PDA

View Full Version : Какви сте в любовта ?? ;]



fuck_me_pls
07-14-2008, 08:24
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D

LadySunshine
07-14-2008, 08:28
Е аз не знам кой с какво съм привклякла, в смисъл че никого не съм питала :lol: Ама със сигурност мога да ти кажа, че на пръсти никой не въртя.. нито искам, нито мога, нито има смисъл :wink:
А и относно човекът до мен- ще се чувства обичан..

bEbsI
07-14-2008, 08:28
Около малкия ми пръст трудно бих го въртяла,а и не искам.Напълно отдадена съм в любовта,защото просто съм преценила,че това е човекът за мен.А,само романтичната ми душа трудно би го впечатлила,по-скоро характера ми,който си прилича с неговия в големи граници. :)

babity
07-14-2008, 08:30
Незнам с какво привличам... аз никак не съм убедена в качествата си, та някой друг трябва това да го каже. Относто човекът, в който ще се влюбя... ако в действителност съм влюбена ще се чувства страхотно, защото всичките му прищявки ще бъдат задоволени! Ама ако не ми е кой знае колко скъп определено ще направя всичко възможно да му се кача на главата и да си правя каквото си искам като същевременно мрънкам, че той се опитва да кръшне! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SINDEL
07-14-2008, 08:43
Идея си нямам с какво привли4ам то4но... :D Ина4е във връзката си правя вси4ко за 4овека, ако го оби4ам наистина. Много глезя, което понякога ми е излизало през носа, защото съм попадала на мъже, които са на принципа, 4е колкото пове4е им даваш, толкова пове4е запо4ват да искат. И се полу4ава омагьосан кръг, от който няма излизане, а в някакъв момент, ако запо4неш да отказваш, ставаш лоша и те късат.. Така 4е..

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-14-2008, 08:59
Опитвам се да съчетавам романтиката със съблазняването, макар че 100% надделява романтичната ми натура. Когато се влюбя в някого, ще се опитам да го накара да се чувства наистина обичан. Но едва ли ще хукна да въртя "изгората си" на малкия си пръст. :?

ivito_13
07-14-2008, 08:59
Опитвам се със усмивка и опасен чар :)

vodolei4e_m
07-14-2008, 09:26
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)

Второто
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)

Обичан, обгрижен, задоволен :-D
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D
Не. Няма смисъл. :booooomb:

darla
07-14-2008, 09:30
su4etavam romantikata i nejnostta sus mrusni6ko povedenie,doza 4ar i pove4ko seksapil,nakraq vinagi polu4avam tozi,koito iskam a v posledstvie i tova,koeto iskam ot nego.Kogato se vlubq,se otdavam izcqlo,razkrivam se i ne ostavqm ni6ti4ko taino za sebe si-tova mi e izigravalo lo6a 6ega,no vse pak opita u4i.4oveka do men se 4uvstva obi4an i edinstven,polu4ava bezprikosnovenata mi lubov i razbirane i podkrepa,kato est o4akvam su6toto v zamqna.Horata sa kazali mn pravilno "V lubovta davai tolkova,kolkoo iska6 da polu4ava6"!

MakeMeLaugh
07-14-2008, 09:43
с държанието си

AnzaRe
07-14-2008, 09:44
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D

Да съблазнявам и с романтичната ми душа.

MartyParty
07-14-2008, 09:46
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D
Идея си нямам...С щуротиите си сигурно или с дарбата си да предизвиквам съжаление...Как се чувства човекът в когото се влюбя,предполагам че се чувства като закрилник или детегледачка.Като излизаме може и да го е срам не знам.

crazy_lazy_girl
07-14-2008, 12:27
Незнам с какво привличам... аз никак не съм убедена в качествата си, та някой друг трябва това да го каже. Относто човекът, в който ще се влюбя... ако в действителност съм влюбена ще се чувства страхотно, защото всичките му прищявки ще бъдат задоволени! Ама ако не ми е кой знае колко скъп определено ще направя всичко възможно да му се кача на главата и да си правя каквото си искам като същевременно мрънкам, че той се опитва да кръшне! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

+1 :D

koalka
07-14-2008, 12:30
Не съм въртяла никога никой на малкия си пръст, гадно е, а и не бих позволила на мен да го правят...
Иначе в момента не съм влюбена, въпреки че имам връзка...

mechtaq_za_teb
07-14-2008, 12:31
Не знам с какво привличам...Просто се случва.Може би с глупостите,които говоря и които някои смятат за забвни :D МОже би с чар,знам ли. :-D

Presley
07-14-2008, 12:34
Опитвам се със усмивка и опасен чар :)
Гахаха,е те тва е отговор. :Д

GreenFairy
07-14-2008, 12:39
До колкото са ми споделяли привличам със цялият ми позитивизъм и лъчезарната усмивка с която се опитвам винагид а дарявам хората...

Надявам се да се чуства добре, обичан и да знае че съм до него

Няма смисъл да го въртя на малкият сипръст защото все пак всичко е взаимно, а аз не искам д ме вътрят на малкия си пръст...

krisiiiiito
07-14-2008, 19:06
С чара си .. с характера , а другото трябва да го кажат момчетата.
8) :oops: :lol:

BaiToq
07-14-2008, 19:14
С това,което съм.
Иначе няма смисъл.
Аз не съм актьор и животът не е театър.

ivakavlad
07-14-2008, 19:41
нязнам с какво привличам противоположният пол гледам да съм себеси доколкото как ще се чувства човека до мен ами ще бъде обграден с много любов и разбиране и в икакъв случай няма да я въртя на малкят си пръст първо защото немога а и второ защото няма смсъл :) :) :)

Remini
07-14-2008, 19:44
Малоумната ми физиономия и чаровна усмивка може би...

258
07-14-2008, 21:26
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D
С усмивка и чувство за хумор :)
Не съм се влюбвала и не мога да кажа :?
Няма да го въртя около малкия си пръст :shock:

Mr.Shorty
07-14-2008, 22:11
Опитвам се със усмивка и опасен чар :)

+1

SunShinePearl
07-14-2008, 22:34
Ni nai-malka predstava si nqmam,ami kogato sum vlubena se otdavam napulno na 4oveka s kogoto sum est ako polu4avam su6toto ot dr strana,ne nikoga ne sum vurtqla a i neiskam da vurtq 4oveka do men na malkiq si prust.

Punisherrr
07-15-2008, 12:36
С какво привличам вниманието...хмм ми с това,което съм,с държанието си ;)
А в любовта каква съм.. > честна :) Иначе нищо няма смисъл :smt023

cooool
07-15-2008, 12:54
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D
Бяха ми казали, че съм много чувствена.. ама знам ли, това любимият образ трябва да го каже все пак на него правя впечатление.

vamp
07-15-2008, 13:02
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D

За всяка различно,за тия които не ми пука ги съблазнявам.

sh3_1s_7h3_0n3
07-15-2008, 13:35
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D

Ще изгори. ^^ 8-)

NaNa_SladuRana
07-15-2008, 13:53
Аз съм властна,безкомпромисна и манимолативна егоистка.Обичам само себе си и то не винаги.Не съм сигурна,но може би привличам с лъжливото си миловидно личице (не че е нещо особено,но друго хубаво в себе си не виждам).Незнайно как един човек успя да узорпира мислите ми.Не бих нарекла това любов,но съм готова да изменя на себе си и принципите си,заради него :)

MakeMeLaugh
07-16-2008, 21:45
^^

Поредната псевдо "гаднъЪ КучКъЪъ"

хахахахахахахаа

zaraaa
07-16-2008, 22:09
Подкрепям DaRk LaDy +1 :wink:

DYNAMIC
07-17-2008, 17:43
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D
начи все се чудя с какво привличам някое момче и ми е супер трудно да си дам отговор и просто неам идея,не съм романтична ,а относно съблазняването по-скоро не го умея нз,така мисля
Нз как ше се чувства човекът ,в когото ще се влюбя,важното да е взаимно,тогава вс е ок :)
Веднъж въртях един на малкия ми пръст,веднъж един друг ме въртя на своя,от личен опит знам,че е гадно,но като харесваш супер силно някой се едно си безсилен срещу това :? мн е тъпо,но е истина,прайш се на силен ма не става

pandelka
07-17-2008, 18:40
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D

1.Сигурно с умението ми да съблазнявам :-D Не съм романтичка хаха :D
2.Предполагам супер ;) Или ще се опитам да го накарам да се чувства прекрасно.. ;)
3.Не !!!Никога!!!Ма че ще го въртя ше го въртя де :-D :-D :-D Ама кое ше въртя не се знае..
Бтв:Мн сладка темичка..брао фък ми плииз :) ;)

elinka91
07-18-2008, 08:37
Не знам с какво привличам, но мисля, че е и с двете неща по равно. :-o Човекът, който е до мен ще се чувства винаги обичан и специален :smt007 , но никога не бих въртяла когото и да е на малкия си пръст, защото това все пак е човешко същество на първо място. :-x

partychild
07-18-2008, 08:45
До колкото са ми споделяли привличам със цялият ми позитивизъм и лъчезарната усмивка с която се опитвам винагид а дарявам хората...

Надявам се да се чуства добре, обичан и да знае че съм до него

Няма смисъл да го въртя на малкият сипръст защото все пак всичко е взаимно, а аз не искам д ме вътрят на малкия си пръст... ;-)

TheMaggie
07-18-2008, 08:45
С романтичната ми натура.Според мен човекът,в когото ще се влюбя може би ще се чувства малко недооценен...Ако ме ядоса определено може да бъде разиграван...

NaNa_SladuRana
07-18-2008, 11:30
^^

Поредната псевдо "гаднъЪ КучКъЪъ"

хахахахахахахаа
бях такава,от 2 години не знам коя съм,не знам къде съм...просто го искам и правя всичко за НЕГО,благодарна съм му,че ме промени...

freakish1boy
07-18-2008, 12:12
za 1-voto nz :-D no she e sigurna i obichana sus sigurnost :grin: :grin: :grin:

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 13:30
za 1-voto nz :-D no she e sigurna i obichana sus sigurnost :grin: :grin: :grin:

Ти няма ли да започнеш да пишеш на кирилица, майка му стара !!!

sexy_for_you
07-18-2008, 14:15
Мисля,че ако имам връзка,аз ще съм пасивната страна в нея.Склонна съм по-скоро мен да ме въртят на пръста си :D

ZaI4I
07-18-2008, 14:23
[quote="NaNa_SladuRana"][quote="Make_Me_Laugh"]^^

Поредната псевдо "гаднъЪ КучКъЪъ"


и аз и аз :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ама сега :D романтика ли пхаха :grin: няма вече такива неща :grin: само който успее да ми достигне до :smt007 а са малко хората.И да въртя го :oops: като мога ще го правя :grin: преди и аз бях така правех всичко за момчето което обичамхаресвам/влюбена съм ама вече не ..ТОЙ ме промени научи ме че не трябва така .Има време и за романтика като порасна :grin: и когато срещна подходящия човек и той проникне в душата ми-да тогава ще дам всичко от себе си :oops: ама сега :razz:

angelcheeee_93
07-18-2008, 14:46
neka toi da preceni az ne moga da kaaja

miminkaa
07-18-2008, 18:54
На мен в любовта хич не ми върви... Дадох всичко което поиска биф6ия ми приятел и накрая получих в замяна само страдане и спомени...

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 19:04
няколко думи : всеотдаен... страстен... романтик..

cherinka
07-18-2008, 20:42
Казват ми, че има нещо странно в мен, и някъв магнетизъм.. еба ли го кво е.
Сигурно и на други хора им се е случвало. 8-)
Тва са некви усещания такива, де да знам, и аз не знам как се обеснява нещо, което единствено може да се почувства....


Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите?
Аз хубаво ще си го заплюя, ама той ако не ме ще!? ..как ли ще се чувства :-D

Дали ще го въртите около малкия си пръст?
Ако имам чувства, не няма да го въртя, нооо ако е някое досадно копеле, с удоволствие ще си го поизползвам малко за нуждите си. Като не разбира, че не го харесвам и не желая да сме заедно, то тогава ще го духа. Не бих искала да съм на негово място, нооо все пак не може всичко да е цветя и рози 8-)

PePeLePew
07-18-2008, 23:05
голям егоист :oops:

NaNa_SladuRana
07-18-2008, 23:23
На мен в любовта хич не ми върви... Дадох всичко което поиска биф6ия ми приятел и накрая получих в замяна само страдане и спомени...
Мимз,знам,че ти е трудно,но се дръж :cry:

Rebirthing
07-18-2008, 23:32
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D

С романтичната душа и с чувство за хумор 8)
Не знам как се чувства той, ама на мен ми е кеф :D
Ммм ще го въртя разбира се, ако не изхвърли боклука например какъв мъж ще е :-x :lol: /трябва да пази природата чиста все пак :)/.

didi_baby
07-19-2008, 09:16
Не съм романтична в никакъв случай,просто не си падам по това.Смятам че човека който ме обича се чувства прекрасно с мен а и то си личи,е...въртях го на малкия си пръст отначало докато не му писна,но вече всичко е съвсем различно

Miss_Perfekt
07-19-2008, 11:39
С какво най-силно привличате противоположния пол- с романтичната си душа или с умението си да съблазнявате? 8) :)
Как ще се чувства с вас човекът, в когото се влюбите? :)
Дали ще го въртите около малкия си пръст? :-D

1 - С мръсното си подсъзнание :D и с умението си да общувам :)
2-Немога да преценя
3-Ще го въртя разбира се иначе той ще ме върти 8-)

slun4ice_90
07-19-2008, 11:46
С обаянието ми привличам много и с усмивката ми. :-P :grin: Романтичка съм и темпераментна също така.

donkihot
07-19-2008, 16:30
мисля,4е просто с естественото си аз...