PDA

View Full Version : Болки в ребрата



Chery
07-14-2008, 08:18
Здравейте,значи от 2 дни имам болки в ребрата като дишам ,лекарката ми е отпуска...Сутрин нямам толкова болки,но като стане вечер едвам заспивам от тях...От какво може да е... :(

Christ
07-14-2008, 11:30
Здравейте,значи от 2 дни имам болки в ребрата като дишам ,лекарката ми е отпуска...Сутрин нямам толкова болки,но като стане вечер едвам заспивам от тях...От какво може да е... :(

Има спешно отделение в поликлиниката. :)

Chery
07-14-2008, 11:53
Здравейте,значи от 2 дни имам болки в ребрата като дишам ,лекарката ми е отпуска...Сутрин нямам толкова болки,но като стане вечер едвам заспивам от тях...От какво може да е... :(

Има спешно отделение в поликлиниката. :)


А според теб дали е нещо серизоно :? Защото от 2 дни вечерта като си легна само плача,и се чудя дали ще се събудя на другата сутрин :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

p0liner0
07-14-2008, 12:00
Стига де, чак пък да плачеш... Недей така. Успокой се и отиди на лекар. Твоя като е в отпуска, някой трябва да го замества или както казаха по-нагоре има спешно, така че отиди да се прегледаш.

Chery
07-14-2008, 12:06
Стига де, чак пък да плачеш... Недей така. Успокой се и отиди на лекар. Твоя като е в отпуска, някой трябва да го замества или както казаха по-нагоре има спешно, така че отиди да се прегледаш.


Мерсии :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)