PDA

View Full Version : Цикъл , море....секс



monkey_
07-13-2008, 20:17
Последните 2 месеца цикъла ми е по слаб и кратък от преди...сега е 3 дена някъде а преди беше 6 и така.. очертава се да ми дойде когато съм на море ии не ми се иска да си прецаквам морето заради него... Иска ми се да имам интимни отношения с приятеля си :-) а от друга страна не искам да прецаквам организма си с хапчета защото мисля че и сега е нещо обаркан.Чудя се какво да направя...да пия ли хапчета за забавяне на цикъла.. или да го предизвикам преди това.. или и аз нз вече какво... Дано ми дадете някакви идеи и предложеня ?

TheGirlNextDoor
07-13-2008, 20:23
на колко години си?

girl91
07-13-2008, 20:24
И аз ще съм в същото положение другия месец - ще ходя на море с приятеля ми. Очаква се точно тогава да ми дойде.
Ще си купя хапчета(Оргаметрил) и ще ги пия. До сега не съм ги използвала.
И аз не исках да си тровя отганизма с хапчета,но... ще се наложи един път.
Тези хапчета се пиели няколко дена(3-4) преди да ти дойде. На мен ще ми се съберат много дни да ги пия, защото ще съм 10 дена на море. След като спреш да ги приемаш хапчетата след няколко дена трябва да ти дойде.

preichetoy
07-13-2008, 20:28
Мноооооооооого лимони!

monkey_
07-13-2008, 20:28
19 godini

monkey_
07-13-2008, 20:30
za kakvo sa mnogoto limoni ?

TheGirlNextDoor
07-13-2008, 20:38
вярно е,че хапчетата са доста вредни...но нямаш друг избор :(

sladku_bebzi
07-13-2008, 20:57
Еми тва с интимните отношения, мисля, че под душа няма да имате проблем.

preichetoy
07-13-2008, 21:07
za kakvo sa mnogoto limoni ? Ако ти е силно намалява, ако ти е слабичко, може дори да изчезне за... половин ден :D

TheNewReligion
07-13-2008, 21:12
Има точно 10 такива теми . Някои от , които са на тази страница !!! Разрови се малко и стига сте питали едно и също ! Имам чувството , че вече пишете теми ей така , за да си губите времето , а много добре знаете какво да правите ! :? :? :?

mila92
07-13-2008, 21:43
vitamin C namalqva ti te4enieto :) pak ako iska6 da ti doide po rano vdigai mn tejki ne6ta hodi na basein kadeto vodata e studena i taka :)

preichetoy
07-13-2008, 22:45
vitamin C namalqva ti te4enieto :) pak ako iska6 da ti doide po rano vdigai mn tejki ne6ta hodi na basein kadeto vodata e studena i taka :) Водата го спира.

Boot
07-14-2008, 07:59
А защо просто не си смятате кога ще ви дойде и да си огранизирате моретата да не са точно тогава? Сега ще се тровите с гадости. Аз пих оргаметрил преди 6 месеца по други причини и освен че се чувствах адски подута докато го пиех, започна и да ме боли корема всеки път като ми дойде не само първия ден (както беше преди това), но и втория. Не бих повторила ;)

nejnaDROGA
07-14-2008, 08:43
Щом имате планове да ходите с гаджетата на море правете като мен :P Отидете след месечния цикъл :P
Аз утре трябваше да ходя с приятеля ми и компанията ни,но след 4-5 дена трябва да ми дойде и го отложихме за началото на август :-P
А иначе за секса - под душа (както казаха преди мен) или във водата :-D

girl91
07-14-2008, 08:44
А защо просто не си смятате кога ще ви дойде и да си огранизирате моретата да не са точно тогава? Сега ще се тровите с гадости. Аз пих оргаметрил преди 6 месеца по други причини и освен че се чувствах адски подута докато го пиех, започна и да ме боли корема всеки път като ми дойде не само първия ден (както беше преди това), но и втория. Не бих повторила ;)

И аз четах за различни странични ефекти от хапчето, но все пак ще го пия другия месец.Не съм пила подобни хапчета до сега. Ще рискувам.
Не може толкова лесно примерно да променяш датата на почивката-все пак не отиваш само ти на нея, а и си има определени дати примерно за хотели, бунгала, различни екскурзии и т.н.

Boot
07-14-2008, 09:33
Еми то идеята е още като резервираш хотели, бунгала и т.н. - да се съобразиш с цикъла си. Съвсем малко мисъл трябва да се вложи в това - гледаш си календарчето и смяташ. 20 август - не, не мога. В мензис съм. И толкова. А не да се тъпчете като невидели с оргаметрил и примолут-нор.

Ако наборът ти е 92, както сочи никът ти, още по-лошо. Не си разбърквайте организмите по тоя лош начин.

П.П. Примолут-нор се пие не повече от седмица и до колкото си спомням за ограметрил се отнасяше същото. Вземи го под внимание.

PollyPoi
07-14-2008, 09:36
Абе за кво е тая търсачка бе момиче!!!!?????? :x

girl91
07-14-2008, 09:48
Еми то идеята е още като резервираш хотели, бунгала и т.н. - да се съобразиш с цикъла си. Съвсем малко мисъл трябва да се вложи в това - гледаш си календарчето и смяташ. 20 август - не, не мога. В мензис съм. И толкова. А не да се тъпчете като невидели с оргаметрил и примолут-нор.

Ако наборът ти е 92, както сочи никът ти, още по-лошо. Не си разбърквайте организмите по тоя лош начин.

П.П. Примолут-нор се пие не повече от седмица и до колкото си спомням за ограметрил се отнасяше същото. Вземи го под внимание.

За мен ли говориш? Не съм наобор 92, а 91. Не мисля, че съм толкова малка за да не знам какво правя. Все пак съм на 17!
Когато ходиш а море примерно с 10 човека не може всеки един от тях да се съобразява с теб.
Ще поема риска и ще го пия. Поразрових се в нета за да намеря инфо за тези хапчета. В други форуми четах, повечето говореха, че при тях е нямало странични ефекти. Ще видим другия месец при мен как ще е.
И не смятам за щяло и нещяло да ги пия . Само за това море и повече не мисля да се тъпча с тези глупости.

nejnaDROGA
07-14-2008, 09:52
Еми то идеята е още като резервираш хотели, бунгала и т.н. - да се съобразиш с цикъла си. Съвсем малко мисъл трябва да се вложи в това - гледаш си календарчето и смяташ. 20 август - не, не мога. В мензис съм. И толкова. А не да се тъпчете като невидели с оргаметрил и примолут-нор.

Ако наборът ти е 92, както сочи никът ти, още по-лошо. Не си разбърквайте организмите по тоя лош начин.

П.П. Примолут-нор се пие не повече от седмица и до колкото си спомням за ограметрил се отнасяше същото. Вземи го под внимание.

За мен ли говориш? Не съм наобор 92, а 91. Не мисля, че съм толкова малка за да не знам какво правя. Все пак съм на 17!
Когато ходиш а море примерно с 10 човека не може всеки един от тях да се съобразява с теб.
Ще поема риска и ще го пия. Поразрових се в нета за да намеря инфо за тези хапчета. В други форуми четах, повечето говореха, че при тях е нямало странични ефекти. Ще видим другия месец при мен как ще е.
И не смятам за щяло и нещяло да ги пия . Само за това море и повече не мисля да се тъпча с тези глупости.
Е,че и аз ще ходя на море с компанията и сме 19 сигурни човека и още 3,които до няколко дни ще ни кажат дали ще идват :) и всички се съобразиха и с мен :) Все пак сме 8 момичета и си сметнахме кога да отидем за да не сме през цялата почивка в цикли :) Така,че не виждам какъв е проблема :-P Но все пак ти си решаваш :)

girl91
07-14-2008, 10:12
Понякога няма възможнос ти сам да определяш датите на почивката.
В петък заминавам в Турция с нашите. Това не мога да го отменя, защото 1.Екскурзиите са така направени, че на 18ти се заминава, не може друга дата и 2. майка ми тогава има отпуска,целия офис излиза тогава и няма как да си вземе отпуската в друго време.
За морето другия месец- търсихме с връзки някъде да си намерих хубаво място и го намерихме. Пак се пада 18. И това не мога да променя :)

Според мен като се пускат пододни теми, авторът на темата търси някакво друго решение, защото няма такъв вариант да смени датата на почивката.

Boot
07-14-2008, 12:00
Идеята е предварително да мислите малко повече. Все пак става въпрос за здравето ви :)

GabisiTa
07-14-2008, 15:24
Идеята е предварително да мислите малко повече. Все пак става въпрос за здравето ви :)

Не е съвсем така. Аз съм с нередовен цикъл, един месец ми идва по-рано, друг по-късно, така че и да изчислявам няма особена полза, пак ми се провалиха плановете. Би трябвало да ми дойде в началото на август, но този месец ми закъсня с няколко дена и сега се пада да ми дойде към 7-8 август, а на 10-ти заминавам на море. Ето от много изчисления, пак се получи да съм на море но време на цикъл... ;) А и не винаги всички могат да се съобразяват само с един човек....

girl91
07-14-2008, 15:28
Идеята е предварително да мислите малко повече. Все пак става въпрос за здравето ви :)

Не е съвсем така. Аз съм с нередовен цикъл, един месец ми идва по-рано, друг по-късно, така че и да изчислявам няма особена полза, пак ми се провалиха плановете. Би трябвало да ми дойде в началото на август, но този месец ми закъсня с няколко дена и сега се пада да ми дойде към 7-8 август, а на 10-ти заминавам на море. Ето от много изчисления, пак се получи да съм на море но време на цикъл... ;) А и не винаги всички могат да се съобразяват само с един човек....

И аз мисля като теб.

monkey_
07-14-2008, 15:55
ami az pak sam na lager..nqma kak 100 4oveka da se saobrazqt s men :D i dnes hodih pri genikolog i kato i kazah za kakvo stava na vapros i tq mi izpisa vaprosniq orgametril i nqma da go piq 1 sedmica a cql mesec, moje da se kaje 4e 6te go piq tolkova vreme i zaradi fakta 4e poslednite 2 meseca cikala mi be6e dosta po slab i kratak... Dano naistina nqma strani4ni efekti :)

monkey_
07-14-2008, 16:06
hmmm sega 4etoh dr temii i vs pishat 4e sa go pili po 1 sedmica nqkade i ne pove4e a az imam 1 mesec 2 pati na den ... :O Dali e mn :S

girl91
07-14-2008, 16:19
hmmm sega 4etoh dr temii i vs pishat 4e sa go pili po 1 sedmica nqkade i ne pove4e a az imam 1 mesec 2 pati na den ... :O Dali e mn :S

Чела съм в други форуми за жени, които са го пили 2 месеца.
За мен е много, но щом така са ти предписали...
Аз другия месец ще си взема и ще го пия най- много 14 дена.

monkey_
07-15-2008, 14:47
kakvo 6te stane ako propusna 1 tabletka nqkoi den :?

BrookeDavis
07-15-2008, 17:39
В деня, в който трябва да ти дойде започваш да пиеш по една ампула течен витамин С и така всеки ден. Когато се прибереш, спираш да пиеш и..изненада..