PDA

View Full Version : най ценното в едно мом4е



pepelq6kaaa
07-14-2008, 10:41
momi4eta za vas koe e nai cennoto v edno mom4e re6ih da vi pitam poneje KRASOTATA ve4e NE E za men pone za6toto oneq krasaVci ne sa stoka... s ackoto samo4ystvie i si igraqt s 4yvstvata na horata za kvi se mislq palni vazdyhari :-x :-x :-x :-x :-x :-x :D

Marinceto
07-14-2008, 10:54
Аз лично мисля,че едно от най-ценните неща в едно момче е да те разбира.Дори да не го показва непрекъснато да знаеш,че е до теб и ще те подкрепя.Хубаво е когато сме приятели с гаджетата си .Смисъл да знаеш,че той е човек,с когото можеш да споделяш и да не го възприемаш само като машина за целувки и т.н.За външния вид -повечето "готини гъзета" са пълни кретени. :)

пЛюш!нкаАа~
07-14-2008, 11:11
Хм..интересен въпрос :-o..Винаги съм търсила хора като мен.Най-ценното нещо за мен е - Честността.. едно от най-важните неща..винаги съм го казвала..освен да е честен с мен - да има голяяямо чувство за хумор,тоест да ме кара да се смея..да ми е хубаво с него,да се чувствам с него сякаш го познавам от 10 години,също така да не е надут,да можем да говорим на всякви теми,а отностно външния му вид - предпочитам да си е естествен!..Тоест да не подражава на някъв стил.

miloto_girl_4e
07-14-2008, 11:23
- честността
- загрижеността
- обичта му към мен
- умението да прави компромиси
- да не е егоист
- да проявява разбиране

ELFIQ
07-14-2008, 11:24
Хм..интересен въпрос :-o..Винаги съм търсила хора като мен.Най-ценното нещо за мен е - Честността.. едно от най-важните неща..винаги съм го казвала..освен да е честен с мен - да има голяяямо чувство за хумор,тоест да ме кара да се смея..да ми е хубаво с него,да се чувствам с него сякаш го познавам от 10 години,също така да не е надут,да можем да говорим на всякви теми,а отностно външния му вид - предпочитам да си е естествен!..Тоест да не подражава на някъв стил.

+10000 много точно описа това което и аз търся :)

CuteBaby
07-14-2008, 11:53
Ми основното за мен е отношението му към мен-да ме обича,да ме уважава,да е честен,да ме разбира,да може да отстъпва и да прави компромиси,да му пука за мен..и още доста неща могат да се кажат..но това май са основните :)

The_Demon_Girl
07-14-2008, 12:02
Както казват ... Честност до болка

fuck_me_pls
07-14-2008, 12:06
Трябва да бъде честен това най-вече...поне според мен това е най-важното във връзката-доверието и честноста : )

Vichko0o
07-14-2008, 12:11
Искате от 1 момче да е честен да е загрижен за вас да ви разбира да не се възползва да ви обича или да ви бъде истински приятел без да си играе с вас да не е лицемер да не е глупак да има чувство за хумор и още хиляди неща ..... А съзнавате ли че за да има такъв човек до вас първо ВИЕ трябва да стигнете тези неща .... Щотото аз до сега не съм видял момиче което да е имало всичките тези добродетели !!! А да че забравих ОТГОРЕ НА ВСИЧКО ДА Е КРАСИВ !!!!! Мда продължавайте с филмите ;) На тоз исвят е или едното или другото "Красота без акъл / Акъл без красота" Няма средно нещо !!! Просто това е тези 2 неща не върят ръка за ръка те са врагове ;) Продължавайте да се надявате мацки успехи ;)

crazy_lazy_girl
07-14-2008, 12:17
- честността
- загрижеността
- обичта му към мен
- умението да прави компромиси
- да не е егоист
- да проявява разбиране


Определено!!! +1 :)

p0liner0
07-14-2008, 12:25
Vsichko0o се изрази доста добре. Когато човек иска нещо, трябва да бъде сигурен, че ще може да отвърне със същото ..

Presley
07-14-2008, 12:26
Акълът.И не само в момче,а във всеки човек.

FantaMen
07-14-2008, 12:54
Вие тука можете да си говорите колкото си искате и никой няма да ви каже нищо..Но утре като отидеш на плаж или на дискотека.Кат видиш оня 18 годишен блондин ще забравите какво сте писали.Ще му се лепите а той щ се чуди колко да "мине" тая вечер.Да не говорим че повечето КАЗВАМ ПОВЕЧЕТО (Не всички) са надути курвички дето само чакат поредния батко да ги мине!!!!

GregoryHouse
07-14-2008, 13:00
Между честността и останалите простотийки които изредихте забравихте да спеменете че тряя да има дълбок джоб (ама и да е пълен де)...

babity
07-14-2008, 13:28
Между честността и останалите простотийки които изредихте забравихте да спеменете че тряя да има дълбок джоб (ама и да е пълен де)...

Не е задължително, поне за мен! А към Вичко... все пак не познаваш всички момичета, нали?

unicorn_f
07-14-2008, 13:36
ами да ме разбира
да не е надут
да има чувство за хумор - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО :P
да е добър
да не е тъпанар като повечето момчета,да има малко акъл в главата :)

Vichko0o
07-14-2008, 13:37
Babity достатъчно хора опознах за да разбера .... И ти влизаш в тази категория , обичаш да взимаш но не и да даваш :) :) :) А пък и не е нужно да познаваш всички момичета за да го разбереш това ? Имаш ли тлъста банкова сметка красива кола хижа някъде или вила голяма къща и си кух като пън то девойките ще ти се лепят сами защото те търсят точно това "загриженост обич отдаденост честност разбиране и т.н" !!!! Както някой каза като отидете на плажа и видите някой мускулест изваян русоляв симпатяга забравяте не какво сте писали ами името си забравяте и после "непознаваш всички жени" .... Каквото и който да ми каже едно знам и едно ще си остане "ИМАШ ЛИ КРАСОВА ИЛИ ПАРИ ЖЕНИТЕ СА ТВОЙ" !!!!!!!!!Акъла никъде не се споменава ... Много хора го казва "ооо да за мен няма значение как изглеждаш или колко си богат важното е да си свестен да си добър да си незнам си какво" бла бла бла и кво на другия ден "лелеее ако знаеш къв сладур си хванах , вярно малко е тъп ама аз много го обичам влюбена съм в него ... Мда акъла е за хора който могат да го споделят малко са момичетата който го имат и до сега познавам 1 или 2 но и те не са цвете за мирисане ....
Такаче тая тема е просто излишна трябва да си не малоумен ами и аз незнам какво за да незнаеш какво иска 1 момиче !
Ако не съм прав моля опровергайте ме със ДОКАЗАТЕЛСТВА !!! НЕ С ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ !!!!
А отностно хората който писаха "да не е надут" МИ ВИЕ СТЕ НАДУТИ БЕ КАК ИСКАТЕ НОРМАЛЕН ????????????? Има 1 приказка "каквото посееш това ще пожънеш" !!!!

ssg_93
07-14-2008, 13:43
дупето :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Lord_Of_The_Night
07-14-2008, 13:49
Babity достатъчно хора опознах за да разбера .... И ти влизаш в тази категория , обичаш да взимаш но не и да даваш :) :) :) А пък и не е нужно да познаваш всички момичета за да го разбереш това ? Имаш ли тлъста банкова сметка красива кола хижа някъде или вила голяма къща и си кух като пън то девойките ще ти се лепят сами защото те търсят точно това "загриженост обич отдаденост честност разбиране и т.н" !!!! Както някой каза като отидете на плажа и видите някой мускулест изваян русоляв симпатяга забравяте не какво сте писали ами името си забравяте и после "непознаваш всички жени" .... Каквото и който да ми каже едно знам и едно ще си остане "ИМАШ ЛИ КРАСОВА ИЛИ ПАРИ ЖЕНИТЕ СА ТВОЙ" !!!!!!!!!Акъла никъде не се споменава ... Много хора го казва "ооо да за мен няма значение как изглеждаш или колко си богат важното е да си свестен да си добър да си незнам си какво" бла бла бла и кво на другия ден "лелеее ако знаеш къв сладур си хванах , вярно малко е тъп ама аз много го обичам влюбена съм в него ... Мда акъла е за хора който могат да го споделят малко са момичетата който го имат и до сега познавам 1 или 2 но и те не са цвете за мирисане ....
Такаче тая тема е просто излишна трябва да си не малоумен ами и аз незнам какво за да незнаеш какво иска 1 момиче !
Ако не съм прав моля опровергайте ме със ДОКАЗАТЕЛСТВА !!! НЕ С ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ !!!!
А отностно хората който писаха "да не е надут" МИ ВИЕ СТЕ НАДУТИ БЕ КАК ИСКАТЕ НОРМАЛЕН ????????????? Има 1 приказка "каквото посееш това ще пожънеш" !!!!
Напълно си прав.За съжаление повечето момичета(не казвам всички),когато им дадеж това от което имат нужда всички тези неща които изредихте,истината е че повечето въобще не искат точно това защото когато го получат не го оценяват,а хукват към някой друг ''газар'',който отново ще ги нарани,те отново ще се жалват,обаче като им доиде акъла в главата вече е късно,за съжаление.Така че после,защо нямало такива мъже еми истината е че вие не ги търсите!!!

Sunny_stz
07-14-2008, 13:50
Искате от 1 момче да е честен да е загрижен за вас да ви разбира да не се възползва да ви обича или да ви бъде истински приятел без да си играе с вас да не е лицемер да не е глупак да има чувство за хумор и още хиляди неща ..... А съзнавате ли че за да има такъв човек до вас първо ВИЕ трябва да стигнете тези неща .... Щотото аз до сега не съм видял момиче което да е имало всичките тези добродетели !!! А да че забравих ОТГОРЕ НА ВСИЧКО ДА Е КРАСИВ !!!!! Мда продължавайте с филмите ;) На тоз исвят е или едното или другото "Красота без акъл / Акъл без красота" Няма средно нещо !!! Просто това е тези 2 неща не върят ръка за ръка те са врагове ;) Продължавайте да се надявате мацки успехи ;)


Az mislq 4e ima takiva hora.Mom4eta ili momi4eta,makar i te da sa ve4e na iz4ezvane..Az sum sre6tala takiva hora i se radvam 4e gi ima do men...Ne vsi4ki sa licemeri i sexmaniaci.

babity
07-14-2008, 13:53
....

Не смятам, че ме познаваш достатъчно за да ми даваш квалификации каква съм и каква не съм. И изобщо не мисли да казваш "видях достатъчно". Повече не искам да коментирам по този въпрос. На всички ни е ясно, че любов на гол гъз не става. Оттам натаък е въпрос на себеуважение. Познавам момичета, които започват описанието на гаджето си с "има толкова къщи еди къде си и се занимава с такъв и такъв бизнес и е мноооого богат", познавам и ЖЕНИ, които казват "под достойнството ми е да вися на врата на някой мухльо и да чакам да ме издържа". Примера ти с пича на плажа беше МНОГО неуместен. Когато видя един пич на плажа, гологлав и изваян ще ме привлече, няма как да си изкривя душата и да го отрека, но ако в последствие ми се отдаде възможност да го опозная и не ми допадне като човек между нас може да има само една добре изкарана вечер и нищо повече. По същата логика и ти като видиш някоя изваяна гола кака на морето
ше се одървиш (примерно), ама тов не значи, че искаш да се ожениш за нея, нали?!

Sunny_stz
07-14-2008, 13:55
A i da dobavq,za mene nai-vajnoto e edno mom4e da e svqstno,milo kum men,4esten...bez zadni misli.

Vichko0o
07-14-2008, 14:02
Babity когато ми беше интересна и исках да се запозная с теб прочетох всичките ти 1282 коментара ! Честно да ти кажа ? Това което казах по нагоре определено го вярвам защото просто от самите коментари разбрах какъв човек си .... Относно голата мацка със сигурност няма да се одървя само от гледане .... А отностно "Познавам такива жени ... познавам онакива жени .." Да и аз познавам момичета който се интересуват "само" от характера пък ходят със богати дебели мазни чичковци .... и карат последни модели мерцедеси мда те определено ги обичат МНОГО ! Искам някой от тука да ми покаже снимка/клипче на някой грозен за финанси да има колкото да може да пие 1 кафе и да му е добре техните да работят и да изкарват пари колкото да връзват двата края момчето да има акъл но нищо друго и нека някоя от вас ми покаже че може да ходи с такъв човек ? Да бе да друг път ...

Vichko0o
07-14-2008, 14:05
Може да спориме цял ден и ще стигнем до началото на разговора ....
Ела поживей в софия да видиш какви са хората тук и ела да видиш зад волана на всяка скъпа кола какво момиче кара или какъв дебелак кара и до него каква ослепителна красавица има ! Ела поживей да видиш колко по гадни и лоши са хората тука и колко е по трудно да намериш свестен човек ..... Живееш в майна таун където няма грозно момиче (иде реч за Пловдив) и си мислиш че си видяла много .... Имам няколко дни повечко житеиски опит от тебе и със няколко километра повечко обиколки из света ...

PePeLePew
07-14-2008, 14:13
момичета всички пишете някакви глупости,но и сами не си вярвате такаче ако толкова много честността както повечето от вас написаха признайте и кажете истината и не мислете че заблуждавате някой тук ние не пасем трева а заблюждавата само вас си

galina_3
07-14-2008, 14:14
Между честността и останалите простотийки които изредихте забравихте да спеменете че тряя да има дълбок джоб (ама и да е пълен де)...

при някои не е от значение но я си представете отивате на кафе или на друго място и той няма пари да плати вашата сметка или дори неговата.или разхождате се и искате нещо а той няма пари?

и аз търся чесно момче и да ме разбира,но съгласете се,че са малко,но поне ги има

Vichko0o
07-14-2008, 14:21
А защо като сте на заведение или някъде той е длъжен да ви плаща сметките бе ? ок на първата реща съгласен съм хубаво е ама кво цел живот да ти плаща ? Ако ше плащам на некоя "с изключение на 1-вата среща" То ще е или щото ми е приятелка и си е забравила парите или щото ще я е*а ... Галина мълчи плс просто ето тя доказва нашите мнения :) "Няма пари не ми трябва" :grin: :grin: Галина каза всичко повече няма какво да кажа :) Продължавайте със лъжливите си постчета :) Със смях и съзли на очи ще продължа да чета :)

mishkata94_
07-14-2008, 14:26
ами да ме разбира
да не е надут
да има чувство за хумор - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО :P
да е добър
да не е тъпанар като повечето момчета,да има малко акъл в главата :)

babity
07-14-2008, 14:31
Babity когато ми беше интересна и исках да се запозная с теб прочетох всичките ти 1282 коментара !

Именно! Не си ме виждал в средата ми! ;) За житейският ти опит... добре, ще го призная, наистина си по - голям от мен, но за обиколките по света... не бъди сигурен!


Искам някой от тука да ми покаже снимка/клипче на някой грозен за финанси да има колкото да може да пие 1 кафе и да му е добре техните да работят и да изкарват пари колкото да връзват двата края момчето да има акъл но нищо друго и нека някоя от вас ми покаже че може да ходи с такъв човек ?

Мисля, че все още ми имаш скайпа, може да ти пратя снимка на някои от бившите ми за да бъде съвсем неоспоримо доказателството! И пък ако си мислиш, че тука няма грозни момичета... ш' ме извиняваш! Колкото до София... гадно е, знам. Никога не бих живяла там освен ако обстоятелствата не ми го наложат!

Vichko0o
07-14-2008, 14:35
Мнеее нямам ти го и нямам намерение да ти пиша :) Чух достатъчно от теб :) Не искам да те "плаша" повече такаче ще се отдръпна от теб максимално :)

babity
07-14-2008, 14:38
Аз не съм искала да се приближаваш до мен, че сега да се "отдръпваш". Тези сцени сме ги гледали още в римските театри, аз лично нямам нужда от тях. Прави каквото сметнеш за добре, просто не се изпускай във философски размисли, не винаги си прав!

black___
07-14-2008, 14:38
:lol: Vichko0o ima kompleksi
v edno mom4e se tyrsi da e zabaven i umen :)

Sweet_Play_F
07-14-2008, 14:42
Искате от 1 момче да е честен да е загрижен за вас да ви разбира да не се възползва да ви обича или да ви бъде истински приятел без да си играе с вас да не е лицемер да не е глупак да има чувство за хумор и още хиляди неща ..... А съзнавате ли че за да има такъв човек до вас първо ВИЕ трябва да стигнете тези неща .... Щотото аз до сега не съм видял момиче което да е имало всичките тези добродетели !!! А да че забравих ОТГОРЕ НА ВСИЧКО ДА Е КРАСИВ !!!!! Мда продължавайте с филмите ;) На тоз исвят е или едното или другото "Красота без акъл / Акъл без красота" Няма средно нещо !!! Просто това е тези 2 неща не върят ръка за ръка те са врагове ;) Продължавайте да се надявате мацки успехи ;)

Напротив,има красиви момчета с много акъл.Поне аз познавам такива. :)

Vichko0o
07-14-2008, 14:42
Поредният "некомплексиран" :) Бейбиту нали уж беше 1 бившия ? Сега от де станаха толкова много ? Както и да е . Мдааа много съм комплексиран бтв и тука е перфектното място да си избивам комплексите на 13-15 годишни заблудени лапета супер е ;) ! black___ само като ти гледам жалкото подобие на ник и се радвам че съм комплексиран но с акъл ;) Пък ти бъди некомплексиран/а но кух/а като пън ;)

albb
07-14-2008, 14:50
Не знам като ги изброяваме всички тия неща, какво търсим в едно момче, дали гледаме за тях когато се влюбим в някого,но тези критерии може би влизат в действие когато вече се замисляме за едно много по-дългосрочно обвързване с някого :smt008 :smt007
Но,за да ми е приятно едно момче и което е важно за мене е да мога да си говоря с него!Без да се притеснявам,да мога да общувам максимално свободно с него както с моите приятелки!(поне сме така с моя приятел :oops: )Също така е важно и да има харизма,чар,за да ми е приянто в неговата компания.Да е весел,освабаден,да не е прекалено затворен в себе си.

black___
07-14-2008, 14:51
vichko0o mnogo ti znai ustata :-x kompleksiran si li4i ti ot kilometri :-x :-x misleh 4e tova e gotin forum.
ti si lapeto sigorno si na 13-16 :-x plue6 ubidi po vsi4ki v temata :-x

babity
07-14-2008, 14:54
Бейбиту нали уж беше 1 бившия ? Сега от де станаха толкова много ?

Нещо ти е грешна информацията. Не помня да съм казвала, че досега съм имала само едно гадже. Няма логика да ти го кажа, защото не е така!

Vichko0o
07-14-2008, 15:01
На 12 години съм и няям никакъв акъл но поне знам как да си инсталирам ФЛЕКС ТАЙП и знам как да си пусна кирилица ;) Оу да най-важното знам че се пише Обида не Убида неграмотно създание ! И като съм комплексиран та кво ? Тва си е моя работа така ми харесва така ще бъда :) Мразиме не ме харесвай не ми пука за теб и за жалкото ти мненийце :) Отностно храненето към всички мда харесвам да храня хората защото точно от тоя форум много са хората който говорят едно а а всъщтност са милион пъти по лоши и правят съвсем друго ... Но за да изпъкнат като "добрички" във форумчето и "ох ще пусна ся лъжа да видиме дали ще им хареса ако им хареса ще пиша колко съм добър/добра как това и това и т.н" Ти така като гледам с тея 2-3 поста малко си чел по форума поразгледай поне 200-300 теми във тази секция , секция секс и т.н и се върни и ми кажи че АЗ съм комплексар плс :)Бейби ок аз не съм разбрал моя грешка извинявай !! Освен бейбиту никой друг не оспори мое мнение освен че ме нарекоха комплексар ? Блак извади няколко факта дай примери с кой части кога къде какво съм казал ... Така е лесно "ей ти си комплексар ей ти си идиот" Когато обиждаш и искаш да затапиш някого изпозлвай повечко акъл и може да успееш :)

skatemore
07-14-2008, 15:04
да черпи бира и цигари

BulgariaZaBulgarite
07-14-2008, 15:11
Да, жените имат право да искат мъже с пари, но и мъжете с пари имат право да си сменят покупките, нали така?

ZaI4I
07-14-2008, 15:12
Да е мил :-) :-) :-)

pepelq6kaaa
07-14-2008, 16:18
Не знам като ги изброяваме всички тия неща, какво търсим в едно момче, дали гледаме за тях когато се влюбим в някого,но тези критерии може би влизат в действие когато вече се замисляме за едно много по-дългосрочно обвързване с някого :smt008 :smt007
Но,за да ми е приятно едно момче и което е важно за мене е да мога да си говоря с него!Без да се притеснявам,да мога да общувам максимално свободно с него както с моите приятелки!(поне сме така с моя приятел :oops: )Също така е важно и да има харизма,чар,за да ми е приянто в неговата компания.Да е весел,освабаден,да не е прекалено затворен в себе си.
mmda lubovta e slqpa :o

sladur4etyYy
07-14-2008, 16:19
momi4eta za vas koe e nai cennoto v edno mom4e re6ih da vi pitam poneje KRASOTATA ve4e NE E za men pone za6toto oneq krasaVci ne sa stoka... s ackoto samo4ystvie i si igraqt s 4yvstvata na horata za kvi se mislq palni vazdyhari :-x :-x :-x :-x :-x :-x :D

за фИешъните ли пииитате :D

kifla
07-14-2008, 16:34
momi4eta za vas koe e nai cennoto v edno mom4e re6ih da vi pitam poneje KRASOTATA ve4e NE E za men pone za6toto oneq krasaVci ne sa stoka... s ackoto samo4ystvie i si igraqt s 4yvstvata na horata za kvi se mislq palni vazdyhari :-x :-x :-x :-x :-x :-x :D
За мен лично най-важното качество за напред в едно момче е той да е искрен с мен !

skatemore
07-14-2008, 16:34
леле колко съм ценен

NightSky
07-14-2008, 16:36
Да може да ми каже всичко в очите.

chocoleptic
07-14-2008, 16:39
Айде пак сме големи моралисти :? .
Много пишете по форуми ама иначе като видите някое дебело или грозно момче го режете веднага,без да ви интересува колко е честен и добър.

По темата - Най-важни са парите 8-) .


Когато бях малка мислех,че парите са всичко,когато пораснах разбрах,че е така.

skatemore
07-14-2008, 16:41
Да може да ми каже всичко в очите.



аз съм веч безценен

Girlicious
07-14-2008, 16:46
ами аз отдавна вече не гледам красотата...по скоро чара...и искам някой не само да ми казва ,че ме обича ами и да го доказва,щот тфа ми липсва :(

BaiToq
07-14-2008, 18:32
Между честността и останалите простотийки които изредихте забравихте да спеменете че тряя да има дълбок джоб (ама и да е пълен де)...

Всички женски лъжат тук,без да ги ева.
Прав си.

soul1199
07-14-2008, 18:37
da ne me luje 8)

Lord_Of_The_Night
07-14-2008, 18:54
Аиде почнаха споровете,но да си признаем повечето от вас не търсият това което са написали(не казвам всички),защото доиде някои "газар" и вие испадате в екстаз,после като ви отреже се жалватe,така че нека си говорим истината вие не търсите там кадето трябва,а после се защо нямало свестни момчета.Еми ще го осъзнаете някой ден,но вече ще е късно,защото и тези които са се отнасяли добре с вас или ще се променят или няма вече да изпитват същото към вас.Така че мечтайте си няма проблем,мечтите са безплатни.

krisiiiiito
07-14-2008, 18:59
- да ме обича
- да е искрен
- да има чар
- да има хувство за хумор
- да не е егоист
ама такива същества не са останали много :( :lol: :lol: :lol:

Madn3s5
07-14-2008, 19:13
Аз лично мисля,че едно от най-ценните неща в едно момче е да те разбира.Дори да не го показва непрекъснато да знаеш,че е до теб и ще те подкрепя.Хубаво е когато сме приятели с гаджетата си .Смисъл да знаеш,че той е човек,с когото можеш да споделяш и да не го възприемаш само като машина за целувки и т.н.За външния вид -повечето "готини гъзета" са пълни кретени. :)

+1 :wink:

MartyParty
07-14-2008, 19:25
Ъъъ...да е артистичен.:smt045

Remini
07-14-2008, 19:53
Между честността и останалите простотийки които изредихте забравихте да спеменете че тряя да има дълбок джоб (ама и да е пълен де)...

Без джоб не си е оферта...откъде и да го погледнеш!
Съгласен с теб 8)

MartyParty
07-14-2008, 20:20
Между честността и останалите простотийки които изредихте забравихте да спеменете че тряя да има дълбок джоб (ама и да е пълен де)...

Без джоб не си е оферта...откъде и да го погледнеш!
Съгласен с теб 8)
Баси глупостите.

dark_player
07-14-2008, 20:39
Хм..интересен въпрос :-o..Винаги съм търсила хора като мен.Най-ценното нещо за мен е - Честността.. едно от най-важните неща..винаги съм го казвала..освен да е честен с мен - да има голяяямо чувство за хумор,тоест да ме кара да се смея..да ми е хубаво с него,да се чувствам с него сякаш го познавам от 10 години,също така да не е надут,да можем да говорим на всякви теми,а отностно външния му вид - предпочитам да си е естествен!..Тоест да не подражава на някъв стил.

+10000 много точно описа това което и аз търся :)

Наистина се радвам, че са останали момичета като вас... аз защо попадам само на .... лигли дето ... не оценяват тия неща :( :-o :-o

BOOK_FAN
07-14-2008, 20:40
Да се държи добре стеб,да е мил и да те разбира в трудни моменти!Да не се влияе от мнението на други външни хорица!Е,може и да е малко романтичен,ама това не е заължително! :-P :-D

skatemore
07-14-2008, 20:41
- да ме обича
- да е искрен
- да има чар
- да има хувство за хумор
- да не е егоист
ама такива същества не са останали много :( :lol: :lol: :lol:


иам сичко тва само че джоба ми е плитък съжалявам :?

Sigrina
07-14-2008, 20:45
Сърцето. И нищо друго :)

ivakavlad
07-15-2008, 08:04
исчетох абсолютно цялата тема и моля ви се едно 90% от всички момичета който са писали лъжат моля ви се едно момче красив ли е и имали пари веднага ще му се хвърлите на врата искам да ви питам нещо ако така случайно се запознаете с някое грозно и бедно момче ще направители най-малко опит да го опознаете отговорът е не много ммалко момичета биха направили това и сега ще почнете не е така аз съм различна дрън дрън та пляс повечето ще излъжат и много малко ще кажат истинната тези който ще излъжат се опитват да се покажат като добри мили и чувствителни личности моля ви се

babity
07-15-2008, 08:13
ivakavlad, още в твоята тема ти зададох въпроса: Ако видиш пълно/не поддържано, откровено грозно/зле облечено момиче ще се опиташ ли да го опознаеш и да му дадеш шанс? Или сигурно ти ако можеш да избираш между мацка, която е супер красива и не те закача за нищо материално и такава, дето не е кой знае колко хубава, ама настоява да я издуржаш ще избереш втората?! Не мисля! Всеки си има вкус! Някоя ще са я научили вкъщи, че тряба дасе държи като проститутка, друга ще си търси Голямата Любов... Ама като цяло е тъпо да съдим хората, че имат различно виждане за живота от нашето!

ivakavlad
07-15-2008, 08:20
ivakavlad, още в твоята тема ти зададох въпроса: Ако видиш пълно/не поддържано, откровено грозно/зле облечено момиче ще се опиташ ли да го опознаеш и да му дадеш шанс? Или сигурно ти ако можеш да избираш между мацка, която е супер красива и не те закача за нищо материално и такава, дето не е кой знае колко хубава, ама настоява да я издуржаш ще избереш втората?! Не мисля! Всеки си има вкус! Някоя ще са я научили вкъщи, че тряба дасе държи като проститутка, друга ще си търси Голямата Любов... Ама като цяло е тъпо да съдим хората, че имат различно виждане за живота от нашето!

междодругото да те светна аз в никакъе случай не гледам красотата доказателство за това е че момичето което обича въобще не е красавица леко пълничка е но пък за сметка на това има малко акъл а и най добрата ми приятелка също е пълна а и ти въобще не ми говори защото гледаш само колко пари има в джоба доказателство за това е едно твое исказване на първа страница което е


На всичн ни е ясно, че любов на гол гъз нестава.

такаче моля ти се ти си най-малко човека който може да ми каже каквото и да е

MartyParty
07-15-2008, 08:26
исчетох абсолютно цялата тема и моля ви се едно 90% от всички момичета който са писали лъжат моля ви се едно момче красив ли е и имали пари веднага ще му се хвърлите на врата искам да ви питам нещо ако така случайно се запознаете с някое грозно и бедно момче ще направители най-малко опит да го опознаете отговорът е не много ммалко момичета биха направили това и сега ще почнете не е така аз съм различна дрън дрън та пляс повечето ще излъжат и много малко ще кажат истинната тези който ще излъжат се опитват да се покажат като добри мили и чувствителни личности моля ви се
:shock: Тва е все едно ние да кажем,че всички момчета харесват момичета с големи цици и руси коси.На тази възраст никой не се различава кой знае колко от другия.Много ми е инересно как момче на 15-16 би могло да спечели свясно момиче само с парите си.Виж сам колко си повърхностен...Щом за тебе жените са привлечени само от пари и красота,кой зане ти какво цениш в едно момиче.Попринцип жената е устроена да търси закрила и сигурност,която явно може да намери при индивид от мъжки пол с големи финансови възможности.За красотата няма логика-никой човек не избира как да изглежда.Аз самата не мога да изисквам от партньора си нещо,което не притежавам.
Виж характера вече е много по-сложно устроен.Много повече неща можеш да търсиш и да изискваш там,отколкото където и да било.

ivakavlad
07-15-2008, 08:36
господ прости има те не са вновни ама верно голя част от вас казвам ГОЛЯМА ЧАСТ НЕ ВСИЧКИ са доста ограничени даже бих казал че са убииственно прости в днешно врем свястно момиче което гледа характера се среща страшно рядко това е 1 към 1000 и има логика във всичко и в това защо се гледа красотата и защо гледат парите но няма смисъл да обеснявам защото простото си е просто и просто ще си остане и няма да ме разберете

БОНБОНЧЕ
07-15-2008, 08:42
според мен едно от най-ценните неща в едно момче са, да можеш да му вярваш и да можеш да му се довериш,защото доверието гради щастието :mrgreen:

sunbeamz
07-15-2008, 08:52
Хм..интересен въпрос :-o..Винаги съм търсила хора като мен.Най-ценното нещо за мен е - Честността.. едно от най-важните неща..винаги съм го казвала..освен да е честен с мен - да има голяяямо чувство за хумор,тоест да ме кара да се смея..да ми е хубаво с него,да се чувствам с него сякаш го познавам от 10 години,също така да не е надут,да можем да говорим на всякви теми,а отностно външния му вид - предпочитам да си е естествен!..Тоест да не подражава на някъв стил.

+10000 много точно описа това което и аз търся :)

дам +999999 :grin:

babity
07-15-2008, 08:59
ivakavlad, още в твоята тема ти зададох въпроса: Ако видиш пълно/не поддържано, откровено грозно/зле облечено момиче ще се опиташ ли да го опознаеш и да му дадеш шанс? Или сигурно ти ако можеш да избираш между мацка, която е супер красива и не те закача за нищо материално и такава, дето не е кой знае колко хубава, ама настоява да я издуржаш ще избереш втората?! Не мисля! Всеки си има вкус! Някоя ще са я научили вкъщи, че тряба дасе държи като проститутка, друга ще си търси Голямата Любов... Ама като цяло е тъпо да съдим хората, че имат различно виждане за живота от нашето!

междодругото да те светна аз в никакъе случай не гледам красотата доказателство за това е че момичето което обича въобще не е красавица леко пълничка е но пък за сметка на това има малко акъл а и най добрата ми приятелка също е пълна а и ти въобще не ми говори защото гледаш само колко пари има в джоба доказателство за това е едно твое исказване на първа страница което е


На всичн ни е ясно, че любов на гол гъз нестава.

такаче моля ти се ти си най-малко човека който може да ми каже каквото и да е

Еми Евала тогава! Ако е наистина така... малко са такива момчета, много малко! И не ми говори за това, че гледам джоба. За бившия си съм издала повече от хиляда лева за телефони. Пари, които нашите ги нямат в излишък, че да ги пръснат за такава простотия. Сега парите не ме вълнуват по някакъв начин. Ако ги има - добре, ако ги няма... пак добре, на този етап всичко си е за него. Когато обаче реша да създам семейство ЖИВО ще се интересувам от тях. Нямам нужда от някой сульо дето освен, че да му слугувам ще трябва и да го издържам!

lipsvashh_mi
07-15-2008, 09:04
momi4eta za vas koe e nai cennoto v edno mom4e re6ih da vi pitam poneje KRASOTATA ve4e NE E za men pone za6toto oneq krasaVci ne sa stoka... s ackoto samo4ystvie i si igraqt s 4yvstvata na horata za kvi se mislq palni vazdyhari :-x :-x :-x :-x :-x :-x :D
както се казва за 1 мъж не е важно да е красив,по важно е какво има в главата :-D 8-)

ivakavlad
07-15-2008, 09:21
ivakavlad, още в твоята тема ти зададох въпроса: Ако видиш пълно/не поддържано, откровено грозно/зле облечено момиче ще се опиташ ли да го опознаеш и да му дадеш шанс? Или сигурно ти ако можеш да избираш между мацка, която е супер красива и не те закача за нищо материално и такава, дето не е кой знае колко хубава, ама настоява да я издуржаш ще избереш втората?! Не мисля! Всеки си има вкус! Някоя ще са я научили вкъщи, че тряба дасе държи като проститутка, друга ще си търси Голямата Любов... Ама като цяло е тъпо да съдим хората, че имат различно виждане за живота от нашето!

междодругото да те светна аз в никакъе случай не гледам красотата доказателство за това е че момичето което обича въобще не е красавица леко пълничка е но пък за сметка на това има малко акъл а и най добрата ми приятелка също е пълна а и ти въобще не ми говори защото гледаш само колко пари има в джоба доказателство за това е едно твое исказване на първа страница което е


На всичн ни е ясно, че любов на гол гъз нестава.

такаче моля ти се ти си най-малко човека който може да ми каже каквото и да е

Еми Евала тогава! Ако е наистина така... малко са такива момчета, много малко! И не ми говори за това, че гледам джоба. За бившия си съм издала повече от хиляда лева за телефони. Пари, които нашите ги нямат в излишък, че да ги пръснат за такава простотия. Сега парите не ме вълнуват по някакъв начин. Ако ги има - добре, ако ги няма... пак добре, на този етап всичко си е за него. Когато обаче реша да създам семейство ЖИВО ще се интересувам от тях. Нямам нужда от някой сульо дето освен, че да му слугувам ще трябва и да го издържам!

счакай малко никой неговори за това да го издържаш но пък и момчето не е длъжно да те издържа примерно както мислят голяма част от момичетата може и да съм сбъркал с преценката си каква си за което се извинявам ако е така и междодругото имам основателни да мисля по този начин че момичетата гледат повече парите и красотата отколкото интелекта и душевноста

Vichko0o
07-15-2008, 09:52
Чета и чета и чета и чета и се заливам от смях .... Всички искате и то МНОГО !!!!! А някоя от вас случайно така ДА Е ДАЛА ТЕЗИ НЕЩА ???? "Да разбирасе аз и аз и аз ..." Да дръжки ;) Вие освен да истаке друго неможете ! От тоя форум са малко хората на който мога да кажа евалата и една от тях е МартиПарти ! Заради тази реплика ".Аз самата не мога да изисквам от партньора си нещо,което не притежавам. " Това е нещото което вие дебилни разхайтени млади разглезени девойки трябва да разберете !!! ИСКАЙТЕ ТОВА КОЕТО МОЖЕТЕ ДА ДАДЕТЕ !!!Не вие да изисквате от някое момче да е почти перфектния а вие да сте някъф плужек и после "ами той не ме обича той ми изневерява и т.н" Много ясно че няма да е с вас той си има стандарти вие не ги покривате ;) Аиде у лево и да ви нема ..... Искайте такива хора каквито вие можете да бъдете и искайте това което можете да дадете ..... Точно заради тази алчност и безличие този форум се пълни със теми от сорта на "харесвам един ама хоря с друг и се е*а с 3-ти .... Оф толкова много време го чаках и ся кво той е с мене само заради сеска и т.н" За да искате толкова много трябва вие да покривате тези стандарти за да има за какво да се залепи някой за вас до тогава просто ще си бъдете поредните ку*вички който искат и искат и искат щото мама и тате само дават ;) Дано всяка от вас която е изказала мнение което е лъжливо от ВСЕ СЪРЦЕ И ПОЖЕЛАВАМ НЕЩАТАТА КОЙТО Е ИЗИСКАЛА НИКОГА ДА НЕ ГИ ПОЛУЧИ !!!!!!!

aHeJlua
07-15-2008, 10:18
аз няма да си кривя душата като видя хубаво момче и аз го заглеждам.. но както всички във форума казаха има и по важни неща.. за мен единственото нещо което ме интересува е да има характер вече чара е подробност.. просто трябва да се намери правилния човек.. евала на тия дето са се намерили и сега са щастливи :)

jjjjjj6363
07-15-2008, 13:43
Искате от 1 момче да е честен да е загрижен за вас да ви разбира да не се възползва да ви обича или да ви бъде истински приятел без да си играе с вас да не е лицемер да не е глупак да има чувство за хумор и още хиляди неща ..... А съзнавате ли че за да има такъв човек до вас първо ВИЕ трябва да стигнете тези неща .... Щотото аз до сега не съм видял момиче което да е имало всичките тези добродетели !!! А да че забравих ОТГОРЕ НА ВСИЧКО ДА Е КРАСИВ !!!!! Мда продължавайте с филмите ;) На тоз исвят е или едното или другото "Красота без акъл / Акъл без красота" Няма средно нещо !!! Просто това е тези 2 неща не върят ръка за ръка те са врагове ;) Продължавайте да се надявате мацки успехи ;)

+1 ima logika :smt069

albb
07-15-2008, 14:01
Разбира се,че едно красиво момче или момиче ще е по-заглеждано!Това е неизбежно,но когато го/я опознаеш по-отблизо и видиш,че няма нищо в главата и ако имаш малко акъл ще ти светне лампичката :idea: и ще разбереш,че много няма да намериш в този човек(стига да искаш повече де :D )Но когато се влюбиш то става внезапно,абсолюнто неочаквано и тогава не гледаш какъв/каква е! :smt007 А вече ако нещата,които откриваш за този човек като се поопознаете,като дали има пари да речем,ти попречат да си щастлив.....В крайна сметка всеки решава сам за себе си,а и съдбата е абсолютно непредвидима :!:

NaNa_SladuRana
07-15-2008, 14:08
Да бъде себе си.Все пак не искам да се привързвам (или както казвате вие:обичам) театрален герой :)

firegirlll
07-15-2008, 14:14
Доста може да се поспори.. но като се замисля, не мога да категоризирам нещата по такъв начин :? Мисля, че качества като красота, интелигентност, чар, уважение и тн и тн са достатъчно важни в характера на едно момче и не бих могла да ги степенувам.. Например, важно ми е едно момче дя ме уважава, но ако същевременно не ме разбира, за какво ми е неговото уважение?

AnzaRe
07-15-2008, 14:19
Всяко момче си има различен характер.Момичета не си мислете,че всички момчета са еднакви не не са :) .Поне аз не съм кат тях :)

play_life
07-15-2008, 16:24
Еми на мен наистина не ми харесват момчета тип дебна да ебна :D първо разбира се трябва да ме впечатли нещо в него..ии след това се опознаваме,но имам предвид че и външния вид и характера си има значение.. колкото и да не искам да го приема :-o

baby_lvA
07-15-2008, 16:35
Аз лично мисля,че едно от най-ценните неща в едно момче е да те разбира.Дори да не го показва непрекъснато да знаеш,че е до теб и ще те подкрепя.Хубаво е когато сме приятели с гаджетата си .Смисъл да знаеш,че той е човек,с когото можеш да споделяш и да не го възприемаш само като машина за целувки и т.н.За външния вид -повечето "готини гъзета" са пълни кретени. :)

tochno taka,az syshto sam mn dobra priqtelka s gadjeto mi znam,che vsichko moga da mu spodelqm i vinagi shte mi pomogne ako imam nujda...

An4eSsS__
07-15-2008, 17:07
Аз немога да кажа че си търся момчета с добър харахтер,да са красиви, да имат пари и т.н
Нали не всички сме перфектни и имаме всичко - едното се долълва с другото.И като не е мистър свят пак може да ми хареса 8) :)

K-Maro
07-15-2008, 19:48
оффф... моля Ви, момичета.... Не разбирам, всички винаги сте за романиката, за хумора и истинността в една връзка... а накрая... все с тия тъпи фешъни ли, не знам к'ви да ги наричам.... футболисти, балетисти ... не казвам, че всички момичета са такива... но поне по мое наблюдения... работата върви на ***....

Как искате реални и пълноценни чувства в една връзка, когато винаги давате превес на материалното, на чуждото мнение....

pet_14
07-15-2008, 19:53
Искате от 1 момче да е честен да е загрижен за вас да ви разбира да не се възползва да ви обича или да ви бъде истински приятел без да си играе с вас да не е лицемер да не е глупак да има чувство за хумор и още хиляди неща ..... А съзнавате ли че за да има такъв човек до вас първо ВИЕ трябва да стигнете тези неща .... Щотото аз до сега не съм видял момиче което да е имало всичките тези добродетели !!! А да че забравих ОТГОРЕ НА ВСИЧКО ДА Е КРАСИВ !!!!! Мда продължавайте с филмите ;) На тоз исвят е или едното или другото "Красота без акъл / Акъл без красота" Няма средно нещо !!! Просто това е тези 2 неща не върят ръка за ръка те са врагове ;) Продължавайте да се надявате мацки успехи ;)

Miiii na men za jalost mi kuca malko 4uvstvoto za humor...Da moga da se pravq na 6ut,no me e strah da ne izglejdam kato idiot pred momi4eto....
Ina4e ima ne6to vqrno v mnenieto ti,daje ima dosta verni misli ;)
Dano mnenieto mi da e prozvu4alo vse edno se naduvam(kazvam prozvu4alo ama pi6a...kakto i da e...)
I izvinqvaite 4e ne pi6a na bg,ama s1m v zala,a p1k tuka nqma ni flex type ni kirilica ni ni6to....

K-Maro
07-15-2008, 20:06
хах.... '' акъл без красота'' или '' красота без акъл ''

ми не знам... аз лично познавам много хора, които са пример точно за противоположното...

ми аз съм на 19... 197 см. и 95 кг.... завърших езикова гимназия.... не че съм некъв маняк, ама ....

K-Maro
07-15-2008, 20:07
неподплътените думи са нищо ---> http://mucunki.com/u:24641

donkihot
07-15-2008, 20:13
когато опозная добре един 4овек разбирам,заради кое го оби4ам и заради кое искам да съм с него...най-ценното в моя приятел сега е.. умението му да разбира вси4ко без да спори,друго ценно в него е състрадателността му,на4ина му за доказване на 4увствата....другото е просто...до 4овек...но тези му ка4ества за мен ми откриха един нов свят,в който другия пол не е безсърде4ен егоист,а е приятел и любов в едно...

babity
07-15-2008, 20:46
K-Maro, к'во сега, искаш да се убедиш, че 80% от съфорумките ти и 1/3 от съфорумците ти биха те чукали?! 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

skatemore
07-15-2008, 20:48
да черпи бира и цигари

що за пачавра :razz:

ей не ругай бе бившата ми женка го прай 8-) е верно че ми разби представите за любов ама пак нали черпи 8-)

mimsiii
07-15-2008, 20:54
Хм..интересен въпрос :-o..Винаги съм търсила хора като мен.Най-ценното нещо за мен е - Честността.. едно от най-важните неща..винаги съм го казвала..освен да е честен с мен - да има голяяямо чувство за хумор,тоест да ме кара да се смея..да ми е хубаво с него,да се чувствам с него сякаш го познавам от 10 години,също така да не е надут,да можем да говорим на всякви теми,а отностно външния му вид - предпочитам да си е естествен!..Тоест да не подражава на някъв стил.


+1 :-)

LINKNOT
07-15-2008, 20:56
Момчето,което евентуално е моята половинка,трябва да притежава тези качества - да е мил и с добро сърце, да е оптимист и да е готов да помогне,но да не е тотален лигльо ест., да е мъжкарче с борбен дух, да слуша хард рок,за да не се караме за музика :D ... да е романтик,но и да има страст в него, хубаво би било да е чаровник - не красавец,но усмивката му да ме разтапя ... :oops:

taffy
07-15-2008, 21:09
Пффф...ГЛУПОСТИ!!!
Да е честен? С чувство за хумор? Интересен? Да ви разбира? Да ви обича? Да е мил? Романтик? Оптимист? Искрен? Добър?
Ее, добре..сори ама ТАКЪВ ЧОВЕК НЯМА!! Вс. до 1 имат по някой недостатък..Лигави се малко повече, когато сте пред мн хора..Останете ли сами се държи супер мило и човешки.. Не е идеалния романтик..Съмнявам се, че изобщо има такова момче.. Искрен, добър..пфф...Абе ПЕРФЕКТЕН просто НЯМА. Къф'то и да е..Пак ше си го обичам.. Даже да не е с мен..Даже да е нещастник..Все нещо ще има в него, щом съм се влюбила..

K-Maro
07-15-2008, 21:19
'' babity '' наистина ме разби..... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :-P :-P :-P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :P :P :P :P :P :razz: :razz: :razz:

IDEPENDENT
07-16-2008, 00:00
харесвам футболисти фешЪни проблем?! хуцахуцухца :razz:
тъеся първо красотата ;д после добрите страни...така да се изкажа.... :D :D

gPa3HuTeJl
07-16-2008, 00:01
в мене к'во намери ? :oops:

IDEPENDENT
07-16-2008, 00:21
в мене к'во намери ? :oops:

лъжец...или...искреност...
чудия
се :D : |

gPa3HuTeJl
07-16-2008, 00:22
в случай е второто...

Just_ME !!!!
07-17-2008, 13:42
Хм..интересен въпрос :-o..Винаги съм търсила хора като мен.Най-ценното нещо за мен е - Честността.. едно от най-важните неща..винаги съм го казвала..освен да е честен с мен - да има голяяямо чувство за хумор,тоест да ме кара да се смея..да ми е хубаво с него,да се чувствам с него сякаш го познавам от 10 години,също така да не е надут,да можем да говорим на всякви теми,а отностно външния му вид - предпочитам да си е естествен!..Тоест да не подражава на някъв стил.

+10000 много точно описа това което и аз търся :)


to4no taka ! i az tarsq takova mom4e :)

S_L_A_D_U_R_K_A_f
07-17-2008, 16:30
Vichko0o написа:
Искате от 1 момче да е честен да е загрижен за вас да ви разбира да не се възползва да ви обича или да ви бъде истински приятел без да си играе с вас да не е лицемер да не е глупак да има чувство за хумор и още хиляди неща ..... А съзнавате ли че за да има такъв човек до вас първо ВИЕ трябва да стигнете тези неща .... Щотото аз до сега не съм видял момиче което да е имало всичките тези добродетели !!! А да че забравих ОТГОРЕ НА ВСИЧКО ДА Е КРАСИВ !!!!! Мда продължавайте с филмите На тоз исвят е или едното или другото "Красота без акъл / Акъл без красота" Няма средно нещо !!! Просто това е тези 2 неща не върят ръка за ръка те са врагове Продължавайте да се надявате мацки успехи
Такива момчета наистина съществуват.Трудно се намират,но все пак ги има!

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-17-2008, 19:38
да умее да прави компромиси,да прощава,да бъде верен и честен и да може да обича най-важното...

lisi4ety
07-17-2008, 19:41
Красивите момчета са или гейове или заети :-o
Аз със сигурност никога не гледам красотата.. не мога да кажа кое е най-важното..

FataMorgana
07-17-2008, 19:52
Между честността и останалите простотийки които изредихте забравихте да спеменете че тряя да има дълбок джоб (ама и да е пълен де)...

:D az ne mislq taka ... moq job si e dulbok i pulen bez mom4eta naokolo

vamp
07-18-2008, 08:05
- честността
- загрижеността
- обичта му към мен
- умението да прави компромиси
- да не е егоист
- да проявява разбиране


И когато имате всичко това не го оценявате,като го загубите почвате да си падате по лошото момче,но вече да го обвинявате,че е променил,а самите вие сте го променили...

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-18-2008, 14:06
да си бръсне мишниците :D :D определено .. може да звучи смешно но съвсем сериозно говоря. .. (:

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 14:07
хаххьАХЬхаХьаХьхахьАХьхах ьхаьах х твоя човек с1м :!:

miminkaa
07-18-2008, 18:59
За мен е най важно това в сърцето... :)

OnTheEdge
07-18-2008, 19:07
Vie kazvate kakvo e nai-vajnoto za vas kachesto,koeto da pritejava edno momche...No az sym momche i shte kaja koe e nai vajnoto kachesto koeto smqtam che trqbva da pritejava edno momche(da ne si pomislite che sym gei:P ) ... Spored men edno momche trqbva da moje da se dyrji kato istinski muj,da byde reshitelen,da posreshta problemite si s visoko vdignata glava i da se opitva da se spravi s tqh,a ne da se durji kato p*tka i da slaga ligavi,syrcerazdiratelni poslaniq v skype-a i t.n. i da se nadqva polovinata svqt da go sujali...Ina4e sega pak otnosno jenite spored men edno momche trqbva da uvajava i obicha priqtelkata si,no sushto taka da ne i puska prekaleno mnogo uizdata i da pokazva koi e istinskiq shef :P

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 19:09
Друго си е да пишеш на кирилица, нали OnTheEdge :?:

OnTheEdge
07-18-2008, 19:15
Da,syshto taka e drugo da si pishesh i na latinica...i za da ne vlizam v sporove s teb shte ti kaja che prosto nqmam instalirana kirilica na komputara,a sega tochno ne mi se tyrsqt kirilizatori v net-a...puk i ne mislq che na nqkoi tuk osobeno mnogo mu prechi,ne vqrvam da ima chak takvia patrioti tuk :D

Jоnny
07-18-2008, 19:17
Друго си е да пишеш на кирилица, нали OnTheEdge :?:
Друго си е да джасаш на БОЛД и ИТАЛИК..

sladko_teenche_v
07-18-2008, 19:20
1.Да ме кара да се усмихвам!
2.Да му имам доверие(да не ме лъже)
3.Да ме приема такава каквато съм(е,може и да ми оправи някой друг недоктатък в името на любоФта)
4.И той да бъде такъв какъвто е
5.(двусмислено)Да има все пак някаква красота и да се поддържа!Не искам да хода с него по улицата и вместо да пърхат сърца около нас,да литкат мухи 8)

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :D :-)

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 19:22
Друго си е да пишеш на кирилица, нали OnTheEdge :?:
Друго си е да джасаш на БОЛД и ИТАЛИК..

Естествен0 :!: Бях един от п1рвите в форума, който прописа така..след т'ва се почна копиранет0 :!:
А що мама му стара не ме копират и да пишат на кирилица :?: :!:

OnTheEdge
07-18-2008, 19:39
Q me svetnete kakvo e tova Bold i Italic

Jоnny
07-18-2008, 19:43
Друго си е да пишеш на кирилица, нали OnTheEdge :?:
Друго си е да джасаш на БОЛД и ИТАЛИК..

Естествен0 :!: Бях един от п1рвите в форума, който прописа така..след т'ва се почна копиранет0 :!:
А що мама му стара не ме копират и да пишат на кирилица :?: :!:
Да не ти е изкъртено ' Ъ ' на клавиатурата бре.. :?

Timbaland
07-18-2008, 19:51
Всички трябва да имат моето качество ОРИГИНАЛНОСТ :>
На правилното място,в точното време!
Браво!
ОРИГИНАЛНОСТ :smt023
Елементът на изненадата :smt031 също важи,Конфуций ми го и казал. ;-)

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 20:08
Друго си е да пишеш на кирилица, нали OnTheEdge :?:
Друго си е да джасаш на БОЛД и ИТАЛИК..

Естествен0 :!: Бях един от п1рвите в форума, който прописа така..след т'ва се почна копиранет0 :!:
А що мама му стара не ме копират и да пишат на кирилица :?: :!:
Да не ти е изкъртено ' Ъ ' на клавиатурата бре.. :?

Така се почна... чистих си клавиатурата... и прахосмукачката гл1тна Ъ-то... и от там... и са в1преки, че дадох 250 лева за клавиатура и мишка пак си пиша с 1..

Jоnny
07-18-2008, 20:10
Друго си е да пишеш на кирилица, нали OnTheEdge :?:
Друго си е да джасаш на БОЛД и ИТАЛИК..

Естествен0 :!: Бях един от п1рвите в форума, който прописа така..след т'ва се почна копиранет0 :!:
А що мама му стара не ме копират и да пишат на кирилица :?: :!:
Да не ти е изкъртено ' Ъ ' на клавиатурата бре.. :?

Така се почна... чистих си клавиатурата... и прахосмукачката гл1тна Ъ-то... и от там... и са в1преки, че дадох 250 лева за клавиатура и мишка пак си пиша с 1..
Бати евтината клавиатура.. аз под 7оо не падам.

woshata
07-18-2008, 20:12
да има чувство за хумор...

ra4ence
07-18-2008, 20:13
Отношението му към жените

cherinka
07-18-2008, 20:45
Да бъде човек!
или с други думи - да е човечен. :)

Jоnny
07-18-2008, 20:53
Кво лъжете половината, ПАТКАТА е най-важна за вас.. :shock:

radito94
07-27-2008, 00:50
mi kfo da ti kaja...sega si namerix edno mom4e ama xem...e gotin...ama i nai-4estia koito do sega sum sre6tala....kazva 4e mnogo me obi4a i az mu vqrvam...a...i ne samo az go misla za nai-qkia...si4ki macki...go kazvat...a i zabravix da kaja 4e e makedonec...a i az jivea f mk...ama...tuka si4kite sa ebati pi4ovete i sa dobri...a ne nekfi naduti puiki :D :D :D

sweeetmaniche
07-27-2008, 08:19
Хм..интересен въпрос :-o..Винаги съм търсила хора като мен.Най-ценното нещо за мен е - Честността.. едно от най-важните неща..винаги съм го казвала..освен да е честен с мен - да има голяяямо чувство за хумор,тоест да ме кара да се смея..да ми е хубаво с него,да се чувствам с него сякаш го познавам от 10 години,също така да не е надут,да можем да говорим на всякви теми,а отностно външния му вид - предпочитам да си е естествен!..Тоест да не подражава на някъв стил.

И аз съм на това мнение :)

WhIsPeR iN THe dArK
07-27-2008, 08:27
Аз пък търся интересен човек, някой с който да ми е интересно да общувам, да искаме да сме в компанията си,да ни е яко заедно,да имаме общи интереси, момчето да има мечти,да има нещо с което се занимава и което иска да развива в бъдеще.. да ме подкрепя в моите начинания.. да ми помага... да ми е нещо като най-добър приятел.. наистина е тъпо да се приемат момчетата като "машина за целувки".. все пак.. ако този човек не ме заинтересува по някакъв начин... няма шанс да се задържа дълго с него.. ако изобщо успее да ме впримчи в мрежите си... 8)

Cvetito53
07-27-2008, 09:57
Az mislq 4e edno mom4e stiga da e stoinostno ima dosta hubavi 4erti!Spored men edno ot cennite ne6ta vav edno mom4e e tova da te razbira,da te obi4a istinski i da e s teb dori kogato pada6!!! :-)

lick_me
07-27-2008, 10:02
Аз лично мисля,че едно от най-ценните неща в едно момче е да те разбира.Дори да не го показва непрекъснато да знаеш,че е до теб и ще те подкрепя.Хубаво е когато сме приятели с гаджетата си .Смисъл да знаеш,че той е човек,с когото можеш да споделяш и да не го възприемаш само като машина за целувки и т.н.За външния вид -повечето "готини гъзета" са пълни кретени. :)

Mдам и аз така мисля :P