PDA

View Full Version : Вече не издържам . . .



DevilWish
07-13-2008, 21:36
Здравейте . . .
Може да си кажете поредната бозава история ,обаче вече ми дойде твърде много .
Така. . . имам си приятел от 2 месеца кажи речи . . . обичам го ,той мен също.Сигурна съм ,че искам да стане нещо сериозно с това момче.
До тук няма проблеми ,обаче ---> преди ходих с едно момче ,което зарязах ,а в последствие то стана най-добрият ми приятел ;) Моето гадже също го познава и знае ,че той наистина ми е единствения истински приятел /нямам приятелки ,нито нищо ,само на това момче мога да разчитам/ ,обаче има една подробност. . . той все още ме обича.Обаче ужасно много ,личи от километри ,всички ми го казват и майка ми даже ми вика ,защо не се събереш с него пак ,мен ми е гадно така ,виж че прави всичко за теб.
Наистина сигурно ме обича даже повече от гаджето ми ,обаче .. . .. аз като не изпитвам нищо към него и си имам приятел какво да направя.
Зная ,че му е гадно като говоря за моя ,за това махам тази тема ,но всеки ден като ме гушка и тн и днес каза ,не знам виждаш ли ,но още съм влюбен в теб . . . офф това ми идва малко кофти .
Как да съм само приятелка с него?!?Аз не го харесвам.Обичам го ужасно много ,но само като приятел.Не мога да се събера с него ,защото зная ,че като няма тръпка след максимум 2-3 седмици всичко ще свърши ,не мога така.А да изчезна от живота му не може дума да става - единственият е ,на който имам доверие.
Иска утре да си говорим сериозно.Моля Ви кажете ми какво да му кажа.Добре знае ,че съм сериозна с това момче ,но въпреки всичко иска пак да се опита.Не искам все да е наранен :#

Zveezdichka
07-13-2008, 21:39
Здравей и на теб...
Мисля, че е редно да обясниш на приятеля си, че се нуждаеш от него като приятел, защото знаеш, че няма кой да те подкрепя, нямаш никой до себе си, освен него и си много по-сигурна, че ще е винаги до теб като приятел, докато като нещо повече... винаги може да скъсате. :)
Успех, миличка. Дано всичко се нареди...

_flirt
07-13-2008, 21:41
na kolko godini ste ? pitam za da znam dali vuob6te da pi6e komentar xax

cinderella_gugutka
07-13-2008, 21:44
нищо не можеш да направиш освен да му покажеш 4е наистина съжаляваш за това 4е трябва да го нараниш :(

SoAfraid
07-13-2008, 21:47
Да ти кажа моя проблем е подобен на твоя значи запознах се преди година с едно момиче (по голяма от мен с 1 година) и нали нейния приятел беше в казарма и почнахме да се зарибяваме за миналото лято излизахме на няколко пъти целувахме се и почнах адски много да се влюбвам в нея но тя ми каза че тва нищо не значело че просто искала да ме опознае по добре. и в последствие на това скъса с приятеля си и ми споделя че не искала да има повече гаджета. Но виж оня ден кого гледам тя с нейния бивш излизат от един магазин и случайно пред мене се целуват. Нищто не казах само смигнах и подминах. Просто искам да кажа че в някой случаи момичетата не знаят какво искат и какво приказват. от 1-2 дена ти чета тука отговорите и гледам свестно момиче си по изказванията. Според мене вече си сложила край на предишната си връзна и си отворила нова страница не бива да се връщаш назад и да доказваш че и ти не знаеш какво искаш. Гледай само напред и бъди с сегашния ти приятел а на другия кажи че нещата между вас твърдо няма да бъдат същите да избира да се познавате или не. Както аз избрах да не познавам въпросното мое момиче. Надявам се да не съм те отегчил и да не съм се изказал много глупаво. Успех а в момента трябва да се наспиш и да не мислиш за това както и аз. Лека нощ :)

Madn3s5
07-13-2008, 21:51
Кофти наистина.. :( Според мен правиш добре че поне си искренна и не му даваш празни надежди на момчето .. кажи му че го обичаш и държиш на него но само като приятел обясни му и защо не искаш да сте нещо повече от приятели ^^ тва дето го каза на нас по горе че няма тръпка и всичко ще свърши бързо.. кажи му го очи в очи но колкото се може по деликатно за да не го нараниш.. :wink:

DevilWish
07-13-2008, 21:53
:)
Много Ви благодаря за бързите отговори.
Гледам ,че и ти си в подобна ситуация.За твоето мисля ,че щом още е с това момче ,няма смисъл да се занимаваш с нея ,явно ,че е искала да "седи на 2 стола" . . . ;) По-добре остави и си намери някоя ,която те заслужава.

До _flirt --> На 16 години сме и зная ,че ще кажеш - "Без това си малка за каква сериозна връзка говориш и тн" ,обаче тука въпроса не е в това . . . само питам как да обесня на това момче ,че ми е просто приятел ,колкото и гадно да му е трябва да се примири с това и да е само приятел с мен или ако не може . . . пфф незнам :(

DevilWish
07-13-2008, 21:55
Кофти наистина.. :( Според мен правиш добре че поне си искренна и не му даваш празни надежди на момчето .. кажи му че го обичаш и държиш на него но само като приятел обясни му и защо не искаш да сте нещо повече от приятели ^^ тва дето го каза на нас по горе че няма тръпка и всичко ще свърши бързо.. кажи му го очи в очи но колкото се може по деликатно за да не го нараниш.. :wink:
Мхм ,ама лошото е ,че той вижда ,че съм с това момче щастлива.Преди нищо не казваше ,аз очаквах ,че ще се опита да ме раздели с моя ,но не нямаше такова нещо ,а сега когато моя не е тук /на ваканция е/ се почна - според мен се пази от него ,незнам дали те обича достатъчно ,не искам да страдаш.Чудя се дали наистина го мисли или само говори така за да го оставя.Днес каза- това не е любов,ти седиш тук и го чакаш...напротив :? аз мисля ,че точно това е любов ,щом го чакам ,а не правя глупости....незнам как да му обесня.

devil_feel_f
07-13-2008, 21:57
Трябва да поговорите и да му обясниш, че между вас не може да има нищо, понеже си влюбена в друг и го приемаш и обичаш само като приятел.Ако те обича наистина, както твърди, ще те остави да бъдеш щастлива и ще е до теб, за да ти помага както досега.Успех! :)

_flirt
07-13-2008, 21:57
:)
Много Ви благодаря за бързите отговори.
Гледам ,че и ти си в подобна ситуация.За твоето мисля ,че щом още е с това момче ,няма смисъл да се занимаваш с нея ,явно ,че е искала да "седи на 2 стола" . . . ;) По-добре остави и си намери някоя ,която те заслужава.

До _flirt --> На 16 години сме и зная ,че ще кажеш - "Без това си малка за каква сериозна връзка говориш и тн" ,обаче тука въпроса не е в това . . . само питам как да обесня на това момче ,че ми е просто приятел ,колкото и гадно да му е трябва да се примири с това и да е само приятел с мен или ако не може . . . пфф незнам :(

xax az sum po maluk i poneje vidqh kfo si napisala razbrah 4e ti si po golqma i da pitam se pak na kolko ste . a kolkoto do vuprosa ti edinstveniq na4in da ne go narani6 spored mene e da mu kaje6 4e v momenta si s drugo mom4e i iska6 da ostanete priqteli..... uspeh :)

DevilWish
07-13-2008, 22:01
xax az sum po maluk i poneje vidqh kfo si napisala razbrah 4e ti si po golqma i da pitam se pak na kolko ste . a kolkoto do vuprosa ti edinstveniq na4in da ne go narani6 spored mene e da mu kaje6 4e v momenta si s drugo mom4e i iska6 da ostanete priqteli..... uspeh :)
Той знае ,че съм с другия.Познават се ,дори може да се каже ,че са приятели. . . :o обаче докато сега съм сама /така става ,че 1 месец няма да го има моя/ имам чувството ,че всеки удобен момент ще действа.Не го подлъгвам с нещо - да казвам му ,че го обичам ,но той знае в какъв смисъл....не му давам напразни надежди.Да той ме прегръща и така на татък ,но колкото и да ми е гадно, седя и и не реагирам ,защото не искам да си помисли - ахаа може би имам шанс.

mila92
07-13-2008, 22:02
"само питам как да обесня на това момче ,че ми е просто приятел ,колкото и гадно да му е трябва да се примири с това и да е само приятел с мен или ако не може . . . пфф незнам "
emi eto ti sama si go kaza taka mu kaji i tva e :)

_flirt
07-13-2008, 22:05
a gadjeto ti znae li 4e toq mladej te haresva ?

DevilWish
07-13-2008, 22:08
"само питам как да обесня на това момче ,че ми е просто приятел ,колкото и гадно да му е трябва да се примири с това и да е само приятел с мен или ако не може . . . пфф незнам "
emi eto ti sama si go kaza taka mu kaji i tva e :)
Така е. . . звучи лесно ,но съм пробвала милион пъти.
До тука не го намирах за чак такъв проблем.Обаче днеска почна твърде много да говори за това.Хората си мислят ,че ходим ,защото ни виждат нон-стоп заедно ,ние не се разделяме и когато някой пита дали сме заедно ако кажа не ,след 5 минути нарочно той ме прегръща и отново става "имиджа" ,че ние сме заедно . . . пф не мога това да го търпя ,кой знае как ще изглежда това в очите на моя приятел ,ако някой познат случайно го види да ме прегръща и каже на моя.Но ако му кажа "не ме докосвай" това пък ще е ебахти гадното.
Бих му казала милиони работи ,обаче даже не живеем в Б-я ,т.е. говорим друг език и всички термини ,с които бих му казала веднъж и завинаги ,че повече нищо няма ,не мога да ги използвам в този глупав език : )))))) Наистина ми е трудна ситуацията.

DevilWish
07-13-2008, 22:09
a gadjeto ti znae li 4e toq mladej te haresva ?
Еми той от преди си го знае още ,обаче знае ,че аз не го харесвам и ми има достатъчно доверие ,знае ,че го ценя като приятел и за това няма против да съм до него.Даже му каза добре да гледа какво правя ,докато не е тук . . . . не знам до колко има доверие на него, обаче в мен е сигурен ,че нищо не изпитвам към това момче ;)

_flirt
07-13-2008, 22:23
emi gledai da ne se sbiqt samo ...

gLoRiOuS_aNGeL
07-13-2008, 23:26
Ами,поговори с приятеля си и му кажи,че го обичаш по различен начин...Помоли го да неговори така,ако пак намекне,че те обича или нещо подобно...Остани си с гаджето,няма любов без истинска тръпка... :wink: