PDA

View Full Version : Дискотеки и заведения в Китен



eTheReaL
07-14-2008, 14:11
Здравейте! Искам да попитам пускат ли в дискотеките в Китен ако нямаш навършено пълнолетие и ако да в кои дискотеки пускат? Също искам да ми кажете някои готини заведения там. Ако ми изпрати някои и снимки ще съм мн0о0о0го благодарна! Майла ми е: enchan7ress@abv.bg :)

p0liner0
07-14-2008, 14:19
Еми по принцип в китен мисля че са само три дискотеки - Кариби, Ямайка и Зангадор. В кариби пускат чалга, ямайка - от вън ретро, а вътре всичко(предимно чалга пак), а Зангадор - повече ретро, денс и хаус. Миналата година бях там. На 17г бях и никъде нямах проблеми с влизането. На едно приятелче му направиха един път проблем в Ямайка, ама може би беше на шега, защото след минутка влзезна. Иначе в ММЦ-то е Ла Пиовра - там пускат всичко (предимно хаус), но оопределено там е най-готино и не правят проблеми. Има си и безплатни рейсчета от приморско и китен, който те карат и връщат до/от дискотеката. Не мисля, че ще имаш проблем. ;)

babity
07-14-2008, 14:37
Ебати простия въпрос. Аз досега не съм чула да някой да му направят проблем за дискотека като иде на морето. Миналата година, бях на 15г и ходихме в Китен. Влизах си навсякъде като първия човек!

miloto_girl_4e
07-14-2008, 14:42
Ебати простия въпрос. Аз досега не съм чула да някой да му направят проблем за дискотека като иде на морето. Миналата година, бях на 15г и ходихме в Китен. Влизах си навсякъде като първия човек!


Въпросът не е прост, защото понякога по морето се намират комплексари, които ти се заяждат за годините или искат да им бутнеш неквите пари :!:
Като цяло на момичетата не правят проблеми, но мен са ме питали за години(бях на 16г), казах, че нямам лична карта, не се сдухах, за да ми личи, че нямам 18г и си влезнах...
Но понякога си се заяждат на момчетата..
Относно дискотеките - в Китен ти ги изброиха, но понеже сигурно ще ти писнат те съветвам да отскочиш и до Приморско с вечерната маршрутка и да се върнеш с първата, която мисля, че е към 6 сутринта и да си на диско там :) Има една готина дискотека, която е на Южния плаж - обаче в момента името и ми избяга, Impulse не е лоша дискотека, на единият етаж е бар, на другият дискотека, пускат всякаква музика, има големи плазми вътре и е достатъчно голяма залата :)
Ако обичаш чалгата - Sotto, но зависи от деня, ходила съм в дни, когато музиката е под всякаква критика, вътре не е нищо особено, но, ако попаднеш на ден ще ти се хареса музиката :)
Имаше преди и една умряла дискотека на входа на Приморско, но нея не ти я препоръчвам :)

babity
07-14-2008, 14:58
На нас там никога не са ни правили проблеми! Даже и на мъжагините! 8-)

crazyhair
07-14-2008, 15:18
Зангадор e nai qkata

cherinka
07-14-2008, 15:21
Jumbo кърти :!:

Unendlich
08-09-2009, 18:09
Тази година бяхме в Китен и се върнахме преди 4 дни :oops: Ами купонът е на макс! Идеално място е определено "Ямайка" - там пускат отвън хаус, денс, ретро, а вътре пускат - чалга (предимно) и хаус. В "Зангадор" не е нещо особено, прехвалено е даже. Там пускат предимно хаус, денс и ретро. В "Кариби" не отидохме, но за там чухме, че имало само чалга. И 3-те дискотеки се намират на централния плаж (северния, Атлиман) Много са близко една до друга, ще е кофти, ако си на другия край на Китен и трябва да вървиш пеша до там :? И сега аз ти препоръчвам да посетиш "Ла Пиовра" тя е между Китен и Приморско (ММЦ) там е страшен купон. От 2-та курорта има на по половин час безплатен рейс, който кара до "Ла Пиовра". Дискотеката е огромна, намира се малко в горичка така, има много хора, входът е 3 лева.. Там сме се разбивали и от личен опит ти казвам, че там няма да съжаляваш. А дали правят проблем за години - не, никой не го интересува, аз лично съм на 15 и никой не те пита какъв си, що си и така.. дано да помогнах ;р :oops:

TERRORMACHINE
08-09-2009, 19:06
тва китен е ебати пропадналия курорт

miminia
08-09-2009, 20:15
Деам .. а защо в Манията правят проблеми за годините :o :D

поне миналата година ..

offroad
06-22-2011, 13:06
как е обстановката тази година в приморско....

bloodyF
06-22-2011, 18:44
babity, по морето има доста места, където ти искат лична карта до 2.30-3.00, след това пускат. Ама все пак е тъпо така..


а Ла Пиовра си е класика 8-) препоръчвам!