PDA

View Full Version : mnogo kofti.. ;[



akinom
07-14-2008, 13:08
zdraweite.. ima edno mom4e s koeto bqhme gajeta no sega vsi4ko priklu4i, poradi mnogo ujasni i leko nerazbiraemi pri4ini ;D Ta az o6te go obi4am i na skoro vidqh negovi snimki s gajeto mu i tolkova silno me zabolq 4e... :cry: plakah i o6te pla4a ujasno e hora... ta sega s nego trqbva da sme v edno u4ili6te, a ko se padnem v edin klas kak 6te izdurja neznam.. predpolagam 4e 6te davate suveti kato : ''nameri si drug i si jivei jivota i t.n... '' No ot 3 godini samo za nego mislq i ne sum sprqla da go obi4am ujanso e... iskam pak da se usmihvam da sum 6tastliva, da sme si pak zaedno no e po4ti nevuzmojno za6toto az postoqnno sum izvun BG ( pak na6te sa vinovni ) i nemoje da sme zaedno .. ohh kakvo da pravq :( 6te sum blagodarna na vseki suvet :-) ahh molq vi raberete me ujasno e :[ 3 GODINI samo za nego mislq :(

Maeva
07-14-2008, 13:16
Самоубий се ! :razz: :razz: Сама си отговаряш, бе, момиче.Живей си жиовта и тва е ! Изглежда ми все едно ти си завладяна от мисълта за него, само това ти е в главата, друго не виждаш и не мислиш :shock: Не е нормално. :-o

bittersweet_dreams
07-14-2008, 13:17
мн е гадно това...знам че не е приятно никак даже...но вие сте се разделили вече,приеми че така ви е било писано и не затормозявай повече не се обръщай назад,а погледни около себе си толкова мн още има...но в момента може би е по-добре да си дадеш"почивка"..не мисли за това какво е станало и какво ще става в бъдеще,а се опитай да запълниш всяка секунда с положителни изживявания...все пак е лято :-D :grin:

AnzaRe
07-14-2008, 13:18
Кофти ситуация. :(

akinom
07-14-2008, 13:19
Самоубий се ! :razz: :razz: Сама си отговаряш, бе, момиче.Живей си жиовта и тва е ! Изглежда ми все едно ти си завладяна от мисълта за него, само това ти е в главата, друго не виждаш и не мислиш :shock: Не е нормално. :-o


ohh iskah da kaja 4e samo za tova MOM4E mislq ( samo za nego) a ne za drugi.. no ina4e imam o6te tolkova mnogoo ne6ta v glavata si 8-) ... toest 4e na drugo mo4e ne moga da oburna vnimanie :[ :?

Maeva
07-14-2008, 13:22
Ами обърни де :) Кво толкова :) Няма да изгубиш нищо. :grin: :grin:

DamaTa.v.Zelen0
07-14-2008, 13:28
Ей мацка, не им обръщай внимание..
Аз ще ти каа само едно: бори се! бори се за него! Кажи му всичко, колкото и да е трудно. Не знам дали има по-голямо доказателство за любовта ти от това, че след 3години още го ревнуваш и мислиш за него!
УСПЕХ!

unicorn_f
07-14-2008, 13:29
Ми и аз бях така само че малко по-вече от теб.4 години харесвах едно момче,а през 2 от тези години дори не сме си говорили,а сега сме само на здравей...Но по темата сега...Щом си често извън България,значи не го виждаш често,опитай се когато не си тук да си живееш по забавно,не мисли за него,забавлявай се с приятели и т.н.Освен това ако той те обичаше през тези 3 години все някога щеше да ти го каже,или поне да ти намекне,а той не го е направил,а си продължава живота,ходи с други момичета и т.н. Така че имаш само 2 възможности (според мен де) 1.Да станете поне приятели и с времето да стане нещо повече..2.Да го забравиш и двамата да си живеете животите..

Maeva
07-14-2008, 13:32
Ей мацка, не им обръщай внимание..
Аз ще ти каа само едно: бори се! бори се за него! Кажи му всичко, колкото и да е трудно. Не знам дали има по-голямо доказателство за любовта ти от това, че след 3години още го ревнуваш и мислиш за него!
УСПЕХ!
Ама виж, не е казано дали той я харесва или обича все още. Какъв е смисъла тя да доказва обичта си към това момче, ако той не иска да има нищо с нея ? Защо ТЯ трябва да си трови нервите ? :shock: :?

Sunny_stz
07-14-2008, 13:33
Bolkata ot predi6niq se lekuva kogato si hvane6 drug :D Gledai samo napred,nikoga nazad!

LadySunshine
07-14-2008, 13:34
е кво? излиза че си нещо като кон с капаци ли? :lol:
кви са тия глупости, не можела да погледне друг?!
той как може?! яяя по-ведро, защо си губиш времето с него, като даже и не ти обръща внимание предполагам! :smt011

DamaTa.v.Zelen0
07-14-2008, 13:35
..те са ходили..
все пак няма начин да няма чувства още...
а и нали знаеш приказката: Може да си разочарован ако действаш, но си обречен ако не опиташ!
Затова си мисля, че е добре да му обясни.. :-P

akinom
07-14-2008, 13:43
..те са ходили..
все пак няма начин да няма чувства още...
а и нали знаеш приказката: Може да си разочарован ако действаш, но си обречен ако не опиташ!
Затова си мисля, че е добре да му обясни.. :-P


da, 6te probvam da mu obqsnq a toi mnogooooo iska da sme zaedno no tova 4e ne sum v stranata 4esto ni otdale4ava i e ujasno a prez tezi 3 godini sled men e imal samo 2 novi gajeta.. am da pravi ste dori ne si govorim 8-) .. no ponqkoga v skupe si pi6em po- dulgo vreme i zamalko da se suberem no.. fakta 4e me nqma v BG po meseci.. :( .. ko6mar no az 6te se vuzpolzvam kogato sme v u4ili6te,.. da i 6te muobqsnq vsi4ko pone tamd a sme si zaedno az nqma da zaminavam nikude :D :?:?:?

Maeva
07-14-2008, 13:45
Тогава давай смело напред ! Ще ти стискам палци :-D

sladurankata16
07-14-2008, 14:37
btw az hodih s edno mom4e,bqh se privarzala mn silno kam nego i go obi4ah,sled kato skasahme blizo 2 godini ne sprqh da go obi4am i postoqnno mislih za nego,kogato go vijdah s dr momi4e mi stava6e adski gadno,sled vsi4koto tova izminalo vreme se opravihme i tragnahme za vtori pat.Vsa6tnost tova be6e momenta v koito zagubih izvedna6 sqkvi 4uvstva kam nego,ot tolkova mnogo 4akane(blizo 2 god) ve4e bqh izgubila sqkvo jelanie da sme zaedno ...

LadySunshine
07-14-2008, 14:48
btw az hodih s edno mom4e,bqh se privarzala mn silno kam nego i go obi4ah,sled kato skasahme blizo 2 godini ne sprqh da go obi4am i postoqnno mislih za nego,kogato go vijdah s dr momi4e mi stava6e adski gadno,sled vsi4koto tova izminalo vreme se opravihme i tragnahme za vtori pat.Vsa6tnost tova be6e momenta v koito zagubih izvedna6 sqkvi 4uvstva kam nego,ot tolkova mnogo 4akane(blizo 2 god) ve4e bqh izgubila sqkvo jelanie da sme zaedno ...


И какъв извод си направи? Че си си изгубила времето...

Sweet_Play_F
07-14-2008, 14:48
Ако тръгнеш с друг,ще го забравиш.Ще ти е трудно ,но... Има мн момчета на този свят.И аз си мислих за един,че е идеален ,че не мога с друг,но уви... :)

S_L_A_D_U_R_K_A
07-14-2008, 14:55
Ако тръгнеш с друг,ще го забравиш.Ще ти е трудно ,но... Има мн момчета на този свят.И аз си мислих за един,че е идеален ,че не мога с друг,но уви... :)
Така е и аз съм на това мнение :oops:

JuSt_A_FrEaK
07-14-2008, 15:01
И аз съм била така...Даже бях на прага да се самоубия ама....нещо не стана работата.... :D :grin: Ми кво да ти кажа освен,че времето лекува...Ще го забравиш в един момент. :)

kifla
07-14-2008, 16:37
zdraweite.. ima edno mom4e s koeto bqhme gajeta no sega vsi4ko priklu4i, poradi mnogo ujasni i leko nerazbiraemi pri4ini ;D Ta az o6te go obi4am i na skoro vidqh negovi snimki s gajeto mu i tolkova silno me zabolq 4e... :cry: plakah i o6te pla4a ujasno e hora... ta sega s nego trqbva da sme v edno u4ili6te, a ko se padnem v edin klas kak 6te izdurja neznam.. predpolagam 4e 6te davate suveti kato : ''nameri si drug i si jivei jivota i t.n... '' No ot 3 godini samo za nego mislq i ne sum sprqla da go obi4am ujanso e... iskam pak da se usmihvam da sum 6tastliva, da sme si pak zaedno no e po4ti nevuzmojno za6toto az postoqnno sum izvun BG ( pak na6te sa vinovni ) i nemoje da sme zaedno .. ohh kakvo da pravq :( 6te sum blagodarna na vseki suvet :-) ahh molq vi raberete me ujasno e :[ 3 GODINI samo za nego mislq :(
СПРИ ДА МИСЛИШ и го дай тоя живот да си върви така както трябва,точно когато не очакваш може би ще се случи нещо хубаво в тая насока.УСпех!

akinom
07-14-2008, 19:26
:cry: ne az nemoga da spra da mislq za nego :cry: .. ni6to naistina 6te se postaraq da si go vurna :-|

sasha_90
07-14-2008, 19:31
Да,гадно е,изпитвала съм го.Грешиш като си мислиш, като непрекъснато си казваш:"искам отново да съм с него".Тези мисли(думи) няма да те направят щастлива в никакъв случай.Забрави за него и продължи напред,ако искаш да си щастлива.

soul1199
07-14-2008, 19:33
Ей мацка, не им обръщай внимание..
Аз ще ти каа само едно: бори се! бори се за него! Кажи му всичко, колкото и да е трудно. Не знам дали има по-голямо доказателство за любовта ти от това, че след 3години още го ревнуваш и мислиш за него!
УСПЕХ!napulno podkrepqm trqbva da se bori6 za nego 8)

akinom
07-15-2008, 09:02
Ако тръгнеш с друг,ще го забравиш.Ще ти е трудно ,но... Има мн момчета на този свят.И аз си мислих за един,че е идеален ,че не мога с друг,но уви... :)

Sled kolko vreme go zabravi? :[

aHeJlua
07-15-2008, 10:59
добре де.. малко объркано стана.. ама уж разбрах кфо се опитваш да ни кажеш.. сега слушай живей си живота все едно е последния ти .. просто някой неща трябва да се забравят.. да се продължи напред.. :)

firegirlll
07-15-2008, 11:06
Ей мацка, не им обръщай внимание..
Аз ще ти каа само едно: бори се! бори се за него! Кажи му всичко, колкото и да е трудно. Не знам дали има по-голямо доказателство за любовта ти от това, че след 3години още го ревнуваш и мислиш за него!
УСПЕХ!
+1! Ако съвсем не стане, тогава работата е зле, сега ти просто не си направила всичко възможно :) споко, изход винаги има :-)