PDA

View Full Version : Връзка след секс......?



cherinka
07-13-2008, 17:57
Здравейте на всички.
Преди около година бях пуснала същата тема, но понеже се навъдиха още много и нови юзъри реших, че искам да чуя и тяхното мнение. :)

Та, значи, (1)главно ме интересува дали сте започвали връзка с някого, с когото след запознанството ви сте спали заедно ((2)дали на същата вечер, (3)Дали някъв период от време след това или (4)дали сте поддържали някакъв контакт с човек, с когото сте спали.
(5)И колко от вас след такъв секс сте започнали дълга и трайна връзка.
(6)и колко от вас - сте опитали, но не се е получило и ако може да изтъкнете някакви причини, които са свързани с това, че сте спали с някого, а не примерно "еми разделихме се щото аз бях еди си къв/ква, щото много се карахме" и прочие.
(7)И колко от вас сте се влюбвали в човека, който ви е доставил блажена наслада и след това сте страдали по него.
( 8 )И колко от вас сте се влюбилИ и ви е огряло.
(9)И колко от вас ..... оф нз, измислете там нещо ново от това което ви написах. 8-)

(10)И, също така, какво мислите за връзките след такъв секс?
(11)Опоменах ли ако не сте попадали в такава ситуация, какво бихте направили?

За момичетата: (12)Колко от вас след такъв секс сте търсили момчетата. (13)Дали те са ви търсили и вие сте ги разигравали? Или те са ви търсили и вие сте им вързали? Или сте изгубвали интерес към дадената персона?

За момчетата: Търсили ли сте девойките след секс 1)за връзка и 2)само за чисто сексуални контакти и какво сте получили в отговор.



Малко се обърках в писането на въпросите.
Но ще ми е адски интересно за мненията ви.
Благодаря предварително.
Лек ден!

ivito_13
07-13-2008, 18:57
1-во че не познаваш човека за секс същата вечер ... еми иначе кво лошо за стабилна връзка :)

GregoryHouse
07-13-2008, 19:11
Здравейте на всички.
Преди около година бях пуснала същата тема, но понеже се навъдиха още много и нови юзъри реших, че искам да чуя и тяхното мнение. :)

Та, значи, (1)главно ме интересува дали сте започвали връзка с някого, с когото след запознанството ви сте спали заедно ((2)дали на същата вечер, (3)Дали някъв период от време след това или (4)дали сте поддържали някакъв контакт с човек, с когото сте спали.
(5)И колко от вас след такъв секс сте започнали дълга и трайна връзка.
(6)и колко от вас - сте опитали, но не се е получило и ако може да изтъкнете някакви причини, които са свързани с това, че сте спали с някого, а не примерно "еми разделихме се щото аз бях еди си къв/ква, щото много се карахме" и прочие.
(7)И колко от вас сте се влюбвали в човека, който ви е доставил блажена наслада и след това сте страдали по него.
( 8 )И колко от вас сте се влюбилИ и ви е огряло.
(9)И колко от вас ..... оф нз, измислете там нещо ново от това което ви написах. 8-)

(10)И, също така, какво мислите за връзките след такъв секс?
(11)Опоменах ли ако не сте попадали в такава ситуация, какво бихте направили?

За момичетата: (12)Колко от вас след такъв секс сте търсили момчетата. (13)Дали те са ви търсили и вие сте ги разигравали? Или те са ви търсили и вие сте им вързали? Или сте изгубвали интерес към дадената персона?

За момчетата: Търсили ли сте девойките след секс 1)за връзка и 2)само за чисто сексуални контакти и какво сте получили в отговор.



Малко се обърках в писането на въпросите.
Но ще ми е адски интересно за мненията ви.
Благодаря предварително.
Лек ден!

(1)Ами не не съм по простата причина че секса за една вечер е имено това което гласи наименованието му секс за една вечер и нищо повече...пък и можеш ли 100% да се довериш на такъв човек...? Аз не бих...съ7дя по себе си...
(2)Очевидно не.
(3)И след период не съм.
(4)Да случвало ми се е веднъж...нищо добро не излезе накрая...
(5)Не съм от тях. И няма да съм.
(6)Причината е проста аз съм търсил развлечение, не връзка.
(7)Не съм страдал но ми е носил разочарование.Вече няма да повтроя тази грешка.
(8)Избягвам да се влюбвам и пак ме огрява.
(9)Правя го защото ме разтоварва :)
(10)Мисля че са излишни и безсмислени.
(11)Не бих попаднал в така ва ситуация.

Мне аз не съм ги търсил даже на половината не си оставям координатите но мен са ме търсили...отговора е бил като първия :D

VinDiesel
07-13-2008, 19:55
Мин година април месец бях на екскурзия с животни от мойто даскало. И в дискотеката си танцувах на някви кючеци и после пуснаха няква бавна песен чалга,а аз мразя чалгата и тъкмо седнах и дойде едно момиче и ме друпна аз и обясних че мразя такива песни и бавно немога да танцувам , но тя си знаеше нейната. Та танцувахме там... После в една стая се сабрахме бая народ и тя седна до мен. Пихме пихме тя почна да ме целува а аз тогава тъкмо бях скъсал с едно гадже но не ми беше криво :) Та после тя ми каза да ида до нейната стая.... И преди да правим нещо тя ме попита после връзка или не.Аз казах ,че съм съгласен да пробваме може да се получи.Та стана то каквото трябваше да стане. После ходих с нея 10 дни и това беше.Тя си мислеше че ще ме контролира ама не е познала. Отрязах я и не и дадох 2-ри шанс въпреки че много искаше ... :) Даже е й ревала за мен апф ..