PDA

View Full Version : Дали я обичам...



lo0s3r
07-13-2008, 19:33
От 1 година сигурно, откакто се запознахме не спирам да мисля за нея (изобщо не преувеличавам) като я видя направо незнам, като си говориме, и дори като ме погледне в очите.. нещо ми става се 1 ще припадна ... омекват ми коленете...
тъпото е , че аз съм абсолютен идиот и просто неможах да и кажа колко много я обичам... постоянно и правя комплименти и искам да си говориме, а като останем насаме, което се случва рядко искам да и кажа, че я обичам и да я целуна, но не искам да изям някой тупаник :lol:
много съм тъп, ама много МНОГО съжалявам, че не и го казах :(
казах само на 1 много добра моя и нейна приятелка, която и е казала, но... дали ме мисли за някой тъпак :( та за ваканцията замина при баба си в друг квартал.. преди това си писахме и ми каза, че ще ми звънне, за да излеземе, което ми беше единствената надеждичка, че нещо може да стане между нас :(
и днес разбрах, че е тръгнала с някъв.... като чух направо си излезнах... прибрах се и ... се разревах.. не съм си помислял, че ще стане заради момиче, но...
вие как мислите, като се видим да и го кажа ли в очите без значение дали е с някой или не дали може да си промени мнението или да си мълча и да се измъчвам още мноого време

дали това, че съм така се дължи на това, че не е с мене и просто искам да се докажа пред себе си или ... наистина я обичам :(

GreenFairy
07-13-2008, 19:36
Според мен си си изтървал шанса. Иначе да, мисля че я обичаш

desity_1936
07-13-2008, 19:39
според мен по-добре да я из4акаш да си преклю4и вразката и 4ак тогава а и кажеш кво изпитваш ... ама незнам :(

Lorein
07-13-2008, 19:41
Spored men i kaji vsi4ko... Hubavo, ima si priqtel, no ti ne znae6 kolko sa silni 4uvstvata im edin kym drug. Lqto e, vseki iska zabavlenie i nqkoi do sebe si. Ako i kaje6, pone 6te se osvobodi6 ot tova postoqnno naprejenie dali da i kaja, dali ne... ama kakvo 6te stane, tq kak 6te reagira... Ako vryzkata i s tova mom4e ne e silna i ako naistina ima 4uvstva kym teb, ne vijdam za6to da ne prorabotqt rabotite mejdu vas :) Zatova spored men riskuvai, pone 6te znae6 istinata :)

P.S. Syjalqvam za latinicata, no imam problemi s kirilicata... :smt075

GregoryHouse
07-13-2008, 19:42
Сега научи ли си урока? За следващия път няма да чакаш...

shokolad_4eto
07-13-2008, 19:43
Според мен трябва да и го кажеш ... пък каквото ще да става :wink: . Сигурно и тя има някакви чувства към теб ... щом казваш, че знае за чувствата ти към нея и като виджа, че нищо не правиш :shock: и затова да е тръгнала с друг :)
УСПЕХ ОТ МЕН :smt001 :-P

Whyniser
07-13-2008, 19:44
Сега научи ли си урока? За следващия път няма да чакаш...
Не се безпокой.Пак ще пише :razz:

GregoryHouse
07-13-2008, 19:45
Сега научи ли си урока? За следващия път няма да чакаш...
Не се безпокой.Пак ще пише :razz:

Почти убеден съм в това...

Пък и на нея най вероятно не я интересуваш иначе немаше да тръгва с друг...

lo0s3r
07-13-2008, 19:52
Сега научи ли си урока? За следващия път няма да чакаш...
че няма да чакам - няма, ама ... не искам да е следващия път :-k

sladurankata16
07-13-2008, 20:01
btw na mene mi se e slu4valo da 4akam da prikliu4i vrazkata si i sled tova da e s men,no da ti kaja 4esno nakraq ot 4akane ve4e ti e minal meraka

PePeLePew
07-13-2008, 20:06
1 година и не си действал .... :? пич ако продължавап в този дух скоро няма да си хванеш гадже

sladkoto_bonbon4e_92
07-13-2008, 20:59
emi spored men e bilo nai dobre da i kaje6 i ako tq e imala nqkakvi 4uvstva da se suberete...a sega e dobre da pogovri6 s neq..i da i kaje6..neznam ama prosto ako ne go napravi6 samo she si strada6..a ako neiska6 da igo kazva6 ili nqma6 vuzmojnost..Mai trqbva da se otkaje6..

_flirt
07-13-2008, 21:16
i na mene ne6to takova mi se slu4i samo deto ne sum plakal xhaxhaha loser :D xahahx hodi i go kaji po dobre 6oto posle 6e sujalqva6 4e si bil takuf tupak i te e sduhalo nekfo momi4ence a gadjeto i ako ti se otvori go prebiiiii :D

Zveezdichka
07-13-2008, 21:17
Mисля, че трябва да й кажеш всичко, защото тя трябва да знае, че винаги може да намери упора в теб, когато има нужда да бъде обичана.
А той може да не й даде това, което ти би й дал. :)
С теб съм. Успех!

DevilWish
07-13-2008, 21:17
Spored men i kaji vsi4ko... Hubavo, ima si priqtel, no ti ne znae6 kolko sa silni 4uvstvata im edin kym drug. Lqto e, vseki iska zabavlenie i nqkoi do sebe si. Ako i kaje6, pone 6te se osvobodi6 ot tova postoqnno naprejenie dali da i kaja, dali ne... ama kakvo 6te stane, tq kak 6te reagira... Ako vryzkata i s tova mom4e ne e silna i ako naistina ima 4uvstva kym teb, ne vijdam za6to da ne prorabotqt rabotite mejdu vas :) Zatova spored men riskuvai, pone 6te znae6 istinata :)

P.S. Syjalqvam za latinicata, no imam problemi s kirilicata... :smt075
Абсолютно съм съгласна ;) Нямам какво да добавя ;)

lo0s3r
07-14-2008, 06:14
i na mene ne6to takova mi se slu4i samo deto ne sum plakal xhaxhaha loser :D xahahx hodi i go kaji po dobre 6oto posle 6e sujalqva6 4e si bil takuf tupak i te e sduhalo nekfo momi4ence a gadjeto i ako ti se otvori go prebiiiii :D

ти да и видиш гаджето :shock: :shock: да ти е жал да го удариш :p

иначе мерси много на всички, като я видя ще си поговориме ...