PDA

View Full Version : Спешен проблем...



love__you
07-14-2008, 18:01
Хора от 3 дена дясното ми око е доста червено и незнам защо... неминава и неминава. Моля ако някой знае какво трябва да напрая за да се избистри нека каже. Знам че ще има хора който ще ме посъветват да ида на очен лекар, но нито имам желание а и трябва да ходя за талон до личния лекар за да ида на о4ен, иначе нестава. Моля ако някой знае как мога да спомогна да се избистри нека сподели плсс...

Girlicious
07-14-2008, 18:28
Мии отиди в някоя аптека и ги помоли да ти препоръчат някакви капки за очи...

WaterLilly
07-14-2008, 18:30
Ако сутрин имаш гурели (става въпрос за повече от нормално), може е конюктивит. Свари чашка вода и с памуче лекичко измивай окото, но всеки път с ново памуче, не повтаряй два пъти. Прави го често. Дори и да не е конюктивит, това няма да ти навреди. :) Има също и капки, в аптеката сигурно ще ти препоръчат.

П.С. Конюктивит се получава, като си напрашиш очите или нещо такова.

mrssmith
07-14-2008, 18:40
промивай го с чай от лайка за да се успокои

ell_ownz
07-14-2008, 19:05
Ьmoje da e ot nqkakaf neka4estven grim ili ako sas nqkoq fr polzvate edni i sashti 4etki za grim ili spirali...nz ot neshto takova e sig...

marilyn
07-14-2008, 23:56
На мен ми почервеняват очите ако не съм спала достатъчно и съм седяла повече на компа... може и при теб да е така.

cooool
07-15-2008, 08:44
Изчакай 1-2 дни, но си дай почивка. Поспивай повечко, не чети нищо, остави компа и телевизора. После ако не е отзвучал проблема, отиди на доктор, не е срамно.

svetoslova
07-17-2008, 00:52
Ами аз съм чувала че на възпалено око се капе или кърма на жена или туко-що издоено биволско мляко ии може да ви се стори смешно ,но помага