но като цяло на терена се отличава от другите. Поне според мен.

Кажи ми честно мнението си за Рафа? Ами какво да кажа - добър е..на клей. Спечели Уимбълдън мисля, че сам доказва какво може.

Мислиш ли, че българите имаме шанс да пробием в световния тенис? Ами нали наскоро изгря една светлинка при юнушите?Защо не!А дано!

Григор Димитров? Е да де, същия. Нали той спечели?

Когато чуеш израза "красива игра" в тениса какво си представяш? Яка "битка", потене, дълга игра.

ПП:
Детето ти се прибира вкъщи. Бил се е с друг, който те е обидил.
Как ще реагираш? Какво ще му кажеш? Да не обръща внимание. Че има хора, които нарочно искат да го провокират и ако той им отвърне значи те печелят каквото да поискали

hottie
07-15-2008, 08:36
И аз се подписвам с 2 ръце :grin: Меги просто е моя тип човек, макар и да сме много различни. Има няколко човека, които бих искала да познавам и тя е сред тях. Ако имам път към София-ще се обадя непременно :D
Кафе, чай или безалкохолно пиеш като си на заведение( за през деня де)?
Деца - кога, какви и колко искаш?

П.С. И аз се чудя няма ли по-големи от нас мацки, но не съм открила още такива. Ако има-да се обаждат!

1.Пия сок винаги, много обичам! :) И без кафе не мога.
2.Деца - сега веднага не съм готова за това, но след няколко години искам поне 2 деца.Може и 3. Ако има по едно момченце и едно момиченце ще е направо супер.Не искам да имат голяма разлика в годините.

Наистина сме много различни и ти си първият човек, който ми допада и слуша чалга :-D Разби ми всякакви разбирания за хора, които слушат този вид музика знаеш ли това??Направо ме разби! :-)
Az sashto slusham chalga. :?

Знам :oops:

hottie
07-15-2008, 08:37
^
4овек, книгата е страхотна!

Сори за оффтопика :D

Мхм, знам аз, че ще я харесаш, нали затова ти я избрах.

ПП: Без оффтопик няма наслада :)))

Коя книга?? :-o искам и аз

krem4et0
07-15-2008, 08:38
А не трябва да ни пренебрегваш така.....и сред нас има стойностни хора. А и купон без да извиеш кръшна снага на някое парче..не се получава.

Добре, че не каза, че сте от 4-6 месеца заедно, че щях вече ттално да откача. И в тази връзка (понеже съм на вълна сватби, но за жалост не и моята), какво мислиш за прибързаните бракове. Такива, при които хората се познават под 6 месеца, а се женят. Оправдава ли ги голямата любов, голямата материална изгода или фактът, че са позастарели? (като гледам 3-те са основните причини, с преобладаващо влияние на 2-рата за жалост).
Съгласна ли с с твърдението, че когато бедността минава под вратата, любовта изхвърча през прозореца?
До каква степен би се лишила от материалните облаги, на които си свикнала, за да си с любим човек?
Любовта трябва ли да е мъчителна, да страдаш, за да оцениш, че е истинска и сериозна?
Ти последно 3-ти или 4-ти курс си?

hottie
07-15-2008, 09:10
А не трябва да ни пренебрегваш така.....и сред нас има стойностни хора. А и купон без да извиеш кръшна снага на някое парче..не се получава. Ако ми покажеш ще преглътна чалгата :D

Добре, че не каза, че сте от 4-6 месеца заедно, че щях вече ттално да откача. И в тази връзка (понеже съм на вълна сватби, но за жалост не и моята), какво мислиш за прибързаните бракове. Такива, при които хората се познават под 6 месеца, а се женят. Оправдава ли ги голямата любов, голямата материална изгода или фактът, че са позастарели? (като гледам 3-те са основните причини, с преобладаващо влияние на 2-рата за жалост).

- Ами да правят каквото искат, но да мислят и за бъдещите им деца, мамка му. Нека не правят деца ако не се обичат, после децата ще страдат.


Съгласна ли с с твърдението, че когато бедността минава под вратата, любовта изхвърча през прозореца? Тук зависи от хората. При някои е така при други не. Ако се обичат (не заради парите) ще преодолеят това заедно.

До каква степен би се лишила от материалните облаги, на които си свикнала, за да си с любим човек? Стига да съм с него друго не ми трябва. Както вече казах - няма какво да губя освен него.

Любовта трябва ли да е мъчителна, да страдаш, за да оцениш, че е истинска и сериозна? Може би да. Всяка една двойка минава през трудни моменти рано или късно. Включително и ние. Но в подобно моменти си даваме сметка , че или преодоляваме тези трудности заедно или не. Ние продължихме заедно и това е най-важното. При една любов винаги има мъка. Не е само щастие. Най-малкото когато той не е до мен аз се измъчвам на моменти, защото ми липсва. Когато на него му е тъжно за нещо ми се къса сърцето. Винаги съм се чудила кое преобладава - щастливите моменти или мъката.
Ти какво мислиш по темата?нищо, че не си на стола :D Имам предвид това за мъчителната любов.

Ти последно 3-ти или 4-ти курс си? 4-ти :) за щастие ми акредитираха едни изпити. Сега пиша дипломна. Понякога се чудя дали не е по-добре на държавен...твоя май наближава

hottie
07-15-2008, 09:13
Кога за първи път имаше интимен контакт с момче ?

Заради прекалено силни чуства ли беше или за да не изостанеш от приятелките си ?

на 16.

Нито едното, нито другото. Бяхме заедно вече около година и той ме напираше все повече и повече и реших да га направим.

hottie
07-15-2008, 09:21
Явно имаш някви ценности !


обмисляш си скоро да се омъжваш ?

Имам повече отколкото изглежда ;)

Не- не мисля да е ското. Още не мога да вляза в ролята на съпруга. 'баси на 23 съм ! Нищо, че имам вече приятели с деца :-D

krem4et0
07-15-2008, 09:40
Моят е другия петък. направо ме побиват тръпки. И не е по-добре. Аз освен да науча 49 въпроса, имам стж и доклад към него с 20 теми, всяка с по 2-3-4 подтеми......Да не говорим, че не можаха изобщо да ме консултират по повече от половината теми, защото "били много сложни и не ги разбирали". А върха е, че във въпросника има теми, които никога не сме учили, аз за целия си курс на обучение имам 3 учебника! Няма книги, няма лекции, няма никаква литаратура в нета...беше ми истински кошмар да си събера материала, а някои от темите не са пълни......

А иначе какво мисля за трудната любов. Аз съм такава, не мога да си представя, че щастието е реално. Само мъката и болката ми се струват реални "само тази болка, още ми подсказва, че съм още жив"....Смятам, че щом любовта е изстрадана е истинска, а щом е истинска, трябва да се страда. Аз съм страдала много и като чувства, и като време. А сега, когато нещата са по-спокойни и ясни, се самонавивам, че нещо не е ок и си страдам пак. както казва Иво-измислям си проблеми, защото не мога да си представя да сме щастливи, без да имаме никакви пречки и препядствя.

А иначе за бедността не съм много съгласна. В общи линии тя е основната пречка да не осъществя мечтите си днес. А и около себе си имам доста примери. не може да мислиш за любов и ромнатика, ако ти е студено и си си легнал с празен стомах. Нещата няма да се получат, ако поради липса на доход, живееш при родители със 10 поколения народ. И изобщо мшися, че стабилното материално положение е нужно..

Еха..написах пост 1 страници без въпрос.

hottie
07-15-2008, 09:59
Моят е другия петък. направо ме побиват тръпки. И не е по-добре. Аз освен да науча 49 въпроса, имам стж и доклад към него с 20 теми, всяка с по 2-3-4 подтеми......Да не говорим, че не можаха изобщо да ме консултират по повече от половината теми, защото "били много сложни и не ги разбирали". А върха е, че във въпросника има теми, които никога не сме учили, аз за целия си курс на обучение имам 3 учебника! Няма книги, няма лекции, няма никаква литаратура в нета...беше ми истински кошмар да си събера материала, а някои от темите не са пълни......

А иначе какво мисля за трудната любов. Аз съм такава, не мога да си представя, че щастието е реално. Само мъката и болката ми се струват реални "само тази болка, още ми подсказва, че съм още жив"....Смятам, че щом любовта е изстрадана е истинска, а щом е истинска, трябва да се страда. Аз съм страдала много и като чувства, и като време. А сега, когато нещата са по-спокойни и ясни, се самонавивам, че нещо не е ок и си страдам пак. както казва Иво-измислям си проблеми, защото не мога да си представя да сме щастливи, без да имаме никакви пречки и препядствя.

А иначе за бедността не съм много съгласна. В общи линии тя е основната пречка да не осъществя мечтите си днес. А и около себе си имам доста примери. не може да мислиш за любов и ромнатика, ако ти е студено и си си легнал с празен стомах. Нещата няма да се получат, ако поради липса на доход, живееш при родители със 10 поколения народ. И изобщо мшися, че стабилното материално положение е нужно..

Еха..написах пост 1 страници без въпрос.

Ами ще стискам палци! дано си се справила добре!

Относно любовта аз пък съм обратното - възникне ли някакво малко проблемче вече имам чувството, че идва края. Паникьосвам се. Но после нещата си се оправят. Имам чувството, че ти е трудно да повярваш, че може да си щастлива. Но можеш- всеки един от нас може. Просто като ти дойде на главата и не можеш да го приемеш :) и аз бях така :oops:

Относно бедносття - да пречка е, но важното е да сте двамата. Щом имате желанието значи всичко ще се оправи по един или друг начин.Да - материалното прави нещата по-лесни, но това не е всичко.

mother
07-15-2008, 10:11
Относно бедносття - да пречка е, но важното е да сте двамата. Щом имате желанието значи всичко ще се оправи по един или друг начин.Да - материалното прави нещата по-лесни, но това не е всичко.

Тук съм плюс хиляда триста тридесет и седем :)

PinkFloydSound
07-15-2008, 10:16
Ти, като малко по-зряла, смяташ ли, че мишката замести книжката?
Наблягаш ли над книгите?
Коя е последната книга, която прочете.
Кой е стилът, който не можеш да понасяш? /За книги става на въпрос./ :)

krem4et0
07-15-2008, 10:17
О, не разбирай, че не съм склонна да ям всеки ден печено зеле(въпреки, че само от миризмата му ми се гади и ме заболяма глава), но да съм с него. Просто мисля, че покрива над главата, ток, вода и храна поне 2 пъти на масата са абсолютно задължителни.

Истерична, спокойна или нещо по средата си!? Оптимист или песимист?

hottie
07-15-2008, 10:33
Ти, като малко по-зряла, смяташ ли, че мишката замести книжката? Да - съгласна съм, че мишката измества книжката. Но в 21в много неща се изменят и това е едно от тях. Няма какво да обвиняваме хората кой чете и кой не. Някои предпочитат да се орбазоват във виртуалното пространство и да четат онлайн книги, дръги предпочитат книжни вестници и книги.
Аз лично предпочитам да си държа книгата в ръка и да си заспивам с нея. Всеки си прави избор и то си е за него. Аз предпочитам да чета дори произведения, които не ми допадат , за да не попадам в неловки ситуации , когато някой се заговори по определена тема и да седя като пън :D

Наблягаш ли над книгите? Колкото мога, да. Чета всеки ден. Не по много(половин, един час), но чета. Главно преди да заспя.

Коя е последната книга, която прочете. - Руски дневник на Анна Политковская

Кой е стилът, който не можеш да понасяш? /За книги става на въпрос./ :) Понасям всичко, но най-малко чета фантастика

hottie
07-15-2008, 10:38
О, не разбирай, че не съм склонна да ям всеки ден печено зеле(въпреки, че само от миризмата му ми се гади и ме заболяма глава), но да съм с него. Просто мисля, че покрива над главата, ток, вода и храна поне 2 пъти на масата са абсолютно задължителни.

Истерична, спокойна или нещо по средата си!? Оптимист или песимист?

По средата съм. Нито спокойна, нито истеризирам. Много съм притеснителна. За всяко едно нещо. Това не е добре.

По-скоро опитмист. Научих се да бъда оптимист.

Nadelina
07-15-2008, 12:57
Koe e neshtoto, koeto te e nakaralo da plachesh i da stradash nai-silno?

babity
07-15-2008, 13:05
Би ли се снимала в еротично списание?
Какви филми харесваш?
Кое е най - милото нещо, което са правили за теб?
Има ли нещо, за което съжаляваш?
Липсва ли ти нещо от детството?
В Бог не вярваш, а в съдбата?
Има ли нещо, което в момента ти липсва, в смисъл...смяташ, че ако имаш И него животът ти би бил идеален? (И ако да какво? 8-) )
Коя ти е най - най - най - голямата страст?

Jesus
07-15-2008, 17:24
Така добър вечер(това е като да идеш на панахида и да кажеш добър ден на опечаленото семейство).
Това е последният ми пост. Днес разбрах много неща, ще ги споделя с четящите темата след което ще задам последният си въпрос към Момичето на стола.
Днес бях на доктор и ми направиха снимка на гръдният кош, оказа се че вчеара съм спукал ребро, идеята ми беше за снимката ми взеха 30 лева а имам осигуровка (бях ученик). Напуснах работа рамото ми е навехнато и немога да работя като хамалин (работех в склад за хранителни стоки). Скарах се със наще, който са на почивка до септември месец. Приятелите ми много отдавна разбраха че ненавиждам лицемерите. Нямам и алкохол с който да убия мъката. Та сега по същесто точно това си мислех до днес : Аз съм българче обичам наще планини зелени, БЪЛГАРИН да се наричам първа радост е за мене. О неразумни юруде, поради що се оставяш да те оправлявам мошенници ? Преди 19-20 години вашите бащи, майки, баби и дядовци успяха да свалят 1 правителство сега е ваш ред, не се оставяйте да ви мачкат, вие сте хора, и имате права като такива. Не може 300 000 турци да избират кой да управлява БЪЛГАРИЯ. Те са българи фанатици който мислещи се за турци и не знаещи нито една дума на турски. Хора който се стараят да помогнат на другите без да имат лична изгода са 0.001 % от населението (да не кажа че са 2-3 в цяла българия). Пак да се върна към мен на 19 съм досега не съм се целувал с език (нещо за което съжелявам че не се осмелих когато имах възможност), преди време имах приятелка с която бяхме разделени на 2 седмици се виждахме за по 1-2 дена прегръщах е и е целувах по бузата ( да не съм го правил с никоя. Надявам се за това което казват че живото прееба*а всички да е истина защото ще си умра дев...........). Винаги помагам на хората без значение (може и да не са ми симпатични да не кажа противни но ако мога ще помогна на всеки от сърце). Никога не съм крал и не съм взимал забранени вещества. Само 1 път съм лъгал със което съм горд. една възрастна жена около 60 години си беше забравила парите пред банкомат и плачеше защото някой и ги беше взел, тогава аз изтеглих 200 от парите на наще и й ги подарих, след което казах на наще че съм ги изгубил. Мечтата ми беше да стана легенда. Днес осъзнах че съм болен от смъртоностна болест, аз съм просто човек (грозен, беден и без истински приятели). Не искам да ви развалям настроението с моята депресия но ще продължа да ви разкавазм.Искам само да се извиня на всички който съм убидил и наранил и на Меги че и досаждах. Тези който слушат чалга да не ми се сърдят защото песни като Купони на Ванеса и Напипай го на Азис са за отайката на обеществото, съгласен съм че има и хубави песни. Сега мечтата ми е в днешно време да има повече хора като Меги и да е вярна песента http://www.vbox7.com/play:aa0a2943 . Сълзите са на очите ми ако искате се смеите. Аз лесно си дойдох лесно ще си отида, но забога НЕКА ВСЕКИ ЧУЕ ТАЗИ ПЕСЕН http://vbox7.com/play:94fbad0c :cry: . Сбогувам се със вас в момента съм много разтроен че немога да напиша нищо като хората.

До Меги
Изчел съм ти всички 3159 коментара
Въпроса ми е какво ти е мнението за мен? (искам честно) А помниш ли как се казвам ? Ще ти липсвам ли ? виж това http://vbox7.com/play:00775590

П.П Благодаря на целият екип на teenproblem.net за добрите мигове, последните 1-2 седмици особено вчера усмивката неми падна от лицето. Надявам се потребиетелското ми име да не бъде изтрито или банато . Ако знаете името на човека до който пишете пишете му по име а не по ник.
Тази песен изразява как чувстах форума http://vbox7.com/play:b312ef55 .
П.П. На 17 май в 23:59 минути ще пусна тема. Желая на всички и особено на Меги здраве(ще стискам палци за очите), щастие, ЩАСЛИВ БРАК (добра тъща и тъст, мисля че традицият да се кръстят децата на бабите и дядовците в 99% е много добър начин да покажеш уважението което са заслужили).
За контакти ЛС или gypak@mail.bg (gypak или gypaku ми е потребителското име на доста места).
Извинявам се че ви занимавам с неща който не ви вълнуват, и за правописните грешки.

Spider4eto
07-15-2008, 20:15
^^ а всъщност никъде не споменаваш от какво си болен, каза само че ти е пукнато ребро и имаш навехнато рамо :(

hottie
07-15-2008, 21:21
Би ли се снимала в еротично списание? Не

Какви филми харесваш? приключенски

Кое е най - милото нещо, което са правили за теб? Наистина много мили неща , не мога да кажа кое е най-милото. Най-добрата ми приятелка например ме изненада за рождения ми ден и дойде от Париж до тук само за това. Седя тук точно два дни.

Има ли нещо, за което съжаляваш? Не, учим се от грешките си

Липсва ли ти нещо от детството? Всичко ми липсва. Детството е нещо страхотно. Искам да играя по цял ден в градинката и да лудувам без да ми пука за нищо.

В Бог не вярваш, а в съдбата? В съдбата да

Има ли нещо, което в момента ти липсва, в смисъл...смяташ, че ако имаш И него животът ти би бил идеален? (И ако да какво? 8-) ) приятелите ми във Франция


Коя ти е най - най - най - голямата страст?спорта


Nadelina:

Koe e neshtoto, koeto te e nakaralo da plachesh i da stradash nai-silno?

Вече някой ме попита, но наистина не ми се говори за това. Не искам да го мисля. Тежък период.

hottie
07-15-2008, 21:23
какво би те накарало да се разделиш окончателно с човек който обичаш ?

Лъжата !

hottie
07-15-2008, 21:31
Така добър вечер(това е като да идеш на панахида и да кажеш добър ден на опечаленото семейство).
Това е последният ми пост. Днес разбрах много неща, ще ги споделя с четящите темата след което ще задам последният си въпрос към Момичето на стола.
Днес бях на доктор и ми направиха снимка на гръдният кош, оказа се че вчеара съм спукал ребро, идеята ми беше за снимката ми взеха 30 лева а имам осигуровка (бях ученик). Напуснах работа рамото ми е навехнато и немога да работя като хамалин (работех в склад за хранителни стоки). Скарах се със наще, който са на почивка до септември месец. Приятелите ми много отдавна разбраха че ненавиждам лицемерите. Нямам и алкохол с който да убия мъката. Та сега по същесто точно това си мислех до днес : Аз съм българче обичам наще планини зелени, БЪЛГАРИН да се наричам първа радост е за мене. О неразумни юруде, поради що се оставяш да те оправлявам мошенници ? Преди 19-20 години вашите бащи, майки, баби и дядовци успяха да свалят 1 правителство сега е ваш ред, не се оставяйте да ви мачкат, вие сте хора, и имате права като такива. Не може 300 000 турци да избират кой да управлява БЪЛГАРИЯ. Те са българи фанатици който мислещи се за турци и не знаещи нито една дума на турски. Хора който се стараят да помогнат на другите без да имат лична изгода са 0.001 % от населението (да не кажа че са 2-3 в цяла българия). Пак да се върна към мен на 19 съм досега не съм се целувал с език (нещо за което съжелявам че не се осмелих когато имах възможност), преди време имах приятелка с която бяхме разделени на 2 седмици се виждахме за по 1-2 дена прегръщах е и е целувах по бузата ( да не съм го правил с никоя. Надявам се за това което казват че живото прееба*а всички да е истина защото ще си умра дев...........). Винаги помагам на хората без значение (може и да не са ми симпатични да не кажа противни но ако мога ще помогна на всеки от сърце). Никога не съм крал и не съм взимал забранени вещества. Само 1 път съм лъгал със което съм горд. една възрастна жена около 60 години си беше забравила парите пред банкомат и плачеше защото някой и ги беше взел, тогава аз изтеглих 200 от парите на наще и й ги подарих, след което казах на наще че съм ги изгубил. Мечтата ми беше да стана легенда. Днес осъзнах че съм болен от смъртоностна болест, аз съм просто човек (грозен, беден и без истински приятели). Не искам да ви развалям настроението с моята депресия но ще продължа да ви разкавазм.Искам само да се извиня на всички който съм убидил и наранил и на Меги че и досаждах. Тези който слушат чалга да не ми се сърдят защото песни като Купони на Ванеса и Напипай го на Азис са за отайката на обеществото, съгласен съм че има и хубави песни. Сега мечтата ми е в днешно време да има повече хора като Меги и да е вярна песента http://www.vbox7.com/play:aa0a2943 . Сълзите са на очите ми ако искате се смеите. Аз лесно си дойдох лесно ще си отида, но забога НЕКА ВСЕКИ ЧУЕ ТАЗИ ПЕСЕН http://vbox7.com/play:94fbad0c :cry: . Сбогувам се със вас в момента съм много разтроен че немога да напиша нищо като хората.

До Меги
Изчел съм ти всички 3159 коментара
Въпроса ми е какво ти е мнението за мен? (искам честно) А помниш ли как се казвам ? Ще ти липсвам ли ? виж това http://vbox7.com/play:00775590

П.П Благодаря на целият екип на teenproblem.net за добрите мигове, последните 1-2 седмици особено вчера усмивката неми падна от лицето. Надявам се потребиетелското ми име да не бъде изтрито или банато . Ако знаете името на човека до който пишете пишете му по име а не по ник.
Тази песен изразява как чувстах форума http://vbox7.com/play:b312ef55 .
П.П. На 17 май в 23:59 минути ще пусна тема. Желая на всички и особено на Меги здраве(ще стискам палци за очите), щастие, ЩАСЛИВ БРАК (добра тъща и тъст, мисля че традицият да се кръстят децата на бабите и дядовците в 99% е много добър начин да покажеш уважението което са заслужили).
За контакти ЛС или gypak@mail.bg (gypak или gypaku ми е потребителското име на доста места).
Извинявам се че ви занимавам с неща който не ви вълнуват, и за правописните грешки.

Ангеле каквото и да мисля за теб ще ти го напиша на ЛС..

hottie
07-15-2008, 21:37
Благодаря на всички за въпросите ви. За мен беше чест да съм на стола :)
Слизам от стола, защото тези дни няма да имам толкова време.
Отстъпвам мястото си на amatorium.

Васко :)

machoka
07-15-2008, 21:40
^^