PDA

View Full Version : Епилатор



Yum-Yum
07-14-2008, 14:06
През колко време горе-долу се епилирате? Става дума за краката. По реклами и навсякъде се говори за някакви 4 седмици... Обаче от личен опит мога да кажа, че аз хващам епилатора горе-долу веднъж в седмицата? И използвате ли някакви маски, кремове и други от сорта срещу подкожните косъмчета?

miloto_girl_4e
07-14-2008, 14:08
Епилирам се през 5-6 дена, защото косъмчетата ми не растат едновременно и все има някои, които са се вече показали :)
Де да беше веднъж месечно... :)
Не ползвам нищо, епилирам се след баня, после се мажа с какъвто крем хвана под ръка :)

sweatkiss
07-14-2008, 14:10
Еми някъде на 5-7 дена -зависи ... Рекламите лъжат -4 седмици през крив макарон :? ...Иначе има един крем за подкожни косъмчета на Veet...На мен ми дайства... :)

amazonkata90
07-14-2008, 14:25
Всяка седмица.

albb
07-14-2008, 14:37
И на мене ми се налага да се епилирам всяка седмица :x Тия простотии и лъжи,които ги разправят по рекламите да си държат :-x 4 седмици дрън-дрън :o
То вярно и че епилатора ми не е от най-скъпите,но сега виждам и,че и на други им се налага да се епилират толкова често колкото и аз!Значи не е толкова от епилатора,колкото че ТЕЗИ РЕКЛАМИ СА ПЪЛНИ ЛЪЖИ! :-x

Yum-Yum
07-14-2008, 14:43
И на мене ми се налага да се епилирам всяка седмица :x Тия простотии и лъжи,които ги разправят по рекламите да си държат :-x 4 седмици дрън-дрън :o
То вярно и че епилатора ми не е от най-скъпите,но сега виждам и,че и на други им се налага да се епилират толкова често колкото и аз!Значи не е толкова от епилатора,колкото че ТЕЗИ РЕКЛАМИ СА ПЪЛНИ ЛЪЖИ! :-x
Точно това е и причината, поради която пуснах темата! Защото не се епилирам от днес и от вчера...вече 4 години сигурно, а такова нещо като 4 седмици няма в моя случай. Освен това съм си доволна от епилатора. А за рекламите - то е ясно, че всичко е преувеличено, но ми беше интересно и при другите как е... Хубаво е да знаеш, че не си единствен. :P

mysterious93
07-14-2008, 14:44
ами..през 2 седмици се епилирам..е то зависи и къде де..от глезена до коляното през 2 седмици, а от коляното нагоре може и през 3..там ми растат по бавно..но рядко се епилирам от коляното на горе защото ме боли много :-D

albb
07-14-2008, 15:06
То ясно,че рекламите силно преувеличава,за да те накарат да купиш обаче аз направо не можех да повярвам :-o епилирах се във вторник,а още в събота или хайде в неделя трябваше да се епилирам пак :shock: Запитах се аз ли нещо не съм в ред,космите ли ми растат прекалено бързо :shock: :shock: :shock:
Добре че вече знам,че съм си наред и аз и космите ми :D

sladkoto8801
07-14-2008, 16:46
az na 2 3 dena go izpolzvam epilatora za6totto ne rastat vsi4ki zaedno i po malko maham prez 2 dni.a i az ne ponasqm dori edin kosum da imam

Kras4eto_lp
07-14-2008, 16:48
Горе долу веднъж в седмицата. Понякога и повече от веднъж зависи как ми е настроението :D

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-14-2008, 16:55
Аз се епилирам един път в седмицата, понякога и повече, зависи!

Girlicious
07-14-2008, 17:05
И аз се епилирам веднъж в седмицата...кофти е като не растат равномерно...чудя се дали от кола маската растат равномерно?!?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-14-2008, 17:40
Аз точно затова мразя епилаторите и винаги препоръчвам кола - маска. Тя ми е издържала цял месец, може би.. А с този епилатор и аз като вас през 1 - 2 седмици.. Купувайте само кола - маска, ако искате дълготраен и хубав ефект. :D

MemoRieS
07-14-2008, 17:49
През колко време горе-долу се епилирате? Става дума за краката. По реклами и навсякъде се говори за някакви 4 седмици... Обаче от личен опит мога да кажа, че аз хващам епилатора горе-долу веднъж в седмицата? И използвате ли някакви маски, кремове и други от сорта срещу подкожните косъмчета?

..мда вярно, че по рекламите дават 4 седмици, но и аз така го хващам епилатора по 1 в седмицата... хах..