PDA

View Full Version : Един въпрос - Кино Арена



balistic_007
07-14-2008, 01:51
Някой може ли да ми каже с какво се ходи от централна гара до кино Арена,ама не това в Младост ами другото :( [/b]

kindergarden
07-14-2008, 02:12
от халите може с метро а до халите с трамвай 1ца ама не съм много компетентна :-D ама то май то е тва в младост :-D

Saymon90
07-14-2008, 02:54
Хващаш автобус 77 - спира почти до метростанция Вардар и от там вървиш надолу към Арена. (ще попиташ някого)

hamilcar
07-14-2008, 03:09
Може с трамвай 1 или 7 до халите и оттам с метрото. Слизаш на спирка Вардар питаш откъде да излезеш и готово.

Tazadar
07-14-2008, 04:16
от халите може с метро а до халите с трамвай 1ца ама не съм много компетентна :-D ама то май то е тва в младост :-D Метро до Младост :-o

Pliok0019
07-14-2008, 09:37
Може с трамвай 1 или 7 до халите и оттам с метрото. Слизаш на спирка Вардар питаш откъде да излезеш и готово. Излизаш където пише "3та градска болница и пътят е почти само направо.

kindergarden
07-14-2008, 10:43
от халите може с метро а до халите с трамвай 1ца ама не съм много компетентна :-D ама то май то е тва в младост :-D Метро до Младост :-oЕ,не съм от София не ви знам единстевната линия на метрото от де минава и не ви знам Младост къде е :D

preichetoy
07-14-2008, 11:00
от халите може с метро а до халите с трамвай 1ца ама не съм много компетентна :-D ама то май то е тва в младост :-D Метро до Младост :-oЕ,не съм от София не ви знам единстевната линия на метрото от де минава и не ви знам Младост къде е :D Тогаа защо се оабждаш? А и вие колко линии на метрото имате?

kindergarden
07-14-2008, 11:09
от халите може с метро а до халите с трамвай 1ца ама не съм много компетентна :-D ама то май то е тва в младост :-D Метро до Младост :-oЕ,не съм от София не ви знам единстевната линия на метрото от де минава и не ви знам Младост къде е :D Тогаа защо се оабждаш? А и вие колко линии на метрото имате?Защо се заяждаш :shock: Обадих се,защото скоро бях в София и ходих до киното :)

preichetoy
07-14-2008, 11:16
от халите може с метро а до халите с трамвай 1ца ама не съм много компетентна :-D ама то май то е тва в младост :-D Метро до Младост :-oЕ,не съм от София не ви знам единстевната линия на метрото от де минава и не ви знам Младост къде е :D Тогаа защо се оабждаш? А и вие колко линии на метрото имате?Защо се заяждаш :shock: Обадих се,защото скоро бях в София и ходих до киното :) Не се заяждам. Само, че норламно от веднъж да не можеш да се ориентираш... няма нужда да объркваш момичето. А и тва за метрото прозвуча, все едно вие (не знам къде живееш) има те метро като в Бостън примерно....

kindergarden
07-14-2008, 11:17
от халите може с метро а до халите с трамвай 1ца ама не съм много компетентна :-D ама то май то е тва в младост :-D Метро до Младост :-oЕ,не съм от София не ви знам единстевната линия на метрото от де минава и не ви знам Младост къде е :D Тогаа защо се оабждаш? А и вие колко линии на метрото имате?Защо се заяждаш :shock: Обадих се,защото скоро бях в София и ходих до киното :) Не се заяждам. Само, че норламно от веднъж да не можеш да се ориентираш... няма нужда да объркваш момичето. А и тва за метрото прозвуча, все едно вие (не знам къде живееш) има те метро като в Бостън примерно....не съм изкала да прозвучи така...съжалявам :) повече няма да се обаждам :?

balistic_007
07-14-2008, 19:23
Спокойствие и силна храна ... Не се карайте :)
Благодаря на всички ... мисля,че ще се оправя вече ... или просто ще идем на кино в мола :D

preichetoy
07-14-2008, 19:49
Спокойствие и силна храна ... Не се карайте :)
Благодаря на всички ... мисля,че ще се оправя вече ... или просто ще идем на кино в мола :D Ако живееш в София или горе-длу добре я познаваш мога да ти кажа и друг маршрут (живея доста близо до Арена-Запад)

balistic_007
07-18-2008, 02:13
Ако живееш в София или горе-длу добре я познаваш мога да ти кажа и друг маршрут (живея доста близо до Арена-Запад)

Я да видим какво ще предложиш ... :)