PDA

View Full Version : помощ~



byby0202
07-13-2008, 17:38
искам някои да ми препоръча процедура за отслабване,спортувам и правя понякога упражнения,не ме мързи,просто пия доста газирани напитки и немога да спра искам да ми кажете,как вие отслабнахте,готова съм на всичко,не искам само да взимам хапчета,моля ви помогнете ми!

fuck_me_pls
07-13-2008, 17:45
искам някои да ми препоръча процедура за отслабване,спортувам и правя понякога упражнения,не ме мързи,просто пия доста газирани напитки и немога да спра искам да ми кажете,как вие отслабнахте,готова съм на всичко,не искам само да взимам хапчета,моля ви помогнете ми!

Нямъ Не моГъ имЪ не искЪм..
чувъла съм ,че от газирануту се пълнее..просто го спри..излизай сутрин потичай малкоо..ии не яж много товаа..аз лично си се поглагам на една диета понякога когато ми се стори че кг ми идвът в повече..обаче и също така тренирам волей ии плуванее...
а спорта и упражненията не ги прави поо някога а секи ден..прави сутрин обед и вечер по някоя коремна преса..и такам :) пии мн вода.. ии поздравления че не искаш да използваш хапчета :)

dolce_lady94
07-13-2008, 18:40
damzz... voda mn triabva da se pie ,ako ne obi4ash mn mn voda pii portokalov sok ili nqkakuf naturalen sok ii vqrno prajneniata gi dai malko pove4ko :P yspeh :P :-)

sweetyto_93
07-13-2008, 19:03
ами наистина пий повечко вода 1.5-2л на ден,тя помага за по-бързото разграждане,а и мисля че намалява апетита.Но е я заменяъ с натурален сок,защото в него има захар,освен ако не пиеш фреш.Успехи и после да се хвалиш с резултатите :P :-)

chefff :>
07-13-2008, 19:30
Трябва да пиеш много вода - около 2 л. на ден.Гледай когато си пред компа или правиш някакви упражнения, да имаш едно шише или чаша с вода до теб, защото когато си жаден най-много ти се пие газирано ама като имаш вода до себе си и с това ше се задоволиш :D яж всеки ден салата и нещо пилешко може би, но без кожата.Може и яйца да хапваш всеки ден, но не трябва да прекаляваш с жълтъците, белтъците може да ги ядеш по колкото искаш 8)

sladkoto8801
07-14-2008, 16:53
6to ne probva6 s fitnes
edna priqtelka za 2 meseca svali 15kg kato ne e hodila vseki den

bibi90
07-14-2008, 18:55
Еми не пий газирано,как така няма да можеш.Пий минерална вода,натурален сок,студен чай,толкова много не газирани неща можеш да пиеш.Не яж мазни храни,пържени и тестени.Движи се повече и всичко ще е ок.Ако не помогне (в което се съмнявам) се захвани с някакъв спорт. 8)