PDA

View Full Version : Ми курви са си



seed
07-13-2008, 22:04
абе ей що затваряте темата на момчето тъкмо стана интересно няма да сдаваш фронта ние сме с теб по дяволите!

ELFIQ
07-13-2008, 22:06
Зa к`во става дума :-o

spiderka
07-13-2008, 22:06
я оди си уегай :lol: :lol: :lol:

Tazadar
07-13-2008, 22:07
абе ей що затваряте темата на момчето тъкмо стана интересно няма да сдаваш фронта ние сме с теб по дяволите! Щото модератора е курва и се почувства лично обидена :?

VilleBaby
07-13-2008, 22:07
бегай се скрии някъде , ако обичашшшшш

Spider4eto
07-13-2008, 22:07
Докато има курвари и курви ще има

mitternacht
07-13-2008, 22:08
:razz:

ELFIQ
07-13-2008, 22:08
Докато има курвари и курви ще има

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ТАКА Е !!! :razz: :razz: :razz: :razz:

Tazadar
07-13-2008, 22:09
Докато има курвари и курви ще има Да си курвар няма нищо лошо :o Защо ли? Защото сме мъже 8) Освен това няма да станеме като кофи :-x

VilleBaby
07-13-2008, 22:09
Spider4eto МНОООГО точно казано :wink:

Tazadar
07-13-2008, 22:10
Spider4eto МНОООГО точно казано :wink: Спайдърчето си защитава професията :lol:

seed
07-13-2008, 22:10
така е по дяволите

Spider4eto
07-13-2008, 22:12
Spider4eto МНОООГО точно казано :wink: Спайдърчето си защитава професията :lol: мн ясно, що мислиш, че до толкова късно седа будна, чакам да ми почне работното време :razz: :razz: :razz: :razz:

Tazadar
07-13-2008, 22:13
Spider4eto МНОООГО точно казано :wink: Спайдърчето си защитава професията :lol: мн ясно, що мислиш, че до толкова късно седа будна, чакам да ми почне работното време :razz: :razz: :razz: :razz: Е ти може и клиент да обслужваш вече, но да не ти прави впечатление :lol: :lol: :lol:

spiderka
07-13-2008, 22:13
така е по дяволите

я па тоя с тва "по дяволите" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RobokoB
07-13-2008, 22:14
Ех , ще съжалявам за следващите си думи , не се обиждайте - ама ебахти и малките курви :(((

Spider4eto
07-13-2008, 22:14
Докато има курвари и курви ще има Да си курвар няма нищо лошо :o Защо ли? Защото сме мъже 8) Освен това няма да станеме като кофи :-x добре нека е хубаво да сте курвари, ама нали се оплаквате, че момичетата са курви, ако всички станат свестни, кой ще ви задоволява нагона

seed
07-13-2008, 22:14
така е по дяволите

я па тоя с тва "по дяволите" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: оти си уегай ъко обичаш по дяволите

Spider4eto
07-13-2008, 22:15
Spider4eto МНОООГО точно казано :wink: Спайдърчето си защитава професията :lol: мн ясно, що мислиш, че до толкова късно седа будна, чакам да ми почне работното време :razz: :razz: :razz: :razz: Е ти може и клиент да обслужваш вече, но да не ти прави впечатление :lol: :lol: :lol: както казах с крака се научих да пиша :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Tazadar
07-13-2008, 22:16
Докато има курвари и курви ще има Да си курвар няма нищо лошо :o Защо ли? Защото сме мъже 8) Освен това няма да станеме като кофи :-x добре нека е хубаво да сте курвари, ама нали се оплаквате, че момичетата са курви, ако всички станат свестни, кой ще ви задоволява нагона Ами аз не вярвам в чудеса, за това не се притеснявам 8) Като ви засърби и пак ше курволясате :razz:

spiderka
07-13-2008, 22:17
Ех , ще съжалявам за следващите си думи , не се обиждайте - ама ебахти и малките курви :(((

конкретизирай,моля

seed
07-13-2008, 22:17
Ами аз не вярвам в чудеса, за това не се притеснявам 8) Като ви засърби и пак ше курволясате :razz:забравяш женската интуиция - още преди това ще

RobokoB
07-13-2008, 22:18
seed обичам те :grin: :grin: :grin: :grin: хаха да го духат мен , смърт !

Spider4eto
07-13-2008, 22:18
Докато има курвари и курви ще има Да си курвар няма нищо лошо :o Защо ли? Защото сме мъже 8) Освен това няма да станеме като кофи :-x добре нека е хубаво да сте курвари, ама нали се оплаквате, че момичетата са курви, ако всички станат свестни, кой ще ви задоволява нагона Ами аз не вярвам в чудеса, за това не се притеснявам 8) Като ви засърби и пак ше курволясате :razz: като ни засърби си имаме вибраторчета :razz: :razz: :razz:

seed
07-13-2008, 22:19
seed обичам те :grin: :grin: :grin: :grin: хаха да го духат мен , смърт !проблемът е че не са малки по дяволите!

Tazadar
07-13-2008, 22:20
Докато има курвари и курви ще има Да си курвар няма нищо лошо :o Защо ли? Защото сме мъже 8) Освен това няма да станеме като кофи :-x добре нека е хубаво да сте курвари, ама нали се оплаквате, че момичетата са курви, ако всички станат свестни, кой ще ви задоволява нагона Ами аз не вярвам в чудеса, за това не се притеснявам 8) Като ви засърби и пак ше курволясате :razz: като ни засърби си имаме вибраторчета :razz: :razz: :razz: На една курва и подариха за РД-то и каза, че не било толкова хубаво! Сигурно е друго да ти го начукат яко :lol: Я сподели с нас :D

preichetoy
07-13-2008, 22:20
Докато има курвари и курви ще има Да си курвар няма нищо лошо :o Защо ли? Защото сме мъже 8) Освен това няма да станеме като кофи :-x С какво това, че сте мъже ви прави по-различни.

spiderka
07-13-2008, 22:21
seed обичам те :grin: :grin: :grin: :grin: хаха да го духат мен , смърт !проблемът е че не са малки по дяволите!

seed,на колко си бе,мойто момче????

Spider4eto
07-13-2008, 22:22
Я сподели с нас :D Не!!!! Това е професионална тайна, не се споделя току-така :lol: :razz:

seed
07-13-2008, 22:22
seed обичам те :grin: :grin: :grin: :grin: хаха да го духат мен , смърт !проблемът е че не са малки по дяволите!

seed,на колко си бе,мойто момче????по-древен съм от финикиец - като женския курвалък

Tazadar
07-13-2008, 22:22
Докато има курвари и курви ще има Да си курвар няма нищо лошо :o Защо ли? Защото сме мъже 8) Освен това няма да станеме като кофи :-x С какво това, че сте мъже ви прави по-различни. Ами факта че сме мъже сам по себе си ни прави достатърно разли4ни :-x

RobokoB
07-13-2008, 22:23
spiderka s teb se razbrahme :d ne se otnasq za teb tsssss da eba , stiga ste si sa4inqvali e mrasni dolni uli4nici (krai na 3218031 seriq na "izgubena lubov" )) :grin:

Wrathchild
07-13-2008, 22:23
Обаче само плюете, но фактите са следните:
1. Жените като им се доебе до мъж прибягват.
2. Мъжете като им се доебе до жена опират.

spiderka
07-13-2008, 22:25
spiderka s teb se razbrahme :d ne se otnasq za teb tsssss da e** , stiga ste si sa4inqvali e mrasni dolni uli4nici (krai na 3218031 seriq na "izgubena lubov" )) :grin:

еййй,ша зема да та заобичам бе,да те е*а у робота :D :D :D

and1streetball
07-13-2008, 22:25
seed обичам те :grin: :grin: :grin: :grin: хаха да го духат мен , смърт !проблемът е че не са малки по дяволите!

seed,на колко си бе,мойто момче????по-древен съм от финикиец - като женския курвалък

Бахти къф си тъп.

spiderka
07-13-2008, 22:26
Ейй,суджук,и здрасти ли нема??? :o :lol: :lol:

Tazadar
07-13-2008, 22:27
Обаче само плюете, но фактите са следните:
1. Жените като им се доебе до мъж прибягват.
2. Мъжете като им се доебе до жена опират.
Да но има много повече долни курви, отколкото жигулота... Освен това не говориме само за секс-а, а въобще че жените са боклуци - както спомена робокопа в предната тема :o

and1streetball
07-13-2008, 22:28
Стига де, т'ва суджук беше базик :)
Здрасти, жено 8)

spiderka
07-13-2008, 22:28
Обаче само плюете, но фактите са следните:
1. Жените като им се доебе до мъж прибягват.
2. Мъжете като им се доебе до жена опират.
Да но има много повече долни курви, отколкото жигулота... Освен това не говориме само за секс-а, а въобще че жените са боклуци - както спомена робокопа в предната тема :o

пише се жигОло :lol: :grin: :lol:

RobokoB
07-13-2008, 22:29
еми аз това искам , да ме обичате :grin: :grin: :grin:
ама аз ще ви мразя , винаги до гроб !!! а ако се съживя пак ще ви мразя ! И НЕГЪР да съм , пак ще ви мразя !

preichetoy
07-13-2008, 22:29
Обаче само плюете, но фактите са следните:
1. Жените като им се доебе до мъж прибягват.
2. Мъжете като им се доебе до жена опират.
Да но има много повече долни курви, отколкото жигулота... Освен това не говориме само за секс-а, а въобще че жените са боклуци - както спомена робокопа в предната тема :o Ебеш ли дивана, който е изхвърлен пред блока?

seed
07-13-2008, 22:30
Бахти къф си тъп.успокой се спидерман

Spider4eto
07-13-2008, 22:30
:razz: :razz: :razz: :razz:

preichetoy
07-13-2008, 22:30
На тая тема и трябва само КЛЮЧ!

and1streetball
07-13-2008, 22:31
Бахти къф си тъп.успокой се спидерман

:razz: :lol:

Spider4eto
07-13-2008, 22:31
Много спайдъри станахме тука :razz: :razz: :razz:

seed
07-13-2008, 22:31
На тая тема и трябва само КЛЮЧ!цензурата не ви прави по-малко таквиз нали се сещаш

Tazadar
07-13-2008, 22:32
Обаче само плюете, но фактите са следните:
1. Жените като им се доебе до мъж прибягват.
2. Мъжете като им се доебе до жена опират.
Да но има много повече долни курви, отколкото жигулота... Освен това не говориме само за секс-а, а въобще че жените са боклуци - както спомена робокопа в предната тема :o Ебеш ли дивана, който е изхвърлен пред блока? Не става въпрос, че тялом са боклуци! Толкова ли си руса, че приемаш всичко буквално :-o Вие освен за секс за друго не струвате. Ние освен секс най - малкото може да храниме семейство :-x

spiderka
07-13-2008, 22:33
Обаче само плюете, но фактите са следните:
1. Жените като им се доебе до мъж прибягват.
2. Мъжете като им се доебе до жена опират.
Да но има много повече долни курви, отколкото жигулота... Освен това не говориме само за секс-а, а въобще че жените са боклуци - както спомена робокопа в предната тема :o Ебеш ли дивана, който е изхвърлен пред блока? Не става въпрос, че тялом са боклуци! Толкова ли си руса, че приемаш всичко буквално :-o Вие освен за секс за друго не струвате. Ние освен секс най - малкото може да храниме семейство :-x

Eй,ТИКВООООО,а без нас семейство изобщо ще имате ли???

preichetoy
07-13-2008, 22:34
Обаче само плюете, но фактите са следните:
1. Жените като им се доебе до мъж прибягват.
2. Мъжете като им се доебе до жена опират.
Да но има много повече долни курви, отколкото жигулота... Освен това не говориме само за секс-а, а въобще че жените са боклуци - както спомена робокопа в предната тема :o Ебеш ли дивана, който е изхвърлен пред блока? Не става въпрос, че тялом са боклуци! Толкова ли си руса, че приемаш всичко буквално :-o Вие освен за секс за друго не струвате. Ние освен секс най - малкото може да храниме семейство :-x Спокойно не го приемам буквално, съвсем умишлено го казах така. Аз съм на 14 и работя, ти седиш във форума и постваш безмислени мнения, които само доказват какъв простак си!

Spider4eto
07-13-2008, 22:34
Епа кой ви възпитава децата, кой ви готви, кой ви пере лайняните гащи, кой ви чисти, кой ви успокоява когато сте наранени, кой ви ражда... ЖЕНИТЕ!!! Има курви, но има и свестни

RobokoB
07-13-2008, 22:34
Tazadar абе пич , те тея много тъпи е май не разбират ! Момичета имате по-малко мозък от нас в главите си , не ни викайте тъпи , прости ама много прости ... сериозно ако имах възможността щях да ви пратя малко сперма по скайп да усетите кво пия ся

Wrathchild
07-13-2008, 22:35
Обаче само плюете, но фактите са следните:
1. Жените като им се доебе до мъж прибягват.
2. Мъжете като им се доебе до жена опират.
Да но има много повече долни курви, отколкото жигулота... Освен това не говориме само за секс-а, а въобще че жените са боклуци - както спомена робокопа в предната тема :oТака, нека се разберем. Курвата си е курва, която я чука всеки, който й каже 'айде мацо, сваляй дрехите'. Жиголото е мъж, който си изкарва прехраната с проституция.
Докато има долни курвета, които не могат да направят нищо с живота си и разчитат на някой друг да им носи паричките и да ги вози с БВМ-то модел от преди 20 години, ще има и курвари. А докато има курвари, които искат такива куклички само за секса, ще има и курвета. Не мисля, че едните са повече от другите. Курвите някой трябва да ги чука. Оставете ги девствените курви, те са друга категория.
И не, не жените са боклуци. ХОРАТА са такива.

Tazadar
07-13-2008, 22:35
Обаче само плюете, но фактите са следните:
1. Жените като им се доебе до мъж прибягват.
2. Мъжете като им се доебе до жена опират.
Да но има много повече долни курви, отколкото жигулота... Освен това не говориме само за секс-а, а въобще че жените са боклуци - както спомена робокопа в предната тема :o Ебеш ли дивана, който е изхвърлен пред блока? Не става въпрос, че тялом са боклуци! Толкова ли си руса, че приемаш всичко буквално :-o Вие освен за секс за друго не струвате. Ние освен секс най - малкото може да храниме семейство :-x

Eй,ТИКВООООО,а без нас семейство изобщо ще имате ли??? Това че можете да раждате деца си спада баш към секс-а :? И за кво винаги повтаряте " без нас, без нас "?

spiderka
07-13-2008, 22:36
Епа кой ви възпитава децата, кой ви готви, кой ви пере лайняните гащи, кой ви чисти, кой ви успокоява когато сте наранени, кой ви ражда... ЖЕНИТЕ!!! Има курви, но има и свестни

спайдърке,много те уважавам :)

seed
07-13-2008, 22:37
Eй,ТИКВООООО,а без нас семейство изобщо ще имате ли???ти без тиквата на банани ли ще караш

Spider4eto
07-13-2008, 22:37
Епа кой ви възпитава децата, кой ви готви, кой ви пере лайняните гащи, кой ви чисти, кой ви успокоява когато сте наранени, кой ви ражда... ЖЕНИТЕ!!! Има курви, но има и свестни

спайдърке,много те уважавам :) :oops: ами така си е

Wrathchild
07-13-2008, 22:38
Жените без мъже не могат. Мъжете без жени също. Както казах, прибягва се и от двете страни към противоположния пол.
А това за прехраната беше смешен пример, тъй като малко жени има, които не работят. Впрочем все пак не забравяйте, че ако не са и двата пола никой от нас нямаше да го има.

RobokoB
07-13-2008, 22:38
Момиче на 10 : Аз мразя секс ... няма да прая , тъпи момчета ...
Момиче на 11 : Ау мн яки момчета искам да ги еба ... (опа да ме ебат де хаха )
Момиче на 12 : Мале правих чуден секс направо двамата ми налетяха анално и фронтално
Момиче на 13 : Е стига де само секс нищо друго
Момиче на 14 : Яко му го налапах на тоа
Момиче на 15 : Еми тоя ми бе6е 20-тия що проблем ???

Епа къв е извода е момичета ? Еми че сте курви и ни духате !! ХАХАХА ДА ВИ Е ГАДНО НИЕ САМО ВИ ЛИЖЕМ , А ВИЕ ЛАПАТЕЕЕ ХАХА МОЖЕ ДА СЕ ЗАДАВИТЕ И ДА УМРЕТЕ , А НИ САМО ВИ ЛИЖЕЕЕЕЕЕЕМ АХАХАХАХХА :razz: :razz: ABE Q DUHAITE KO ME ZANIMAVATE :d

preichetoy
07-13-2008, 22:39
Вижте, на всички ни е ясно, че мъзете не могат без жените и обратното. Всички знаем също, че има курви, има курвари, има вспкакви хора, но под общ знаменател не трябва да поставяме никой. Колкото и да са ви писнали курвичките (които в интерес на истината са булшинство) трябва да осъзнаете, че без жените сте НИЩО (както и ние без вас).

spiderka
07-13-2008, 22:40
Момиче на 10 : Аз мразя секс ... няма да прая , тъпи момчета ...
Момиче на 11 : Ау мн яки момчета искам да ги еба ... (опа да ме ебат де хаха )
Момиче на 12 : Мале правих чуден секс направо двамата ми налетяха анално и фронтално
Момиче на 13 : Е стига де само секс нищо друго
Момиче на 14 : Яко му го налапах на тоа
Момиче на 15 : Еми тоя ми бе6е 20-тия що проблем ???

Епа къв е извода е момичета ? Еми че сте курви и ни духате !! ХАХАХА ДА ВИ Е ГАДНО НИЕ САМО ВИ ЛИЖЕМ , А ВИЕ ЛАПАТЕЕЕ ХАХА МОЖЕ ДА СЕ ЗАДАВИТЕ И ДА УМРЕТЕ , А НИ САМО ВИ ЛИЖЕЕЕЕЕЕЕМ АХАХАХАХХА :razz: :razz: ABE Q DUHAITE KO ME ZANIMAVATE :d

защо не се "самонае*еш" и анално и фронтално???? :lol:

Wrathchild
07-13-2008, 22:40
Изобщо защо се занимавате?

Spider4eto
07-13-2008, 22:40
ХАХА МОЖЕ ДА СЕ ЗАДАВИТЕ И ДА УМРЕТЕ , А НИ САМО ВИ ЛИЖЕЕЕЕЕЕЕМ о да ти дойде мацка, която свършвайки изхвърля течност, друга песен ще пееш :razz: :razz: :razz: :razz:

Tazadar
07-13-2008, 22:40
Епа кой ви възпитава децата, кой ви готви, кой ви пере лайняните гащи, кой ви чисти, кой ви успокоява когато сте наранени, кой ви ражда... ЖЕНИТЕ!!! Има курви, но има и свестни

спайдърке,много те уважавам :) :oops: ами така си е Тва че го правите не значи, че и ние не можеме. Освен това тея на по 14-17-20 не правят изброените от теб неща, но 99 % са долни курви, а другия един процент просто няма кой да ги пипне! Тва че един ден на повечето ще им омръзне курвалъка и ше почнат да чистят и така на татъка не значи, че не са курви!

seed
07-13-2008, 22:41
Жените без мъже не могат. Мъжете без жени също. Както казах, прибягва се и от двете страни към противоположния пол.
А това за прехраната беше смешен пример, тъй като малко жени има, които не работят. Впрочем все пак не забравяйте, че ако не са и двата пола никой от нас нямаше да го има.изпускаш подробността че курвичките са при паричките а тия без паричките седят пед компа и хулят света нали тъй и в двата случая накрая все излиза неква гад която става или предкомпютърна гад или курволяк по дяволите

Tazadar
07-13-2008, 22:43
Обаче само плюете, но фактите са следните:
1. Жените като им се доебе до мъж прибягват.
2. Мъжете като им се доебе до жена опират.
Да но има много повече долни курви, отколкото жигулота... Освен това не говориме само за секс-а, а въобще че жените са боклуци - както спомена робокопа в предната тема :oТака, нека се разберем. Курвата си е курва, която я чука всеки, който й каже 'айде мацо, сваляй дрехите'. Жиголото е мъж, който си изкарва прехраната с проституция.
Докато има долни курвета, които не могат да направят нищо с живота си и разчитат на някой друг да им носи паричките и да ги вози с БВМ-то модел от преди 20 години, ще има и курвари. А докато има курвари, които искат такива куклички само за секса, ще има и курвета. Не мисля, че едните са повече от другите. Курвите някой трябва да ги чука. Оставете ги девствените курви, те са друга категория.
И не, не жените са боклуци. ХОРАТА са такива. Ами според почти всички е много тъпо да си курва. Но да си курвар какво лошо има ? Ако можеш обясни, защото според мен няма нищо лошо!

RobokoB
07-13-2008, 22:44
Tazadar

i seed

iskat primirie ne im davaiteeeeee hahaha da prodaljavat da ni go duhat :D:D :grin: :grin: :grin: ebasi smeha taq ve4er

Spider4eto
07-13-2008, 22:45
Ами противоречиш си- против курвите си, но да си курвар няма нищо лошо, нали за да си курвар трябва да ебеш курви....

Tazadar
07-13-2008, 22:48
Ами противоречиш си- против курвите си, но да си курвар няма нищо лошо, нали за да си курвар трябва да ебеш курви.... Аз не твърдя, че е лошо да ебеш курвите! Твърдя, че е тъпо да си такава, но като са станали що пък да не ги "уважиме"! И отбягваш въпроса - какво лошо има да си курвар ?

preichetoy
07-13-2008, 22:51
Ами противоречиш си- против курвите си, но да си курвар няма нищо лошо, нали за да си курвар трябва да ебеш курви.... Аз не твърдя, че е лошо да ебеш курвите! Твърдя, че е тъпо да си такава, но като са станали що пък да не ги "уважиме"! И отбягваш въпроса - какво лошо има да си курвар ? Правиш курвите ТАКИВА. Ако няма кой да ги шиба нма да са курви. Освен тва изглеждаш тъпо и никое момиче не би обикнало (не че ти пука де)

seed
07-13-2008, 22:53
Правиш курвите ТАКИВА. Ако няма кой да ги шиба нма да са курви. Освен тва изглеждаш тъпо и никое момиче не би обикнало (не че ти пука де)курвалъкът драга не се ограничава с едното ебане

Spider4eto
07-13-2008, 22:54
Както е тъпо да си курва така е тъпо да си и курвар, защото на тази възраст 14-20, хората не са кой знае колко разумни, всеки гледа материалното, да се наебе с възможно повече, а се губят човешките ценности. Губи се любовта, губи се доверието, губи се "невинността и чистотата" на народа. И самите момичета не са виновни, че са курви, обществото им го налага, от малки гледат разголените чалгаджийки и си мечтаят един ден да заприличат на тях, с разголените деколтенца и късите полички... говори се за секс, почти няма филм, в който да няма секс сцена. И общо взето лошото да си курвар е, че се изхабяваш с времето, няма да можеш да създадеш нормално семейство, защото ще си свикнал всяка вечер да си с различна...

Tazadar
07-13-2008, 22:56
Ами противоречиш си- против курвите си, но да си курвар няма нищо лошо, нали за да си курвар трябва да ебеш курви.... Аз не твърдя, че е лошо да ебеш курвите! Твърдя, че е тъпо да си такава, но като са станали що пък да не ги "уважиме"! И отбягваш въпроса - какво лошо има да си курвар ? Правиш курвите ТАКИВА. Ако няма кой да ги шиба нма да са курви. Освен тва изглеждаш тъпо и никое момиче не би обикнало (не че ти пука де) За кво постоянно се въртите около това ако едните ги няма и другите няма да ги има ? И двата вида и ги има :-x И така и не разбрах кое е лошо да си курвар, че само около това се въртите? Ебеш някоя и после и хвалиш, че си прекарал още една овца :-)

preichetoy
07-13-2008, 22:57
Както е тъпо да си курва така е тъпо да си и курвар, защото на тази възраст 14-20, хората не са кой знае колко разумни, всеки гледа материалното, да се наебе с възможно повече, а се губят човешките ценности. Губи се любовта, губи се доверието, губи се "невинността и чистотата" на народа. И самите момичета не са виновни, че са курви, обществото им го налага, от малки гледат разголените чалгаджийки и си мечтаят един ден да заприличат на тях, с разголените деколтенца и късите полички... говори се за секс, почти няма филм, в който да няма секс сцена. И общо взето лошото да си курвар е, че се изхабяваш с времето, няма да можеш да създадеш нормално семейство, защото ще си свикнал всяка вечер да си с различна... Колко си права само...

seed
07-13-2008, 22:57
Както е тъпо да си курва така е тъпо да си и курвар, защото на тази възраст 14-20, хората не са кой знае колко разумни, всеки гледа материалното, да се наебе с възможно повече, а се губят човешките ценности. Губи се любовта, губи се доверието, губи се "невинността и чистотата" на народа. И самите момичета не са виновни, че са курви, обществото им го налага, от малки гледат разголените чалгаджийки и си мечтаят един ден да заприличат на тях, с разголените деколтенца и късите полички... говори се за секс, почти няма филм, в който да няма секс сцена. И общо взето лошото да си курвар е, че се изхабяваш с времето, няма да можеш да създадеш нормално семейство, защото ще си свикнал всяка вечер да си с различна...това обяснява курвалъка на едно 15 милиона жени а на останалите 3 милиарда? и те ли се учат от чалгата? във обикновените филми няма нищо курвенско в сексуалните сцени, да не говорим, че такива има от 30 години

Tazadar
07-13-2008, 23:00
Както е тъпо да си курва така е тъпо да си и курвар, защото на тази възраст 14-20, хората не са кой знае колко разумни, всеки гледа материалното, да се наебе с възможно повече, а се губят човешките ценности. Губи се любовта, губи се доверието, губи се "невинността и чистотата" на народа. И самите момичета не са виновни, че са курви, обществото им го налага, от малки гледат разголените чалгаджийки и си мечтаят един ден да заприличат на тях, с разголените деколтенца и късите полички... говори се за секс, почти няма филм, в който да няма секс сцена. И общо взето лошото да си курвар е, че се изхабяваш с времето, няма да можеш да създадеш нормално семейство, защото ще си свикнал всяка вечер да си с различна...Ами някои може и да не успеят така е, но повечето хора олягат с времето. А това, че курвите не са виновни, че са курви не мисля, че е така. А това какво налага обществото - тинтири минтири! Те сами си избират да тръгнат по този път! Никой не ги води на сила към "АМОР" примерно - те сами отиват!

preichetoy
07-13-2008, 23:01
Както е тъпо да си курва така е тъпо да си и курвар, защото на тази възраст 14-20, хората не са кой знае колко разумни, всеки гледа материалното, да се наебе с възможно повече, а се губят човешките ценности. Губи се любовта, губи се доверието, губи се "невинността и чистотата" на народа. И самите момичета не са виновни, че са курви, обществото им го налага, от малки гледат разголените чалгаджийки и си мечтаят един ден да заприличат на тях, с разголените деколтенца и късите полички... говори се за секс, почти няма филм, в който да няма секс сцена. И общо взето лошото да си курвар е, че се изхабяваш с времето, няма да можеш да създадеш нормално семейство, защото ще си свикнал всяка вечер да си с различна...Ами някои може и да не успеят така е, но повечето хора олягат с времето. А това, че курвите не са виновни, че са курви не мисля, че е така. А това какво налага обществото - тинтири минтири! Те сами си избират да тръгнат по този път! Никой не ги води на сила към "АМОР" примерно - те сами отиват! Тва за Амора :D :D :D :D Точно така си е :D

RobokoB
07-13-2008, 23:02
Ае хора не може момичета на по 12 , 13 ,14 ,15 години да правят секс си такива работи бе !!! И после ама не съм искала , да ви еба смотаните пачи !!! :@:@:@ ви избия сичките - като мравките сте

Spider4eto
07-13-2008, 23:03
това обяснява курвалъка на едно 15 милиона жени а на останалите 3 милиарда? и те ли се учат от чалгата? във обикновените филми няма нищо курвенско в сексуалните сцени, да не говорим, че такива има от 30 години тва с чалгадджийките беше просто пример, или искаш да ми кажеш че в другите музикални клипове няма разголени мацки ли?! И да няма нищо курвенско в секс сцените, но нали се сещаш, че повечето подрастващи индивиди се опитват да подражават на големите, и гледайки такава сцена, решават, че това също е нещо, което трябва да правят за да заприличват повече и повече на големите. А и не забелязваш ли, че за тея 30 години обществото е деградирало, на показ са материалните неща, всеки мисли за собствения си гъз, преди хората са правили първите си сексуални актове след като са сключили брак, а сега на по 13- 14, че някой и по-рано. Как като преди не се е давала такава гласност е нямало такива неща(и да е имало са били единици, а сега са едно 80%)

preichetoy
07-13-2008, 23:04
Ае хора не може момичета на по 12 , 13 ,14 ,15 години да правят секс си такива работи бе !!! И после ама не съм искала , да ви еба смотаните пачи !!! :@:@:@ ви избия сичките - като мравките сте Малолетните курви да умрат! :D :D :D :D :D

RobokoB
07-13-2008, 23:05
вендета на курвите !

Spider4eto
07-13-2008, 23:07
А това, че курвите не са виновни, че са курви не мисля, че е така. А това какво налага обществото - тинтири минтири! Те сами си избират да тръгнат по този път! Никой не ги води на сила към "АМОР" примерно - те сами отиват! По скоро идва и от родителите като се замисля, просто са израснали в такава среда и са с такива разбирания за живота. Примерно аз никога не бих пуснала дъщеря ми с дълбокото деколте и късата пола да се разхожда по улицата

Tazadar
07-13-2008, 23:07
Значи ние просто трърдиме, че жените са курви! Под жените разбираме почти всички, като най - голямо внимание обръщаме на малките и леко порасналите женички! Това че те са курви не може да се отрече, тъй като и ние сме на тази възраст и виждаме курвеенето на малките пачи от близо! И сега ще кажете, че имало и свестни... Да но няма свестни - всички са малки курвички, вие също!

preichetoy
07-13-2008, 23:08
Мен какво ме прави курва?

Spider4eto
07-13-2008, 23:09
Мен какво ме прави курва? Ми жена си.... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Tazadar
07-13-2008, 23:11
Мен какво ме прави курва? Преди да си готова да признаеш сама пред себе си, че си такава, няма смисъл да ти обяснявам!

seed
07-13-2008, 23:13
тва с чалгадджийките беше просто пример, или искаш да ми кажеш че в другите музикални клипове няма разголени мацки ли?! И да няма нищо курвенско в секс сцените, но нали се сещаш, че повечето подрастващи индивиди се опитват да подражават на големите, и гледайки такава сцена, решават, че това също е нещо, което трябва да правят за да заприличват повече и повече на големите. А и не забелязваш ли, че за тея 30 години обществото е деградирало, на показ са материалните неща, всеки мисли за собствения си гъз, преди хората са правили първите си сексуални актове след като са сключили брак, а сега на по 13- 14, че някой и по-рано. Как като преди не се е давала такава гласност е нямало такива неща(и да е имало са били единици, а сега са едно 80%)така сега аз да почна с примерите: имаме много ярки примери за това че не голотата прави жената курва а саматата тя си се ражда такава уверен съм да вземем например една африка говоря за изостаналата част там жените и мъжете ходят разголени но курвалъкът не е на мода защо ли? защото по природа н еса такива! там не е всеки с всеки както може ли си мислите. а ако се копира по директно от филмите там обикновено всичко перфекционизирано - красиви мъж и жена прекарсна връзка карсив секс щастие. защо не копират това? аз лично не съм гледал филм, подобаващ за пример за курва навярно и ти както и всички ние дори преди 30 години да е може да питаш майка си била ли е така разкрепостена защото именно тя е израснала в тия години навярно ще каже не и е права. съгласен съм има копиране но това не идва от изложените от теб примери аз тази предразположеност на огромна част от женското съсловие към курвалъка

preichetoy
07-13-2008, 23:14
Мен какво ме прави курва? Преди да си готова да признаеш сама пред себе си, че си такава, няма смисъл да ти обяснявам! Мисля, че нпмаш доводи.

Maeva
07-13-2008, 23:14
Аз пък да си кажа... като чуя думата "курва" и пред очите ми изниква силуета на онези барбита в сайтовете за запознанства.Незнам защо така.. :D :D Може да се каже, че един много голям процент от женските подрастващи може да бъде и ... трябва да бъде определен като курви :) :shock:

RobokoB
07-13-2008, 23:18
аз пък имам един пример от нашия град , една непълнолетна и шиха задника , щото и бяха завряли два хуя в гъза ! и знаете ли кво ??? тя беше курва , също като вас - е ко ся не е ли така м признайте си - лижете ,лапате , диви сте в леглото - ем баш курвички е ... я ходете на духате на батко 8-)

Spider4eto
07-13-2008, 23:21
Сийд има доста вярно неща, от тези, които каза. А бтв забравих да отбележа, че има и такива, които плащат данък обществено мнение. Всички сте виждали теми от рода на "Всичките ми приятелки са правили секс, само аз не". Има много момичета, комплексирани от нещо, и гледат да правят неща, та да могат да се харесват на обкръжаващата ги част. Например аз имах една приятелка, която беше малко по-пълна, и започна да избива комплекси, копираше ни, ако си упувахме нещо, тя си купуваше същото, още 8ми клас ходеше с момче 5-6 години по- голямо от нея, пушеше, и естествено правеше секс, само и само за да се хареса на хората около нея

Maeva
07-13-2008, 23:21
Аз съм монахиня ! :shock:
<--- и обичам да си гоня дупето ! 8-)

FeelMyPain
07-13-2008, 23:23
Аз съм монахиня ! :shock:
<--- и обичам да си гоня дупето ! 8-)
Пиши ако си го хванеш.

preichetoy
07-13-2008, 23:24
Сийд има доста вярно неща, от тези, които каза. А бтв забравих да отбележа, че има и такива, които плащат данък обществено мнение. Всички сте виждали теми от рода на "Всичките ми приятелки са правили секс, само аз не". Има много момичета, комплексирани от нещо, и гледат да правят неща, та да могат да се харесват на обкръжаващата ги част. Например аз имах една приятелка, която беше малко по-пълна, и започна да избива комплекси, копираше ни, ако си упувахме нещо, тя си купуваше същото, още 8ми клас ходеше с момче 5-6 години по- голямо от нея, пушеше, и естествено правеше секс, само и само за да се хареса на хората около нея Много вярно! За тях това държание е правилното. Лесно им е да ходят с по-големи, които да им купуват разни неща, да ги шибат нон-стоп, да бягат от училище, за да ходят да пушат коз...

Spider4eto
07-13-2008, 23:25
Сийд има доста вярно неща, от тези, които каза. А бтв забравих да отбележа, че има и такива, които плащат данък обществено мнение. Всички сте виждали теми от рода на "Всичките ми приятелки са правили секс, само аз не". Има много момичета, комплексирани от нещо, и гледат да правят неща, та да могат да се харесват на обкръжаващата ги част. Например аз имах една приятелка, която беше малко по-пълна, и започна да избива комплекси, копираше ни, ако си упувахме нещо, тя си купуваше същото, още 8ми клас ходеше с момче 5-6 години по- голямо от нея, пушеше, и естествено правеше секс, само и само за да се хареса на хората около нея Много вярно! За тях това държание е правилното. Лесно им е да ходят с по-големи, които да им купуват разни неща, да ги шибат нон-стоп, да бягат от училище, за да ходят да пушат коз... тъжно, но е така :(

Tazadar
07-13-2008, 23:26
Сийд има доста вярно неща, от тези, които каза. А бтв забравих да отбележа, че има и такива, които плащат данък обществено мнение. Всички сте виждали теми от рода на "Всичките ми приятелки са правили секс, само аз не". Има много момичета, комплексирани от нещо, и гледат да правят неща, та да могат да се харесват на обкръжаващата ги част. Например аз имах една приятелка, която беше малко по-пълна, и започна да избива комплекси, копираше ни, ако си упувахме нещо, тя си купуваше същото, още 8ми клас ходеше с момче 5-6 години по- голямо от нея, пушеше, и естествено правеше секс, само и само за да се хареса на хората около нея Еми ние за това ви плюеме, защото огромна част са такива и дори и да има момичета, който не са "курви" не се забелязват лесно!

Maeva
07-13-2008, 23:26
Аз съм монахиня ! :shock:
<--- и обичам да си гоня дупето ! 8-)
Пиши ако си го хванеш.


Ти ще си първия, който ще разбере за постижението ми :-D

Spider4eto
07-13-2008, 23:28
дори и да има момичета, който не са "курви" не се забелязват лесно! не търсиш достатъчно :wink:

Tazadar
07-13-2008, 23:28
Сийд има доста вярно неща, от тези, които каза. А бтв забравих да отбележа, че има и такива, които плащат данък обществено мнение. Всички сте виждали теми от рода на "Всичките ми приятелки са правили секс, само аз не". Има много момичета, комплексирани от нещо, и гледат да правят неща, та да могат да се харесват на обкръжаващата ги част. Например аз имах една приятелка, която беше малко по-пълна, и започна да избива комплекси, копираше ни, ако си упувахме нещо, тя си купуваше същото, още 8ми клас ходеше с момче 5-6 години по- голямо от нея, пушеше, и естествено правеше секс, само и само за да се хареса на хората около нея[02:27:11] Сийд каза: АЗ СЪМ НАЙ-УМНИЯТ
[02:27:27] Сийд каза: Щом курва се съгласи с мене, те тъва е!

RobokoB
07-13-2008, 23:28
Сийд има доста вярно неща, от тези, които каза. А бтв забравих да отбележа, че има и такива, които плащат данък обществено мнение. Всички сте виждали теми от рода на "Всичките ми приятелки са правили секс, само аз не". Има много момичета, комплексирани от нещо, и гледат да правят неща, та да могат да се харесват на обкръжаващата ги част. Например аз имах една приятелка, която беше малко по-пълна, и започна да избива комплекси, копираше ни, ако си упувахме нещо, тя си купуваше същото, още 8ми клас ходеше с момче 5-6 години по- голямо от нея, пушеше, и естествено правеше секс, само и само за да се хареса на хората около нея Еми ние за това ви плюеме, защото огромна част са такива и дори и да има момичета, който не са "курви" не се забелязват лесно!

ВСИЧКИ СТАВАТ ТАКИВА РАНО ИЛИ КЪСНО , всички жени са курви , а ние сме свине :П

Tazadar
07-13-2008, 23:29
дори и да има момичета, който не са "курви" не се забелязват лесно! не търсиш достатъчно :wink:[02:28:36] Сийд каза: КАкво лъжеш, че не се забелязват?
[02:28:44] Сийд каза: Та те се търкалят по улицата...

Tazadar
07-13-2008, 23:30
Сийд има доста вярно неща, от тези, които каза. А бтв забравих да отбележа, че има и такива, които плащат данък обществено мнение. Всички сте виждали теми от рода на "Всичките ми приятелки са правили секс, само аз не". Има много момичета, комплексирани от нещо, и гледат да правят неща, та да могат да се харесват на обкръжаващата ги част. Например аз имах една приятелка, която беше малко по-пълна, и започна да избива комплекси, копираше ни, ако си упувахме нещо, тя си купуваше същото, още 8ми клас ходеше с момче 5-6 години по- голямо от нея, пушеше, и естествено правеше секс, само и само за да се хареса на хората около нея Еми ние за това ви плюеме, защото огромна част са такива и дори и да има момичета, който не са "курви" не се забелязват лесно!

ВСИЧКИ СТАВАТ ТАКИВА РАНО ИЛИ КЪСНО , всички жени са курви , а ние сме свине :П Ние никога не сме отричали, че сме всине, не знам защо те отричат, че са курви :-o

seed
07-13-2008, 23:30
Еми ние за това ви плюеме, защото огромна част са такива и дори и да има момичета, който не са "курви" не се забелязват лесно!напротив момко тези които не са курви се забелязват още по-лесно обикновено са с доста огромни признаци без да се обиждай никоя такава е истината драги

Spider4eto
07-13-2008, 23:30
[02:27:27] Сийд каза: Щом курва се съгласи с мене, те тъва е! Не съм курва бре 8-)

seed
07-13-2008, 23:33
дори и да има момичета, който не са "курви" не се забелязват лесно! не търсиш достатъчно :wink:[02:28:36] Сийд каза: КАкво лъжеш, че не се забелязват?
[02:28:44] Сийд каза: Та те се търкалят по улицата...
[02:32:30] Сийд каза: Ланьо, ще се ебаваш с бухал, ама в другия си живот!

seed
07-13-2008, 23:34
[02:27:27] Сийд каза: Щом курва се съгласи с мене, те тъва е! Не съм курва бре 8-)ахам бих казал че щом се обижда някоя на това явно си е такава но да сметнем че не е така спезиално в тоя случай да няма конфликтации

Tazadar
07-13-2008, 23:34
[02:27:27] Сийд каза: Щом курва се съгласи с мене, те тъва е! Не съм курва бре 8-) Уф... добре аиде ти не си :-) Ма тея дет са да си знаят 4е са много долни :-x Аиде лека от мене :grin:

seed
07-13-2008, 23:37
[02:27:27] Сийд каза: Щом курва се съгласи с мене, те тъва е! Не съм курва бре 8-) Уф... добре аиде ти не си :-) Ма тея дет са да си знаят 4е са много долни :-x Аиде лека от мене :grin:момко кажи си директо секс ти се иска виждам те търси курва ма нема да стане само курвите се ебат това е по дяволите

Spider4eto
07-13-2008, 23:37
[02:27:27] Сийд каза: Щом курва се съгласи с мене, те тъва е! Не съм курва бре 8-)ахам бих казал че щом се обижда някоя на това явно си е такава но да сметнем че не е така спезиално в тоя случай да няма конфликтации Честно казано по бих решила, че някоя е курва, ако не се обижда като и казват така. Иначе мерси на теб и на Tazadar, че ме преценихте правилно :-)

machoka
07-14-2008, 06:17
а3