PDA

View Full Version : Някой подарява ли кученце?



Synthetic
07-13-2008, 23:01
Търся си малко кученце. Може и да е улична превъзходна, само че да не е от улицата ако някой има да каже. От София съм. :)

dark_shadow_f
07-13-2008, 23:34
Мойто ку4е в4ера роди 6 малки и се 4удех какво да ги правя.С радост бих ти подарила 1 .Оба4е съм от Монтана ако има как да дойдеш веднага ти подарявам което си избереш.Ку4енцата са порода ули4на превъзходна и са 4ерни на цвят.Пиши дали искаш

Synthetic
07-14-2008, 08:25
ех супер далече ми е монтана. няма как да дойда. дано намериш дом на кученцата :)

Liar
07-17-2008, 20:20
Виждала съм в някои магазини за животни да има обяви.Виж там.А и какво ти пречи да си вземеш от улицата?Отиваш до ветеринар и му казваш че искаш лосион срещу паразити.Около лев-два са за еднократно ползване.Държат седмица.Поне този който аз взимам е толкова.От него си вземи и хапчета за вътрешно обезпаразитяване.Кажи дали ти е малко кученцето за да може ветеринаря да ти даде подходящите хапчета.Като се прибереш дай на кученцето хапчето.Изкъпи го.Може със специален шампоан за кучета може и с катранен сапун-не повече от лев даже май е стотинки не помня вече.Но не използвай обикновен сапун-веднъж изкъпах кучето ми с него и почна да му пада козината.Като го изкъпеш го изчакай да изсъхне и го намажи с лосиона.Като изсъхне го заведи на ветеринар за ваксина.Май че е към 25 или 12 лв ваксината не помня.Прави се веднъж годишно.Ако не го ваксинираш може да се разболее от гана и да умре.След като направиш всичко това кучето ти няма да се отличава от едно домашно.Ако имаш въпроси-питай.

TheNewReligion
07-20-2008, 05:23
Защо пък да не вземеш от улицата ? Много по-благородно е . Ако отидеш при добър ветеринар всичко ще е на 6 . :)

babity
07-20-2008, 21:33
Liar, какви са тези неща от тебе? Първо: преди да се вземе кученцето сядаш и говориш с родителите си. Ако има дори и един от тях, който не е съгласен отлагаш кучето за когато пораснеш! Второ: Ако все пак ти позволят обсъждаш с тях финансовата част. Едно средноголямо куче, каквито са повечето на улицата излиза приблизително 70 - 100 лв на месец в зависимост от това как и с какво го храниш, ще го глезиш ли и прочие. После: ако вашите позволяват, можете да издържате кученцето си преценяваш дали ще имаш достатъчно време за това да го разхождаш, къпеш, да си играеш с него. Ако покриваш и този критерий ми пишеш ЛС и се разбираме до дни да намерим кученце! ;)

DJACK
07-24-2008, 21:05
Имам малък проблем тъкмо научих кучето да не яде ,то пък взе че умря :?