PDA

View Full Version : Просто споделете мнението :)



SoAfraid
07-13-2008, 21:34
Здравейте ако има будни по това време. Да споделя с някои понеже тука работата става анонимна и ми е по лесно. Значи на 19 съм и направо как да кажа изгарям от чувства да споделя с някое момиче, и направо ми е писнало да чета теми секс и там подобни работи не че не искам но повече от секса искам и споделени чувства а заедно с тях да дойдат и другите по сериозни работи. Да попитам на някой ако му се е случвало такова нещо как се е измъкнал от проблема или изобщо как смогва да се справи с него. Няма да откажа някои да сподели моето мнение и малко съвети да даде.

GreenFairy
07-13-2008, 21:39
Точна рецепта какд а си намериш момиче няма. Просто отиваш при някоя девойка и се запознаваш и се надяваш да стане нещо... Сега се сетих и за един виц:
Двама седят на бара и единият вика:
-Винаги ти се чудя как успяваш да спиш всяка вечер с различна?
-Ами отивам при някоя мадама и й казвам: "Искаш ли да се ебем?"
-Е, добре де не те ли бият много?
-Абе много ме бият, ама и много еба.

Така че, винаги ще има свободни момичета които също търсят половинка, защо това да не си ти?

dark_shadow_f
07-13-2008, 21:42
Ако харесваш някое моми4е първо се опитай да се сближиш с нея като излизате примерно на кафе.Ако се съгласи да излезне с теб зна4и има интерес.Излизайте първо като приятели и след това й кажи 4е имаш 4увства към нея и виж какво ще ти отговори.Ако и тя те харесва запо4нете връзка и ако си подхождате и се оби4ате връзката ви ще стане и по-сериозна

SoAfraid
07-13-2008, 21:52
Точно това правя и не се получава нещо ... незнам на какво се дължи не съм мълчалив и като грозен не мога да се определя но и като красив за мене е силна дума бих казал симпатичен и печен (не се хваля споделям само) но винаги когато например след 2-рата среща изпращам момичето и тя бърза да се прибере и по този начин не ми дава да я целуна поне, да и докажа че не се бъзикам с нея и т.н. А на другия ден какво става споделя ми тя как искала някакво друго момче и тогава направо ме хващат бесовете.

Madn3s5
07-13-2008, 21:53
Намери си приятелка като искаш чуства :wink:

SoAfraid
07-13-2008, 21:56
MaDDneS-f каза го сякаш да ходя риба да ловя ми ай стани ми приятелка ти търся си приятелка и ай теб търся :)

dark_shadow_f
07-13-2008, 21:58
Точно това правя и не се получава нещо ... незнам на какво се дължи не съм мълчалив и като грозен не мога да се определя но и като красив за мене е силна дума бих казал симпатичен и печен (не се хваля споделям само) но винаги когато например след 2-рата среща изпращам момичето и тя бърза да се прибере и по този начин не ми дава да я целуна поне, да и докажа че не се бъзикам с нея и т.н. А на другия ден какво става споделя ми тя как искала някакво друго момче и тогава направо ме хващат бесовете. Просто не си имал късмет.С колко моми4ета ти се е слу4вало след втора среща да не ти дават да ги целунеш?

DevilWish
07-13-2008, 21:58
Ами на тази възраст ,всички много ги е чатнал хормона /говоря за възрастта на момичетата ,с които предполагам излизаш 14-18 или както е там/ . . . някой искат само секс ,други търсят любов + секс . . . обаче ако си с едно момиче ,задължително не я притискай.Не й покзвай колко си влюбен и че ще направиш всичко за нея ,остави я малко тя да тича след теб ,защото на момичетата така им харесва.Търсиш ли я през 2 минути ,ако не е до теб - тръпката си отива ;)
Успех и дано си намериш някое момиче ,което те заслужава ,защото виждам ,че си точен :)

cherinka
07-13-2008, 22:00
Може да се запознаеме, ако искаш. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Ами, в такива ситуации кво правя.. седя и цивря и то след време, неусетно как, ми е минало и не си спомням за този период.
Ся го карам 'апатично', както казаха някои от форума, и е мноо гот.
А ти - спокойно, или ще се оправиш и ще си намериш гаджи, или ще ти отмине :)

ilianchet0
07-13-2008, 22:00
Абе на тази тема няма какво да се дават съвети. Както някой по-нагоре е казал, просто до сега не си имал късмет. Но спокойно, ще дойде момента, в който ще откриеш своята половинка :-)

SoAfraid
07-13-2008, 22:02
на 19 съм и не мисля че съм в границата на 14-18 годишните и в акъла и възрастовата граница случвало ми се е с 4 момичета и изощо да кажа ме е страх да се занимавам повече и от доста време насам съм се отдал изцяло на работата си и не излизам и тва направо ме изгаря отвътре и отсякаде а и да излезна просто незнам кво да правя ако направя нещо ще се получи ли дали няма да се изложа и така на татък просто какъв е тоя страх незнам от край време се чувствам така и някак си ми е напознато това чувство и се си мисля да не умра сам някой ден и да съм изпуснал толкова много от живота но в същото време си мисля че толкова много ми е дошло че няма да издържа още една издънка така да го наречем

SoAfraid
07-13-2008, 22:06
cherinka че проблеми няма да се запознаем :) се пак малко разнообразие няма да навреди и на двама ни мм?

ilianchet0
07-13-2008, 22:07
Еее ти пък вече какви ги говориш. Все пак си САМО на 19, а не на 39.
Няма смисъл да си пълниш главата с щуротии, не може да се откажеш от срещите от страх да не бъдеш разочарован. Трябва да бъдеш опитимист, аз съм сигурна, че ще намериш точното момиче, ако не се отчайваш :)

SoAfraid
07-13-2008, 22:09
iliancheto oks gleam oshte malko sha skochish da me biesh sqkash az sum vinoven che si na 39 no se pak 10x za otgovora :)

cherinka
07-13-2008, 22:11
Ми, пиши ми, де.
Аз ли да прая първата крачка!
Кво е тва нещо! :-|

dark_shadow_f
07-13-2008, 22:14
Запо4ни да излизаш , като си седиш вкъщи няма да си намериш приятелка. Може би е по-добре първо да бъдете само приятели с някое моми4е и по-късно да задълбо4ите отношенията си.Връзките които са запо4нали след приятелство са много по-успешни защото си опознал другия 4овек и защото така ще бъдеш сигурен 4е връзката ви не се основава само на секса.

SoAfraid
07-13-2008, 22:15
cherinka кажи си skype и аз ще я направя тази важната крачка :) че тука във форума малко трудно се говори с закъсненията :)

cherinka
07-13-2008, 22:16
Ми, пиши ми лично, щото модовте се карат. 8-)

ilianchet0
07-13-2008, 22:17
iliancheto oks gleam oshte malko sha skochish da me biesh sqkash az sum vinoven che si na 39 no se pak 10x za otgovora :)
:D :D :D
Не знам само как реши, че съм на 39...доста ме състари :D :D :D

Явно не си ме разбрал правилно, но както и да е, карай да е весело 8)

p0liner0
07-13-2008, 22:29
Човек, ти сам каза, че не е като да отидеш да ловиш риба. Не трябва да се притесняваш. Един ден любовта ще почука и на твоята врата. А и при мен винаги се е получавало да дойде изневиделица - точно когато не бих си и помислил да я очаквам. Тогава е най-сладко ... :-D :-D :-D

Как го казвам все едно пак не съм сам :D :D :D :D Ама така е. В Пловдив свястни няма :(

yuyuto
07-13-2008, 23:50
Айде на cherinka и SoAfraid приятно лафене... (дано да излезне нещо :P )

Maeva
07-14-2008, 00:16
Човек, ти сам каза, че не е като да отидеш да ловиш риба. Не трябва да се притесняваш. Един ден любовта ще почука и на твоята врата. А и при мен винаги се е получавало да дойде изневиделица - точно когато не бих си и помислил да я очаквам. Тогава е най-сладко ... :-D :-D :-D

Как го казвам все едно пак не съм сам :D :D :D :D Ама така е. В Пловдив свястни няма :(

Как ще няма свястни в Пловдив !! :shock: :shock: :-k :smt021

p0liner0
07-14-2008, 00:30
Добре де изсилих се. МОже би аз не съм срещнал подходяща ;)

GiVe_mE_A_sMiLe:)
07-14-2008, 09:42
1. Недей само да се оглеждаш и да търсиш, отпусни се.
2. Не се страхувай да бъдеш различен и да експериментираш с идеи. Банално е първата среща да е на кафе и не прави никакво впечатление. Просто се забавлявай, на всяко нормално момиче би му харесало. Ако се заглеждаш по лигли, фешънки и незнам там к'ви други ги има... няма да стане.

Maeva
07-14-2008, 13:04
Добре де изсилих се. МОже би аз не съм срещнал подходяща ;)

Не си явно :) Ела в тракия да ни видиш кви сме хубави и свястни всичките :-P 8)

Madn3s5
07-14-2008, 18:58
MaDDneS-f каза го сякаш да ходя риба да ловя ми ай стани ми приятелка ти търся си приятелка и ай теб търся :)

:lol: Тъпо прозвуча ама си е така :oops:

AnzaRe
07-14-2008, 19:03
Здравейте ако има будни по това време. Да споделя с някои понеже тука работата става анонимна и ми е по лесно. Значи на 19 съм и направо как да кажа изгарям от чувства да споделя с някое момиче, и направо ми е писнало да чета теми секс и там подобни работи не че не искам но повече от секса искам и споделени чувства а заедно с тях да дойдат и другите по сериозни работи. Да попитам на някой ако му се е случвало такова нещо как се е измъкнал от проблема или изобщо как смогва да се справи с него. Няма да откажа някои да сподели моето мнение и малко съвети да даде.

Случвало ми са е в същата ситуация съм попадал.Защо не мога да разбера,някои момичета мислят,че всички момчета искат секс.Но не е така някоя част от момчетата искат да споделят да изживяват,да бъдат обичани както и те да обичат.Опитай се да спреш да мислиш за секс,а обърни повече на чувстата си!

BaiToq
07-14-2008, 19:05
Точна рецепта какд а си намериш момиче няма. Просто отиваш при някоя девойка и се запознаваш и се надяваш да стане нещо... Сега се сетих и за един виц:
Двама седят на бара и единият вика:
-Винаги ти се чудя как успяваш да спиш всяка вечер с различна?
-Ами отивам при някоя мадама и й казвам: "Искаш ли да се ебем?"
-Е, добре де не те ли бият много?
-Абе много ме бият, ама и много еба.

Така че, винаги ще има свободни момичета които също търсят половинка, защо това да не си ти?

Хубав виц :lol:

ПО ТЕМАТА:
Щом си на 19,оттук нататък треа да
търсиш чувства,успех.

nesito
07-15-2008, 08:33
moje bi trqbva da spre6 da tursi6. ako se otpusne6 v kompaniq i bude6 sebesi, izlizate nasam-natam s priqteli, 6matkate se , vse 6te se nameri nqkoq kompaniq devoi4eta (po golemi razbira6 me :) ) koito da zapo4nat da se xixikat na sre6ta vi i ako slu4aino stane taka i ste dostatu4no rqzki (ti i tvoqta kompaniq priqteli) vse nqkoq 6te zapo4ne da si govori s vas , ala bala i ako stana taka 4e se razvie na dobre razgovora moje da i vzeme6 tel. na taq deto ti xaresva. posle se prestra6ava6 da i zvunne6 kani6 q ne6to kafence i gotovo! :-D 8-) te ne6tata ot tam nasetne sa se razvili. moje da go smetne6 za tupo ....... no misli kakvoto iska6 ako puk ti xaresa tazi ideq i iska6 o6te sveji isei 8-) pi6i na nesito_94 tva mi e skypeto. aide uspex. a i samo napi6i 4e si ti 4e ne priemam mnogo :D . mn uspex :grin: :grin: :grin: :-)

vamp
07-15-2008, 08:42
Здравейте ако има будни по това време. Да споделя с някои понеже тука работата става анонимна и ми е по лесно. Значи на 19 съм и направо как да кажа изгарям от чувства да споделя с някое момиче, и направо ми е писнало да чета теми секс и там подобни работи не че не искам но повече от секса искам и споделени чувства а заедно с тях да дойдат и другите по сериозни работи. Да попитам на някой ако му се е случвало такова нещо как се е измъкнал от проблема или изобщо как смогва да се справи с него. Няма да откажа някои да сподели моето мнение и малко съвети да даде.

Темата,която ти трябва е една стара моя тема.В нея е казана почти цялата истина ;) Темата се казва "Всички красиви момичета,които не съм имал",прочети първита страница и от последните,там съм посочил няколко последни примера,че всичко става.Писах темата за пичове като теб,за да не пиша все едно и също.Да не ти пука ,че някои хора не са съгласни с мненията ми.Рецептата работи,кво повече ти трябва ;)