PDA

View Full Version : Болка в кръста



rockandrollallnight
07-14-2008, 15:03
Здравейте.Имам силни болки в кръста,както когато съм в цикъл,а има още 2 седмици докато ми дойде.На какво може да се дължи това според вас?

bebok
07-14-2008, 19:21
az bih go 4akala po-rano no i moje da si istinala

bubenceee
07-24-2008, 08:41
леле аз също имам ужасни болки в кръста.От 1 седмица ме БОЛИИИ ужасно кръста и скоро почна и долната част на корема.Мислех,че са пред менструални болки,но това продължава вече много.А и не ми е идвало от почти 8 месецалСъс сигурност не съм бременна,нито пък болна.попринцип въопще не ми е редовно и това много ме притеснява.МОля ви помогнете,ако знаете нещо по въпроса :(

Presley
07-24-2008, 11:54
Не се притеснямай.Нормално е.Въэможно е да ти дойде по-рано,а може и на време до си дойде.

GabisiTa
07-24-2008, 12:25
Може би ще ти дойде по-рано, но не се притеснявай и мен попринцип ме боли кръста преди да ми дойде... :?


леле аз също имам ужасни болки в кръста.От 1 седмица ме БОЛИИИ ужасно кръста и скоро почна и долната част на корема.Мислех,че са пред менструални болки,но това продължава вече много.А и не ми е идвало от почти 8 месецалСъс сигурност не съм бременна,нито пък болна.попринцип въопще не ми е редовно и това много ме притеснява.МОля ви помогнете,ако знаете нещо по въпроса :(

Не ми се струва много нормално от 8 месеца да не ти е идвало, освен ако от скоро имаш менструация... По-добре се консултирай с гинеколог.. :?

dqvolski_angel
07-24-2008, 12:32
о, случвало ми се е няма нищо страшно на мене ми мина бързо, но ако не спре най-добре се посъветвай с лекар

SeXyL[!]Nk@
07-24-2008, 12:57
Стига с тоя цикъл бе хора...... ](*,) може да си е сецнала кръста...
Аз така си бях сецнала кръста веднъж и не искам да те плаша........но месец и половина не можах да се навеждам и нищо не можах да правя. :(

bubenceee
07-25-2008, 05:23
Много се радвам,защото вчера докато пишех за болките в кръста ми дойде :grin: и повече не слушам никви простотий за иди на гинеколог дрън дрън!Никъде няма да ходя.Тва си е биологичен часовник и при всеки е различно,но искам да ви кажа(на тези,на които им закъснява с повече от 3 месеца),че няма нищо страшно ее освен ако не сте правили секс.Напълно нормално е ,особенно ,ако имаш цикъл от скоро.Аз имам цикъл от 2 години и последните 2 пъти ми закъсня с 8 и 9 месеца,но пак си дойде,така чеее DON'T WORRY :-) :-D

fiama
07-25-2008, 06:31
^Мила, ако имаш цикъл от скоро и ти закъснява - ОК, но по принцип всяко момиче или жена трябва с настъпването на първата си менструация да добие навика поне 1 път в годината да посещава гинеколог, дори и да няма никакви оплаквания от цикъла си. Пък какво ли остава да не ти дойде 3, 4 или повече месеца.

soul1199
07-27-2008, 06:54
napulno normalno,pii edin spazmalgon i 6e se opravi6 :wink: