PDA

View Full Version : Ok krai na temata ve4e



zelenooko_kote
07-13-2008, 18:25
Здрасти на всички! Искам да ви питам какво правите през ваканцията,защото лично на мен ми е ДООООСТА скучно (меко казано).Дайте някви предложения какво може да се прави защото ми остават 2 месеца скука...то всъщност цяла година е така,но който е решил да зубри като мене...така ще е...Тааа...слушам предложенията ви с кво мога да се занимавам?

sladur4etyYy
07-13-2008, 18:31
хм...какво ще кажеш да излизаш понякога? :-o

balbuk
07-13-2008, 18:55
хм...какво ще кажеш да излизаш понякога? :-o
+1

може и да бачкаш 8-) 8-)

zelenooko_kote
07-13-2008, 18:56
хм...какво ще кажеш да излизаш понякога? :-o
+1

може и да бачкаш 8-) 8-)

E da mnogo e lesno taka,no az nqma nito s koi nito kade da otida.Ako imah nqma6e da puskam tazi tema

dolce_lady94
07-13-2008, 18:56
ety nqkolko neshta : izlez s friends , slushai muzika, 4ati si , plyvai,ti4ai, gledai tv, hodi na more :P :grin:

FucKtheSyStem
07-13-2008, 19:04
Еми аз ще ти кажа какво правя това лято може пък да си харесаш нещо :-D Излизам с приятели,прибирам се само за да спя :D ще скачам с бънджи,ще ходя за седмица в друга държава,ходих на плуване,ще ходя на танци,ходя на плаж,ходя на кино,в мола се забавлявам,играя баскетбол и мн др неща... :P

chefff :>
07-13-2008, 19:19
Можеш да си вземеш куче и да го разхождаш - така ще излизаш и може да мернеш някои друг приятел, след това да излезете ..

mobsita
07-13-2008, 19:36
Ти учиш сега,а-похвално! :smt002 =D> =D> =D> Напълно те разбирам,относно това,че няма какво да парвиш,къде да ходиш и т.н.Аз лично слушам музика,гледам волейбол-голям фен съм :grin: и това е,освен разходките из прака :oops: Би ли споделила по какво учиш :-o :twisted: и защо. :-$

ell_ownz
07-13-2008, 19:37
i na mene mi e adski sky4no. pfff

zelenooko_kote
07-13-2008, 19:40
Ти учиш сега,а-похвално! :smt002 =D> =D> =D> Напълно те разбирам,относно това,че няма какво да парвиш,къде да ходиш и т.н.Аз лично слушам музика,гледам волейбол-голям фен съм :grin: и това е,освен разходките из прака :oops: Би ли споделила по какво учиш :-o :twisted: и защо. :-$

Ami az sam 7 za 8 klas,tazi godina me prieha v PMG s matematika,bala mi e visok,otli4ni4ka sam i t.n.Dotuk dobre,nooooo.....

zelenooko_kote
07-13-2008, 19:40
i na mene mi e adski sky4no. pfff


razbiram te napalno

zloto
07-13-2008, 19:42
Хайде да правим клуб на скучаещите 8-)

zelenooko_kote
07-13-2008, 19:47
Хайде да правим клуб на скучаещите 8-)

haha dobra ideq

Inlofee
07-13-2008, 19:48
аз съм първа в клуба :grin: :grin: :grin:

gree_girl
07-13-2008, 19:50
Да, аз и моята съседка сме в това число. Ами аз чета книжки от списъка, тичам, ходя на фитнес, помагам вкъщи ... но пак ми е скучно :(

sladurankata16
07-13-2008, 19:56
Spored men ako prez godinata ne se be6e otdala samo na u4ene a primerno be6e izlizala s pr-li,sega 6te6e da prodalji6 da izliza6 s tqh.Ne e opravdanie tova 4e si imala izpiti da se zatvori6 samo da u4i6.Az sam za 10 klas,sa6to u4ih i me prieha v pmg,no vapreki tova sa4etavah poleznoto s priqtnoto.Sas sigurnost iska6 da ima6 dobro bade6te,no ne zagarbvai i nai-hubavite si godini ot jivota.

HAGVXSXVH
07-13-2008, 20:01
ем ходя на море през ден някъде,вечер излизам и като цяло това.. :)

gree_girl
07-13-2008, 20:12
Иди на село при баба, дядо, братовчеди ако имаш. А защо не звъннеш на някой познат, може да си допаднете и да се сближите :)

zelenooko_kote
07-13-2008, 20:16
Ox ako vi obqsnq kolko e slojno,parvo ne sam nito ot sofiq nito ot 4ernomorki grad,za da hodq na more,vtoro nqmam bratov4edi v grada vs sa izvan nego,treto,prosto poneje me podceniha zaradi tova 4e u4a nqmam mn poznati s koito mogada izlqza,4etvarto na fitnes,tanci ikvo li o6tene ne moga da hodq,ot finansova gledna to4ka,treto ne moga da se otpusna,za6toto jiveq s tatko i baba i ...da prodaljavam li????

gree_girl
07-13-2008, 20:20
Иди при братовчедите, които са извън града. А ти от къде си?

zelenooko_kote
07-13-2008, 20:20
sl

pencho1991
07-13-2008, 20:23
sl
Сливен ?

zelenooko_kote
07-13-2008, 20:24
sl
Сливен ?
mhm

gree_girl
07-13-2008, 20:29
Имате ли някакви градини, които обработвате? Ако има помогни на ваще. Има ли някакви съседи, които са около твоята възраст?

chocoleptic
07-13-2008, 20:31
Е как така нямате приятели !?
Поне 2-3 ?!

zelenooko_kote
07-13-2008, 20:33
Е как така нямате приятели !?
Поне 2-3 ?!

mn lesno ti se struva..imam 2 sa v burgas,1 e na sveti vlas i ostna samo 1,koqto....ne i se izliza nikak,ama NIKAK

zelenooko_kote
07-13-2008, 20:33
Имате ли някакви градини, които обработвате? Ако има помогни на ваще. Има ли някакви съседи, които са около твоята възраст?
a na teb mn ti blagodarq,za6toto qvno naistina ti puka i mi dava6 dobri idei ms mn

chocoleptic
07-13-2008, 20:36
Е как така нямате приятели !?
Поне 2-3 ?!

mn lesno ti se struva..imam 2 sa v burgas,1 e na sveti vlas i ostna samo 1,koqto....ne i se izliza nikak,ama NIKAK
Не и се излиза ..
хахахахахах

Ами други познати нямаш ли ?!
Опитай се да се сближиш с някой стар познат.
Пфф ..
100% имаш поне 30-40 най-малко познати ама като не се опиташ да се сближиш те няма сами да дойдат при тебе ..
Иди на концерт :razz:

sladurankata16
07-13-2008, 20:39
i az sam ot sl,ima6 li aha,moje da te poznavam :) a za polojenieto si,naistina e malko slojni4ko :S

pencho1991
07-13-2008, 20:40
от Сливен ли сте?

zelenooko_kote
07-13-2008, 20:40
ami qvno 6te se naloji da obqsnq,4E MOMI4ETATA KOITO U4AT NQMAT MN PRIQTELI,MOM4ETATA NE GI ZAGLEJDAT I NE IM OBRA6TAT MN VNIMANIE OB6TO VZETO.Pove4eto na moite godini sa kurvi4ki,na koito mom4etat hodqt da im barkat v ga6tite v toaletnite i ponejeaz sam ot po boinite,ako nwkoi s eopita da go napravi s mene go biq i moje i zaradi tova da e,no pak 6te kaja VIE 4UVALI LI STE ZA OTLI4NIK S MN PRIQTELKI>KOITO SE VESELI I IZLZIA VS VE4ER???????

zelenooko_kote
07-13-2008, 20:42
i az sam ot sl,ima6 li aha,moje da te poznavam :) a za polojenieto si,naistina e malko slojni4ko :S

kak se kazva6 i kade u4i6?

zelenooko_kote
07-13-2008, 20:43
от Сливен ли сте?

da za6to?

pencho1991
07-13-2008, 20:44
от Сливен ли сте?

da za6to?
Питам,защото Сл е съкращение и на Сливница :)

gree_girl
07-13-2008, 20:55
Аз също съм отличничка, но имам приятелки. Те също са отличнички. Това, което каза за излизането и момчетата е вярно. Но когато имаш по-малко домашни и уроци излез за малко, колкото да се поразсееш от училището и проблемите вкъщи.
Колкото до момчетата, да не ти пука много, защото скоро ще им дойде ума в главата и ще си потърсят по-сериозно момиче. А не като курвичките, които могат да имат когато пожелаят. Освен това ммчетата харесват повече недостъмните и трудни момичета. Ака имаш някакви съседи на твоята възраст или с 1-2 години разлика, излезте-поиграйте на топка`волей, баскет каквото ви влече` , на карти, табла, шах... Или ако имате малко детенце-занимавай се с него. От твоя клас има ли други отличнички?
А колкото до това-поставям се на твоето място, миличка :-)

bEbsI
07-13-2008, 20:56
А трудно ли е да пишеш заглавието НоРмАлНо?!

gree_girl
07-13-2008, 20:59
А трудно ли е да пишеш заглавието НоРмАлНо?! не се заяждай с момичето за глупости

WaterLilly
07-14-2008, 05:39
Аз съм толкова отчаяна, че чистя из нас! :lol: Гледам и телевизия и на компютъра съм изтеглила втория сезон на h2o, излизам с братовчедката ми, въпреки че е на 5, и я наглеждам! :oops:


А трудно ли е да пишеш заглавието НоРмАлНо?!
Сългасна съм, ама ми е много интересно защо потребителското ти име е написано точно тАкА? :-D

bEbsI
07-14-2008, 08:24
Аз съм толкова отчаяна, че чистя из нас! :lol: Гледам и телевизия и на компютъра съм изтеглила втория сезон на h2o, излизам с братовчедката ми, въпреки че е на 5, и я наглеждам! :oops:


А трудно ли е да пишеш заглавието НоРмАлНо?!
Сългасна съм, ама ми е много интересно защо потребителското ти име е написано точно тАкА? :-D

Защото написано с нормални букви,тоест bebsi вече беше заето.
Ако искаш да ме критикуваш,просто пиши ЛС,не смятам,че тематата трябва да се прецаква,заради мнението,което изразих.

pOiSoN_kIsS_94
07-14-2008, 08:43
Запознайте се с някой по скайп или чата и излезте :D
ако не искате пък все някой познат ще може да излизе с вас :)
при мен даже се оказа,че приятелката на прителката на една моя прителка ме е позанавала :shock: :-o
ехх светът е малък :D :D

glupacheE
07-14-2008, 11:19
Аз също съм отличничка, но имам приятелки. Те също са отличнички. Това, което каза за излизането и момчетата е вярно. Но когато имаш по-малко домашни и уроци излез за малко, колкото да се поразсееш от училището и проблемите вкъщи.
Колкото до момчетата, да не ти пука много, защото скоро ще им дойде ума в главата и ще си потърсят по-сериозно момиче. А не като курвичките, които могат да имат когато пожелаят. Освен това ммчетата харесват повече недостъмните и трудни момичета. Ака имаш някакви съседи на твоята възраст или с 1-2 години разлика, излезте-поиграйте на топка`волей, баскет каквото ви влече` , на карти, табла, шах... Или ако имате малко детенце-занимавай се с него. От твоя клас има ли други отличнички?
А колкото до това-поставям се на твоето място, миличка :-)

+1
при мен е същата работа- отличничка съм но си имамм и много приятели и се забавлявам.....не ми е скучни...понякога когато нямам правя нищо простоо си почивам и мързелувам :D :-)

zelenooko_kote
07-14-2008, 13:09
Аз също съм отличничка, но имам приятелки. Те също са отличнички. Това, което каза за излизането и момчетата е вярно. Но когато имаш по-малко домашни и уроци излез за малко, колкото да се поразсееш от училището и проблемите вкъщи.
Колкото до момчетата, да не ти пука много, защото скоро ще им дойде ума в главата и ще си потърсят по-сериозно момиче. А не като курвичките, които могат да имат когато пожелаят. Освен това ммчетата харесват повече недостъмните и трудни момичета. Ака имаш някакви съседи на твоята възраст или с 1-2 години разлика, излезте-поиграйте на топка`волей, баскет каквото ви влече` , на карти, табла, шах... Или ако имате малко детенце-занимавай се с него. От твоя клас има ли други отличнички?
А колкото до това-поставям се на твоето място, миличка :-)

Ami ne nqma dr otli4ni4ki

vio
07-14-2008, 13:16
Аз също съм отличничка, но имам приятелки. Те също са отличнички. Това, което каза за излизането и момчетата е вярно. Но когато имаш по-малко домашни и уроци излез за малко, колкото да се поразсееш от училището и проблемите вкъщи.
Колкото до момчетата, да не ти пука много, защото скоро ще им дойде ума в главата и ще си потърсят по-сериозно момиче. А не като курвичките, които могат да имат когато пожелаят. Освен това ммчетата харесват повече недостъмните и трудни момичета. Ака имаш някакви съседи на твоята възраст или с 1-2 години разлика, излезте-поиграйте на топка`волей, баскет каквото ви влече` , на карти, табла, шах... Или ако имате малко детенце-занимавай се с него. От твоя клас има ли други отличнички?
А колкото до това-поставям се на твоето място, миличка :-)

Ami ne nqma dr otli4ni4ki az sum si gotin 4ovek imam si mn priqteli ama sum si s super uspeh tui4e tva prosto zavisi ot 4oveka ako toi iska ne6to go postiga 8)

zelenooko_kote
07-14-2008, 13:26
Аз също съм отличничка, но имам приятелки. Те също са отличнички. Това, което каза за излизането и момчетата е вярно. Но когато имаш по-малко домашни и уроци излез за малко, колкото да се поразсееш от училището и проблемите вкъщи.
Колкото до момчетата, да не ти пука много, защото скоро ще им дойде ума в главата и ще си потърсят по-сериозно момиче. А не като курвичките, които могат да имат когато пожелаят. Освен това ммчетата харесват повече недостъмните и трудни момичета. Ака имаш някакви съседи на твоята възраст или с 1-2 години разлика, излезте-поиграйте на топка`волей, баскет каквото ви влече` , на карти, табла, шах... Или ако имате малко детенце-занимавай се с него. От твоя клас има ли други отличнички?
А колкото до това-поставям се на твоето място, миличка :-)

Ami ne nqma dr otli4ni4ki az sum si gotin 4ovek imam si mn
priqteli ama sum si s super uspeh tui4e tva prosto zavisi ot 4oveka ako toi iska ne6to go postiga 8)

Abe..ne savsem

o0ps
07-14-2008, 13:37
Хъх, ами да ти кажа и аз съм отличничка, но имам приятели и излизам и се забавлявам. Не мисля че някой те е изолирал само заради това че учиш, по скоро ти сама си се изолирала от тях...

hetfield_girl
07-14-2008, 19:04
Аз също съм отличничка, но имам приятелки. Те също са отличнички. Това, което каза за излизането и момчетата е вярно. Но когато имаш по-малко домашни и уроци излез за малко, колкото да се поразсееш от училището и проблемите вкъщи.
Колкото до момчетата, да не ти пука много, защото скоро ще им дойде ума в главата и ще си потърсят по-сериозно момиче. А не като курвичките, които могат да имат когато пожелаят. Освен това ммчетата харесват повече недостъмните и трудни момичета. Ака имаш някакви съседи на твоята възраст или с 1-2 години разлика, излезте-поиграйте на топка`волей, баскет каквото ви влече` , на карти, табла, шах... Или ако имате малко детенце-занимавай се с него. От твоя клас има ли други отличнички?
А колкото до това-поставям се на твоето място, миличка :-)

Да, аз също, но имам много приятели, както момичета, така и момчета. А и с момчетата ми върви горе-долу :D Та мисълта ми е, че не зависи от това дали си отличничка или не, а от това как се държиш. Важното е да не се притесняваш да контактуваш с хорат около теб. (леле колко мъдро прозвуча :grin: )


ПП: и аз бях седми клас тази година, а сега ще съм във френската,(софия) учих много, но всяка събота и неделя задължително излизах. Иначе от толкова зубрене, щеше да ми гръмне главата :booooomb: Искам да кажа, че не трябва да си пропиляваш тийн годините само в учене. Сегха отиваш в ново училище, нова среда. Възползвай се и се сприятели с хората там. Още повече, че ще ти бъдат на нивото, умни са и ням ада са като курвите в старото ти даскало. Помисли си и успех :-) :-) :-)

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-14-2008, 19:12
Ми и аз ся отивам в ново даскало и честно да ти кажа не ми пука много много кво ше мислят другите за мен.. А колкото до това кво да праиш през свободното ти време - ами излизай...сприятелявай се с нови хора...общувай...спортувай... отдържай форма и най-важното , Лятото е за релакс, така че купонът на макс :-P :-P :-P

gree_girl
07-14-2008, 19:30
Ами аз имам и друго предложение: сутринта като станеш излез и потичай 20-30 минутки, после се прибери и направи някакви упражнения за корема, краката ... хапни. Сготви нещо за вечеря или за обед-нещо, което на теб ти харесва. Звънни на братовчед или съсед. А преди имала ли си риятелки?

qg0dkata
07-14-2008, 19:33
Ходи на море, разхождай се с приятели и обикаляйте по магазините без нищо да си купите само да мерите грозни и скъпи дрехи :D :D Ей така за развлечението, после хапнете, гледайте някой хубав филм и така (:

Axel_f
07-14-2008, 20:06
Момиче, стига си се оправдавала, че си отличничка и затова си нямала приятели! Да не мислиш, че си само ти?! И другите затова не те харесват сигурно...И аз завърших тая година с пълно 6, при това 10 клас в немската в София, но си имам приятели, не са кой знае колко много, но са супер свестни и забавни хора!Може и да не излизаме всеки ден, защото живеем много далече, обаче поне 1-2 пъти в седмицата се виждаме... :? Все има някого, на когото можеш да се обадиш да се разходите например, да пиете по сокче (едва ли пиеш кафе :D ), можеш да поканиш някого на гости, например някой братовчед или де да знам...

Можеш да спортуваш, да тичаш например или да ходиш на танци (не е толкова скъпо),моеш да си потърсиш и някаква работа...малък град, може би ще е по-лесно да намериш нещо подходящо!

Иначе и аз те разбирам донякъде, защото и мен през ваканцията ми е скучно, главно защото имам много свободно време за губене, пък и в тия жеги толкова ме мързиии... :oops:

Bochko_banana
07-14-2008, 20:07
аман от пубери дето само искат да привлекат внимание !

zelenooko_kote
07-15-2008, 06:50
аман от пубери дето само искат да привлекат внимание !


Ти млъкни...А на другите мерси за съветите,ще си избера нещо,за да се занимавам и да не скучая,на коойто му се струва че само се оправдавам-ами добре,все тая имате си право на мнение,а за тези които наистина дадоха добри идеи-благодаря,а това за гимнастиката, не знам кой го беше дал-е супер.Ок,благодаря ви пак.

gree_girl
07-15-2008, 12:22
Радвам се, че с нещо ти помогнахме :-) :)

Bochko_banana
07-15-2008, 12:25
аман от пубери дето само искат да привлекат внимание !


Ти млъкни...А на другите мерси за съветите,ще си избера нещо,за да се занимавам и да не скучая,на коойто му се струва че само се оправдавам-ами добре,все тая имате си право на мнение,а за тези които наистина дадоха добри идеи-благодаря,а това за гимнастиката, не знам кой го беше дал-е супер.Ок,благодаря ви пак.само не се заяждай с мене щото не знаеш аз кво мога ! :x

gree_girl
07-15-2008, 12:28
аман от пубери дето само искат да привлекат внимание !


Ти млъкни...А на другите мерси за съветите,ще си избера нещо,за да се занимавам и да не скучая,на коойто му се струва че само се оправдавам-ами добре,все тая имате си право на мнение,а за тези които наистина дадоха добри идеи-благодаря,а това за гимнастиката, не знам кой го беше дал-е супер.Ок,благодаря ви пак.само не се заяждай с мене щото не знаеш аз кво мога ! :x
И какво ако не е тайна ще и направиш? хахах

Bochko_banana
07-15-2008, 12:29
братче ще ти направя :-P :-P
п.п може и сестриче да е :D

gree_girl
07-15-2008, 12:32
братче ще ти направя :-P :-P
п.п може и сестриче да е :D

По нета ли бе, малкия?

zelenooko_kote
07-15-2008, 12:35
аман от пубери дето само искат да привлекат внимание !


Ти млъкни...А на другите мерси за съветите,ще си избера нещо,за да се занимавам и да не скучая,на коойто му се струва че само се оправдавам-ами добре,все тая имате си право на мнение,а за тези които наистина дадоха добри идеи-благодаря,а това за гимнастиката, не знам кой го беше дал-е супер.Ок,благодаря ви пак.само не се заяждай с мене щото не знаеш аз кво мога ! :x

Umrqh ot strah,samo kato ti vidq AVATARA i mi stava qsno.

sweet_baby_cool
07-15-2008, 17:57
Имаш нет и комп, намери си приатели и излизайте заедно

stili4a
07-15-2008, 18:53
Разбирам те напълно.Наистина повечето момчета имащи се за "готини" не се захласват по момичета,които мислят за бъдещето.Но не съм съгласен,че поради тази причина неможеш да имаш приятелки момичета.Не всички момиченца са надути курви.Има и доста,който могат да бъдат добри приятелки.Мисля,че до известна степен проблема е бил и в теб.Трябвало е освен времето в което си учила през годината да отделяш поне малко време за да излизаш и да се запознаваш и контактуваш с нови хора с които споделяте еднакви интереси за да си намериш приятели и да не пишеш тази тема сега.Не се комплексирай от това,че нямаш приятели,напротив амбицирай се и си намери.Успех! ;)

unfaithful1234
07-15-2008, 19:02
И аз съм отличничка и имам страшно много приятели,ама и врагове... :D И излизам всяка вечер...това,че си отличничка не би трябвало да ти пречи в отношенията ти с другите... :?

gree_girl
07-15-2008, 19:41
Преди имала ли си приятелки?

zelenooko_kote
07-19-2008, 19:39
Преди имала ли си приятелки?

Ami da ,no dvete mi nai dobri priqtelki o6te predi 4 godini zaminaha za 4ujbina i nqma da se vra6tat mai

gree_girl
07-19-2008, 21:09
А през тези четири години с кого си се движила?

zelenooko_kote
07-20-2008, 07:22
А през тези четири години с кого си се движила?

Ami s 2-3 momi4eta ot klasa,ama sega kato zavar6ihme ve4e i mi ostana samo ednata ot tqh

pandelka
07-20-2008, 07:42
Ми аз излизам с приятелите си от даскало виждаме се секи ден...почти де..ако не ходя на диско вечер излизам с хора от моя квартал..в краен случай с1м на компа..има мн неща за правене замини няк1де :-P

DJACK
07-20-2008, 07:46
Е как няма каде да ходите бе елате да излизате с мене хаха :grin:

XceSS
07-20-2008, 08:02
И аз какво по дяволите да направя, че ти е скучно ? Айде по цял ден да пишем в тая тема да не ти е скучно а ? Ти като не можеш да намериш какво да правиш, ние ще успеем да знаеш...пфффф

zelenooko_kote
07-20-2008, 09:07
И аз какво по дяволите да направя, че ти е скучно ? Айде по цял ден да пишем в тая тема да не ти е скучно а ? Ти като не можеш да намериш какво да правиш, ние ще успеем да знаеш...пфффф

Не съм те карала нищо да правиш.Като ти е толкова тъпо-не влизай,къ'в ти е проблема?

sladkъ_mackъ
07-20-2008, 11:36
Здрасти на всички! Искам да ви питам какво правите през ваканцията,защото лично на мен ми е ДООООСТА скучно (меко казано).Дайте някви предложения какво може да се прави защото ми остават 2 месеца скука...то всъщност цяла година е така,но който е решил да зубри като мене...така ще е...Тааа...слушам предложенията ви с кво мога да се занимавам? оф бе има 1000 такива теми :-x Поразрови се, в раздел "У дома" всяка втора е "скучно ми е", "предложения за убиване на скуката","няма с кой да излизам" .. Днеска най-малко на 5 такива попаднах :?

sladkъ_mackъ
07-20-2008, 11:39
А през тези четири години с кого си се движила?

Ami s 2-3 momi4eta ot klasa,ama sega kato zavar6ihme ve4e i mi ostana samo ednata ot tqh На колко си ,ако не е тайна??12 клас ли си завършила :-o :-o

slivaka
07-20-2008, 12:10
Аз пък си зиам нов байк и мисля да ставам баъкър 8-) .Иначе може примерно да уформиш тялото си като ходиш на фитнес ,бягаш в парка,ходиш да плуваш -тъкмо ше си в добра форма за новия клас !Запиши се на някъв спорт -там мое да откриеш нови фр-та . :).Но ако не намериш какво ти е интересно няма с кво да ти помогнем !

bloodfrozen
07-20-2008, 13:51
А защо не заминеш някъде на почивка? Тъкмо ще се разсееш от еднообразието, ще изживееш доста приятни моменти.
А пък ако не си помисляла за съседите - сега е момента.
Басейнът също е алтернатива - там може да се запознаеш с доста хора, решили да се отърват от жегата по тоя приятен начин.

Glamoroussss
07-20-2008, 16:15
ami xodi da bqgash nqkude,pomagai vkushti, nameri ot skype nqkoi priqtel i zapo4nete da si pi6ete,a posle izlezte :) 4eti si knigite,

gree_girl
07-20-2008, 21:22
А през тези четири години с кого си се движила?

Ami s 2-3 momi4eta ot klasa,ama sega kato zavar6ihme ve4e i mi ostana samo ednata ot tqh
Ами обади и се, излезте няколко пъти на кафе, на разходка...покани я у вас и гледйте някое забавно филмче :grin:

amadeus
07-20-2008, 21:43
Спортувай.Намери си нови приятели.Намери си ново хоби.Запиши се да тренираш нещо или пък да свириш.Има още толкова други неща... :)