PDA

View Full Version : Има ли смисъл ?



diddsy
07-14-2008, 09:59
Така.. значи харесвам едно момче,което е от градът , в който ходя през лятото.Познаваме се от скоро и на мен адскииии мн ме харесва.само че моято най-добра приятелка го харесва .. . ,което е ужасно .какво да правя?тя 1ва си го избра .. .

LadySunshine
07-14-2008, 10:02
ъмм първо виж кво ще стане между тях.
ако не се получи се замисли дали да действаш.
аз на твое място не бих-мразя с приятелките ми да си падаме по един и същи момчета.. :?

AnzaRe
07-14-2008, 10:03
Няма значение кой си го е избрал първи важно е той коя от вас ще избере какви чувства има.Ако той предпочита много повече теб,теб ще избере.Но трябва да се постараеш някак да бъде с теб.Бъди повече време с него.Кажи нещо весело,а когато стане тъмно,вечер кажи си чувстата си към него.Успех :P .Дано нещо се получи.

gPa3HuTeJl
07-14-2008, 10:15
" тя 1ва си го избра "

АБе фустичке т'ва да не ти е някоя евтина вещ, та да го избираш !?

Neftochimic
07-14-2008, 10:38
а той може да предпочите теб, а не нея... такаче.... 8)

_FaShIoN_
07-14-2008, 10:46
Разбери коя предпочита,може да предпочита теб пред нея и обратното...но никога не забравяй,че не си заслужава да изгубиш приятелка заради момче... :)

sasha_90
07-14-2008, 10:49
"Тя първа си го избра"-той да не е предмет?
Моят съвет е да не си разваляте приятелството,заради едно момче,има много.

laila_94
07-14-2008, 11:04
:D "Тя първа си го избра" няма значение .. това не е предмет в крайна сметка .. Всичко зависи от момчето ; :)

Bubles
07-14-2008, 11:27
мм аз да ти кажа от личен опит не си заслужава да се карате... в моя случей се скарах с най-добрата ми приятлка... той избра мен и ко стана? занимавахме се месец и толкоз... свърши голямата любов... а да знаеш колко загубих... почти всички общи приятели, довериято на много хора и наи-важното много добра приятелка :[
да при теб може и да не стане така но и кажи че го харесваш от там трябва просто да си поговорите и да стигнете до общо решение на проблема :] успех :]

CuteBaby
07-14-2008, 11:48
Както каза Bubles поговори с приятелката си..но не винаги си заслужава да изгубиш добра приятелка за момче,с което не се знае какво ще е бъдещето ви.Два пъти съм имала такава връза(с момче от друг град) и в двата случая беше безмислено..колкото и да си говорехме че искаме да сме заедно-той е там,аз съм тук..не може да се виждаме постоянно..Хората са казали далеч от очите,далеч от сърцето.Незнам ти какво ще решиш и какво ще стане между теб и приятелката ти и между теб и момчето но ти желая успех ;)

Presley
07-14-2008, 11:49
Авторке,на колко си годинки?

otka4ena
07-14-2008, 12:06
моято най-добра приятелка :lol: :lol: :lol: 8-) :lol: 8-) :lol: оххх стига толкова.
Та по въпроса,поговори с нея,кажи и какво чувстваш,на нея може да й е минало вече.Ако ти каже,че все още много го харесва,го заеби.Момчета бол!

fuck_me_pls
07-14-2008, 12:11
Преебавай колкото можеш...ако имаш шанс с него тръгни ако не и го остави на нея..

DamaTa.v.Zelen0
07-14-2008, 12:36
И да си го е избрала тя първа той ще реши с коя иска да бъде.
Поговори с твоята приятелка и и кажи, че ти не си виновна, че той харесва теб... 8)

TheMaggie
07-14-2008, 12:56
Няма смисъл.Ако е достатъчно интЕлегентен ще разбере,че си прекалено тъпа за него.Ако ли не - хепи ню иър,и двамата сте тъпи - перфектно.