PDA

View Full Version : Какво мислите за тая мода с "Емотата" и отношениет



manyYy
07-14-2008, 18:20
Аз лично много се забавлявам като видя някакви дето се мислят за ''емо'' .Те трябва да са депресирани ... и отегчени от живота. Тези които виждам всеки ден по улиците са изключително весели дечица :grin: :-D
КАКВО СМЯТАТЕ ВИЕ ЗА ТОЗИ ТОЛКОВА БЪРЗО ЗАВЛАДЯВАЩ СТИЛ БЪЛГАРИЯ И ПО ТОЧНО ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ??? :)

_Drama_Queen_
07-14-2008, 18:28
Ами в БГ няма истински емота. Има само некви Уона би емос, на които са им харесали емо дрешките и прическите и са решили да се праат на такива. Въобще не смятат да си режат вените или тем подобни, а просто искат да привлекат вниманието на някой, защото по друг начин не могат. :? Мн тъпи хора според мен

Punk_Princess9412
07-14-2008, 18:33
Ами в БГ няма истински емота. Има само некви Уона би емос, на които са им харесали емо дрешките и прическите и са решили да се праат на такива. Въобще не смятат да си режат вените или тем подобни, а просто искат да привлекат вниманието на някой, защото по друг начин не могат. :? Мн тъпи хора според мен

+1

Права си.Няма истински емота.Има само позьори..

manyYy
07-14-2008, 18:35
хах...и аз смятам нещо подобно за това направих темата искам да видя дали има повечко хора с мнение като мен и теб :grin: :) 8)

_Drama_Queen_
07-14-2008, 18:36
Ем ето ви по-точен пример:

Български "имота" :grin:

http://vbox7.com/play:11240ccc

И американски емота:grin:

http://vbox7.com/play:e4d50aad

manyYy
07-14-2008, 18:40
Нищо общо в Бг изглеждат сякаш са излезли от магазин за детски играчки някви розовки и шаренки :grin: :D :D Американските са по- добре :-D Но интересно ми е да видя ЯПОНСКО ЕМО :lol: :razz: :D Как ли ще изглежда ... :lol: :lol: 8-)

_Drama_Queen_
07-14-2008, 18:42
Нищо общо в Бг изглеждат сякаш са излезли от магазин за детски играчки някви розовки и шаренки :grin: :D :D Американските са по- добре :-D Но интересно ми е да видя ЯПОНСКО ЕМО :lol: :razz: :D Как ли ще изглежда ... :lol: :lol: 8-)

Искаш ли линк :razz: :razz: :razz: Ако се поразровиш във вампайърфрейкс ще намериш 100% :lol:

TheGirlNextDoor
07-14-2008, 18:56
и аз съм на мнение,че всички са позьори :?

ПП:защо им викате "имота"

firegirlll
07-14-2008, 19:00
Знам,че много фенове на "емо" стила ще ми опонират, ама да ви кажа честно тва с депресията не го разбирам.. Значи, не може едно депресирано, уж ранено ДЕТЕНЦЕ, да ми ходи с някви супер весели дрешки, "кецки"(Господи мразя тази дума), шалчета, и да опропастява така безочливо външния си вид, само и само да станат интересно на хората, а вцъщност това, което постига е типично вечно аутсайдерче.. Та те дори не разбират същината на този стил! Добре, бе, нали си тъжен, нали ти е сдухано и искаш да се самоубиеш, тогава що ходиш като най-безгрижното арогантно лапенце по улицата и се държиш, сякаш всичко ти е позволено? Еми извинявайте "емо-та", ама някак си сте доста изкуствени :? :? Естествено, всеки си има мнение, и аз не бих желала ни най-малко да налагам своето. Щом ви харесва, бъдете си такива, но да знаете, че ако впечатлявате, то впечатлението което оставяте със сигурност е отрицателно.. поне според мен

_Drama_Queen_
07-14-2008, 19:02
Знам,че много фенове на "емо" стилът ще ми опонират, ама да ви кажа честно тва с депресията не го разбирам.. Значи, не може едно депресирано, уж ранено ДЕТЕНЦЕ, да ми ходи с някви супер весели дрешки, "кецки"(Господи мразя тази дума), шалчета, и да опропастява така безочливо външния си вид, само и само да станат интересно на хората, а вцъщност това, което постига е типично вечно аутсайдерче.. Та те дори не разбират същината на този стил! Добре, бе, нали си тъжен, нали ти е сдухано и искаш да се самоубиеш, тогава що ходиш като най-безгрижното арогантно лапенце по улицата и се държиш, сякаш всичко ти е позволено? Еми извинявайте "емо-та", ама някак си сте доста изкуствени :? :? Естествено, всеки си има мнение, и аз не бих желала ни най-малко да налагам своето. Щом ви харесва, бъдете си такива, но да знаете, че ако впечатлявате, то впечатлението което оставяте със сигурност е отрицателно.. поне според мен

+1 много хубаво изказване

firegirlll
07-14-2008, 19:08
Знам,че много фенове на "емо" стилът ще ми опонират, ама да ви кажа честно тва с депресията не го разбирам.. Значи, не може едно депресирано, уж ранено ДЕТЕНЦЕ, да ми ходи с някви супер весели дрешки, "кецки"(Господи мразя тази дума), шалчета, и да опропастява така безочливо външния си вид, само и само да станат интересно на хората, а вцъщност това, което постига е типично вечно аутсайдерче.. Та те дори не разбират същината на този стил! Добре, бе, нали си тъжен, нали ти е сдухано и искаш да се самоубиеш, тогава що ходиш като най-безгрижното арогантно лапенце по улицата и се държиш, сякаш всичко ти е позволено? Еми извинявайте "емо-та", ама някак си сте доста изкуствени :? :? Естествено, всеки си има мнение, и аз не бих желала ни най-малко да налагам своето. Щом ви харесва, бъдете си такива, но да знаете, че ако впечатлявате, то впечатлението което оставяте със сигурност е отрицателно.. поне според мен

+1 много хубаво изказване
_Drama_Queen_, кликнах ти на храсталака, в знак на признателност, че ми оцени мнението :-D

_Drama_Queen_
07-14-2008, 19:10
Знам,че много фенове на "емо" стилът ще ми опонират, ама да ви кажа честно тва с депресията не го разбирам.. Значи, не може едно депресирано, уж ранено ДЕТЕНЦЕ, да ми ходи с някви супер весели дрешки, "кецки"(Господи мразя тази дума), шалчета, и да опропастява така безочливо външния си вид, само и само да станат интересно на хората, а вцъщност това, което постига е типично вечно аутсайдерче.. Та те дори не разбират същината на този стил! Добре, бе, нали си тъжен, нали ти е сдухано и искаш да се самоубиеш, тогава що ходиш като най-безгрижното арогантно лапенце по улицата и се държиш, сякаш всичко ти е позволено? Еми извинявайте "емо-та", ама някак си сте доста изкуствени :? :? Естествено, всеки си има мнение, и аз не бих желала ни най-малко да налагам своето. Щом ви харесва, бъдете си такива, но да знаете, че ако впечатлявате, то впечатлението което оставяте със сигурност е отрицателно.. поне според мен

+1 много хубаво изказване
_Drama_Queen_, кликнах ти на храсталака, в знак на признателност, че ми оцени мнението :-D

Мерси :-)

manyYy
07-14-2008, 19:24
Aaaa и аз кликнах в храсталака ти :grin: :) 8) :P

silence93
07-14-2008, 19:26
и аз съм на мнение,че всички са позьори :?

ПП:защо им викате "имота"

"имо", защото "emo" се чете така от английски, а по темата: има два вида - позьори и истински, но между тях има една много съществена разлика - истинското емо е мъртво т.е. можеш да му кажеш "Евала!" чак след като се е самоубило, за да докаже стила си (=> живичките са си просто позьори). Това всъщност е много глупаво, защото според мен не си струва да се самоубиеш, за да се докажеш като какъвто и да е.
А и щом са толкова депресирани и прецакани от живота, би трябвало да не излизат от тях и да се затварят в себе си, а не да обикалят из града, за да се показват какви емота са!

firegirlll
07-14-2008, 19:28
Aaaa и аз кликнах в храсталака ти :grin: :) 8) :P
ма тя дава целувки само на менее ха Хаа :grin:

ell_ownz
07-14-2008, 19:37
offf mene puk me drazni 4e im vikate imota :D emota e na bg shtoto idva ot emocionalen, znam 4e na angliiski e imo ama me nervi :D a po temata-pffff, bg emota-wtf?????

mhmhmhmhm
07-14-2008, 19:42
мина модата вече

Rofl4e
07-14-2008, 21:30
нищо против тях нямам и нищо лошо не са ми направили

fuck_brainpants
07-14-2008, 22:10
Аз лично много се забавлявам като видя някакви дето се мислят за ''емо'' .Те трябва да са депресирани ... и отегчени от живота. Тези които виждам всеки ден по улиците са изключително весели дечица :grin: :-D
КАКВО СМЯТАТЕ ВИЕ ЗА ТОЗИ ТОЛКОВА БЪРЗО ЗАВЛАДЯВАЩ СТИЛ БЪЛГАРИЯ И ПО ТОЧНО ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ??? :)



То модатата на имотата минааа.... ти още се зарибяваш :D аз си слушам имо да ама това не ме прави имо слушам си и куп руги разновидности :P

BaiboCo
07-14-2008, 23:03
то минава, ама кво ще е следващото...

_Drama_Queen_
07-15-2008, 05:57
Aaaa и аз кликнах в храсталака ти :grin: :) 8) :P

мерси :-)

Bochko_banana
07-15-2008, 12:26
то минава, ама кво ще е следващото...

масов нудизъм? :Dнай-накрая Свят ще видиме :grin: :grin: :grin: :grin:

schmetterling
07-15-2008, 14:58
КаТо Им гЛеДам "сТиЛа" ми идва да се издрайфам.Повечето (да не кажа всички) са позьори.И това отшумя, нова изгъзица ще бъде на 'мода'

Brunoo
07-15-2008, 17:19
Плод на демокрацията....Абсолютни зомбита. Носа не могат да си избършат носа емота стават.. :D
Абе тва е работа на ЦРУ и КГБ :razz:

Yancheto
07-15-2008, 18:05
Аз винаги много съм се смяла като вземе някой да казва 'аз съм истински, другите не са'... а те какви са?! Въображаеми!? :lol:
И като видях тая тема ми се искаше да изкрещя, колкото може по-силно 'СТИГА', защото всяка втора тема говорите за емота. Е хубаво, емота, и те са хора, както сички чалгари, метъли, пънкари и тн и тн и тн. Винаги съм мразила разделението, само защото някой слуша еди-каква-си-музика. И като вземат всичките да разправяте 'аз мразя еди-кой-си-стил'... на теб стила може и да не ти харесва, но ако се запознаеш с някой човек, може да се окаже много свестен.
Не чак толкова разделението, колкото дикриминацията от другите към дадени хора. Тъпо е, не си струва.
За това не си избирам приятелите по каква музика слушат, а по това какви хора са.



то минава, ама кво ще е следващото...

масов нудизъм? :D

:lol: Навярно. :lol:

Много добре казано...И аз съм на това мнение.

Forest_girl
07-15-2008, 18:15
Много е тъпо да им викате "имота" знам, че е от английски, ама "имоционален" ли казвате? Все пак сме в България :-D
Иначе нямам абсолютно нищо против тях, не ми пречат. Нека живеят както им харесва, щом така са щастливи, защо да не са емота!?
Blacka TBW страхотно мнение :-)
И аз мисля точно така!!!

mistake
07-20-2008, 20:57
Според мен тези хора искат да впечетляват с външния си вид. Лично на мен ми е отвратително да видя "момче" с зализан бретон , тесни дънки и розова фланелка. За мен тва са си истински (извинявам се за израза) педалчета. Всички тези хора не могат да се различат един от друг. Супер противни са ми и се държат много олигофренски. Като търсиш внимание , нужно ли е да го намираш по този начин??? Естествено има хора на които начина им на обичане им харесва. Еми ОК. Ама вземете разберете , че като сте нахлузили тези тесни дънки , на които едва им закопчавате процяпката и сте си направили клоунската прическа , не сте нещо повече от останалите , които наистина държат на външния си вид. :x :oops: :oops: :-P :grin:

b00m
07-20-2008, 23:02
аз съм емо (предполагам че ще прозвочи банално) в Бъргария има истински емота само че са много малко не искъм да се хваля с това но аз не съм позйор (feshioncore) аз съм доста емоционален имам си ест. проблеми :D колко ли ви е тъпо в момента сиг. колкото на мен (не само аз имам де) и кагато някои ме попита депресиран ли си ? отг. ми е 1.не ми се излиза навън , все някой ше почне а ме обижда или рита..... 2.не ми се ходи на даскало- нямам приятели там 3. у нас с всички съм на зравей-здрасти 4. единственото мяста където мога да се срещна с приятели е в някой парк с такива като мен или у нас...

going_under
07-20-2008, 23:36
Еми всеки си решава на какфо да се прай и как да изглежда ....само че веднъж,докато си разглеждах снимки в един сайт се натъкнах на малки дечица на по 10-11 годинки дет се правят на емота...и ми бяха много смешни!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Izzy_
07-21-2008, 05:15
Да се правят на каквито искат,все ми е тая.При всички положения обаче,изглеждат смешни. :?

love_bites
07-21-2008, 07:10
Аз винаги много съм се смяла като вземе някой да казва 'аз съм истински, другите не са'... а те какви са?! Въображаеми!? :lol:
И като видях тая тема ми се искаше да изкрещя, колкото може по-силно 'СТИГА', защото всяка втора тема говорите за емота. Е хубаво, емота, и те са хора, както сички чалгари, метъли, пънкари и тн и тн и тн. Винаги съм мразила разделението, само защото някой слуша еди-каква-си-музика. И като вземат всичките да разправяте 'аз мразя еди-кой-си-стил'... на теб стила може и да не ти харесва, но ако се запознаеш с някой човек, може да се окаже много свестен.
Не чак толкова разделението, колкото дикриминацията от другите към дадени хора. Тъпо е, не си струва.
За това не си избирам приятелите по каква музика слушат, а по това какви хора са.

+1

Ardentika
07-22-2008, 21:56
О не не не просто ужас! О.О
Абе хора айде спрете се! Точно най-големите позьори са тия дето са заметнали един перчем и едвам едвам виждат де стъпват, кривят си краката и са си нарисували червени лентички по ръцете... Е ТАКОВА ЕМО НЯМА!! Никое истинско емо не би претендирало или би се гордяло примерно с рязаните ръце...
А и тва да ми слагате под общ знаменател и да казвате "Ми то в БГ няма истински емота"
Ми то никъде няма по вашата логика, по вашата логика има само позьори...
Стига сте се заблуждавали, емотата не са тъпи вечно депресирани ревльовци! Нищо подобно...
Не ме разбирайте погрешно, не искам да се дразня или още по малко да се карам, просто ми е писнало от объркани представи за този стил...Btw, Blacka TBW уважавам те адски много ,човек! Дай боже да има повече като теб!

SidVicious
07-23-2008, 09:16
Единственото нещо,което ме дразни в емото е,че си мисли че слуша пънк,а всъщност слуша групи от типа на "пикник ет дъ диско" и там секви други пост пънк банди,които са причина някои хора да казват "Пънк из дед!".Но за мен пънка си е жив,защото съм преубеден,че още има хора които слушат истинския пънк!Съжалявам ,ако леко съм се отклонил от темата,но това исках да кажа!

Ardentika
07-23-2008, 09:38
Единственото нещо,което ме дразни в емото е,че си мисли че слуша пънк,а всъщност слуша групи от типа на "пикник ет дъ диско" и там секви други пост пънк банди,които са причина някои хора да казват "Пънк из дед!".Но за мен пънка си е жив,защото съм преубеден,че още има хора които слушат истинския пънк!Съжалявам ,ако леко съм се отклонил от темата,но това исках да кажа!
Е не си прав! Аз лично не съм чувала някое емо да казва че пънк ис дед...Може и да има по точно някое псевдо емо XD
Също така никое истинско емо не твърди че слуша пънк, нито пък слуша паник ат дъ диско...тва са си точно някви поп групи... Така че ако някой ти каже ,че слуша Фал аут бой или мкр или паник ат дъ диско не му вярвай , че е емо ;)
А и пънк ще има винаги така че... :)

4oki
07-23-2008, 09:51
хахах "емота" пффф чисти пдераси!!! 8)

BlackaTBW
07-23-2008, 10:28
Btw, Blacka TBW уважавам те адски много ,човек! Дай боже да има повече като теб!

Thank you, darling.
Аз също се надявам повече хора да спрат да бъдат повърхностни и да гледат как някой се обличал.

И не знам, само при мен ли е така или първото ми мнение го няма? О.о Това е странно. Благодаря на хората, които са ме цитирали, та поне е оживяло :lol:

hiphopDancing
07-23-2008, 10:47
Аз винаги много съм се смяла като вземе някой да казва 'аз съм истински, другите не са'... а те какви са?! Въображаеми!? :lol:
И като видях тая тема ми се искаше да изкрещя, колкото може по-силно 'СТИГА', защото всяка втора тема говорите за емота. Е хубаво, емота, и те са хора, както сички чалгари, метъли, пънкари и тн и тн и тн. Винаги съм мразила разделението, само защото някой слуша еди-каква-си-музика. И като вземат всичките да разправяте 'аз мразя еди-кой-си-стил'... на теб стила може и да не ти харесва, но ако се запознаеш с някой човек, може да се окаже много свестен.
Не чак толкова разделението, колкото дикриминацията от другите към дадени хора. Тъпо е, не си струва.
За това не си избирам приятелите по каква музика слушат, а по това какви хора са.

+1

+2

Bubbly
07-23-2008, 13:41
Нищо не мисля. Все пак нямам толкова време за губене, че да си изграждам мнение за всичко, модерно за 6 месеца. 8)